Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek hogy lehetne elég akaraterőm lefogyni 20kg-ot? Tizennégy éve próbálkozom és mára már utálom magam! fórum

Szerintetek hogy lehetne elég akaraterőm lefogyni 20kg-ot? Tizennégy éve próbálkozom és mára már utálom magam! (tudásbázis kérdés)


1 2
21. Aquatica (válaszként erre: 20. - Urso)
2012. okt. 5. 10:17

hát ez meg tuti nem igaz hogy a dundi nők kívánatosabbak, akkor meg miért akar minden nő lefogyni?? azért mert nem érzik jól magukat a bőrükben, ezek csak kifogások, hogy a pasik a molettekre buknak, meg a belső a fontos. Nem igaz !

a harmónia a fontos a belső és a külső összhang.Ne

magyarázzuk már bele a kövérségünket vagy duciságunkat valami olyan dologba ami nem is létezik... A férfiak a szép nőket szeretik, és minden nő lehet bombázó egy kis akaraterővel.NEM azt mondom, hogy 20kg légy, de az ember igenis sokat tehet önmagáért és a testéért, mert valljuk be őszintén elég gáz, amikor egy duci csaj felvesz egy szűk nacit amiből kilóg oldalt a hája,

és van olyan aki csinos és szuper alakja van és NEKED IS LEHET OLYAN ALAKOD, HA AKAROD, MIÉRT TAKARD EL A HASAD? nekem most van pocim :P. engem zavar nagyon, mert amikor felveszek egy szűkebb ruhát akkor látszik :P és magam miatt nem tetszik, úgyhogy lefogom tornázni.

Titokban minden nő fogyózik :DDDDDDDD.

20. Urso (válaszként erre: 19. - Pálinkás Adrienn)
2012. okt. 5. 09:39
Kedves Adrienn! Hadd bölcselkedjek tovább. -1. Sok férfitársam egyetért velem, hogy bizony bizony a molett, dundi nők igenis "kívánatosak".A"külsőnél" amúgy is fontosabb a "belső" . Ne legyen az én párom "bombázó", de legyen kedves, szeretettre méltó.- 2.A múltkori beírásomnál már említettem, hogy az én módszerem a "kevés" evés. Megfeleztem a korábbi adagjaimat. De ugyanazokat a kajákat ettem, amit szeretek, hisz az evés gyönyörétől nem szabad magunkat megfosztani -de tortából egy szeletet sem. Amit nem kívánok azt nem eszem. A nem kínos éhezés az nem árt, sőt hozzá is lehet szokni. Legtöbbször egy almával "verem el". Nem vásárlok semmiféle fogyasztó táplálékkiegészítőket, tablettákat , semmit ami pénzbe kerül. Ellenben ha csak tehetem mozgok és mozgok (kerti munka, barátokkal ping-pongozás, kirándulás stb.). Persze ez csak az én módszerem, aki nem vagyok szakember. Hallgass meg másokat is. Sok sikert a fogyihoz!
2012. okt. 4. 21:01
nagyon-nagyon szépen köüszönöm nektek a válaszokat- tényleg nagyon bölcsek vagtok :)
18. a6bc29c843 (válaszként erre: 16. - A6bc29c843)
2012. okt. 4. 17:55
+ eléggé gázban vagyok a nyeléssel is. Először azt hittem, túl gyorsan, hirtelen iszok, de nem. Állandóan félrenyelek. Ez azóta van, mióta hajszolom magam a fogyással.
17. da33d8ee16 (válaszként erre: 13. - Pálinkás Adrienn)
2012. okt. 4. 17:53

Ne más szava/hangja legyen a mérce, hanem a sajátod!!! Saját magad miatt csináld.


Egy molett is lehet vonzó!!!


Csúfolódók mindig lesznek az ember életében. Csak a csúfolódók átértékelődnek, ha Te önmagadnak megfelelsz. Akkor már nem a sértést veszed észre a szavaikban, hanem azt, hogy az irigység sarkallja őket a sértegetésekre!!!


Akaraterőt tanácsolni nem lehet, de módszert sem!


Én nagyon szorítok neked! Majd meséld el, ha belevágsz, és haladsz az úton!

16. a6bc29c843 (válaszként erre: 13. - Pálinkás Adrienn)
2012. okt. 4. 17:51

Sok sikert hozzá, de vigyázz! Én már úgy tönkre vágtam a gyomromat, hogy összeszűkült, és valószínűleg a fogyás okozta a menstruációs zavaromat is, mert 2 hónapig nem jött meg. ://

Pedig nem fogytam még 10 kg-ot sem összesen.

15. Pálinkás Adrienn (válaszként erre: 14. - Bb58dad0a4)
2012. okt. 4. 17:49
tényleg nagyon szépen köszönöm!!!!
14. bb58dad0a4 (válaszként erre: 1. - Pálinkás Adrienn)
2012. okt. 4. 17:48
Ne utáld magad! Ez is te vagy, akárkit is látsz a tükörben. Sőt, szeresd magad! Szeresd annyira, hogy új külsővel szeretnéd megajándékozni azt, aki benned lakik. Keress, kutass a különféle módszerek közt. Ne add fel, és hidd el, nem vagy egyedül. Nincs olyan enber, aki nem szeretne karcsúbb, formásabb, szebb, szőkébb, barnább, fiatalabb, idősebb, stb... lenni. Vagy sikerül vagy nem, de törekszünk, és a kicsi eredményeknek is örülünk. Nézz körül, hányan szeretnek így is. Ha elfogadod magad, minden sokkal könnyebb lesz, még a fogyás is. Én drukkolok neked.
2012. okt. 4. 17:46

Mindenkinek köszönöm a hozzászólsokat! Ha hiszitek-ha nem nagyon sokat segít. Diákként rengeteg csúfolással kell emiatt szembenéznem-és hát a szerelem sem talál meg túúl könnyen (sehogysem)

De igyekszem és köszönöm a válaszokat :)))))

2012. okt. 4. 17:44
Gondolj arra, milyen csinos lehetnél, ha lefogynál, jól éreznéd magadat a bőrödben. Milyen jó kis ruhákat tudnál venni magadnak, mennyire jót tenne az önbizalmadnak. Ha kell fogyj egy pasi miatt, akit meg akarsz szerezni. Hiába mondják,hogy az ember csak magának akar tetszeni. A fenéket! ;))
11. Urso (válaszként erre: 2. - LauraJones)
2012. okt. 4. 17:44
Igazad van!LauraJones! Én fél év fogytam le 16 kg-ot. Az én szisztémám a következő volt: a korábbi adagoknak csak a felét fogyasztottam el. Akkor is ha nagyon szerettem volna még enni. Négyszer ettem egy nap, de közben semmit még egy fagyit sem. Minden vasárnap reggel mértem magam és szigorúan vezettem a grafikont. Jegyezd meg nem lehet látványosan fogyni átlagosan heti fél kiló az szuper, de volt olyan periódus, hogy három héten semmit sem fogytam. Na ekkor nem szabad kétségbe esni. Folytatni kell!! és lám, lám a következő mérésnél már 2 kilót fogytam. Szabály: keveset enni és sokat mozogni!! Én a kerti munkákban találtam meg a mozgásomat. De lehet egyszerúen csak sétálni.
2012. okt. 4. 17:33
Én 32 kg-t fogytam. Ezt csináld utánam!
2012. okt. 4. 17:29
Szerintem ha találnál a környezetedben valakit, aki sportolna vagy mozogna veled heti rendszerességgel, az sokat segítene. Nagy húzóerő tud lenni egy társ ebben:)
8. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Pálinkás Adrienn)
2012. okt. 4. 17:27
Ha egeszseges vagy (rendben vannak a hormonjaid), akkor tenyleg akaratero kerdese. Tapasztald ki, milyen modszer jon be neked. Mit tudsz betartani.
2012. okt. 4. 17:25

Szerintem nem igaz, hogy csak elkezdeni nehéz. Sokkal nehezebb folyamatosan a célon tartani a figyelmedet. Az első pár nap vagy sikeres hét után is az örömmámorban tovább csinálni, még erősebben akarni, nah az a kihívás!


Első és legfontosabb dolog szerintem, hogy adj magadnak legalább 6-8 hónapot. Erre fel kell készülni, hogy nem 1 hétig kell kitartani és nem 1 hónapig.


Szerintem az a jobb, ha ebben az időszakban nagyon nagyon visszaszorítod a laza napokat, mert azzal indul el sokszor a lavina. Egy laza nap és ha lelkileg nem vagy erős, akkor a laza napot követi még egy laza és még egy. Nah és innen megint nehéz megállni.


Igen, ezek miatt fejben dől el nagyon is!

6. da33d8ee16 (válaszként erre: 1. - Pálinkás Adrienn)
2012. okt. 4. 17:22

A legfontosabb, ne utáld magad, az nem visz előre!


Diéta, mozgás, VASAKARAT.


20 kg nem a világ!


Fel a fejjel!

5. HnéViktória (válaszként erre: 1. - Pálinkás Adrienn)
2012. okt. 4. 17:19

Agyban dől el!!

Én is sokáig ducin éreztem jól magam,és eljött az a pont amikor azt mondtam elég!!!

24kilót fogytam,de ez csak úgy működik,ha agyban is akarod!

2012. okt. 4. 17:18
Igazat adok az előttem szólónak.Nem akarod eléggé.Egyébként szerintem minden csak fejben dől el.Nekem is sikerült 12kg-ot fogynom,igaz legalább fél év alatt,és voltak nagyon nehéz időszakok is amikor egy-két hétig nem fogytam egy kg-ot sem,na ilyenkor nem szabad feladni.És hidd el,megéri.Ja és az a lényeg,hogy magad miatt akarj fogyni!
2012. okt. 4. 17:18
csak az elindulás a nehéz, utána minden jön magától, de tényleg fontos, hogy akarod e vagy jó neked most így is :D.
2012. okt. 4. 17:15

Nem akarok semmi bántót írni, de valószínűleg nem akarod eléggé. Ha igazán beüt a krakk, hogy le kell fogyni, akkor ezt meg is tudja csinálni az ember.


És mondom még egyszer, nem bántásból írtam, amit írtam.

2012. okt. 4. 17:13
Szerintetek hogy lehetne elég akaraterőm lefogyni 20kg-mot tizen négy éve próbálkozom és mára már UTÁLOM MAGAM!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook