Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretetéhség fórum

Szeretetéhség (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
336. 64d640aa58 (válaszként erre: 335. - Barát1)
2010. máj. 25. 06:59

Köszi szépen,hát remélem így is marad!:)


Veled mi újság,hogy vagy?

335. Barát1 (válaszként erre: 334. - 64d640aa58)
2010. máj. 24. 12:27
Örülök, hogy jól megvagytok, maradjon is így.
334. 64d640aa58 (válaszként erre: 331. - Ilacska80)
2010. máj. 24. 08:13

Akkor még elég fiatal voltam,és elvakított a szerelem,na és persze a naívság.

Veletek azért ilyen ne legyen,éljetek sokáig együtt békében!

Nálunk minden okés,jól megvagyunk.Rég nem volt nagy vitánk,elég jól kijövünk mostanában.

333. d4464aaf8a (válaszként erre: 331. - Ilacska80)
2010. máj. 23. 12:54

Sziasztok!!


Hát én nem akarlak elkeseríteni, de az elmúlt közel 20 évben volt pár kapcsolatom, és a legtöbbnél azt tapasztaltam, hogy Aki megteszi, az hiába ígér bármit is, kutyából nem lesz szalonna...


EGy ilyen kapcsolat sem lett tartós, mert akárhány is volt, nem sok, csak pár, az nem bírta ki a változatosság nélküliséget...


A Kisfiam apja is, amikor megismerkedtünk, én 21 éves voltam, Ő 2-vel több, és akkor vált el, és nekem fút-fát ígért, hogy bár a volt nejét sok nővel csalta, engem annyira szeret, hogy soha sem fogja megtenni, és nem tartott sokáig az ígérete, és a végén úgy belemerült, hogy amerre ment, arra volt nője, hogy a végén felkötötte magát...


Belemerült a hazugság áradatba, és a pénz szórásba is...


Még kezelték is a szex mániájával, de inkább a halált választotta a végén...


Ennek 9 éve...

332. Barát1 (válaszként erre: 331. - Ilacska80)
2010. máj. 23. 12:20
Igen, szerintem is igazad van, aki egyszer megteszi, az többször is, én sem adnék második esélyt, de ezzel nem mindenki van így. Bízzál benne feltétel nélkül, kapcsolatban élni csak úgy érdemes.
331. ilacska80 (válaszként erre: 333. - < :-))csajszy >)
2010. máj. 21. 13:21
Hellóka! Hát remélem engem nem csal meg fűvel-fával, de ki tudja? Habár nem tudom, na mindegy. Nem vagyok egy elveszett, biztos akadna nekem is erre a célra partnerem, de tudod én nem tudok szerelem nélkül együtt lenni valakivel nekem éreznem kell vmit a másik iránt. Mi tíz éve vagyunk együtt. Háááát tudjak meg vmit is ,akkor itt hagyok mindent csak a két gyerekünket viszem. Nem mondom, hogy nem fájna, de aki megteszi egyszer megteszi máskor is. Remélem ilyen helyzetbe nem kerülünk és senkinek nem kívánom. Puszillak benneteket. Remélem veletek minden rendben van.
330. vkatka (válaszként erre: 329. - Ilacska80)
2010. ápr. 26. 13:35

Szia!

Én is nagyon félek a vállalkozással kapcsolatban, de nem tudok mit csinálni, vagy ezt csinálom, vagy semmit :(

Munkalehetőség nincs másik a városban. Persze van konkurencia is, szinte minden sarkon kozmetika van :(

Muszáj valamit lépnem mert nem maradhatok itthon, el kell innen költöznünk mert a szüleim már kiutáltak a házból, ma is nagyon összevesztem apámmal, meg is fenyegetett hogy eltöri a kezemet.

Igen nekem vannak kutyusaim, a 3 boxer :)

Nézzétek meg a kutyust a gyepmesteri telepen és adjatok fel hirdetést is, hátha előkerül.

Sajnos nincs ilyen ismerősöm, csak olyat tudok aki boxerekkel foglalkozik :)

De majd kérdezősködök, hátha...

329. ilacska80 (válaszként erre: 323. - Vkatka)
2010. ápr. 26. 13:15
Szia! végre én is beszélgethetek veletek. Csináltam egy kis zöld paszuly levest és egy tepsi kukucskálós túrós. Képzeletben meghívtalak benneteket -jól sikerült. Mi a helyzet veletek? Velem nem sok minden történik, mindig ugyanaz. Vkatkának üzenem nagy baltába vágod a fejszéd a vállalkozással, tudom mert én is az vagyok és nem könnyű ebben a mai helyzetben. Ezzel a kozmetikával kapcsolatban, jó ha nem sok a konkurencia, itt nálunk rengeteg van. Nyáron még jó is de télen megcsappan nekik is a forgalom. Vkatka neked vannak kutyáid, ugye? Képzeld a mi magyar vizslánk elkóborólt egy hete és még nem jött haza. Viszont ha legközelebb kutyát szeretnék, Westi v. Yorki jöhet számításba. Én bennti kutyust szeretnék. Nincs valaki olyan ismerősöd akik ilyen kutyákkal foglalkoznak, de nekem törzskönyv meg chip nélkül kellene, mert nekem csak kedvencnek kell úgy talán olcsóbb v. legjobb lenne ingyen. Barát 1 is üdvözlöm és mindenkit. Még jelentkezem csak leég a sütim.
328. vkatka (válaszként erre: 327. - Barát1)
2010. ápr. 22. 09:53
Igen :)
327. Barát1 (válaszként erre: 326. - Vkatka)
2010. ápr. 21. 22:36
Sok sikert hozzá. Te kozmetikus vagy?
326. vkatka (válaszként erre: 325. - Barát1)
2010. ápr. 21. 17:30

Szépségszalon. Fodrásszal és műkörmössel társultunk, de a fodrász, akié az üzlethelyiség, eléggé ráérős. Szeptember óta húzza a nyitást :(

Persze az ő férje jól keres, nincs anyagi gondjuk, de nekem meg a körmös lánynak szükségünk lenne a munkára... De nélküle nem megy mert kevés a vendég,a fodrásznak meg nagy vendégköre van, hozná a vendégeket.

325. Barát1 (válaszként erre: 323. - Vkatka)
2010. ápr. 21. 17:09

inas_ dolgozik még két nap és többet lesz itt is.

Milyen vállalkozást indítasz?

324. Barát1 (válaszként erre: 322. - Vkatka)
2010. ápr. 21. 17:03
Az Nálatok jó, ha nem történik semmi, de azért néha köszönj be.
323. vkatka
2010. ápr. 21. 12:35

Sziasztok! Hogy vagytok?

Sajnos apámban megint nem kellett csalódnom. Mama beteg, fáj a lába és apám nem akarja elvinni az orvoshoz, azt mondja hogy beszéljen velem hogy én vezetgessem a mamát. Legutóbb is elmentem velük és teljesen felesleges voltam, mert mamát apám is el tudja vezetgetni, csak azért mondja hogy tőlem függ hogy legyen egy kis bűntudatom... Pedig lenne dolgom nekem is! A vállalkozásomat kellene elindítanom, de nem olyan könnyű :(

Nagyon el vagyok keseredve, miért akarják az én vállamra tenni a felelősséget, hisz nem én vállaltam el az ápolást!!!

322. vkatka
2010. ápr. 19. 22:51

Sziasztok!

Jól vagyok, csak azért nem írtam mert nem történt semmi :)

Puszillak titeket!

321. Barát1
2010. ápr. 19. 21:41
Mi újság "csajok" elvesztetek vagy klubokba tömörültetek?
320. Barát1 (válaszként erre: 319. - 0479c9ea94)
2010. ápr. 17. 19:49
Igen, reméljük, hogy így van.
319. 0479c9ea94 (válaszként erre: 318. - Barát1)
2010. ápr. 17. 19:45
Nem sajnos semit nem tudok de nagyon remelem jol van o is es csajszi is mindenki boldog es nyugodt.
318. Barát1 (válaszként erre: 317. - 0479c9ea94)
2010. ápr. 17. 19:40
Akkor gyere amikor ráérsz, mi itt vagyunk illetve mikor ki van itt. Vkatkával mi a helyzet, tudsz valamit?
317. 0479c9ea94 (válaszként erre: 313. - Barát1)
2010. ápr. 17. 16:28

Sziasztok nem tuntem el vagyok amit lehet idem mar nem ertem el meg csak olvasni sem sajnos de gondoltam ratok.Dolgoztam ma szabd vagyok igy probalom potolni azt ami lemaradt most jelek,naplo,forumok,privik ..stb.

Remelem mindenki jol van es boldog senki nem beteg ... mindenkinek kivanok egy vidam napsuteses szeretettben gazdag hetveget.

En meg dolgozok egesz csutortokig minden nap utanna vissza allunk a rendes kerek vagasban amint vege a szunidonek.

udvozlok mindenkit .

316. Barát1 (válaszként erre: 315. - Ilacska80)
2010. ápr. 16. 22:47
Nagyon kedvesen írtál Neki és már én is azt gondolom, hogy igazad van, meg fogják oldani.
315. ilacska80 (válaszként erre: 311. - 64d640aa58)
2010. ápr. 16. 20:30
Háát miután elolvastam amit írtál egy kicsit megmosolyogtam, mert hihetetlen milyen határozatlan lettél ,de olyan aranyosan. Tudod mi kellene nektek..? Egy nap csak kettesben a pároddal egy romantikus kikapcsolódás, elmenni egy olyan helyre ahol csak kettesben vagytok és élvezhetitek egymás társaságát. Nekem is van két gyermekem imádom, szeretem őket, de néha jó kirúgni úgy a hámból. hogy csak na. Ha kettesben maradtok jobban tudtok egy kicsit egymással foglalkozni és akkor kiderülhet igazán mi is a baj? Mit érzel? Nekem is volt ilyen lehet ez a 30-as betegség- bocsi. Elmentünk Romániába csak kettesben gyerekek nélkül, rettentően hiányoztak, de úgy éreztük muszály elmenni, hát elmondanám azóta kivagyunk cserélve, azt csináltuk gondolom tudod mire gondolok, ettünk, aludtuk egész nap és esz olyan jó volt, hogy szerintem egy évben elmegyünk és egy kicsit magunkra is szánunk időt. mert sajnos ebben a rohanó világban sajnos néha nem is csoda , hogy meghülyülünk néha. Mindössze csak ennyi amit javasolni tudok menjetek el egyszer valahová és hidd el neked is más lesz utána kedved mindenhez. Szia és fel a fejjel.
314. Barát1 (válaszként erre: 313. - Barát1)
2010. ápr. 16. 17:40
Tudom már dolgozol, majd jössz ha ráérsz, itt várunk.
313. Barát1
2010. ápr. 16. 16:57
inas hová tűntél?
312. Barát1 (válaszként erre: 311. - 64d640aa58)
2010. ápr. 16. 16:56
Na most már fogalmam sincs, hogy hogy vagytok, de nem is baj elég ha Te tudod. Csináld úgy, hogy jó legyen Neked és a gyerekeknek is.
311. 64d640aa58 (válaszként erre: 307. - Ilacska80)
2010. ápr. 16. 07:39

igen ez nekem is volt eszemben,hogy ha lenne valakije akkor könnyebb lenne,de mégsem.

Ha arra gondolok hogy ő meg valaki más...akkor hirtelen úgy érzem hogy ő az enyém,nem adom senkinek.

Most per pillanat,azt gondolom,hogy sok bennem a harag,a csalódottság,azért vagyok ilyen negatív.Vagyis hogy igazából szeretem én őt,csak most kicsit kimerültem,felkellene tőltődni,és akkor talán jobban érezném magam vele.

Azért próbálja ő kimutatni hogy szeret,mert mostanában nagyon kedves,csak most én vagyok ilyen...nem tudom milyen...

310. Barát1 (válaszként erre: 309. - Ilacska80)
2010. ápr. 15. 21:21
Örülök, hogy jól vagy, a sok dolgod után azért néha nézzél be.
309. ilacska80 (válaszként erre: 308. - Barát1)
2010. ápr. 15. 12:47
Jól köszi kérdésed, nálunk úgy érzem rendben van a helyzet a többi most nem is akar érdekelni. Most olyan vagyok, hogy nem is tudom. Mindent egyszerre szeretnék csinálni,de egyedül nem tudom. A párom meg szegény mindig dolgozik BM dolgozó. +az itthoni munka. Festeni kéne kívülről belülről a házat csak ennyi a bajom, meg persze a legnagyobb problémám most a konyhám azt kellene S.O.S.. tudom ,hogy nem olyan nagy dolog csak zavar- én ilyen vagyok. Szeretem ha rend van körülöttem. Csajszy viszont eltűnt már megint.
308. Barát1 (válaszként erre: 307. - Ilacska80)
2010. ápr. 14. 17:27

Jókat írtál Csajszinak, tetszik.

Te, hogy vagy?

307. ilacska80 (válaszként erre: 296. - 64d640aa58)
2010. ápr. 14. 14:32
Szia Csajszy! Lehet egy kicsit fura amit írok és ne haragudj rám, de az lenne a legjobb ha esetleg a párod részéről ott lenne egy harmadik, mert akkor nem neked lenne bűntudatod,- nem tudom, hogy érted-e amit akarok ezzel mondani. Én sajnálom az helyzetedet és remélem megoldodódik, de szerintem ha ott van benned ez az érzés nincs értelme folytatni. Nekem személyesen is átélt élményem volt pont karácsony másnapján, hogy a barátnőmet megcsalja élettársa 13 év után titokban nem is tudom mióta, de találkoztak azzal a bizonyossal. Hát nem is tudom leírni azt a fájdalmat amit érzett az én barátnőm, viszont eltelt azóta egy pár hónap, és nem ismerek rá, teljesen nyugodt, felszabadult a maga ura.Amíg otthon lakott a "kedvese" addig midig csak veszekedtek, mindenbe belekötött semmi sem volt jó. De lehet pont ez kellett mert, ha nem jön ez a harmadik nem történt volna meg és még mindig ki tudja élnének hazugságban. Csajszy fel a fejjel majd lesz valahogy, sose volt, hogy ne legyen sehogy.- Na ezt jól megírtam. A többieknek puszi és neked is.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook