Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretném ennek megérteni a hátterét, mit gondoltok? fórum

Szeretném ennek megérteni a hátterét, mit gondoltok? (beszélgetős fórum)


1 2
12. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Jasmine24)
2014. aug. 1. 10:59
Egyetertek!
2014. aug. 1. 10:55
beteg a leányzó.
2014. aug. 1. 10:53
Kb. ugyanazt csinálod a barátnőddel, mint ő az exével. Nem kellesz neki, de neked mégis ő kell. Ugye, hogy siralmas?
2014. aug. 1. 10:31
Ennek semmi értelme.
2014. aug. 1. 10:30

Szia!

Annyiszor írtuk már,hogy hagyd ezt a lányt....

Még mindig ezt tudom javasolni!

2014. aug. 1. 10:28
Vannak olyan nok, akiknek nem kell a normalis pasi, meg ha aggyal fel is fogjak, hogy az lenne a jo. De nekik inkabb az kell, hogy megalazzak oket, ussek-vagjak. nem tudom, talan erre indulnak be! Szerintem jobb, ha elfelejted ezt a lanyt!
2014. aug. 1. 10:24
az utolso sort nem igazán értem,ugy irsz a lányro mit egy tárgyrol,talán ha ténleg érzelmeket adnátok bele más lenne mégis h jártál a kedvébe mert ez a szöveg h probáltam a kedvébe járni értitek...hát eböl 0 ami kiderül.
2014. aug. 1. 10:23

Nem a kora miatt, a normálisabbja nem szereti ha megalázzák és verik.

Valószínűleg a lánynál és a kedves exénél sem százas... jobb ha minél előbb keresel valakit aki megbecsül téged.

2014. aug. 1. 10:22

Nem szeret, miért futsz olyan szekér után, amelyik nem vsz fel?

Sérülni fogsz, nagyon.

Ezt érdemled?

Szerintem nem.

2014. aug. 1. 10:20

Ez a lány nem hozzád való.

Sajnálom:(

2014. aug. 1. 10:19
vagy ez csak a fiatal korosztálynál van így? 19 éves a lány.
2014. aug. 1. 10:16

Miért van az:

A mostani párom előző barátjáról sokat mesélt. (már állíthatom hogy nem szabad mesélni korábbi kapcsolatokról bővebben, mert nem tesz jót a kapcsolatnak)


Számomra kiderült hogy mennyire szinte már betegesen szerette azt a fiút aki többször megütötte, hozzávágott dolgokat a lányhoz, volt olyan is hogy elkábította (saját barátnőjét) és (ki tudja mit csinált vele) többször megcsalta (ám Ő mindig megbocsátott neki)


Mégis a lány számtalanszor elment a fiúhoz, le is feküdt vele, (átgyalogolt a szomszéd faluból). volt hogy a dolog végeztével annyit mondott neki a barátja: végeztünk büdös k* öltözz, vagy volt hogy lement, az meg még csak hozzá sem szólt, levegőnek vette és hasonló.


(( Én meg tisztán emlékszem mikor elhoztam nálunk, és kedvetlen volt, az az unott érzet, próbáltam a kedvében járni értitek... ez a két helyzet ahogy belegondolok, annyira rossz nekem belül. A másik le sem szarja, foglalkozik ő azzal hogy a barátnőjének milyen kedve van, és mégis jó a lánynak, sőt betegesen szerelmes a fiúba))


Érzem azt az átütő tűzet, vágyat, szerelmet amivel ragaszkodott a fiúhoz. És ez a tudat nekem belül fáj. Mondtam neki is, hogy felém 100 ad annyira nem ragaszkodol, mire bólogatott, majd gyorsan az volt a válasza, de már kezdek beléd zúgni :S olyan szánalmasnak éreztem...

de azt mondja szeret, csak én nekem mégsem jön át.


Nem értem, miért vagyunk így beprogramozva, rá van írva a dobozra :

"halált okoz", mégis szívjuk.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook