Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretetéhség fórum

Szeretetéhség (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. ápr. 12. 14:50

Sziasztok! Hááát ez a hétfő már csak ilyen, és az üzlet is olyan gyenge. Semmi nem úgy sül ahogy kéne.

Mindig azon töröm az agyam ,hogy jó legyen, de most valahogy kilátástalan a helyzet. Kevés a vásárló és ez most az én bajom. Az eső is esik olyan melankólikus. Mindjárt mehetek a gyerekekért, aztán szülői értekezlet az oviban. Szisztok még este benézek hozzátok, hátha máshol most vidámabb a helyzet. Puszi nektek.

2010. ápr. 12. 11:53
Bekoszonok en is legyen vidam hetfoi napotok...
274. vkatka
2010. ápr. 12. 11:29
Sziasztok! tegnap nem tudtam feljönni mert a szavazásnál segédkeztem, ki is akadtam rendesen a csalások miatt. Na nem a szavazókörben csaltak, mert ott felügyeltem, hanem azon kívül, ahol nem tehettem semmit ellene, de mégis láttam, hogy valami nagyon nem stimmel...
273. Barát1
2010. ápr. 11. 16:22
Csajok hol vagytok? Remélem minden rendben van és van jobb elfoglaltságotok, mint ide benézni, mert akkor örülök, hogy nem jártok erre. Csajszival mi beköszönünk, hogy tudjátok vagyunk ha kellenénk.
2010. ápr. 11. 10:01
jó reggelt!:)))))
271. Barát1
2010. ápr. 10. 23:21
Én itt vagyok, Ti hol vagytok?
2010. ápr. 10. 11:37

sziasztok!

Csak bekukkantottam,de hétfőn már nyugi lesz,egyedül leszek itthon,és ráérek rendesen hoxázni:)

Szép napot nektek!

Puszi!!!!

269. Barát1 (válaszként erre: 265. - Ilacska80)
2010. ápr. 9. 18:55
Nekem is jólesik, ha hiányolsz, gyakran csavargok /esténként 1-1,5 óra séta/, de előtte meg utána itt vagyok. Találkozásba benne vagyok majd a nyárra kibeszéljük, hogy hol van a középpont /ott találkozzunk/.
268. 05c197c0d0 (válaszként erre: 266. - Ilacska80)
2010. ápr. 9. 13:48
hat mondhatnek sokat... vannak 'baratnoim' de jobb ritkabban talalkozni veluk! :) elmegyunk bulizni es akkor egyutt 'KELL' jojjunk, egyutt 'KELL' menjunk. es en nem birom ezt. nem birom ha a nyakamon log valaki vagy ha kovetelik tolem hogy utanuk igazitsam a programomat stb. hat ha ugy vesszuk tenyleg fiatal vagyok! :) 20 eves. erettsegi utan megszakitottam veluk a kapcsolatot es azota a sajat utamat jarom. vannak uj barataim. inkabb fiuk. megszoktam egyedul maszkalni. ha szorakozni mentem olyan oraban indultam amikor nekem tetszett. akkor mentem haza amikor jolesett. es a fiukkal esetleg elore megbeszeltuk ha eljonnek-e este es talalkoztunk ott. (meg sulibol ismerem oket szinte egyutt nottunk!) nem volt kotelezo semmi es ez nekem tetszett. a fiuk nyugisabbak nem hisztiznek. en elegge spontan ember vagyok. nem igazan tudom elore meg azt sem mit csinalok ma. es neha ezek a regi 'baratnok' felbukkannak. es akkor mint a magassarkus festett libak a filmekbol magukkal cipelnek es mind egyutt kell mulassunk egyutt tancoljunk es egyutt menjunk haza mert ha egyikunknek nincs kedve akkor jon a hiszti stb. en nem birom ezt. azt hiszem kinottem ebbol. nagyon sok ismerost szereztem. mindenfele korokbol es szeretek megallni beszelgetni az emberekkel. nem birom a monotoniat. ha elmegyunk bulizni en jarkalok setalgatok kozottuk nem birok egy helyben maradni sokaig vagy csak ezekkel a csajokkal ulni mert elunom az eletem mellettuk... UNALMASAK!!!! lehet nem is a lanyokkal van a baj hanem csak az en 'baratnoimmel'. es emiatt nem is keresem mas lanyok tarsasagat. menekulok toluk! :) nem birom a hisztis libakat es kesz!!!! es nekem senki ne csinaljon programot... akkor megyek haza amikor akarok es azzal akivel akarok! :) amugy meg emellett pletykalnak es kepmutatoak... egymast is kibeszelik. de sajat magukat nem veszik eszre. irtozom az ilyen bandatol. szinte menekulok a fiukhoz. :) hogy lehet oket lerazni?
267. vkatka
2010. ápr. 9. 13:24
Próbálkozom már mindennel. mindenféle gyógyteát kipróbáltam már, de csak nem tudok kikeveredni ebből a nyavalyából. Ráadásul ragályos is, sajnos a párom is elkapta tőlem és nagyon szenved. Annyira sajnálom :(
266. ilacska80 (válaszként erre: 256. - 05c197c0d0)
2010. ápr. 9. 12:43
Szia! Nem vagyok pszichológus, de azt megállíthatom, hogy szerintem nem te vagy lehet az egyetlen aki így érez, mondjuk nem nincs okom panaszra, vannak "élő" barátnőim is és hoxás is úgy érzem. Azzal semmi baj nincs ha te a fiúk társaságát jobban bírod, biztos egy laza beállítottságú vagy, és lehet nem te vagy aki utálod a nőket, hanem emiatt ők nem közelítenek feléd. Nem ismerlek,de nagyon fiatal vagy még, fog ez még alakulni - nem mintha én olyan öreg lennék- én is fiatal vagyok csak másképp. De különben ezen hosszasan lehetne beszélgetni még. A fuldoklás nem tudom mitől lehet.-biztos egy zárkózott egyéniség vagy nem tudsz kinyílni mások előtt azzal kapcsolatban amit tegyük fel te szeretsz. De nekünk mesélhetsz mindenevők vagyunk, és itt még találhatsz női társaságot is. Én is tudok fiús lenni nálunk úgy van a szárítón a ruha gatya -gatya-gatya- utána a bugyi.
2010. ápr. 9. 12:33
Sziasztok, Vkatka gyógyulj, csinálj hagyma teát. Ha még megtudod oldani hideg párásítsd a levegőt és nem fogsz úgy köhögni. Barát1- nek jó is csavarogni néha. Tök jó hogy vagytok pedig olyan messze vagytok , jó tudni ,hogy ilyen távolságból is lehetnek levelező partnerek pedig én nem vagyok egy levelezős típus, de barátnőm ajánlotta ezt az oldalt és örülök, hogy beléptem, majd lehetne szervezni egy találkozót és közelebbről is megismerhetnénk egymást. -Na majd egyszer.-
264. 64d640aa58 (válaszként erre: 260. - Vkatka)
2010. ápr. 9. 11:07
Gyógyuljál hamar meg!:)
263. 64d640aa58 (válaszként erre: 254. - Barát1)
2010. ápr. 9. 11:06
volt ám tűz rendesen,de hála a jó égnek,már nyoma sincs.
262. 64d640aa58 (válaszként erre: 251. - Ilacska80)
2010. ápr. 9. 11:05
akkor drukkolok,legyen még egy kislányotok!:)
2010. ápr. 9. 11:04
sziasztok:)
260. vkatka (válaszként erre: 255. - Barát1)
2010. ápr. 9. 10:52
Szia! A helyzet mondhatni változatlan, köhögök még mindig. Nappal egész jól vagyok csak éjszaka kellemetlen az állandó köhögési inger.
259. vkatka (válaszként erre: 251. - Ilacska80)
2010. ápr. 9. 10:51

:D

Azért odaköltözni nem fogok! :)

258. Barát1 (válaszként erre: 256. - 05c197c0d0)
2010. ápr. 8. 21:18
Szia,örülök, hogy itt vagy Te is.Itt csak nők vannak, de nem baj az, hogy nem szeretsz nők társaságában lenni, biztos sokat bántottak, pletykáltak .........és most általánosítasz. Elmúlik, vannak ilyen időszakok is, nem mindenkinél, de van ilyen. Pasik pedig gyakran még barátnak is jobbak, mint a nők, velük lenni jó. Én is nagyon szerettem a pasik társaságát, munkahelyen és a magánéletben is, Ők nem irigyek, ritkábban beszélnek a hátad mögött és még bókolnak is. Ha van itt pszichológus majd ír Neked, én nem tudom mert melóról nem beszélgettünk.
257. Barát1 (válaszként erre: 251. - Ilacska80)
2010. ápr. 8. 21:12
Jó, hogy Te is itt vagy, nem csendes vagyok csak dolgoztam, délután pedig csavarogtam.
2010. ápr. 8. 21:12
utalom a noket. legalabbis a nagyreszuket. vagyis nem utalom de nem szivesen tartozkodom a kozelukben. van nehany baratnom de ok is farasztoak tudnak lenni es neha fuldoklom toluk. mindig inkabb fiuk/ferfiak tarsasagat kerestem. nem t'om miert. szeretek veluk lenni. ugy baratkent mint parkapcsolatban. nem tudom mi miatt erzek igy de nyomasztonak talalom a noi tarsasagot. . . mi lehet itt? van kozottetek pszichologus? :)
255. Barát1 (válaszként erre: 247. - Vkatka)
2010. ápr. 8. 21:11
Hogy vagy, köhögsz még?
254. Barát1 (válaszként erre: 248. - 64d640aa58)
2010. ápr. 8. 21:10
Örülök, hogy itt vagy, elolvastam a naplód, jó nagy tűz volt, de a lényeg az, hogy senkinek nem lett semmi baja.
253. Barát1 (válaszként erre: 252. - Barát1)
2010. ápr. 8. 21:08
Bocsi, lassú az agyam, értem már az nem volt szép, hogy lejelszavazta.
252. Barát1 (válaszként erre: 242. - 0479c9ea94)
2010. ápr. 8. 21:07
Mi nem volt szép?
2010. ápr. 8. 18:05

Látom zajlik mindenhol az élet Húsvét után. Nálam változatlan szerintem itt van a tavaszi fáradtság.

Csajszynak üzenem annyi idősek a gyermekeim mint a te gyermekeid - 4 és 5 évesek, a harmadikat még nem vállaltuk be. / hátha kislány lenne/. Vkatka ti jól vagytok alakul a helyzet, úgy látom,figyeld meg - legközelebb azt írod odaköltöztünk az anyóshoz. Barát1 olyan csendes vagy.

250. 64d640aa58 (válaszként erre: 249. - 0479c9ea94)
2010. ápr. 8. 13:07
Te is nagyon hiányoztál nekem!! Szép napot neked,puszi!!:)))
249. 0479c9ea94 (válaszként erre: 243. - 64d640aa58)
2010. ápr. 8. 12:45

Szia csajszy!

Orulok ,hogy ujra itt vagy mar hianyoztal:)

Most nincs idom benezni a naplodban de ahogy idom lesz bekukk.

Szep napot mindenkinek.

248. 64d640aa58 (válaszként erre: 247. - Vkatka)
2010. ápr. 8. 12:32

ó akkor jobbulást nektek, gyógyuljatok megfele gyorsan!!:)


volt ám tűz,jó nagy:D Nem semmi volt.

247. vkatka (válaszként erre: 246. - 64d640aa58)
2010. ápr. 8. 12:23

Úristen, tűz volt nálatok?

Akkor kalandos volt az utóbbi időszak... Én sajnos beteg vagyok már egy hete, torokfájás meg köhögés, már kezdek kikeveredni belőle de nagyon szenvedtem. És sajnos a párom is elkapta tőlem :(

Annyira sajnálom, nem kívánom az ellenségeimnek sem azt amit az utóbbi egy hétben átéltem, nagyon rosszul voltam.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook