Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek arról, ha valaki szerető vagy szeretőt tart? fórum

Mi a véleményetek arról, ha valaki szerető vagy szeretőt tart? (beszélgetős fórum)


1 2 3
75. 39a6fdc607 (válaszként erre: 72. - Edna Holy Bloom)
2019. máj. 8. 17:46
Egyik ismerősöm minden félrelépés után elment a templomba, meggyónta, imát is mondott. Azután tiszta lelkiismerettel ugyanúgy folytatta 😁
2019. máj. 8. 17:13
Felőlem... Ha megelégszik ennyivel, és tükörbe tud nézni. Én nem így élek.
73. ab65a971c2 (válaszként erre: 72. - Edna Holy Bloom)
2019. máj. 8. 17:04
72. Edna Holy Bloom (válaszként erre: 68. - Fallimano)
2019. máj. 8. 16:47
Ebben bizony nagyon-nagyot tévedsz! Nem csak magadnak tartozol elszámolással a tetteidről, hanem a feleségednek és Istennek is. A feleségednek, akivel a házasságkötésben anno szövetségre léptél. Emlékszel még, miket ígértél neki? Jóban, rosszban, gazdagságban, szegénységben, egészségben, betegségben, míg a halál el nem választ...rémlik? És lehet, hogy te nem vetted ezt komolyan, de Isten nagyon is komolyan vette! És egy nap bizony meg kell majd állnod Előtte, Ő pedig számon fogja kérni rajtad az összes mocskos kis titkodat, minden aljas tettedet, a tengernyi rossz döntésedet, amit az életben elkövettél még akkor is, ha te nem hiszel ebben. Ezért hát ne legyél olyan kevély, mert minden gaztettednek már itt a földi életedben is súlyos következményei lesznek, amiktől senki ember fia meg nem szabadít. Nagyon szomorú, hogy a lelkiismeretedet ilyen mélyre eltemetted magadban, hogy már nem is érzed a bűneid súlyát. Ehelyett olyan szintű öncsalásban élsz, hogy nem átallasz még kérkedni is velük, sőt büszkén teregeted ki a szennyesed, mintha valami trófea lenne. Azt tanácsolom, fordulj vissza ezen az úton, mert ez a pokol bugyrai felé vezet. Én szóltam!
71. Fallimano (válaszként erre: 69. - Érdekes73)
2019. jan. 30. 01:45
Akkor olvasd azokat ;)
2019. jan. 29. 14:58
"Ődóga", semmi közöm hozzá.
69. Érdekes73 (válaszként erre: 68. - Fallimano)
2019. jan. 29. 13:16
A Grimm mesék viccesebbek :)
2019. jan. 29. 13:08
Én csak hozzászóltam a fórum témájához :) Sehová nincs kiírva,hogy csak nők regisztrálhatnak és írhatnak,ezért nekem is ugyanolyan jogom van leírni amit gondolok mint itt bárkinek. Akinek ez nem tetszik vagy sérti a büszkeségét az mehet a sóhivatalba :) Nem vagyok nős és eszembe sincs megnősülni,ergó nem osztozom senkivel semmin,amit én vettem az az enyém :) Én is szerető voltam az élettársamnál és nem lepődnék meg rajta ha most is tartana :) Egészségére :) Nem álmodom.. Akadnak nők akik nem ülnek otthon és a képernyőt bámulva írnak az üressé vált házasságukról,hanem diszkréten megpróbálják boldogabban élni az életüket. Ha ehhez szeretőt kell tartaniuk hát nincs ezzel semmi probléma. Én is ezt teszem és élvezetből :) Sőt itt a hoxán is akad akinek én leszek a szeretője mégha csak 1-2 alkalomra is :) Pont azt adjuk meg egymásnak amit otthon nem kapunk,nincs ebben semmi rossz :) A saját életem az enyém és csak saját magamnak tartozok elszámolással a tetteimről :)
67. Lávli (válaszként erre: 66. - Birebora)
2019. jan. 22. 18:17
Én is nagyon remélem 😀
66. birebora (válaszként erre: 65. - Lávli)
2019. jan. 22. 17:49
Remélem csak miután ő is haza ment a szeretőjétől egy jó és kiadós kufirc után:)
65. Lávli (válaszként erre: 64. - Birebora)
2019. jan. 22. 17:47
És még bejglit is sütött karácsonyra 🖕
64. birebora (válaszként erre: 53. - Fallimano)
2019. jan. 22. 17:45
És amíg te itt vagy egy női fórumon és kibeszéled a nőket addig az asszony mossa a szarosgatyádat és a büdös zoknidat és enni ad. És olyannal dicsekedsz ami csak vágyálom számodra. Te szegény:(
2019. jan. 22. 17:42
Ha csak álom akkor nincs baj.
62. Bözsi néni (válaszként erre: 53. - Fallimano)
2019. jan. 22. 17:16

Álmaidban csináltál/csinálsz te csak ilyet. :-)


Csak a szád jár:-))

61. Sommersby (válaszként erre: 58. - Globus)
2019. jan. 22. 17:14
Ja, lehet, hogy az asszonynak is van valakije. Ha kiderülne, hogy van, akkor az "asszonynak is járnak" a külön élvezetek..., így lenne igazságos...
60. bozsu55 (válaszként erre: 53. - Fallimano)
2019. jan. 22. 16:14

..hát igen az anál az elengedhetetlen,no meg a nyilvános helyen...az sok asszony álma!

Anyám borogassss!

59. semleges (válaszként erre: 53. - Fallimano)
2019. jan. 22. 16:02
Az asszonynak is van ám szeretője hidd el, ő is hatalmasakat, sikongatva élvez, ő is kikötöz, vagy engedi, hogy kikötözzék mert veled már siralmasan unalmas a szex és már felizgatni sem tudod, sőt ha hozzáérsz a víz kiveri. Már azt is utálja ahogy eszel, meg ahogy hazaérsz. Bizony:) Ő sem tud leszokni róla, hogy mással keféljen. Rád már nem vevő sehogy sem. De hát ő sem akar elhagyni, mert hát a közös múlt, meg a jelen, meg mégiscsak dolgozol, meg hát most felezze meg a lakást, házat, stb. Vagy mert vagy, de férfiként már nem tud rád nézni. Szóval érted, ugye?:)
58. globus (válaszként erre: 53. - Fallimano)
2019. jan. 22. 13:02
Látnám megnyúlt ábrázatodat, ha kiderülne, hogy pont azért nincs otthon szex, mert asszonynak is van valakije :) Remélem, megengeded neki.
57. f66a7e48f9 (válaszként erre: 53. - Fallimano)
2019. jan. 22. 12:43

Ezzel igencsak megalázod a feleségedet.



Valóban felháborító ez a kis szösszenet.

56. Fallimano (válaszként erre: 55. - Érdekes73)
2019. jan. 19. 03:01
Ha ő is tart hát egészsegére ;) De nyugodtan haza is hozhatja,szeretem a többest is ;)
55. Érdekes73 (válaszként erre: 53. - Fallimano)
2019. jan. 18. 12:50
Az asszony tudja hogy nyitott kapcsolatban éltek ? Mi lesz ha rájön ? Mi lesz ha te rájössz hogy ő is tart szeretőt ?
54. Lávli (válaszként erre: 53. - Fallimano)
2019. jan. 18. 06:31

Valószínű, hogy téged sem ítél el senki, ha csak a szeretőd szemszögéből nézi a dolgot, tiszta lapokkal játszol, nem hazudod le az eget is egy kis puncimelegért, nem hitegetsz és nem ígérsz semmit.

De ott van a feleség szemszöge is, róla nem esik szó, és nem tudni, neki is csak egy hatalmas élvezet e a félreténykedésed, vagy több annál.

2019. jan. 18. 02:09

Nekem volt pár szeretőm. Volt egyedülálló szűz lány és volt 3 gyerekes anya is. Ami azt illeti férjes nő több is. Én pasi vagyok és otthon kevés a szex és egy ideje monoton is. Olvastam lentebb valaki feltette a kérdést,hogy mi van ha közbeszól a szerelem. Olyankor rendszerint végetér a szeretői viszony és sok esetben a kapcsolat végleg megszakad. Aki a párja mellől megy félre az okkal teszi. Voltam olyan nővel aki hónapok óta külön alszik a férjétől mert az durva és a szexben önző és van hogy eljár a keze. Mindennek oka van. A szerelmet ki kell zárni egy ilyen viszonyból. Ez nem szól másról mint a szex,szenvedély,vágyak kiélése. Nem kelk ide semmilyen érzelmet kapcsolni,mert felesleges és csak bonyodalmat okoz. Meg esik hogy csak egy alkalom lesz de van hogy hónapokon-éveken át tartó viszony alakul ki. A legjobb ha mindkét fél kapcsolatban él és titokban együtt élik meg azt amit otthon nem kapnak meg. Több éve,hogy belekezdtem ebbe és most úgy érzem nem is tudom abbahagyni. Nem akarom elhagyni a párom de kell,hogy mással is szexeljek. Főleg,hogy mással megtehetek olyan dolgokat amik pl a páromnak tabu. Gondolok itt a az anál szexre,a kikötözős dolgokra,vagy a nyilvános helyeken történőre ;) De van hogy egyszerűen csak jól esik más nőjét-feleségét kefélni és nézni ill. hallgatni ahogy önfeledten hatalmasat élvez,amilyet otthon már rég nem kap. Én senkit nem ítélek el aki szerető vagy tart egyet vagy többet is ;)


Biztos lesz akinek ez a kis szösszenet nem fog tetszeni de ez van ;)

2019. jan. 15. 20:56

Egyik oldalon sem álltam még sohasem. De az biztos ha kiderülne, hogy az emberem szeretőt tart abba picit belehalnék. Abba hogy mi az amit velem nem lehet/nem tud megbeszélni, hogy ha hiányzik neki valami miért nem szól.

A félredugás nem érdekel, egy szerető az annál több.

2019. jan. 15. 20:25
legyen az ő dolguk
50. Pasionella (válaszként erre: 48. - Epresturmix)
2019. jan. 14. 07:31
Mitől csodálatos? ezt sosem értettem...
49. Ildi
2019. jan. 13. 17:46
sosem voltam második
2019. jan. 13. 17:45
Szeretőnek lenni csodálatos, és fájdalmas! De nem lennék már második.
2019. jan. 11. 12:53

Szerintem mindenkinek az hatarozza meg a velemenyet, hogy melyik oldalon all.


A megcsalt fél elìtéli, mert neki rosszul esik, ha kiderül, hogy megcsalják és jogosan esik rosszul.


A megcsalónak legyezi a hiúsagat es amig nem bukik le, addig jol erzi magat. Foleg, ha nem akar valtoztatni otthon semmin, csak jol esik a szurke hetkoznapok mellett felpezsdülni.


A szereto szemszogebol tobb eset felmerulhet.


- ha o is csak fekpezsdul es egyszerre szereto es megcsalo, akkor neki van a legkevesebb gondja, hacsak le nem buknak


- ha o egyedul van, akkor a nok 99%-a ugy gondolja, h na majd miatta dobbant a megcsalo. Ez ritkan kovetkezik be, es ilyenkor a szereto is rosszul erzi magat.


Amit elitelek, az az, ha vki a terhes/par honapos babat nevelo felesege mellol dug felre.... mert az a pasi gyereke is, es par honapig illene azert kibirni.

2019. jan. 11. 01:02
Nem normális dolog! Roppant megalázó és rendkívül rossz dolog! Aki ilyesmire képes az soha nem szerette igazán a Párját. Nem lehet kifogás semmi sem. Ha nem megy valami a kapcsolatban, meg kell javítani. Ha nem javítható, el kell engedni. Aljas dolog a megcsalás!! Szeretőt tartani és szeretőnek lenni is egyformán rémes tett!!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook