Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek ezért nő az átlagos testmagasság ? fórum

Szerintetek ezért nő az átlagos testmagasság ? (beszélgetős fórum)

135. Dredd
2018. jún. 8. 13:09

15 éves koromtól én már nem nőttem semmit


Apám apja alacsony volt és apám ő rá ütött, anyja elvileg nem volt alacsony, de én nem ismertem, kép sincs róla olyan, amin teljesen látszik, szóval biztos vagyok benne nem volt még átlag se ( testvérei még élnek, ők is alacsonyak )


Anyám apja átlag volt, anyja viszont nagyon alacsony, anyám ő rá ütött...


Hol kaptam volna én magasságot ??? hogy elérjem a 178 cm-t ? vagy legalább a 175 cm minimum magasságot ? SEHOL


Semmi esélyem nem volt rá ! Én meg kis naívan 8. után ugye 15 évesen kezdtem a középsulit és arra gondoltam, hmm hisz még gyerek vagyok, nőni fogok és szuper életem lesz. DE sajnos nem. 16 évesen már rájöttem, hogy semmi esélyem a boldog életre.

134. Dredd (válaszként erre: 123. - Mezei Virág)
2018. jún. 8. 13:02

170 cm vagyok


Apám 168

Anyám 158

Nővérem 158

133. PöttyösPanka (válaszként erre: 132. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 8. 12:35
Ismerve a srácot igen, neki ennyire mindegy volt. Neki abból állt az élete, hogy hajtotta a csajokat. Mérnökként dolgozott egy gyárban, és sorra vette az operátor csajokat, akikről tudjuk, hogy vannak köztük khm kevésbé igényesek, és speciális szubkultúrából valók is.
132. Mézes-Krémes (válaszként erre: 131. - PöttyösPanka)
2018. jún. 8. 12:29

Jessssszus, ez szerintetek komoly, hogy valakinek ennnyire mindegy?! Merthát értem, hogy a kalandra megy valaki, és nem számít annyira, de azért vannak alap kritériumok, nem? Pl. hogy legyen ápolt és igényes... Meg mondjuk a súlya egy elfogadható szinten belül mozogjon, és még sorolhatnám...


Bár amikor én kalandra mentem, akkor pont, hogy bőven több elvárásom volt mint mondjuk amúgy. :D

131. PöttyösPanka (válaszként erre: 130. - Smirnoff)
2018. jún. 8. 12:03
Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy kétféle nő létezik. Az egyik, akit meghúzna, és elmondaná a haveroknak, a másik, akit meghúzna, de nem merné bevallani a haveroknak sem.
130. Smirnoff (válaszként erre: 129. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 8. 11:44

Tulkepp vannak, akiknek tényleg mindegy, csak lyuk legyen.


Egyik valamikori dugopajtim mondta, h ő legszívesebben minden nőt meghuzna. Vissza kérdeztem, h inkább minden jó nőt. Annyira nem kell szűkíteni a kört, 10-bol 9-et simán.

129. Mézes-Krémes (válaszként erre: 100. - 66ad2ccf4b)
2018. jún. 8. 11:25

Számomra minden hozzászólásodból süt a keserűség... Sajnállak! Kevesebb tortával is beéred. Szerintem ennél te tortát, hajjajjj, kétpofára. Hidd el, a 170 centivel semmi baj nincsen a világon, hanem ezzel a szörnyű stílussal van a gond valószínűleg. -_-


Egyébként érdekes, szerinted ha egy nő úgy válogat, hogy vele egyforma magas vagy picit magasabb partnere legyen, az felszínes. Te hogyan válogattál? Semmi elvárásod nem volt? Jöhet bármilyen magas, bárhány kiló, 150 kilós nő is, esetleg szőrös meg ápolatlan is?!


Valaki mutasson már nekem egy pasit, aki úgy választ nőt magának, hogy belső értékek szerint. :D És neeeeeeem nem nézi meg, hogy az külsőleg gusztusos legyen a számára, mert az már felszínessség. :D Bírom amikor valaki ennyire kutyául álszent!

128. Mezei Virág (válaszként erre: 124. - Smirnoff)
2018. jún. 8. 10:35

:)

B@ccus, ezt nem olvastam!

Ha ő mindent jobban tud, akkor minek ír ki ennyi lökött fórumot vajon? ;)

127. 5c6ba4ad4c (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. jún. 8. 10:02
Lehet, hogy most csalódni fogsz, de több olyan családot is ismerek ahol mindkét szülő alacsony vagy az egyik átlagos a másik alacsony ,és vannak magas gyerekeik, akik mindkét szülőn túlnőttek.
126. 5c6ba4ad4c (válaszként erre: 115. - Channa*)
2018. jún. 8. 09:59
A gimis srác meg cselgáncsozott, lehet ,hogy azért volt alacsony. Amúgy a felfújt izmok engem is taszítanak, csak sporttal elért arányos izomzat vonz, a gyúrásos erőltetett nem.
125. habszivacska12 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2018. jún. 8. 09:32

Nem arra az ecsetformájú fejre gondolsz?

Némelyiknek olyan a feje, mint egy pemzli :))

124. Smirnoff (válaszként erre: 123. - Mezei Virág)
2018. jún. 8. 09:28
Dredd prof. már megmondta, hogy ami azilyen cikkekben van, az baromság, az ő megfigyelései a helyesek.
123. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. jún. 8. 09:20

Te hány centi vagy?

Miért nem tudod magad így elfogadni? Mindenki úgyjó, ahogy van!


[link]

122. Smirnoff (válaszként erre: 121. - L.luiselotte)
2018. jún. 8. 08:56

Ilyen magas vagyok én is, és előszeretettel hordok magassarkúakat. Nekem csak táncórán tűnt fel, hogy tényleg magas vagyok. Szerintem mondjuk a szórás nem jön ki 75 % mínuszba.

Visszafejlődtem, nemrég cseréltem a 196 vagy 197 magas pasim egy velem egymagasra, de Dredd előtt mentségem, hogy ennek a génjeit sem szándékozom továbbadni.

2018. jún. 8. 08:32

175 cm vagyok + a cipősarok. A környezetemben ismeretségi körömben levő férfiaknak több mint 75 -a alacsonyabb nálam, a nőkről ne is beszéljünk. Egyáltalán nem foglalkoztatja őket a magasságuk, helyesek okosak jópofák sármosak, jól keresnek, nincs partnerszerzési gondjuk. Sőt, még néha engem is megkörnyékeznek.

( én azért tőlem magasabb férfiakat választottam, de eszembe sem jutott, hogy a leendő gyerekem magassága miatt . A sors iróniája hogy a fiam apja volt a legalacsonyabb a repertoáromban, 180 cm volt csak, és a fiunk 206 )

120. Smirnoff (válaszként erre: 118. - Ab3619a9cd)
2018. jún. 8. 08:21
De rossz lehet az a 220 cm! Nem csak veszélyes, de ha nőies ruhákat akar, varrathat mindent, cipőt is csak speciális férfi üzletben tud venni.
119. PöttyösPanka (válaszként erre: 118. - Ab3619a9cd)
2018. jún. 8. 07:59
Falra hányt borsó. Ő eldöntötte, hogy a nőkkel kapcsolatos kudarcaiért csak és kizárólag a magassága tehet, ami csak és kizárólag a felmenője magasságán múlik. Egyszerűbb neki ebbe a hitbe ringatnia magát mint, hogy szembe kelljen néznie azzal, hogy a személyisége az, ami miatt sikertelen a másik nemnél, mert így be kellene látnia, hogy ez rajta múlik, és nem foghatja minden más, külső körülményre, mint szülők, gének, stb.
118. ab3619a9cd (válaszként erre: 106. - Dredd)
2018. jún. 8. 07:22

Először is!Az én gyerekem akkor sem fogja elérni a 170 cm-t ha kirakom az esőre!

Másodszor!Anyósom nem azért ment hozzá,mert 190 cm hanem mert szereti!

Tudod mit jelent ez a szó?

El tudod képzelni azt hogy a szerelem annál több,mint hogy ki hány cm?

Egyébként pedig van a családban 2 átlagos felnőtt akinek 220 cm!! a LÁNYA!!

De te olyan okos vagy,hogy ezt is megmagyarázod,meg ismeretlenül csípőből kivágod,hogy valamelyik felmenője miatt ilyen magas.

2018. jún. 8. 06:32
Az a legfontosabb, hogy az ember elfogadja-e magát, vagy sem. Vannak 170 körüli férfi kollégáim, sőt alacsonyabb is. A legtöbbel nincs semmi baj, mert nem a magasságuk foglalkoztatja őket. Viszont van egy, aki folyton azzal hívja fel a figyelmet arra, hogy túl alacsonynak tartja magát, hogy amikor mások mellett áll, "emelgeti" magát azzal, hogy felpipiskedik és vissza. Ezt ismételgeti, mintha vádligyakorlatokat végezne. Nah, ha addig valakinek nem tűnt volna fel, hogy nem egy égimeszelő, erre biztos felfigyel, mert elég röhejes szegény.
116. Channa* (válaszként erre: 112. - 5c6ba4ad4c)
2018. jún. 8. 06:25

Engem az izmos pasik taszítanak, és a vékonyak sem tetszenek.



Abban igazad van, hogy sok nő tényleg oda van egy nagy vállú izmos pasiért, de ha megnézed a fiatalokat, akkor még izmuk sincs manapság és még is mind mellett ott van a barátnő....

115. Channa* (válaszként erre: 106. - Dredd)
2018. jún. 8. 06:21

Nem, csak az anyukája magassága miatt lehet valaki alacsony.

Az én bátyám csak 180 cm magas lett, mert birkózott és amikor nőhetett volna még nem tudott, mert a szervezete az izom építésre használta az energiát, azaz arra is kell figyelni, hogy egy gyerek mit csinál, amikor a növő fázisban van...

114. Channa* (válaszként erre: 103. - Dredd)
2018. jún. 8. 06:17

Igen, a genetika megviccelheti az embert.

Ja és azt nem is említettem, hogy ezeknek a kicsi fiúknak, illetve a nagyon alacsony anyjuknak (akitől kb. 40 éves koráig a piacon minden árus megkérdezte, hogy biztos adott e az anyukája annyi pénzt, hogy ki tudja fizetni a vásárolt árut?:)))))) a felmenői, azaz a nő anyja is elég magas volt, az apja viszont tényleg igazi zsoké alkat volt.


Szerintem most is találnak az alacsonyabb fiúk is társat maguknak. Sokszor rácsodálkozok egy-egy párra, hogy vajon, hogy kerültek össze?

113. 5c6ba4ad4c (válaszként erre: 112. - 5c6ba4ad4c)
2018. jún. 8. 06:16
Jav. Jó arcvonásokkal
112. 5c6ba4ad4c (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. jún. 8. 06:14
De kivagy a magasakra. Amúgy egy normálisan szèles vállú, izmos fèrfinèl nem sok nőt izgat a magasság. A gimiben a fèl lánybanda arról a srácról álmodott,aki talán a legalacsnyabb fiú volt, de sportos alkattal ès jó azt násokkal. A magas lányoknak is trtszett. Engem a cingár fèrfi akkor is taszít, ha 190 cm.
111. Dredd (válaszként erre: 94. - L.luiselotte)
2018. jún. 8. 00:25
Szerinted, hogy lehetne ezt írni, hogy magasabbak az apák azért lesznek a gyerekek magasabbak ? persze, hogy nem írják hivatalos oldalon. Viszont fórumokon már én is olvastam, aki pont azt figyelte meg amit én.
110. Dredd (válaszként erre: 97. - Channa*)
2018. jún. 8. 00:22
175 cm magasság az már pont az ami már nem mondható alacsonynak. Igaz elmarad az átlagtól 3 cm-vel, de úgy gondolom, ez a határ sok nőnél.
109. Dredd (válaszként erre: 97. - Channa*)
2018. jún. 8. 00:21

"Ha egy férfinak szép a tartása, jók az arányai, akkor 170 cm-el sem tűnik alacsonynak."


Nekem is mindig ezt mondják, de vhogy nem vígasztal, sajnos.


Sőt, még azt is mondanám, hogy az arcom is jó...de nem sokra megyek vele

108. Dredd (válaszként erre: 86. - Smirnoff)
2018. jún. 8. 00:14

Igen, férfi magasság 178 cm, a női 168 cm


így nyilván egy 170 cm férfi felejtős a legtöbb nőnél, szinte mindegyiknél.

107. Dredd (válaszként erre: 75. - 826302286d)
2018. jún. 8. 00:11

Igen ezek fontosak amiket írtál, de hogy legyen jóba önmagával, ha nem úgy néz ki, mint a többi férfi ?


Ismerek nálam alacsonyabb férfit, 25 évvel fiatalabb felesége van, már 2 kisfiuk van. Ő egyébként nekem mondta, fiatalon zavarta az alacsonysága most kb 55 éves. Sokszor mikor magas emberrel beszélt mindig le kellett ülnie, hogy helyrejöjjön lelkileg. Kíváncsi leszek mekkorák lesznek a fiai...

106. Dredd (válaszként erre: 74. - Ab3619a9cd)
2018. jún. 8. 00:03

Mind a ketten átlagos magasságúak vagytok. Így a lányod is eléri majd a 170 cm-t. Ami már átlag női magasság. Hány éves ? 9-10 éves ? ha kb. ennyi, ne vonj le sok következtetést még...


Az, hogy a férjed csak 180 lett ami átlag férfi magasság az annak köszönhető, hogy az anyukája 148 cm volt...lehúzta rendesen, DE igényes volt, mivel nem ált le 170 cm férfivel, hanem 190 cm-t választott !!! mákja volt a férjednek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook