Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek direkt csinálja? fórum

Szerintetek direkt csinálja? (beszélgetős fórum)

26. 973d9d6ecf (válaszként erre: 2. - Gkreka)
2013. febr. 26. 22:34
ja..nekem amúgy is zavaros az egész...
2013. febr. 26. 22:24

Persze, hogy direkt csinálja.

Mi lenne, ha direkt letojnád?

24. f61909386c (válaszként erre: 23. - Gyöngy1)
2013. febr. 26. 18:27

micsoda rettenetes akadályok...:)srác nem akar kapcsit...évek óta évődő szerelmes...teljesen halott ötlet a lány részéről ez a közeledés tényleg...nem is értem...és akkor még te is ott vagy...

honnan veszi mindehhez a bátorságot, h mindezek ellenére mégis csak nyomul meg nyomul....:)én még ilyet nem hallottam...hogy mik vannak manapság márazér..:)

2013. febr. 26. 18:22

tudja a lány srác nem akar kapcsit

másba szerelmes már évek óta:) hol kibékülnek hol különmennek a csajjal de szerelmesek mint a nagyágyú egymásba:)

ezt pedig a csaj is tudja jól

22. EzotErika (válaszként erre: 1. - Gyöngy1)
2013. febr. 26. 18:19

de a csaj mért alázza meg magát azzal,h. könyörög a srácnak, aki őt csak barátnak tekinti(mint írtad)h. menjen el hozzá?

Tudja a lány, h. a srác nem akar kapcsit?

és miért akar szétválasztani titeket, ezzel nem fogja megszerettetni magát!

talán azért fúr téged a csaj, mert azt gondolja szeretők vagytok?


ezek a GONDOLATOK futottak át az agyamon...ha jól értelmeztem, amit írtál;)

szerintem, beszélj a barátoddal, hiszen ő ismer téged, h. nem vagy olyan amilyennek a csaj akar beállítani!

21. f61909386c (válaszként erre: 18. - Gkreka)
2013. febr. 26. 18:18

ebben nincs hasznos tanács...:)ki az akinek lenyúlja egy párkapcsolatra vágyó másik csaj a barátságos barátját és akkor még azzal szembesül, h nincs is igaza...?:)

ilyen tanácsot ki mer adni ugyan manapság?:)

20. gyöngy1 (válaszként erre: 18. - Gkreka)
2013. febr. 26. 18:18
semmi baj:) az is válasz ám :D nem vagyok sértődős tipus:)
19. gyöngy1 (válaszként erre: 17. - Szenasie)
2013. febr. 26. 18:17
én is így látom helyesnek és visszább is húzódtam .) csak érdekelt én látom e jól hogy ha hazudgál a hátam mögött akkor csak fúrni akar engem :)
18. gkreka
2013. febr. 26. 18:14

Látom a lelki szemeim előtt. :D


De hátha valaki hasznos tanácsot tud adni gy1-nek. Tőlem ma csak gonoszkodó, pikírt megjegyzések tellenek.

17. szenasie (válaszként erre: 5. - Gyöngy1)
2013. febr. 26. 18:13

ha a bartod barát akkor el fogja hinni, ha elmondod, hogy mit nem csináltál és azt is amit viszont a csaj mondott. szerintem egyszerűen ne barátkozz (mármint a csajjal) ha megkérdezi elmondod, hogy azért mert nem tetszik neked hogy a hátad mögött mást mond és mesél rólad mint ami a valóságban megtörténik. Egyebet ne tegyél. Ha nagy a szerelem és neki támadsz akkor te fogod a rövidebbet húzni(rövidtávon biztosan)

Ha neki rontasz a csajnak olyan mintha neki lenne igaza.

húzódj vissza. kérdezze meg a barát (ha valóban barát) hogy miért lépsz kettőt hátra. hidd el, ez hatásosabb mintha nekimennél.

Ja, és ha a csaj ezt a hozzáállást folytatja, a srác is hamar rá fog jönni.

16. f61909386c (válaszként erre: 14. - Gyöngy1)
2013. febr. 26. 18:12

tehát így ha lenne egy csajom és a régi barátnőm meg érdeklődne folyton, h dolgozom vagy sem...szóval gyöngy én rosszul lennék ott de azonnal...és úgy leosztanálak örök barátságból, h egy hétig nem sírnád ki...:)

mit keresel ott te már az érdeklődéseddel???:)...hagyd őket békén...új kapcsolat, ne mássz bele...majd ha akarnak keresnek...:)még csak érintőlegesen sem gondolod, h te ott most felső szinten vagy tolakodó és felesleges?:)

15. f61909386c (válaszként erre: 13. - Gkreka)
2013. febr. 26. 18:09

tetkóval a bal alsó kar belsejére..."örök baráti hűséggel gyöngy1hez"...:)

a "határőr emlék" fölé...:)

2013. febr. 26. 18:06
nem az enyém :):) de attól hogy rákérdezek hát nem dolgozni ment??? nehogy már én legyek a bunkó:) szerintem.
13. gkreka (válaszként erre: 10. - F61909386c)
2013. febr. 26. 18:06
Tényleg! Remélem kötöttek "örökké te leszel a legjobb bari(nő)m" szerződést. Mindenki mindenkivel. Úgy az igazi.
12. f61909386c (válaszként erre: 9. - Gkreka)
2013. febr. 26. 18:04
ami az övé az az övé...:)
11. Krisz42 (válaszként erre: 3. - Gyöngy1)
2013. febr. 26. 18:04
Szerintem szakíts meg a nővel minden kapcsolatot,ne érj rá,utána mondhatod,h nem is beszéltél vele.Lehet,h ő féltékeny és el akar marni mindenkit a barátod mellől,hátha akkor csak vele foglalkozik,mert nem lesz más.Én már hallottam ilyenről.
10. f61909386c (válaszként erre: 7. - Gkreka)
2013. febr. 26. 18:03
greka...azért ezek már ötödikesben is teljesen komoly dolgok nagyon...:)
9. gkreka (válaszként erre: 6. - F61909386c)
2013. febr. 26. 18:03
??? Férjen, szeretőn persze nem jó osztozni. Na de egy baráton?!
8. f61909386c (válaszként erre: 5. - Gyöngy1)
2013. febr. 26. 18:03
kikezdett az anyja vöcsökit...:)nézd meg, h ha hagyod még csak rosszabb lesz..hass oda de izibe.:)
2013. febr. 26. 18:02
Remélem mindenki, aki a történetben szerepel 20 év alatti. Az sok mindenre mentség.
6. f61909386c (válaszként erre: 2. - Gkreka)
2013. febr. 26. 18:01
sztem nem féltékeny...nem gondolom annak a típusnak...:)sztem csak egyszerűen bosszantja ez a helyzet...de végül is senki sem örül annak ha el akarják venni tőle azt ami az övé...:)
2013. febr. 26. 17:59
minden nőjét ismertem és egyik se furt meg mint barátot :) csak ez az 1
2013. febr. 26. 17:59

Azonnal csináld ki onnan a csajt...nyomban de tüntesd el mellőle...méghogy veled szórakozik amikor ezer éve a barátod a srác...még ilyet...odatolakodik az életetekbe és romba akarja dönteni a sok szépet amiért te nap mint nap megküzdöttél...:)

tegyél rendet sztem és mutasd meg ki az úrnő a háznál...:)

még ilyet ki is hallott már...:)

2013. febr. 26. 17:58
azért mert a csaj gonosznak állít be előtte? hogy én bunkózok holott soha egy rossz megjegyzést se tettem?
2013. febr. 26. 17:56
Egy barátság nem ezen múlik. Lehet, hogy tévedek, de féltékenynek tűnsz. Akkor is, ha az ellenkezőjét bizonygatod.
2013. febr. 26. 17:52
Sziasztok!nem is tudom honnan kezdjem a történetet férjnél vagyok és van egy férfi barátom aki tényleg csak barát nekem inkább de a párommal is jóba vannak. Mindig mindent tudok róla aktuális nőügyek stb . most egy jó ideje bekerült az életébe egy csaj akire ő csak barátként tekint de a csaj szerelmes belé. Gondoltuk mivel én vagyok a legjobb barátja hát ismerkedjek barátkozzak össze a csajszival én is. nah itt kezdődtek a bajok. mi nem egy városba lakunk a sráccal ők igen tehát minden nap mindenért megjelenik nála a csaj. sőt nekem meg előadja hogy könyörög neki a fiú menjen el hozzá stb gondolom azt hitte ezzel majd féltékeny leszek . aztán előadja nekem jajj ne haragudj nem tudok veled beszélgetni de dolgozni kell mennem. erre 10 perc múlva közli a barát ott van nála. mikor szóvá teszem nem dolgozni ment? a csaj azt mondja neki nem mondta hozzá megy mert én mindig idegbeteg leszek ha ott van . azt kb elengedve a füle mellett milliószor elmondtam remélem végre normális nőként kifogja őt a srác és végre boldog lesz.aztán bevallja a srácnak nekem előadta hogy ő könyörögve kéri menjen el hozzá .és mégis én vagyok a bunkó amiért nem értem mit könyörög neki. szerintetek direkt fúrkál a barátom előtt? most arra a szintre jutottunk inkább én nem beszélek vele csak ne rám vetítse amit a csaj hazudgál neki . tudom hosszú voltam de mit tegyek ? veszítsem el egy barátom ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook