Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek ezért nő az átlagos testmagasság ? fórum

Szerintetek ezért nő az átlagos testmagasság ? (beszélgetős fórum)

165. PöttyösPanka (válaszként erre: 162. - Dredd)
2018. jún. 8. 14:04
Ha neked jobb, hogy sajnálod magad, akkor hajrá! Legalább a maradék 50 évedet is tönkre vágod.
164. Dredd (válaszként erre: 158. - 8a65af67ce)
2018. jún. 8. 14:03
Valószínű, ha fiam lenne, én már kezdetektől fogva mániákusan vinném orvosokhoz, hogy nehogy alacsony legyen. Ha addig nem derülne ki a problémám a feleségem biztos kidobna ezért...D
163. Mézes-Krémes (válaszként erre: 162. - Dredd)
2018. jún. 8. 14:01

1. Valójában nem a 170 centi miatt ment tönkre az életed, hanem a fejed miatt, ott nincsen valami kerék a helyén, ebben biztos lehetsz.


2. 31 vagy, szóval még nem ment tönkre az életed. Változtatni van lehetőséged és módod, vagy így maradni. Kérdés, hogyan akarod.


3. A súlyos depressziód az, ami megakadályoz, és egészséges és normális kapcsolatot alakíts ki nővel. Ezen csak szakember segítségével tudsz változtatni.

162. Dredd (válaszként erre: 156. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 8. 13:58

Hogy miért nem megyek ?


Azért mert szégyellem ezt az egészet, hogy ez miatt ment tönkre az életem. Teljesen megváltoztam, magamba fordultam. Nem beszélek senkivel, aszociális lettem nagyon komolyan, súlyos depressziós... Szóval csak rosszat tudok magamról elmondani. Mondjuk pont a bemutatkozó szövegembe is ezt írtam...hmm


Amúgy az egyetemi évek is így teltek el, csináltam a dolgom és ennyi, csak az volt a baj, hogy kihatott a tanulmányaimra is ez az egész. Oké meglett amit akartam, de egyáltalán nem boldogított. Vmelyik fórumomban írtam is, hogy ezek csak papírok, de azt nem írtam ott miért...

161. Mézes-Krémes (válaszként erre: 158. - 8a65af67ce)
2018. jún. 8. 13:56
Valószínűleg átadná... Nem is baj, ha nem lesz gyereke, legalábbis addig, ameddig ilyen szinten labilis érzelmileg, és ennyire önképzavaros. Szerintem az ilyen embernek nem való. Kivéve persze, ha rendbeteszi valahogy magát. De sajnos nem gyakorlat, hogy az ilyen típusú ember lép, és tesz magáért. Ö 41 évesen is erről fog fórumozni szerintem.
160. Mezei Virág (válaszként erre: 154. - Dredd)
2018. jún. 8. 13:55
IGEN!!!
159. Mezei Virág (válaszként erre: 143. - Dredd)
2018. jún. 8. 13:55

Nem kezeltek volna hormonnal ebben a korban...

Amúgy meg tényleg rossz szemszögből nézed a világot, úgyhogy a fejedben van a baj.

Sokkal alacsonyabb emberek boldogan élnek, mert nem az a legnagyobb gondjuk, hogy mekkora a magasságuk.

Nagyon ráérsz ilyen marhasággal foglalkozni ahelyett, hogy társaságban múlatnád az időt, ahol megismerkedhetsz egy független nővel.

Mások a tényleg súlyos gondjaikkal, nem nyűglődnek annyit, mint te, ezzel a magadnak gyártott bajjal.

Ez így nagyon szánalmas...

Örülj, hogy nincsenek nagy problémáid!

A 170 cent teljesen normális méret amúgy.

Szóval ne siránkozz már! ;)

158. 8a65af67ce (válaszként erre: 152. - Dredd)
2018. jún. 8. 13:54
Miért gondolod, hogy a gyerekedet zavarná? Csak akkor zavarná, ha abban a tudatban nevelnéd, hogy ez probléma, ha átadnád a bizonytalanságodat.
157. Mézes-Krémes (válaszként erre: 154. - Dredd)
2018. jún. 8. 13:52

Igen, veled van a baj... Én is 170 centi körül mozgok kb, és nem egy velem egymagasságú pasim volt. Tapasztalataim szerint a kissebb pasik jobbak is az ágyban, valahogy ütősebbek, vagy nem tudom. :D És jobb a farkuk is. Persze egyik se volt kiborulva a magassága miatt. És lám, omlottak a nők rájuk így is.


Határozottan veled van a baj, igen. Jó, hogy ezt a kérdést feltetted. Nem rosszból írtuk többen is, hogy menj el orvoshoz, mert baj van sajnos.

156. Mézes-Krémes (válaszként erre: 152. - Dredd)
2018. jún. 8. 13:50
Ha ennyien akarnak odaküldeni az nem véletlen. Egyébként azt megtudod mondani, hogy miért nem mész el pszichológushoz, ha ennyire szenvedsz saját magadtól? Csak kérdem. Mert a dolog foglalkoztat. Ha már ennyire foglalkoztat, akkor igazán a magad javára is fordíthatnád ezeket az energiákat...
155. PöttyösPanka (válaszként erre: 154. - Dredd)
2018. jún. 8. 13:50
Határozottan igen.
154. Dredd
2018. jún. 8. 13:50
Amúgy mikor nem túl gyakran kimozdulok a lakásból, néha összefutok velem egy magas férfival nővel...olyankor megállok és megnézem őket, persze úgy hogy ne vegyék észre. Olyankor elgondolkozom, hmm vajon tényleg velem van a baj ? Beteg vagyok ?
153. Mézes-Krémes (válaszként erre: 151. - 8a65af67ce)
2018. jún. 8. 13:49
Nekem leírta. Szerintem nagyon jó a farka, szerinte az is csak egy átlag, ami senkinek nem kell. :D
152. Dredd
2018. jún. 8. 13:44

Amúgy apámat is zavarta az alacsonysága, mondta nekem.

Megkérdeztem tőle, miért adta tovább a nyomorát nekem ?!


Azért is igen fáj ez a dolog, mivel nem lehet gyerekem így. Nem tudnám elviselni, ha ő is szenvedne, ráadásul én miattam.


Amúgy igen, anyám is pszichológushoz küld...

Láttam Nick Vujicic videóit...csodálkozom rajta.

151. 8a65af67ce (válaszként erre: 145. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 8. 13:44
De, megmérte, leírta, hogy mekkora. :D:D Akkor még nem Dreddnek hívták.
150. Mézes-Krémes (válaszként erre: 148. - PöttyösPanka)
2018. jún. 8. 13:36

Ja, de tényleg, mennyire gáz már ez... Más meg teljes életet képes élni minden szempontból, pedig vannak VALÓDI problémái vagy fogyatékossága is akár. Ajánlanám a figyelmébe Nick Vujicic videóit, érdemes megnézegetni...


Az én exem pl. epilepsziás volt, lám, elfogadtam. 5 évet éltünk együtt, és nem ezért lett vége. És nem az első meg az utolsó nő voltam az életében, aki így szerette... Ez meg itt nyíg azért, mert nem nőtt 5 centivel nagyobbra.

Ha mikropénisze lenne, akkor meg is érteném, hogy nagy a gondja (vagy épp kicsi). De így...

Javaslok egy jó terapeutát, baj van, nem kicsi!

149. PöttyösPanka (válaszként erre: 147. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 8. 13:32
Őszintén szólva ennyire sosem akartam belemenni a kapcsolatuk részleteibe :D
148. PöttyösPanka (válaszként erre: 137. - Dredd)
2018. jún. 8. 13:31
Jajj, te szegény! Ez életem legszomorúbb története, amit csak hallottam. Ilyen sanyarú sorssal nem is tudom, hogy bírtad idáig! És így kell leélned az egész életedet, mert ezen már semmi sem segít! Ha van Isten, nagyon kegyetlen, hogy így megnyomorított. Borzalom!
147. Mézes-Krémes (válaszként erre: 146. - PöttyösPanka)
2018. jún. 8. 13:26
:DDD És vajon monogám módon élnek, vagy ketten együtt röptében a legyet is? :D Tényleg lávsztori. :)
146. PöttyösPanka (válaszként erre: 136. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 8. 13:24
De végül hepiend lett, mert volt egy lány ismerősöm, aki bár nem mindenkivel, de azért majdnem mindenkivel lefeküdt. Ők ketten megismerkedtek, és láss csodát, egymásba szerettek. Ez az igazi lávsztori :D
145. Mézes-Krémes (válaszként erre: 143. - Dredd)
2018. jún. 8. 13:21

:DDDDDDD Tudod mit tudok tanácsolni? Keressél magadnak egy nagyon jó szakembert, pszichológust pl, ugyanis szükséged van rá erőssen. És nem, nem a tök átlagos 170 centid miatt!!!


Amúgy a farkad mekkora? Azt nem mérted még? Én a helyedben azon is agyalnék kettő kört. :D

144. lapbarna (válaszként erre: 141. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 8. 13:21
Tényleg uncsi.
143. Dredd
2018. jún. 8. 13:20
Szerintetek, ha hormonkezelést alkalmaztak volna rajtam, mondjuk 9 éves koromtól kezdve a pubertás kor végéig, azaz nálam 15 éves koromig akkor lett volna esélyem az átlagmagasságra ? vagy olyan mélyen be volt kódolva nálam az alacsonyság, mivel apám 168 cm, hogy az se segített volna ?
142. Mézes-Krémes (válaszként erre: 140. - Lapbarna)
2018. jún. 8. 13:19
Szerintem kár a gőzért sajnos. Nem fogja úgysem megérteni...
141. Mézes-Krémes (válaszként erre: 138. - 8a65af67ce)
2018. jún. 8. 13:18
Szerintem se a magasságával van a probléma, hanem valami mással. Mondjuk nőként ha megismerkedek egy pasival, és 0-24 ezen rugózna nekem, meg nyervákolna 5-10 centi miatt, akkor bazira unalmasnak és férfiatlannak tartanám.
140. lapbarna (válaszként erre: 135. - Dredd)
2018. jún. 8. 13:18

Figyelj, nagyon restellem, hogy nem emlékszem az előző karaktered nevére (pedig amúgy minden hülyeségre szoktam), de már akkor is azzal nyaggatóztál, hogy sarokemelőt tettél a cipődbe, hogy magasabb legyél, meg azért nem kellesz a nőknek, mert "kicsi" vagy.

Azóta folyamatosan eszembe jutsz, ha csak járok-kelek is az utcán, mert rengeteg alacsony férfi jön velem szembe. Van, amelyik egyedül, de rengetegen nővel, gyerekkel.

Biztosan most sem fogod felfogni, mert már ezeregyen elmondtuk neked, de azért ismét megörökítem itt a neten: a zavar a TE FEJEDBEN VAN.

Nem alacsony vagy, hanem önértékelési problémáid vannak.

Nem azért nem jutsz egyről a kettőre a nőknél, mert alacsony vagy, hanem a személyiségeddel van probléma. És ezt most komolyan, mindenféle sértés nélkül mondom. Semmiféle érdekem nem fűződik hozzá, ha te jobban, vagy rosszabbul érzed magad. De az biztos, hogy sokan meg tudjuk itt cáfolni a te teóriádat, ami hála a jó istennek, csak a tiéd.

Szerintem kérj szaksegítséget, mert már nagyon régóta, és tulajdonképpen masszívan rombolod saját magadat ezzel a hülyeséggel.

De, igen, ez hülyeség.

Sok sikert!

139. Mézes-Krémes (válaszként erre: 135. - Dredd)
2018. jún. 8. 13:16
El kell szomorítsalak, nem azért nem szuper az életed, mert nem nőttél még 5 centit pluszba. :D Ezen semmi nem múlik, nem vagy törpe.... Máshol keresd a problémát, mert nem ez a bajod, elhiheted.
138. 8a65af67ce (válaszként erre: 107. - Dredd)
2018. jún. 8. 13:16

"nem úgy néz ki, mint a többi férfi"


Pff, tényleg te vagy az egyetlen 170 cm-es a környezetedben?! Hol élsz? :D Én sem értelek. Ha mondjuk férfiként 160 cm-es lennél, és körülötted csak magas emberek, akkor megérteném, hogy zavar. De a folytonos nyavalygást soha nem értettem, mert olyasmiért felesleges nyavalyogni, amin nem tudsz változtatni. Abból gazdálkodj, amid van. :D Hozd ki belőle a maximumot! Sajnálom, de nem hiszem, hogy a magasságod miatt nem tetszel a nőknek.

137. Dredd
2018. jún. 8. 13:15

Tudjátok, mikor tudatosul bennem, és hogy ?


16 évesen koleszos voltam, beköltözésnél ugye rengeteg gyereknek jönnek a szülei, segítenek a pakolásban stb...ott láttam és feltűnt egyből, hogy az apukák milyen magasak. Nem láttam 170 cm körülit. Mind 180 - 195 cm közötti volt. A gyerekük, akik még nem is kezdtek kamaszodni, azaz teljesen gyerek fejük volt, nem is mutáltak semmi, megközelítették már a 170 cm magasságot. Nem is tudom kb 11-12 évesek lehettek. Közel velem egy magasak voltak és én tudtam, mivel apuka magas így ők is magasak lesznek, főleg úgy, hogy még nem léptek be a kamasz korba. Nagyon súlyosan magamba fordultam onnantól kezdve, most leszek 1 hónap múlva 31...

136. Mézes-Krémes (válaszként erre: 133. - PöttyösPanka)
2018. jún. 8. 13:15
Nekem semmi problémám azzal, ha valakinek ebből, vagy bármi másból áll az élete, de bakker, azért az embernek elviekben van egy bizonyos szint ami alá nem megy. Elvileg... :S Wááá

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook