Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan csináljam szerintetek a diétámat, ha reggel 8-kor, ebédet 13:30 körül, vacsit meg 19:20 körül tudok enni :S fórum

Hogyan csináljam szerintetek a diétámat, ha reggel 8-kor, ebédet 13:30 körül, vacsit meg 19:20 körül tudok enni :S (beszélgetős fórum)


2011. jún. 12. 19:00
de írj kivi vagyok a véleményedre am is a korpivit keksz nem a kedvencem csak meg eszem ha kell a joghurtot jobban szeretem
28. g_eszter (válaszként erre: 27. - F54c6b8a8d)
2011. jún. 12. 19:00
Nem kötözködni akartam, remélem nem vetted úgy. Én magamból indultam ki, én is jelenleg adom le a megmaradt kilóimat, s a Korpovittól épp, hogy nem vagyok éhes. De lehet azért is van, mert sokat iszom, nem tudom.
2011. jún. 12. 18:55

Jó,nem erölködöm,Ti tudjátok.Itt természetesen nemn arról van szó,h.olyan magas kalóriatartalma lenne 4 db.keksznek,v.gyümölcsnek.hanem az,h.a vércukor szintet lecsökkenti,és max.1 óra múlva nagyon éhes lesz.Ha fehérjét eszik,akkor viszont szinten marad a vércukor.

Jó a Norbi puding,akit nem zavar,h.az édesítő káros.

Na,többet nem írok.

26. Binky
2011. jún. 12. 18:46

Szünetben uzsonna gyanánt beiktathatsz pár szem mandulát/mogyorót (szigorúan sózatlan, pörköletlent). Segít egyrészt, hogy meg legyen a napi öt étkezsés és serkenti az anyagcserédet, egészséges, ha nem viszedtúlzásba, akkor nem is hízlalnak, de a vércukorszinted sem esik le, kibírod hazáig.

Ugyanilyen jó pl a szójabab, dm-ben lehet kapni, marha finom, mogyoróhoz hasonlít kb 180 ft egy csomag vagy annyi se.

25. g_eszter (válaszként erre: 24. - Törpilla 89)
2011. jún. 12. 18:41
Ha van hol tárold addig(hűtő), akkor meg lehet enni pár perc alatt a joghurtot, az jó ötlet.
2011. jún. 12. 18:38

lehet az is lesz,h mikor befutok az illemhelyiségre gyoran megeszek egy joghurtot ami jó

Szerintetek a Norbi puding jó??? mert abban állítólag nincs cukor

23. g_eszter (válaszként erre: 22. - G_eszter)
2011. jún. 12. 18:36
Vagy a még jobb ötlet: gyümölcsöt is vihetsz magaddal, csak ne legyél tőle nyakig koszos :)
22. g_eszter (válaszként erre: 18. - F54c6b8a8d)
2011. jún. 12. 18:36

tejterméket vagy felvágottat nem javasolnék maga mellé ilyen melegben, még télen sem. A Korpovit viszont telít, 18 kcal van 1 db kekszben. Ha megeszik 4-et egy nap, nem fog hízni.

Nyilván jobb a fehérje, s ha nem dolgozik inkább azt.

2011. jún. 12. 18:32
3liter folyadékot, mert jön a nagy meleg, legjobb a víz, de a leves és a tea is beleszámítható, cukrot ne használj hozzá
2011. jún. 12. 18:31

Ez engem is érdekel:) Én is diétázom, de arra vagyok kíváncsi hogy ez betartható hosszútávon? Nem akarom sietteni a fogyást de ezzel vajon mennyire indulna be? Sajnos Énis 88 kg-ot nyomok a 171cm-emhez:( Most itt hoxán írok naplót, hátha ez segít:) ha tudtok segíteni

...légyszí..:D

2011. jún. 12. 18:31

ez nagyon jó időbeosztás...

ha kell még két kis étkezést közbeiktathatsz

és azt eszel amit akarsz, csak normál adagot é s rengeteg zöldséggel, hússal; és kevés tésztaféleséggel, de ne vond meg teljesen.

szokták mondani hogy 5*zöldség gyümölcs, 3*fehérje, 1*szénhidrát, de az ne este legyen...

2011. jún. 12. 18:28
nem javasolnám a kekszet.Direkt írtam,h.mik a jók.Fehérje alapúak délutántól.
2011. jún. 12. 18:27

Szívesen!

Ja,és fejben dől el a többi..Legyen képed magadban arról,h.hogy szeretnél kinézni.Minden alkalommal,mikor fel akarod adni,gondolj erre! Kilót sem érdemes mérni.Válassz egy nadrágot,ami már nagyon szűk,vagy nem tudod begombolni,és azt próbáld fel mindig.De elég havonta egyszer.

2011. jún. 12. 18:27
lehet majd bekészítek korpovit kekszet:)
2011. jún. 12. 18:25
Étkezések közben, ha éhes vagyok, megeszek 2-3 db Korpovit kekszet, ezt szerintem te is oda tudnád tenni magad mellé. Csak ne folyamatos evés legyen belőle, s így akkor mondjuk tízóraizni vagy uzsonnázni is tudnál. A joghurt sem rossz ötlet, bár én azt ilyen melegben nem tartogatnám hűtés nélkül. Vagy pl müzliszelet délelőtt, nincs benne sok kcal.
2011. jún. 12. 18:20

igen én is erre gondoltam,h nem számolok kcal-t mert csak megint rá görcsölök és azért nem sikerül a diétám.:S

köszi ezt fogok kipróbálni reggel mindent, utána meg délig nekem fél 1 után mikor enni tudok utána nincs semmi édesség, kenyér féle meg a többi..

2011. jún. 12. 18:19

Pl.leírok 1 napot: reggel: 2 deci tej,v.1 0%-os joghurt,1 szelet barna kenyér,vmi.felvágott./reggel egyél legtöbbet/.

Mikor kurvára éhes vagy,de nem mehetsz ki,nehogy csokit egyél,mert oda az egész nap.készíts be 0%-os joghurtot,v.kefírt,abba talán bele kortyolhatsz közben.

De ha esetleg pár szelet sonkát,v.egyéb felvágottat be tudnál dobni közben,akkor az jó lenne.A lényeg,h.ne éhezz,m.akkor raktároz a szervezet.Este,ha hazaérsz,nyugodtan egyél,de KENyeret,Tésztát,pizzát,egyéb szén-hidrátot soha.Csakis húsfélét,tejet,tejfölt,sajtot,tojást,v.salátát.

2011. jún. 12. 18:12
Szerintem ne foglalkozz a kalóriákkal.Felesleges.Csak kimeríted a szervezeted.a lényeg,mint ahogy már írták is,h.liszt ,kenyér,tészta,rizs,cukor,cukros üdítő,gyors kaja kizárva.Vagy ha nem bírod ki,akkor csak délig.Na jó,nem pofázok többet.:D
2011. jún. 12. 18:11

igen értem köszönöm nektek a segítséget!!! és ezekből amit leírtok mennyit a mennyiségre vagyok még kíváncsi.


Köszike

2011. jún. 12. 18:09
gyümölcsöt csak 2-ig,kivéve a savanyúakat,pl.zöldalma. A többi tele van cukorral.
2011. jún. 12. 18:08
Lehet bármikor: tej,natur joghurt,nulla %-os joghurt,tejföl,sajtok,csirkehús,saláták,tojás.2-től a zsiradék csak olivaolaj lehet.
2011. jún. 12. 18:07
hát igen sajnos kb. 1,5 liter van meg:s
2011. jún. 12. 18:07
Nyár van, sok a zöldség, gyümölcs. Próbáld kerülni a lisztet és a cukrot, ez így csodákra képes.
2011. jún. 12. 18:06
Így van,Quenthel-nek igaza van.Sajnos ami a nagyobb nehézség szerintem,h.min.2.5-3liter VIZET,vagy koffeinmentes teát kell meginnod,mert különben egyrészt a fogyás is nehezebb,másrészt az esetleges súlyvesztés vízhiány lesz,nem zsír./hiszen ha kevesebbet eszel,kevésbé vagy szomjas is./ Szóval rohangálhatsz pisilni egész nap,ha fogyni akarsz.
2011. jún. 12. 18:02

köszönöm a válaszokat!

De szerinted fehérjéből miket és mennyit???

2011. jún. 12. 17:58
*fehérjét
2011. jún. 12. 17:58
Csináld azt, hogy reggel eszel azt, ami jólesik. EBédre már kevesebb szénhidrátot, estére pedig nagyrészt fehérét. próbálj 1600 körül étkezni, majd csökkentheted kevesebbre, ha bírod.
2011. jún. 12. 17:52

Egész nap állok egy áruházba mint pénztáros 9 órát állok fél óra kaja szünettel, és fél-fél óra alatt érek oda a munkahelyre és haza sétálva. Mikor este hazaérek farkas éhes vagyok :S sajnos csak így tudok enni és 81 kg vagyok és 159 cm és fogyni szeretnék min. 65 kg akarok lenni annyi kalkulátor van a neten de szerintetek mennyi kcal-t ehetek egy nap?? h csináljam ebben segítenétek nekem???

Előre is köszönöm!!

2011. jún. 12. 17:46
Hogyan csináljam szerintetek a diétámat, ha reggel 8-kor ebédet 13:30 körül vacsit meg 19:20 körül tudok enni :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook