Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretkezés: spontán/tervezett fórum

Szeretkezés: spontán/tervezett (beszélgetős fórum)


1 2
2014. máj. 10. 08:06
spontan mindig job,mert hiaba tuzol ki egy napot ra,lehet nem erzel ra aznap eppen kedvet.
41. ca43169457 (válaszként erre: 40. - Jólfésült)
2014. márc. 9. 19:35
Ebben teljesen igazat adok neked.
2014. márc. 9. 17:26
A spontán az utólag ad nagyobb örömöt, a tervezett az előtte, ahogy készülünk rá.
2014. márc. 9. 08:10
Ma spotán volt, jó volt. :-)
2014. márc. 9. 05:54
Mindkettő jó! :)
37. képkovács (válaszként erre: 34. - Ca43169457)
2014. márc. 9. 05:49

Új megfogalmazások jöttek elő bennem hozzászólásaitokat olvasva.

Mit is jelent számomra a megtervezett szeretkezés? Helyzetünkből adódva hetente egyszer kétszer maradunk úgy, hogy a gyerekek nincsenek otthon legalább két órára és ezeket az időpontokat tudjuk előre. Számomra a tervezés azt jelenti, hogy odafigyelünk arra, hogy ilyenkor szeretkezhessünk. Mindketten.

Amiért a témát indítottam: hogy megtudjam ez annyira zavaró, hogy kár erőltetnem vagy lehet jó, működő megoldás mindkét fél számára.

Most úgy érzem, érdemes próbálkozni, hogy megállapodjak párommal, hogy legalább az egyik alkalommal, amikor hetente ketten maradunk az a szeretkezésé legyen, és nem kell ezt a megoldást elkedvetlenítőnek nevezni.

(PS. szerdán és pénteken, spontán összejött, és olyan jó volt, hogy már kezdtem elfelejteni a problémát! ;-) )

Köszönöm hozzászólásaitokat.

2014. márc. 8. 12:46
Lényeg, hogy legyen szeretkezés.
2014. márc. 7. 15:41
Mindkettőnek megvan a maga előnye, varázsa.
2014. márc. 7. 07:39
Sokkal jobb a spontán szeretkezés, mert a hosszadalmas rákészüléssel elveszíthetjük a varázsát.
2014. márc. 7. 00:05
Spontán max,ha nem bírjuk ki a tervezettig(é.:szoba helyett konyha...:D)De jobb betervezni,mert frankón minden szempontból rá lehet készülni(főleg tisztaság...).Lehet túl kényes vagyok,de nekem ez így klappol.
32. legnano (válaszként erre: 9. - Képkovács)
2014. márc. 6. 18:17
Itt van amit én mondok,hogy a szeretet a párja után az utolsó,pedig az elsőnek kel lennie.Ö az akiért élni érdemes és minden más hátrább való.Kit érdekelnek a kollegák amikor összebújhatok a szerelmemmel.Ilyenkor megszűnik a világ körülöttem és csak Ő van.Ez az igaz szerelem.
31. legnano (válaszként erre: 21. - Képkovács)
2014. márc. 6. 18:06
Erre én soha nem voltam fáradt,pedig mindig sokat dolgoztam.Nem hagytam volna ki egy napot sem.Az aki a fáratságra hivatkozik az nem szereti eléggé a szexet,meg a párját.Nehéz munkát végeztem mindig,de ha a szex kimaradt akkor lehangolt voltam.Nekem más a beállításom,mint a mai fiataloknak és az én korosztályomból is kilógok.
30. képkovács (válaszként erre: 29. - Jólfésült)
2014. márc. 6. 17:36
:-)
29. jólfésült (válaszként erre: 1. - Képkovács)
2014. márc. 6. 16:51
Jön a mensi, és minden terv felborul. :)
2014. márc. 6. 14:42

Próbálj bevetni valami újítást! Ha vevő rá, akkor nyert ügyed van, mert ha mindkét fél kívánja egymást, akkor semmi nem állhat az útjukba!:)

Ha nem vevő, akkor gáz van... Vagy beteg, vagy egyszerűen csak nem kíván Téged!

27. képkovács (válaszként erre: 25. - Timicicaanyuka)
2014. márc. 6. 10:36
Nálunk is a gyerekek miatt van a ritka lehetőség az együttlétre. Szeretném, hogy azon kevés alkalmakkor, amikor kettesben lehetünk, ne csak én, hanem a párom is akarja és/vagy kívánja a szeretkezést. Valamennyire rendszeresek a gyerekek nélküli alkalmak csak ritkák. Ha kimarad egy, akkor előfordulhat egy két hét szünet is. Az egy hét talán még elviselhető számomra, ha kiszámítható lenne, hogy a következő alkalomkor szeretkezünk. A két hét az már nagyon megvisel, ilyenek vagyunk mi férfiak. Itt jön be a képbe a tervezettség. Ahogy az egyik hozzászóló írta, eldöntöttük, hogy hetente kétszer szeretkezünk és vigyázunk arra, hogy ezt betartsuk.
26. képkovács (válaszként erre: 24. - Ca43169457)
2014. márc. 6. 10:19
Én még sosem voltam olyan fáradt, hogy ne lett volna kedvem és erőm hozzá. :-)
2014. márc. 6. 09:06

Szerintem tök mindegy, hogy spontán vagy tervezett, így is úgy is jó! :))

Nekünk is ritkán van rá lehetőség, a 3 gyerek miatt, de ha véletlenül a férjem előbb ér haza a munkából, mint a gyerekek az iskolából, akkor ki szoktuk használni az alkalmat.

24. ca43169457 (válaszként erre: 21. - Képkovács)
2014. márc. 6. 08:32
Minden nap azért csak nem vagytok fáradtak! Vagy mégis? Szünet hónapokig? Maximum betegség miatt tudom elképzelni csak.
23. 388b941089 (válaszként erre: 9. - Képkovács)
2014. márc. 5. 21:27
De mi nok mar csak ilyenek vagyunk :)
22. Cessi
2014. márc. 5. 10:13

Nekem sincs próblémám az előre megbeszélt időponttal.

Igaz, nem úgy beszéljük meg, hogy most szex lesz, hanem hogy együtt töltünk egy kis időt.

Nekem is volt/van sok gondom, munkahelyi, családi, erre még jön a házimunka.

Előre meg van beszélve, hogy melyik napokon a párom mosogat, ő készíti a vacsorát, nekem van időm mondjuk egy hosszabb, forró fürdőhöz, egy kicsit elengedni. Vacsi után gyertákat gyújtunk, a gyertyafénynél beszélgetünk, masszírozzuk egymást, stb.

21. képkovács (válaszként erre: 19. - Legnano)
2014. márc. 5. 08:50
Ha hónapokig olyan az életünk, hogy spontán nem jöhet össze, mert valamelyik éppen fáradt stb. akkor szünet hónapokig?
2014. márc. 5. 08:00
Szeretkezés egy előre megtervezett időpontban? Erről egy olyan történet jutott eszembe, amit a férjem mesélt. Lengyelországban dolgoztak sokat még a múlt rendszerben, illetve az akkori NDK-ban. Onnan a sztori. Ha jól emlékszem, az utóbb említett országban volt divat, hogy mindig szombaton szeretkeztek, mert a lakótelepeken csak szombaton volt meleg víz. Tehát fürdés - szeretkezés össze kapacsolva. Véleményem szerint a szeretkezés inkább spontán jó,mint tervezetten.
2014. márc. 5. 07:48
Spontán szerettem mindig.A megbeszélt az visszariasztott,mert az nem belülről jőn.Kívánjon és akarjon ez az amit egy terapeuta nem magyarázhat be nekem.
18. képkovács (válaszként erre: 17. - Lina06)
2014. márc. 5. 07:42
Én ezt a lehetőséget (megbeszélt időpontban szeretkezni) egy terapeutától hallottam aki szexuális problémákkal is foglalkozik, de a párom eddig nem igazán veszi komolyan ezt a lehetőséget. Kíváncsi voltam, hogy más nő, hogy van ezzel, örvendek a visszajelzésednek, mégsem olyan ördögtől való dolog, mint az első reakciók nyomán gondoltam.
17. Lina06
2014. márc. 5. 06:42
Engem nem zavart a megbeszèlt....mikor 3 helyen dolgoztam mellette kèszültem a zàró vizsgàra , phd cikkeket ïrtam hogy felvegyenek, diplomamunkàt írtam olyan hulla voltam hogy eszembe se jutott a szex...pàrom akkor kezdett a munkahelyèn kiesve aznegyetemrõl szóval neki sem volt könnyű na akkor megbeszèltük hogy het 2x ha bèkàk potyognak is együtt leszünk ne ezen muljon....kb màsfèl èv volt így de nem okozott törèst az èletemben....
16. 40f26c89e8 (válaszként erre: 15. - 66112ea05a)
2014. márc. 4. 22:52
akkor nem biztos hogy lenne összebújás még a beszélgetés erejéig sem
15. 66112ea05a (válaszként erre: 14. - 40f26c89e8)
2014. márc. 4. 22:50
Itt semmire nem megy az újítással. A nőci érzelmileg van benne a buliba.
2014. márc. 4. 22:48
szerintem is esélyes a 3. vagy már unalmas vagy neki.újíts valamit
13. képkovács (válaszként erre: 12. - Bogyoka14)
2014. márc. 4. 22:44
Nem, két éve kevés a spontán.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook