Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek arról, ha valaki szerető vagy szeretőt tart? fórum

Mi a véleményetek arról, ha valaki szerető vagy szeretőt tart? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. jan. 10. 22:41
Az, hogy az ő dolga, míg el nem kezd látványosan azon verődni, hogy ő csak ki lett használva, és a "szerelme" nem hajlandó elválni. Mert onnantól szánalmas, hisz nem értem, mire alapozza, hogy egy becstelen nyitás után korrekt eljárás jön.
44. Kicsilany998 (válaszként erre: 38. - Kiváncsi Andi)
2019. jan. 10. 17:11

Nemtudom.

Majdnem az lettem. Vagyis, ha nagyon őszinte akarok lenni nem rajtam múlott, hogy az legyek.

Nemtudom miért pont egy foglalt férfibe láttam meg azt a pluszt. Nem gondolok róla semmit.. valaki mindenképpen sérül, általában többen is.

43. PöttyösPanka (válaszként erre: 38. - Kiváncsi Andi)
2019. jan. 10. 15:54
Pedig az élet általában bonyolult. Főleg, ha egy ilyen helyzetről van szó.
42. Kiváncsi Andi (válaszként erre: 40. - Lávli)
2019. jan. 10. 14:40
Igen egyszerűen.....
41. Érdekes73 (válaszként erre: 13. - Algea)
2019. jan. 10. 14:28
vagy lakhatási /kényelmi kérdés
40. Lávli (válaszként erre: 38. - Kiváncsi Andi)
2019. jan. 10. 14:25
Csak így egyszerűen. Értem. Rendben.
39. Hannicsek1 (válaszként erre: 38. - Kiváncsi Andi)
2019. jan. 10. 14:25

Ha a két oldal közül választani kéne, akkor inkább a szerető oldalán állnék, mert az még mindig nem olyan csaló, mint a másik. :)) (főleg, ha nem tudja, hogy ő "csak" szerető)

És ebben az esetben kisebb a leklifurdalás és a kilépés is könnyebb, nem kell otthon vezekelni vagy veszekedni.

38. Kiváncsi Andi (válaszként erre: 36. - Lávli)
2019. jan. 10. 14:21
Nem túl bonyolult kérdés, nem kell túl gondolni. Véleményekre vagyok kíváncsi, ennnyi
37. globus (válaszként erre: 29. - Idhikai)
2019. jan. 10. 13:53
Szerencsére ma már nem kötelező. Közös megegyezéssel egyszerű megoldások vannak.
36. Lávli
2019. jan. 10. 13:16

Mondjuk én nem is értem a kérdést rendesen.

Aki szeretőt tart, az kapcsolatban él és van egy szeretője, a szerető meg az, aki egyedülálló és a kapcsolatban élőnek a szeretője? Vagy mi???

Ez lenne a két oldal, ami közül választani kellene?

Ha így, akkor az egyedülálló biztos, hogy kiszolgáltatottabb helyzetben van, míg a tartónak ott van hátországnak a legális partnere.

Mindenkinek igénye szerint.


Disznót nem lehetne inkább tartani?

35. PöttyösPanka (válaszként erre: 33. - Kiváncsi Andi)
2019. jan. 10. 13:07
Melyik oldalon állj? Ez valami focimeccs? Bizonytalan vagy benne, pártolod-e, hogy valaki megcsalja a párját? Vagy ha több előnyt sorolunk fel, te is beújítasz egy szeretőt?
2019. jan. 10. 12:46

Mindkét oldalon voltam.

Fene tudja. Mindennek oka van. Persze lehet mondani "inkább váljon el előbb mintsem szeretőt tartson" stb stb. De ha ott a család gyerek és netán jó nagy vagyon.... Akkor nehéz.

Egy biztos amiről a másik nem tud az nem fáj. A saját lelkiismeretevel meg mindenki úgy számoljon el ahogy tud

33. Kiváncsi Andi (válaszként erre: 16. - Hannicsek)
2019. jan. 10. 12:31
Pont ezért érdeklődök, melyik oldalon álljak. Előny hátrány, azt biztos hogy fájdalmas lenni.
32. Hannicsek (válaszként erre: 28. - Lizy92)
2019. jan. 10. 12:09
Szabad, nem szabad. És ha közbelép a szerelem? Vagy egy olyan érzés, amit a csaló már rég nem kapott meg a párjától?? Ezt szabályozni nem lehet. Nyilván senki nem úgy megy bele egy ilyen viszonyba, hogy előre eltervezi.
31. Idhikai (válaszként erre: 30. - Hannicsek)
2019. jan. 10. 11:58
Biztos olyan is volt! :) Felénk a férfiak voltak a kikapósabbak. :)
30. Hannicsek (válaszként erre: 29. - Idhikai)
2019. jan. 10. 11:56
...meg nagyapáink! ;) :)
29. Idhikai (válaszként erre: 26. - Pasionella)
2019. jan. 10. 11:46
Azért a nagyszüleink se helyrehozTÁK a házasságot, hanem az "asszony köténye sok mindent eltakart". Nyeltek és tűrtek nagyanyáink rendesen!
28. Lizy92 (válaszként erre: 25. - Hannicsek)
2019. jan. 10. 11:45
Ahol már van gyerek/gyerekek, ott meg végképp nem lenne szabad félrelépni.. Ha valami nem működik a kapcsolatban, azt megoldani kellene, nem pedig eldobni, és máshoz futni. Ha nem lehet helyrehozni a dolgokat- van ilyen is- akkor pedig jobb ha különmennek, és úgy nevelik a gyereket/keket.
27. Hannicsek (válaszként erre: 26. - Pasionella)
2019. jan. 10. 11:44

Így igaz. Én bólogatok. :)

Csak magáról a szerető kérdéskörről kérdezett a TI, erre válaszoltam.

Nyilván a szeretőség lehet egy pár hetes botlás és lehet évekig tartó hazudozás is. Ez utóbbi már megalázás.

26. Pasionella (válaszként erre: 25. - Hannicsek)
2019. jan. 10. 11:38

Akkor mi lenne ha egyszerűen nem lépne félre egyik fél sem hanem megpróbálná helyre hozni az elcseszett házasságát ahogy régen pl a nagyszüleink tették?

Marha könnyű váltani pár, feladni, nem harcolni...dolgozni érte...pedig a következő se lesz zökkenőmentes.

Ha pedig végképp nem lehet helyrehozni akkor igenis jobb elválni, a gyerekek miatt is mert semmi jó nincs nekik abban ha végig nézik azt ahogy anya-apa öli egymást...

25. Hannicsek (válaszként erre: 19. - Lizy92)
2019. jan. 10. 11:22
Vannak olyan szituációk, amikor nem lehet csak úgy kilépni, feltúrni egy családot, házasságot. Gyerek nélkül még oké, de mondjuk ahol már gyerek van?
24. Channa* (válaszként erre: 9. - Kiváncsi Andi)
2019. jan. 10. 11:04

Igazán, kedves, hogy érdekel a hogylétem:D

Köszönöm! Alakulok. Még van 3 db antibiotikumom, és reménykedek benne, hogy mire elfogy addigra tényleg meggyógyulok!

ez egy iszonyatos vírus volt. Napokig nem tudtam köhögni, mert annyira fájt a mellkasom a köhögéstől, hogy majdnem meghaltam, de túléltem! És talán javulgatok!

23. Lizy92 (válaszként erre: 22. - Lávli)
2019. jan. 10. 11:04
Ilyen esetben már rég nincs szó emberi tartásról.
22. Lávli (válaszként erre: 21. - Lizy92)
2019. jan. 10. 10:56

Szerintem mindkettőt kell nézni egyformán.

Hol az emberi tartás a másik felé és magam felé IS?

21. Lizy92 (válaszként erre: 20. - Lávli)
2019. jan. 10. 10:53
Igaz, de ez esetben a másikat kellene nézni,nem? Mert magával azt csinál amit akar, de a páromat (meg alapból egy ember sem) -jó esetben- nem alázom meg semmilyen módon. Nyilván aki szeretőt tart az minden erkölcsi gátat áthág..
20. Lávli (válaszként erre: 19. - Lizy92)
2019. jan. 10. 10:48
Saját magát is megalázza, nem csak a másikat.
19. Lizy92
2019. jan. 10. 10:46
Azt gondolom, hogy a szeretőtartás egyfajta megalázás. Megalázom a páromat akivel már x ideje vagyok.. és minden kapcsolat megcsúfolása. Aki már erre vetemedik, az miért nem mondja el, hogy már másra vágyik, és legyen vége a kapcsolatnak? Sokan azzal védekeznek, hogy megcsaltalak, de én szeretlek.. persze, akit szeretek, azt nem bántom, és nem alázom meg. Nyilván annyi nincs az ilyen emberben (legyen akár férfi, vagy nő) hogy a párja elé álljon, és bevallja az igazságot.
18. Pasionella (válaszként erre: 16. - Hannicsek)
2019. jan. 10. 10:43
Ezeket a jó érzéseket meglehet úgyis kapni, hogy nem versz át senkit hanem egyenes vagy és inkább a nem működő kapcsolatot befejezed.
17. f66a7e48f9 (válaszként erre: 11. - Hannicsek)
2019. jan. 10. 10:40
Jó érzés, hogy a másikat átvered?
16. Hannicsek (válaszként erre: 15. - Kiváncsi Andi)
2019. jan. 10. 09:50
Hogyhogy miért jóérzés? Hát egy új szerelem, új partner, mindig jó érzésekkel tölti el az embert. Ezen mit szeretnél még beszélni? Te melyik oldalon állsz? :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook