Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretném rendbehozni a hajamat. Kellene 1 kis segitség... fórum

Szeretném rendbehozni a hajamat. Kellene 1 kis segitség... (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 13. 17:37
én kálcium kovaföld kapszulát szedek a hajamra
8. 7004ca251b (válaszként erre: 6. - Zsuzsa88)
2008. júl. 13. 00:02
hát elsőre ne várd.tudod ez ugyanolyan dolog mint a túlysúly.amit hosszú hónapok,évek alatt magukra kajálnak az emberek,azt utána várják,hogy majd hetek alatt eltűnik.hát azért ez nem így működik,a hajjal sem.évekig rongáltada szőke estékkel,kell neki idő,hogy helyre jöjjön,de a barna szín,már sokat javít,meg a küönböző pakolások is.És a rendszeres vágás!hogy erősödjön.nem mondom,hogy legyen rövid hajad,mert nem szükséges,de hogy rendszeresen vágasd az kell,akár csak 5-6centit a végeiből,hogy az elhalt részek lejöjjenek..
7. Zsuzsa88 (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2008. júl. 12. 23:58
De nekem nem tetszik az eredeti hajszinem. Sehol-semmi szine van, a világosbarnából talán szürkébe megy át. Már szinte mind1, milyen barna festékkel festeném, mert minden barna árnyalat szebb az én hajszinemnél. Mondom, ez nem is barna...
6. Zsuzsa88 (válaszként erre: 4. - 7004ca251b)
2008. júl. 12. 23:56
A szomszéd csaj sógornője L*nda hajfestékkel festi a haját, nagyon tetszik az a barna, és élettel teli, gyönyörű és egészséges a haja. Még a hajvégei sem halottak. Nekem is lehet olyan szép hajam, ha nem szőkével festem?
5. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - Zsuzsa88)
2008. júl. 12. 23:56

Mivel más a gondod, javaslom az általam használt és igen bevált dolgot.

Rövidre vágattam a hajam, még nyár elején került bele dauer, amit viszont nem szárítással, hanem csak napfényen, meleg helyen történő szárításal, de minden borzolás nélkül hagytam. Előtte természetesen befésültem egy kicsit, de a göndörkéket nem húztam ki fésüvel.

Mire eljött az ősz, a fodrászom nem is ismert rá a hajamra, annyit erősödött és javult, persze közben utána kellett vágni, mert csak röviden mutat.

Sztem ezzel a technikával közben le is nőne a hajad az eredeti színre és még csak festeni, vagy bemosni sem kellene.

4. 7004ca251b (válaszként erre: 2. - Zsuzsa88)
2008. júl. 12. 23:52
a szőke hajfesték(mivel hidrogén is van benne)a lehető legkárosabb a hajadnak,ahhoz képest egy jó minőségű(ne sajnáld rá a pénzt!)barna hajfesték felüdülés lesz a hajadnak!
2008. júl. 12. 23:51
Szia, van egy bizonyos, tojássárgás, ricinusos, citromos keverék, ezt tudom erősíti a hajszálakat,a patikában biztosan tudják. Ott kérdezd meg.
2008. júl. 12. 23:50
Eddig szőkére festettem a hajam. Nagyon döglött volt a hajam, eyért fülig levágattam. Már nő le a festett haj, viszont nagyon nem vagyok kibékülve az eredeti hajszinemmel. Van néhány barna árnyalat, ami nagyon tetszik, de nem szeretném nagyon tönkretenni... Mit ajánlatok, mit csináljak?
2008. júl. 12. 23:49
Szeretném rendbehozni a hajamat. Kellene 1 kis segitség...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook