Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek ezért nő az átlagos testmagasság ? fórum

Szerintetek ezért nő az átlagos testmagasság ? (beszélgetős fórum)

45. andi6020 (válaszként erre: 29. - Globus)
2018. jún. 6. 21:30

Ez az ő esetében nem megoldás. Gondolom tanult a szülei hibájából, és nem akar kicseszni a gyerekével. Főleg ha fiú.


Mert ugye alacsony nő csak magas pasival jöhet össze, hogy legyen esélye a gyereknek magasra nőni. Ami ugye létkérdés.


Neki csak magas nővel lenne szabad utódot nemzeni.

A magas nők meg ritkán vadásznak dugó méretű palikra.

Kőr bezárult.


Mondjuk ha nem akar gyereket, úgy más.

44. Guruljka (válaszként erre: 41. - 66ad2ccf4b)
2018. jún. 6. 21:29

Világos. A képzeletbeli boltban a saját magasságomtól felfelé indulok.


Dredd-nek viszont az az elmélete, hogy pl. jó fej a Lajos,de csak 170 cm, az én családi átlagomhoz a 190 cm-s Döme kell inkább. és az elmélet szerint akkor Dömével fogok gyereket csináltatni.


Csak éppen a valóság az, hogy Döme fütyül rám. Sőt elég utálatos jellem. A valóságban nem a magasság szerint döntök, vagy dönt mittudomén Jolánka. Hanem a kölcsönös szimpátia alapján.

43. globus (válaszként erre: 41. - 66ad2ccf4b)
2018. jún. 6. 21:29

Hát ez sajnos, így van :)

Kicsit hasonlít ahhoz, hogy annyira ennék töltött káposztát, de csak mákos tészta van itthon, azért az nem ugyanaz. Ha zsánerünk a magas férfi, akkor rájuk vagyunk kihegyezve.

42. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 40. - Guruljka)
2018. jún. 6. 21:27

.


A Gauss-görbe tekintetében tökéletesen igazad van, meghajlok nagyságod előtt!!!!!


(Megjegyezve, hogy nem csak felszínes, felületes, kötekedő vagy, hanem még kicsinyes is. :D :D :D )


.

41. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 37. - Guruljka)
2018. jún. 6. 21:25

.


Azért önellentmondás, mert ha már eleve ott volt szempontként, hogy magasabb legyen, mint te, akkor (a logika szabályai szerint) már nem nézel ki magadnak bárkit, hanem csak olyat, aki megfelel annak a szempontnak, amit önmagadnak felállítottál.


.

40. Guruljka (válaszként erre: 39. - 66ad2ccf4b)
2018. jún. 6. 21:25

Nem, a kötekedő én vagyok.


Nem gaus görbe, hanem Gauss-görbe.


(És nyelvtani kérdésekben igazam szokott lenni. Ez végül is objektív dolog, még ha időről időre változik is.)

39. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 38. - Globus)
2018. jún. 6. 21:22

.


Tökéletesen igazad van!

Mi sem bizonyítja ennél jobban azt, hogy ebben a kérdésben is érvényes a gaus görbe, azaz, az emberek 80%-a sekélyes és felszínes.


(A maradék 20% ból pedig 10% ilyen kötekedő, mint én. :D :D :D )


.

38. globus (válaszként erre: 33. - 66ad2ccf4b)
2018. jún. 6. 21:18
Szinte minden társkereső oldal regisztrációkor bekéri a paramétereket. Milyen magas, milyen testalkat, szemszín, haj, sőt szemüveg, tetoválás, iskolai végzettség, káros szenvedélyek, hobbi stb. adatokat is. Ugyanez kitöltendő a kívánt partnerre is, az oldal azok adatlapját kínálja fel, aki megfelel az "elvárásoknak". Van, aki üresen hagyja a társsal kapcsolatos kívánalmakat azzal, hogy mindegy.
37. Guruljka (válaszként erre: 35. - 66ad2ccf4b)
2018. jún. 6. 21:17

Miért önellentmondás?


Megvan az a tényező, hogy kinézhetek én bárkit, ha én nem kellek neki.

36. Guruljka (válaszként erre: 33. - 66ad2ccf4b)
2018. jún. 6. 21:16

De hát basszus, közel s távol nem volt a környéken nálam alacsonyabb senki!


Később találkoztam egy fiúval, aki alacsonyabb volt nálam, de nem győzött meg. Amennyire alacsony volt, annyira nagyképű is.


Tudod mit?


Sekélyes vagyok! És felszínes! A fontos, hogy jól érezd magad!


Ha ennyi ember közül pont engem szúrtál ki, akkor tuti én tehetek róla.

35. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 32. - Guruljka)
2018. jún. 6. 21:15

.


Ha "nem boltban veszünk pasit méret szerint", akkor miért is volt egyénileg fontos számodra, hogy ne legyen nálad alacsonyabb?


Sikerült némi önellentmondásba keveredned. :D :D :D


.

34. Dredd
2018. jún. 6. 21:14

Most kettő barátom is eszembe jutott, aki alacsonyabb lett mint az apa. Mindkettőnél ez a felállás.

Anyuka 160, Apuka 185 vagy magasabb.


Sajnos ők megjárták, viszont mindkettőnek van bátyja és azok meg magasak lettek, akkorák mint az apuka. Szóval nagyon is öröklődik ez a magasság, más kérdés, hogy szerencsésnek is kell lenni, mivel az említett 2 barátom megszívta.


Azt viszont nem tudom mennyire számít, ki lesz elsőnek...

33. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 28. - Guruljka)
2018. jún. 6. 21:12

.


A direkt keresni alacsonyabbat, vagy a "fontos, hogy ne legyen alacsonyabb", az azért nem ugyanaz, ugye?


Tehát az, hogy ne legyen alacsonyabb, az egy szempont volt, ami alapján a jelöltek kiválasztása történt.

Merthogy a "Csak annyi volt nekem egyénileg fontos, hogy ne legyen nálam alacsonyabb." pont ezt jelenti.


Tehát szó sincs arról, hogy keresni kellett volna alacsonyabbat. De akinél a magasság, súly, stb. szempont a választásnál, az bizony sekélyes és felszínes, hisz ezek nem valamiféle belső értékek, hanem külsőségek.


.

32. Guruljka (válaszként erre: 29. - Globus)
2018. jún. 6. 21:11

Hát, arról nem szólva, hogy én ezzel a "magasságommal" azért még az akkori átlagba belefértem. Az alján, de átlag magas voltam.

Hadd ne akarjak már 140 cm magas fiút csakis nyitottságom bizonyítására- mert férfiaknál a 140 cm már nem az átlag alsó határa közeli, hanem kifejezetten alacsony.


Nem beszélve a kölcsönös szimpátiáról, hisz nem boltban veszünk pasit méret szerint.

31. Guruljka (válaszként erre: 30. - Dredd)
2018. jún. 6. 21:08
Köszi az ötletet. 28 éves. ☺
30. Dredd (válaszként erre: 24. - Guruljka)
2018. jún. 6. 21:07

azt tudom, hogy nem csak a szülők génjei számítanak, több felmenő is számít...Én személy szerint nagyon kevés olyan fiút ismerek, aki alacsony lett annak ellenére, hogy az apa magas 178 + viszont rengeteg olyat ismerek, akik magas apától lettek és ők is akkorák lettek vagy még magasabbak és az anyukájuk pici.


Fiad lehet még növésben van.

29. globus (válaszként erre: 27. - 66ad2ccf4b)
2018. jún. 6. 21:05
Ez miért baj? Ha bőven van választék, akkor hadd válasszon. Dredd is választhat, mert alacsony lány is bőven akad.
28. Guruljka (válaszként erre: 27. - 66ad2ccf4b)
2018. jún. 6. 21:05

Felszínes lennék?


Legalább egyikünk érje el a felső polcot a szekrényben. ☺


Vagy tűvé kellett volna tennem a környezetemet nálamnál alacsonyabb pasiért?

2018. jún. 6. 21:01

.


"Csak annyi volt nekem egyénileg fontos, hogy ne legyen nálam alacsonyabb."


Vannak ilyen sekélyes értékrenddel bíró felszínes emberek.

(Szerencsére nekem sikerült elkerülnöm őket.)


.

26. globus (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2018. jún. 6. 21:01

Te is magas férfivel csináltál gyereket :D

Hát erről van szó!

2018. jún. 6. 20:59

Szerintem nem csak a szülők magassága számít, hanem több generációra visszamenőleg is öröklődhet. Az én édesapám kb. 190 cm magas volt, a szülei viszont nem voltak olyan magasak, nagyanyám kimondottam picike volt. Én sem vagyok olyan magas 167 cm. akkor? De ezzel ki a franc foglalkozik?

?

24. Guruljka (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. jún. 6. 20:56

Volt olyan 190 magas kollégám, aki csak és kizárólag a magas nőket szerette.


Én 150 cm vagyok, fiatalon se voltam sokkal több. Nemigen találkoztam 160 cm magas fiúval, tehát ennél magasabbat "választottam". Nem azért, mert ez volt divat, vagy vonzó, hanem mert ő volt szimpatikus. Csak annyi volt nekem egyénileg fontos, hogy ne legyen nálam alacsonyabb.


Amikor párt választ az ember, nem szokás a leendő gyerekek átlagmagasságát számítgatni. Legalábbis mifelénk.


Amit magyarázol, azért sem helytálló, mert nem csak a szülők magassága határoz. A férjem és a bátyja mindketten magasabbak voltak a szüleiknél. És a férjem azért megvolt közel 180 cm, a fiunk mégsem éri el a 170-et.

Én alacsony lettem, pedig fiatalon anyám is 165 cm volt, apám pedig magas és szép nagy darab. Ismertem mindkét ági nagyszüleimet is, mind magasabb volt nálam.

Szóval nem azon múlik, ki kit néz ki gyerekei apjának/anyjának. Mert, tudod, a gyerekcsinálást nem csak a csinálás kedvéért csinálja az ember. Ha érted, mire gondolok.

23. andi6020 (válaszként erre: 21. - Dredd)
2018. jún. 6. 20:36

Szánalmas inkább.

Hagyjuk is.

2018. jún. 6. 20:34

.


Olyan pici vagyok, hogy a ló hasa alatt át tudok szaladni csákóban is, de számomra mégis felfoghatatlan, miért vergődik valaki ennyit azon, hogy alacsony.

Attól meg lehet nőni, ha sokat irkálunk róla, vagy mi?


.

21. Dredd (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2018. jún. 6. 20:33
amúgy már többen mondták rám...érdekes.
20. andi6020 (válaszként erre: 19. - Dredd)
2018. jún. 6. 20:28
Nyilván nem te. Persze.
19. Dredd (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2018. jún. 6. 20:27
képzeld nem én vagyok, de ezek szerint nem csak nekem merült fel ez az egész hanem másnak is.
18. Dredd (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2018. jún. 6. 20:26
kíváncsi lennék a szülőkre, főleg az apákra mekkorák...nyilván azért lesznek a fiúk magasak, csak úgy nem lesz senki.
17. andi6020 (válaszként erre: 14. - Dredd)
2018. jún. 6. 20:26
16-os kérdésemre már nem is kell válaszolnod. Ezzel megválaszoltad.
16. andi6020 (válaszként erre: 9. - Dredd)
2018. jún. 6. 20:25
Véletlenül nem vagy az a csoda, aki állandóan az édesanyját szidta itt, amiért annak nem volt annyi esze, hogy az alacsony testmagasságára tekintettel magas pasit válasszon magának?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook