Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretnék olyan torta vagy sütireceptet, ami gyors, egyszerű, hasonlít ízvilágában a zserbóra. Tudtok ebben segíteni? fórum

Szeretnék olyan torta vagy sütireceptet, ami gyors, egyszerű, hasonlít ízvilágában a zserbóra. Tudtok ebben segíteni? (tudásbázis kérdés)


10. Aville
2012. okt. 6. 16:00
Köszönöm mindenkinek :) Rácsos linzer lett a vége, az nem tortaszerű, de emellett döntöttünk :) Zsírral sütve. Most sül.
9. kisj
2012. okt. 6. 10:52

szerintem vaj/margarin nélkül csak piskóta alapú sütire van esélyed

én is a piskóta tekercsre szavazok

8. melír (válaszként erre: 6. - Melír)
2012. okt. 6. 10:42

NoSalty.hu

Webszakácskönyv

2012. okt. 6. 10:32

[link]


még nem csináltam, de nem hiszem, hogy ennek állnia kell, hiszen egyszerre van meg.

6. melír (válaszként erre: 4. - Aville)
2012. okt. 6. 10:26
Üsd be a keresőbe:Bögrés sütik. Én már csak két balkezes vagyok a konyhában, de ezek mindig sikerülnek. :)
2012. okt. 6. 10:19
Piskóta tekercs -lekváros dióval megtöltve, mondjuk nem torta, de sütinek jó, házi, és nagyon egyszerű, ha tudsz piskótát sütni.
4. Aville (válaszként erre: 2. - 9c8432d068)
2012. okt. 6. 10:16
Köszi, nekem pont az nincs, konyhai kreativitásom... :) Bármit megcsinálok, ha le van írva a recept, de nem tudok kitalálni dolgokat. :) Nem nagyon merek kísérletezni.
2012. okt. 6. 10:15

Sziasztok!

Szeretnék olyan torta vagy sütireceptet, ami gyors, egyszerű, hasonlít ízvilágában a zserbóra (azt azért nem csinálok, mert annak állnia kell egy napot, meg szikkadni a csokinak, és mára kell)

Dió van dögivel, tehát ennek kéne dominálnia a sütiben, csak pucolni meg darálni kell. :) Van s.baracklekvár, de van f.szederlekvár is (ezek háziak), liszt, cukor, szárított élesztő, tojás, sütőpor, ilyenek vannak, vaj nincs, margarin se, és elmenni sincs kedvem ezt venni. Zsír van. Szóval valami olyan recept kellene, ami gyorsan kész, diós-lekváros vaj nélküli és finom, már egy ideje böngészem a netet, de nekem ehhez nincs türelmem...

Szülinapra lesz, lesz cukrászdai torta is lesz, de még szeretnék valami sütit/tortát készíteni, mert sokan leszünk. :)

2. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Aville)
2012. okt. 6. 10:14
Pudingosan készítsd el,tejszínhabbal dúsítva/lazítva a pudingot. A többi fantázia dolga....
2012. okt. 6. 10:07
Dió, lekvár - egyszerű tortarecept? Vaj/margarin nélkül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook