Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek ezért nő az átlagos testmagasság ? fórum

Szerintetek ezért nő az átlagos testmagasság ? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
285. frauJost (válaszként erre: 283. - Dredd)
2018. jún. 13. 19:04
Ha ennyire ráérsz akkor légyszi írj már ki egy új témàt mert kezd untatni 😂
284. lapbarna (válaszként erre: 283. - Dredd)
2018. jún. 13. 19:03
Magyarán nem dolgozol.
283. Dredd (válaszként erre: 274. - Globus)
2018. jún. 13. 18:44

Nagyon jó kérdés !


16 évesen döbbentem rá, tudatosult bennem, hogy nekem befellegzett, mivel nem növök meg. Akkor koleszos voltam. Koleszba persze a 12-13 évesek voltak akkorák mint én...apjuk magas volt, azaz jó géneket örököltek...

Nagyon mély depresszióba estem és egyből kihatott mindenre. Tanulmányaimra elsősorban. Életkedvem nullára esett vissza. Emlékszem az egyik tanár azt mondta mélyponton vagyok...pedig akkor még nem annyira látszódott rajtam, ( most már egyből levágja mindenki, aki rám néz, vagy 1 szót vált velem) de mégis észrevették rajtam. Pont akkor tetszett egy lány, ő is 16 éves volt, akkora volt mint én ( mivel ez a női magasság )magassarkúban már egyértelműen látszódott, hogy magasabb mint én. Persze csak néztem őt, - beszélni nem beszéltem vele soha - és lelkileg tönkrementem. Akkor kezdtem el keresni a miérteket, hogy én miért nem nőttem meg ? 16 éves voltam ekkor. Persze még nőhettem volna, de mivel már több mint 1 éve nem nőttem, éreztem is, hogy már nem is fogok. Itt már csak a csoda segíthet rajtam. Pont az iskola mellett volt templom, bementem minden nap imádkozni, csak fél fejet nőjek meg, csak fél fejet...de nem. Semmi nem segített rajtam. Most pont a napokban rátaláltam arra a lányra, 15 év után. Most se tudnám elhívni, mivel ugyan akkora a testem mint 16 évesen volt anno...Most lassan 31 évesen elmondhatom, totálisan tönkre vágott engem ez az alacsonyság, pályámat, életemet egyaránt.

282. Mezei Virág (válaszként erre: 281. - FrauJost)
2018. jún. 13. 18:37

Már nekem is voltak ilyen gondolataim.

Azt írtam, troll, de tagadja.

Lehet, unalmában itt szívatja a társaságot. Ha meg mégsem, zárt osztályon a helye.

281. frauJost (válaszként erre: 277. - Dredd)
2018. jún. 13. 18:33
Dehogy vagy 😂 sőt, szerintem egy nagy kamu az egész nyavajgásod, lusta dög vagy aki munkanélküli és unalmában kiír végetnemérő topicot 😂
280. Dredd (válaszként erre: 271. - Ági0830)
2018. jún. 13. 18:30

Nem igazán tudok mit reagálni. Nekem ez tette tönkre az egész életem.

Ahogy írtam korábban, én is ismerek nálam egy kicsivel alacsonyabb férfit, aki a tanárom volt és 25 évvel fiatalabb felesége van, 2 fia...őt is zavarta az alacsonysága mondta nekem, ha magasabbal beszélt olyankor leült, hogy helyrejöjjön lelkileg...

Több egyetemi tanárt is ismerek akik akkorák mint én vagy alacsonyabb...egyiknek pl. japán felesége van és 2 fia szintén...


Pár éve mikor kimozdultam, szabályosan rosszul voltam emberek között, azt láttam én vagyok a legkisebb, majdnem elájultam, haza kellett mennem..most már úgy élem túl, hogy nem mozdulok ki,ha igen, akkor biciklivel. Látom, hogy a nők többsége magasabb nálam, férfiak meg minimum fél fejjel, de legtöbb 1 fejjel. Ha bemennék pl szórakozó helyre én lennék a legkisebb, törpe lennék. Nyilván, ha lettem volna legalább 175 cm már középiskolában betudtam volna illeszkedni, rendesen szocializálódni. Azóta már 16 év eltelt az életemből, és csak szenvedtem. Írtam korában azt is, ha pl. meglátok egy párt az utcán és a férfi akkora mint én,) ami nagyon ritka már ) megnézem őket és elcsodálkozom...vajon a nő nem szégyelli ? vajon miért van vele, mikor a nők válogathatnak ?

279. lapbarna (válaszként erre: 277. - Dredd)
2018. jún. 13. 18:23

Nem hiszem.

Tegyél fel képet magadról egy centi előtt!

278. Mezei Virág (válaszként erre: 276. - 66ad2ccf4b)
2018. jún. 13. 18:21
Mármint az életkora szerint felnőtt, mert egyébként nem.
277. Dredd (válaszként erre: 270. - Lapbarna)
2018. jún. 13. 18:19
pedig annyi vagyok hidd el
276. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 274. - Globus)
2018. jún. 13. 17:57

.


Nincs munkája. Egy parazita, aki felnőtt emberként a szülein élősködik.


.

275. globus (válaszként erre: 264. - Dredd)
2018. jún. 13. 17:53
Van olyan haverom, aki 170-nek mondja magát, valójában 169 cm, de akkora kujon, leírhatatlan. Már attól merevedése van, ha meglátja egy női bicikli nyergét! :D
274. globus (válaszként erre: 266. - Dredd)
2018. jún. 13. 17:50

Igen, egy homloknyi hiányzik. Neked, felülről.

Egyáltalán tudsz koncentrálni a munkádra, feladatodra anélkül, hogy ezen járna az eszed?

273. frauJost (válaszként erre: 266. - Dredd)
2018. jún. 13. 17:27
Én anyád helyében kihúznám alólad a könyvet és ott ütnélek agyon vele....
272. Mezei Virág (válaszként erre: 271. - Ági0830)
2018. jún. 13. 16:22

Mert nem lát az orránál tovább.

Valamilyen intézetben lenne a helye, ahol nem teheti tönkre a szüleit. de úgy látom, éppen azt akarja.

A tények nem számítanak, csak a démonjai :(

2018. jún. 13. 16:14
Azokra a hozzászólásokra miért nem reagálsz semmit, amikor valaki leírja, hogy ő/a férje/a testvére/stb. is 170 cm körüli (akár alacsonyabb is), mégis jó pasi/csajozik/családapa/stb?
270. lapbarna (válaszként erre: 264. - Dredd)
2018. jún. 13. 16:08

Abból, hogy visszakérdeztél most is.

Egyértelmű.

269. Mezei Virág (válaszként erre: 267. - Dredd)
2018. jún. 13. 13:41

Te nem vagy százas, az biztos!

Álomvilágban élsz, a szüleidet hibáztatod, és szándékosan tönkreteszed őket. Nagyon sajnálom őket!

Alávaló ember vagy! :(

És beteg, agyadra ment a 170 centi, milliméterenként.

2018. jún. 13. 13:33
Rajtad egy atom nagy pofon segítene max... vagy az sem. Beteg ember vagy. Fordulj szakemberhez. Csak lesek itt, hogy milyen fórumokat indítasz napi szinten és miken pörögsz elmebeteg módjára.. nem igaz, hogy téged senki nem figyelmeztetett még rá, hogy eszelős vagy!
267. Dredd
2018. jún. 13. 13:26
de egy 5 cm is sokat dobna rajtam...
266. Dredd
2018. jún. 13. 13:24

Olyanokat is csinálok pl:

-ha megyek az utcán és szembe jön velem egy magasabb nő átmegyek a másik oldalra, mert szégyellem, hogy ekkora vagyok. Ilyenkor olyan rossz érzés fog el, hogy férfi létemre ekkora vagyok...

- Sokszor otthon ráállok könyvekre, ami 8 cm és behívom anyámat, hogy nézd ilyen lennék, ha átlagos magas lennék 178 cm. Megkérdezem tőle, sokat kértem volna az élettől ? 8 cm-t ? Magas lennék ? nem csak átlagos...

- Sokszor ráállok egy lépcsőre, sőt le is mértem mekkora, 15-16-17 cm, hm magamba de jó lett volna ha ennyi cm-t kaptam volna még. Sokszor így beszéltem emberekkel az egyetemen, így voltam velük egy magas !!!

- Mindig nézem a vonalzót és nem tudom elhinni, hogy ennyin múlt az életem...egy homloknyi hiányzik.

265. Dredd
2018. jún. 13. 13:11

-Hogy van bőr a képeden a szüleiddel élni, az életüket tönkretenni, amikor lenézed őket-


Nem nézem le őket, az életemet pont ők tették tönkre.

264. Dredd (válaszként erre: 261. - Lapbarna)
2018. jún. 13. 13:09

255-ben írtam...


Pedig 170 cm vagyok 14 éves korom óta.

Miből gondolod hogy nem vagyok annyi ?

263. Mezei Virág (válaszként erre: 253. - Dredd)
2018. jún. 13. 07:27

" az élet így el fog bánni vele, a rohadt apja miatt."

Az mellett, hogy beteg vagy - amit magadnak okoztál- nagy szemét is vagy"

Hogy van bőr a képeden a szüleiddel élni, az életüket tönkretenni, amikor lenézed őket.

Nem láttam, hogy válaszoltál volna arra, miért nem költözöl már el otthonról? Kis lakás nem olyan vészes.

Mérgező ember vagy!

Gondolkodj el azon is, amit Vers Ember írt!

Mert igen, te drogos vagy...

Orvosnál a helyed, és másik lakásban.

262. Channa* (válaszként erre: 261. - Lapbarna)
2018. jún. 13. 06:18
Szerintem is vagy alacsonyabb, vagy akkora barom, hogy nem lesz nője sosem....
261. lapbarna (válaszként erre: 253. - Dredd)
2018. jún. 13. 04:56

Na, most már 1000%, hogy nem vagy 170 cm.

150???

Rengeteg 170 cm alatti ismerősöm van. Kollégák, volt évfolyamtársak, szomszédok, stb. Egyik sem rítt soha senkinek, hogy alacsonyak. Csajoztak(nak). Gyerekeik vannak.

Tuti, nem vagy 170 cm.

Tehát még hazudsz is.

Szánalmas.

260. VersEmber (válaszként erre: 191. - Dredd)
2018. jún. 13. 00:20

Végigolvastam a hozzászólásaidat, ha nem haragszol.

-------

Az embert ezernyi tulajdonsága határozza meg, hogy milyen ő.

Ha valaki úgy gondolkodik, mint te, azt a szakma "elme kontrakció"-nak hívja.

...

Anorexia - biztos hallottál róla.

Az egyén túlsúlyosnak érzi magát - közben csont sovány.

Inkább belehal, mint feladja azt a nézetét, hogy ő kövér és minden gondja abból adódik, hogy ő kövér - pedig nem az.

Az "elme kontrakciós" szindróma leredukál minden életviteli problémát egy általa kitüntetett tényezőre - nálad ez a testmagasság.

------

Szerinted egy anorexiás és egy testméret fóbiás között van különbség?

Pontosan ugyan azok a megnyilvánulási formák. Projekció, hárítás.


Az anorexia egy betegség. A test fóbia is betegség.

És te test fóbiás vagy...... kimondom, mert a hozzászólásaid alapján ez egyértelmű.

----------

Az a javaslatom, hogy pörgesd át a fejedben a fentieket és ne a múltadban, a külvilágban, a külső feltételekben vájkálj, hogy okot keress arra, amilyen most vagy, hanem nézd meg, hogy ki vagy te összességében.

Találd meg az értékeidet, amiket eddig "ideglenesen" elhantoltál a testmagasságodon aggódva.

------

Most a te életed a "170 cm-ről" szól.

Minden haragod és indulatod ebbe helyezed...

Ha ezt a blokkot nem tudod feloldani még most, idejében, akkor tényleg semmit nem várhatsz a további életedtől, mert a "170 cm" lesz az úr.

Miként a piásnak a szesz...

Miként a drogosnak a drog...


Ami uralkodik a gondolatainkon és a cselekvéseinken - azt "drog"-nak hívjuk egyszerűsítve.


Szerinted drogos vagy?

259. VersEmber (válaszként erre: 224. - Dredd)
2018. jún. 12. 23:08

Ha így csinálták volna, úgy csinálták volna, volna ....... :)

Dredd!

Te átnyomod a saját félénkségedet, kishitűségedet másokra?

A szüleidre?

Azért ehhez pofa kell ám... barátom!

Gondolkozz már egy kicsit, ha nem kérek sokat!

258. VersEmber (válaszként erre: 248. - Dredd)
2018. jún. 12. 22:50

Csak belepillantottam a fórumba és nem értem...o) o) o)

Én 176 cm vagyok, az egyik öcsém 170 cm, a másik... ha jól emlékszem 172 körül van. Tudom, hogy picit magasabb, mint a legalacsonyabb tesóm.

Ha így visszagondolok, több évtized alatt sem került szóba ez a dolog. Mindegyikünknek mindig rendezett párkapcsolata volt.

Ismétlem, nem értem a problémát.

Biztos én vagyok kevés...

257. 8a65af67ce (válaszként erre: 254. - Dredd)
2018. jún. 12. 21:38
Bizonyítsd be!
256. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 254. - Dredd)
2018. jún. 12. 20:12

.


Ha szeretnéd, akkor keresnél magadnak legalább hatot-nyolcat a következő fél évben, és kerestél volna legalább ugyanennyit az elmúlt félévben, és nem itt nyavalyognál.

De mivel nem keresel, így nem szereted.


És nekem ne mond, hogy alacsony pasikkal nem állnak szóba a nők, mert saját tapasztalatból tudom, hogy de. Alacsonyak is, magasak is, kövérek is soványak is, kis mellűek kerek fenékkel, nagy mellűek keskeny csípővel, stb.


Ha a puncikat szeretnéd, akkor úgy élnél, ahogy Ladányi Mihály írja az Utánad kószálok c versben:

"Ó nem félek a nőktől, ismerem őket, és szájon csókolom, aki megadatik."

De te nem ezt teszed, ergo nem a puncikat szereted.


.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook