Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek elhamarkodottan szakítottam? fórum

Szerintetek elhamarkodottan szakítottam? (beszélgetős fórum)


1 2
26. horakulum (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 16:39

Nem. Nem opció.


Ha valakit szeretünk, főleg 5 hónapon át és még friss a kapcsolat, akkor nagyon szeretünk még, alig várjuk hogy együtt lehessünk, hogy halljuk a másik hangját, hogy tudjunk róla. Ha már egy ilyen friss kapcsolatnál a munka előrébb való, akkor...

2020. szept. 27. 15:55

Viszont az nem is opció hogy esetleg tenyleg tul elfoglalt a lany?

Bár egy kapcsolatra is időt kellene fordítani

2020. szept. 27. 15:35

Köszönöm a válaszokat.

Tulajdonképp Ti már csak megerősítetek abban, amely gondolattal Én keltem és fekudtem.

23. birebora (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 15:31
Te szakítottál mert le se sz.rt és már nem bírtad tovább, hogy nem érdekled és tudomást sem veszel róla.
22. pteri (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 15:30
Mert írni bármit lehet. Ez a szokása. Ennyi. Szerintem is arra játszott, hogy te szakíts, sikerült is. Feletsd el. Jön majd, aki nem írja, hanem érezteti, hogy szeret. Szomorkodj pár napig, sìrj, dühöngj, ami jól esik. Aztán fel a fejjel , nézz előre.
21. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 15:30
Engedd el. Nem kellesz neki annyira, ahogy ő neked.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Birebora)
2020. szept. 27. 15:29
Igen, de ezt fordítva gondolhatja Ő is, hisz Én szakítottam.
2020. szept. 27. 15:27
Nyugodj meg, ne keresd, ne írj neki egy darabig. Ha akar majd ő jelentkezik ha nem, akkor tiszta sor.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 27. 15:18

Sajnálom. Teljes mértékben igazad van.

Elnézést. Kissé feldúlt vagyok, és persze mélységesen letört.

Nem figyeltem.

17. 71ddaa07fa (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 15:13
Nem akarok nyelvtani leckét írni, mert én sem vagyok jó belőle. De akkor idézőjelbe azt a mondatot, amit ő írt, majd a mondatod végére a kérdőjel.
2020. szept. 27. 15:13

27 vagyok, Ő 26.

Tulajdonképp nem vagyok már olyan iszonyú fiatalok.


A kérdésem is azért lett megfogalmazva, mert nem szimplán kijelentette,hogy legyen vége, hanem én jutottam el idáig lelkileg, hogy én mondjam ki.

15. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 15:11

"A lánynak volt igaza?"


Milyen lánynak?

14. vivo44 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 15:10
Ha jól veszem ki te pasi vagy. Mindegy is. Még fiatal vagy nagyon (nem bántásként), még lesz pár ilyen és kell is! Mert csak is a saját hibáiból, megtapasztalásokból tanul az ember. Legközelebb már "talán" ilyen hibába nem esel bele....lesz más hiba, de abból is tanulsz. Míg meg nem találod idővel az igazit, addig csak kísérletezel, kísérleteznek....Most éppen te voltál a kisérleti alany.
2020. szept. 27. 15:08
Nem, a kérdőjel a kérdésre irányul, melyet számotokra írtam.
12. 71ddaa07fa (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 15:06
Ő is kérdőjelet írt a mondat végére? :))
11. vivo44 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 15:05

Oksi.

Mert vannak emberek, akikről lesüt, hogy lehet játszani, szórakozni....S szegény áldozat hiába az orra előtt van, nem veszi észre a nyilvánvaló jeleket.

Hogy miért írta? Mert játszadozott, mert azt írta/ mondta amit te olvasni hallani akartál.

10. semleges (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 15:04
Hány éves vagy? Ne viccelj már. A jó éjtbe nincs semmi, az ember a szomszédjának is mondja. A szeretlek, attól még szerethet csak nem úgy és nem annyira.
9. semleges (válaszként erre: 6. - Vivo44)
2020. szept. 27. 15:01
Szerintem is sokáig húzta.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Vivo44)
2020. szept. 27. 15:00

Nem nem. Minden gondolatra,minden tanácsra és észrevételre kíváncsi vagyok, legyenek azok bármilyenek is.


Viszont akkor miért írta minden lefekvés előtt, hogy : jó éjt, szeretlek. ?

7. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 14:58

Nem kell szaladni olyan szekér után, ami nem vesz fel.

Ülj le és egyél!

6. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 14:56

Szerintem nem elhamarkodottan, hanem későn tetted meg. A többi véleményem megtartom, mert besértődnél.

Sok sikert!

5. semleges (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 14:56
Mert nem egyenes. Nem akarja ezt a kapcsolatot, húzta amíg te kimondtad, hogy vége. Nem annyira bonyolult ez, hidd el. Egy percig nem bánja, hogy így alakult. Biztos lefoglalja a fodrászat de nem annyira, hogy egy szavas válaszok 3 naponta. Nem kellesz neki, ha kellenél, éreznéd és ő is teperne érte, értetek.
4. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 14:54
A történetből ordít h le se...Téged,hagyd,majd jön más kifogások nélkül.
2020. szept. 27. 14:51

De akkor miért mondta a végén újra és újra ,hogy szeret?

Miért nem szállt ki, mikor felvetettem,hogy ennek így vége lesz, ha így marad ?

2. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 14:50
Mit akarsz vele? Hagyd a fenébe, nem kellesz neki. Ne fuss utána, majd jön olyan akinek fontos leszel, neki nem vagy az ez egyértelmű.
2020. szept. 27. 14:44

Elnézést, ha hosszú terjedelmű lesz a történet. Igyekszem minden részletet megemlîteni, megkönnyítve ezzel a válaszokat.


A történet eleje egy tökéletesen induló, minden téren harmónikus, virágzó kapcsolatkezdés, mely a tegnapi nappal ért véget, és egyszerűen annyira össze vagyok törve, hogy nem tudok egy helyben még ülni sem. Az alvásról és evésről nem is beszélve.


Egy hat hónapos kapcsolatról beszélünk, melynek az utolsó hónapja okozta a döntést,hogy legyen vége,ugyanis én mondtam ki.


A kapcsolatunk tökéletes volt. Nem telt el nap, hogy ne az ő üzenete legyett volna az első, és az övé legyen az utolsó. Minden nap találkoztunk.

Ha egy kimaradt, már hisztizett,hogy miért?

Tartalmas, minőségi programokkal, számos családlátogatással, közös távlati célok megálmodásával telt 5 hónap.

Róla tudni kell, hogy fodrász, és a barátnőivel megnyitottak egy szalont.

Onnastól teljesen háttérbeszorultam.


A naponta találkozásokat felváltotta a három naponta. Ezt felváltotta az öt naponta. Majd jött a heti egy, az is este 9-kor, 11-ig.

Ezután jött az, hogy már nem is írt.

Azt mondta, most egy olyan időszakot él, mely nagyon betáblázott, és sok a teher.


Én megértettem. Türelmes voltam.

Nagyon fájt,és percenként azt néztem,hogy mikor ír.

Ekkor már három óránként volt egy pár szó.Ekkor már zavartak a dolgok, de mindig megnyugtatott,hogy szeret, és legyek türelmes.

de mikor a reggeli üzenetemre sem válaszolva eltelt egy nap, és este,a kérdésemre,hogy mit csinál ,az volt a válasz, hogy : semmit, sorozatot nézem, betelt a pohár.

Így telt el az utolsó hónap.

Találkozásokat mindig lemondta.

Azt mondta fodraszattal kapcsolatos dolga van.


Csütörtökön kijelentettem,hogy vége. Megkérdeztem beleférek-e az életébe? Ha nem, akkor vége.

Az volt a válasz , hogy : szerintem bele, de legyek türelmes.

Az ezt követő két nap lett volna egy mozi, azt is lemondta, és ismét hallgatásba fulladtak a napok.

Üzeneteimre a : rendben, oke, jól van ,válaszok váltották egymást.


Tegnap megírtam, hogy vége. Nekem ez így nem megy. A szikráját se láttam rajta, hogy küzdene a megtartásomért. A kapcsolat megmentéséért.

Az utolsó üzenete, hogy sajnálja, hogy nem tudott időt fordítani rám, de Ő szeret.


A kérdésem: túlreagáltam? Vagy mindenki ezt tette volna?

A lánynak volt igaza?



Nagyon hianyzik, es nem tudom elérnék-e bármit is ha írnék neki.


Ő nem teszi.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook