Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek egy 30 éves férfi miért nem akar még mindig saját lábra állni? fórum

Szerintetek egy 30 éves férfi miért nem akar még mindig saját lábra állni? (beszélgetős fórum)

144. kisj (válaszként erre: 139. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:22

miért?

szerintem azért, mert sikerült teljes mértékben leszoktatnotok az önállóságról:(

2010. jún. 25. 12:22

Meg ha a pénz ennyire zavar, akkor szerződést kell írni mindenről! Istenem!

De most ha csak jár, randizgat egy nővel, nem jelenti azt, hogy el is akarja venni!! Meg minek akartok beleszólni abba, hogy kikkel randizik? Istenem. Én menekülnék, ha ilyen szüleim lennének. :(

142. jomami (válaszként erre: 139. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:22
Mert jól érzi magát veletek, nem kell döntéseket hozni
141. zebracsikó (válaszként erre: 139. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:21

mert akkor is azt érezné, hogy ott álltok a háta mögött és megalázzátok azzal, hogy nem bíztok az értékítéletében.

Egész életében megaláztátok azzal a fiatokat, hogy mindent csak ti tudhattatok jobban.

2010. jún. 25. 12:20
csak valahogy az az érzésem, hogy nektek sikk a leányzót rögtön lenyűgözni a családi kincstár fitogtatásával és így pont arra játszotok, hogy rögtön tudjátok is mondani rá, hogy csak a vagyonra hajt!
139. mcrew (válaszként erre: 133. - Zebracsikó)
2010. jún. 25. 12:19

Kedvesem!

Nincs itt ellentmondás.

Hiszen azét segítjük őt, hogy valóban bizonyossá váljon, hogy önmagáért szereti egy nő. De fafejű, és nem akar külön költözni. És erre volnék kíváncsi, hogy miért?

2010. jún. 25. 12:19

Ne haragudj kedves kérdező, de rohadt önzők vagytok! Egyszerűen nem hagyjátok felnőni a fiatokat! Vegyetek neki egy lakást, egy 40 m2es panelt és a kutya nem fogja tudni, milyen birodalmatok van egyébként. Ti egyszerűen burokban neveltétek és nem engeditek felnőni, tapasztalatokat szerezni! A szülő nem óvhatja meg mindentől a gyerekét! Ráadásul, szegény egyke is, így még nehezebb dolga van leválni rólatok. Csapj fel egy családdal foglalkozó pszichológiai könyvet, egyből megtalálod magatokat, ahogy szépen megfojtjátok szegényt. Látszatra azt szeretnétek, hogy önálló legyen, de igazából nem!


Én már pár éve nem lakom otthon, de még mindig meg akarják mondani, hogy mit hogy kell. Én meg megmondom mindig, hogy majd én tudom vagy ha nem tudom, köszönöm a tanácsot, de másképp látom és gyűjtöm a tapasztalatokat.

Egy teszetosza lelkileg sérült embert neveltetek. Tuti tele van szorongásokkal is. Sajnálom szegényt :(:( És én biztos nem álltam volna szóba jódarabig a szüleimmel, ha elüldözik meg nyomozgatják az aktuális partneremet. Ugyanis az _én életembe_ ne szóljanak bele. Tanácsot lehet adni stb.

Te kedves kérdező, hogy élted volna meg, ha a szüleid ezt csinálták volna veled? Most komolyan?!


Költöztessétek külön és irassátok be egy hogyan legyek önálló, talpraesett önismereti tanfolyamra, ugyanis miattatok nem tudja meghatározni önmagát sem, lefogadom, csakis hozzátok viszonyítva tudja elhelyezni magát a világban. És ez iszonyat szomorú :( életképtelen, szülőkre támaszkodni kényszerülő 30 éves _gyerek_ lakik veletek, nem egy önálló, szeméyliségében felnőtt férfi. Ha az lenne, már nem lakna veletek. Csak jól elnyomtátok a szeretetetekkel.

Bocs, ha kemény, de ez az igazság. Akár pszichológust is javasolnám neki és nektek is. Fogadjátok el, hogy nem lehettek vele mindig, nem óvhatjátok meg mindentől. Ez az élet rendje. Ha meghaltok, el fog veszni, mivel nem neveltétek önálló életre, hogy magáért kiálljon, érveljen, harcoljon!!!

Tényleg bocsánat, de az igazság többnyire fájdalmas. Ha van egy kis eszetek, azonnal kiköltöztetitek erőszakkal is magatoktól és elmentek terápiára és önismereti kurzusra beiratjátok meg egy talpraesetté hogyan váljunk tanfolyamra.

Minden nőt elüldöztetek mellőle eddig! Szegény :(:( Még csak esélyt sem adtatok neki, hogy kibontakozhasson, meg ha most jár valakivel, nem jelenti azt, hogy el is veszi feleségül, basszus :( Tapasztalatok híjján meg persze, hogy naiv meg könnyen becsapható! Ti tettétek ilyené! Hahó! :(

137. zebracsikó (válaszként erre: 128. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:18

egyébként meg ha a fiad Ferrarival jár és csak Dolce & Gabbana cuccokat hord, akkor hiába várod el azt a helyes kis történetet tőle is, ahogyan Te anno a feleségeddel megismerkedtél.



Ha viszont nem hivalkodó a megjelenése, akkor meg nem kell a kishölgy orrára kötni a vagyonotokat rögtön, akkor van esélye a valódi érzelmekre.


ENNYIRE EGYSZERŰ

136. kisj (válaszként erre: 128. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:17

Szerintem a fiadnak álruhás királyfiként kellene járni a világban, hogy találjon egy leányt, aki csak és kizárólag önmagáért szeret bele....

így talán biztos lehetnél benne, hogy a csaj nem a pénzre hajt :D


kicsit túliheged ezt a pénz-dolgot....

135. homokóra (válaszként erre: 133. - Zebracsikó)
2010. jún. 25. 12:15
Itt valami nem stimm:)
134. homokóra (válaszként erre: 128. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:15

"Csak 3 hónap után mondtam el neki, hogy jómódú szüleim vannak. És nem érdekelte"


Ez nagyon jó:):):) Még jó, hogy nem érdekelte:)

133. zebracsikó (válaszként erre: 128. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:14

eddig te szajkóztad, hogy a nők milyen számítóak, most meg te mondod, hogy miért lenne elképzelhetetlen, hogy egy nő a fiadat csak önmagáért szeresse??


Kicsit ellentmondásos dolgokat írsz.

132. homokóra (válaszként erre: 128. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:14
Mért olyan elképzelhetetlen, hogy a fiad is így járjon? Figyelj..szeparáld el a világtól egy időre..járjon rongyos ruhában, ápolatlanul..talán akkor lesz esélye, hogy a neked megfelelő lányba beleütközzön..de akkor meg az lenne a bajod...mert nyilván nem egy gazdag menyecskébe botlana:)
131. jomami (válaszként erre: 128. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:13
Én nem fogom kétségbe, hogy bele lehet szeretni a fiadba, te vonod kétségbe.
130. zebracsikó (válaszként erre: 128. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:12

adj erre lehetőséget a saját fiadnak is!



Ne mutasson be benneteket a lánynak sokáig. És ti se érdeklődjetek, míg komolyra nem fordul a dolog.

129. homokóra (válaszként erre: 127. - Kisj)
2010. jún. 25. 12:11
Apuka részéről a jó szándék megvan...onnan már csak egy ugrás a pokol:)
128. mcrew (válaszként erre: 113. - Homokóra)
2010. jún. 25. 12:11

Kezdek elkeseredni hölgyeim!

Miért olyan elképzelhetetlen, hogy egy nő, csak abba szeressen bele, ami a fiam?

Én 18 évesen elköltöztem otthonról. 20 évesen jött egy lány, aki semmit nem tudott rólam. Meglátott egy vidéki város sátálóutcáján, nekemjött, leöntött egy üdítővel, és azóta tart a szerelmünk. Nem kérdezte ki vagyok, hol élek, kivel, mennyit keresek. Szerelem volt első látásra.

Csak 3 hónap után mondtam el neki, hogy jómódú szüleim vannak. És nem érdekelte.

127. kisj
2010. jún. 25. 12:09

Engem a pénz most pl nagyon boldoggá tuda ám tenni:P

A fórum olvasgatásától meg az az orbitálisan elcsépelt mondás jut az eszembe, hogy:

a pokolba vezető út jószándékkal van kikövezve.

126. homokóra (válaszként erre: 119. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:07
Még jó, hogy az én lányom már foglalt..mert ő is tud nagyon szépen mosolyogni..az igaz, hogy nekünk nincs palotánk, így meg sem fordulhatna a fejemben, hogy mi nász szülők lehetnénk:):)
125. zebracsikó (válaszként erre: 119. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:07

ha apró kapcsolatok elcsavarják a fejét, az miért baj? Hadd menjen, akár egyéjszakás kapcsolatokba is lányokkal, úgysem azokból lesz a feleség!!!


Előbb-utóbb a horgára akadhat egy talpraesett menyecske!

124. globus (válaszként erre: 121. - Homokóra)
2010. jún. 25. 12:06
Talán a vályogház őse lehet, amit házilag kreáltak, sárból-szalmából :)
123. zebracsikó (válaszként erre: 119. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:06
nem anyagilag vagy önző, hanem érzelmileg!
122. globus (válaszként erre: 120. - Zebracsikó)
2010. jún. 25. 12:06
Lehetséges, hogy eddig így történt. Az idő alatt lecsengett a nyomozás, és ki is lett ebrudalva :(
121. homokóra (válaszként erre: 118. - Globus)
2010. jún. 25. 12:05
mi az a tömésházikó?:):)
120. zebracsikó (válaszként erre: 111. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:05

"fiunkat önmagáért szeretné egy nő, és nem azt nézné, hogy milyen a családi és anyagi háttere"


akkor talán nem kellene rögtön a "színetek elé" citáltatni a lányt!

Jó sokáig ne ismerjen meg Benneteket a kishölgy, járjanak együtt hónapokig úgy, hogy sem Ti sem ő nem ismer Titeket, sem a körülményeiteket.


Csak így derül ki, mennyire kitartó a nő a fiad mellett és csak így derül ki, hogy a fiad saját értékeit mennyire tudja megbecsülni.

119. mcrew (válaszként erre: 105. - Globus)
2010. jún. 25. 12:04

Nem vagyok önző. Segítünk a rászorulóknak, minden évben.

Bízom benne, hogy idővel a naivsága beérik. Most viszont még elcsavarható a feje, egy kedves mosollyal is.

118. globus (válaszként erre: 111. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:03
Őszintén, milyen az a birodalom, amiről nem tudhat egy nő? Ennek burkolására a fiadat ki lehetne lökni egy tanyasi tömésházikóba, és ha ott összejön a románc, szívesen bevezetnéd a házba?
117. homokóra (válaszként erre: 111. - Mcrew)
2010. jún. 25. 12:02

Bizony..a pénz nem tesz boldoggá senkit...tisztán látszik rajtad.

De nyilván a lányt sem a pénz tenné boldoggá, hanem a fiad..már ha van hozzá képessége

116. jomami (válaszként erre: 113. - Homokóra)
2010. jún. 25. 12:02

Én biztos nem, de nem vagyunk egyformák.

ha a fiú nem változik meg akkor hozzá hasonló és lehet hogy ők boldogok lesznek, nem tudom.

115. globus (válaszként erre: 109. - Homokóra)
2010. jún. 25. 12:01
Gyakran volt olyan, hogy nem volt kajám, ittam egy pohár vizet és úgy feküdtem le aludni. Nem volt senki, aki elém rakja, de mára megtanultam becsülni ezeket az értékeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook