Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A ti párotok hogy mutatja ki a szeretetét? fórum

A ti párotok hogy mutatja ki a szeretetét? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
123. Franc22
2009. jan. 9. 09:40
tegnap például ellógott elöbb a munkahelyéről és vett nekem egy nagy dobozos MERCI desszertet. Hát nem kell mondanom, hogy mennyire örültem neki, sőt még a könnyeimmel is küszködtem, mert annyira nem számítottam rá, és annyira örültem neki:)
122. 073644028b (válaszként erre: 121. - Rexona)
2008. szept. 6. 21:38
Hát nem irigyellek... nekem is volt egy ilyen párom, és nem nagyon tudtam feldolgozni azt, hogy én mindent megteszek, minden pillanatban jelét adom annak, hogy szeretem ő meg keresztül néz rajtam. :-(
121. rexona (válaszként erre: 119. - 073644028b)
2008. szept. 5. 22:16

Jó neked!!!!

Az enyém már sehogy nem mutatja ki.

2008. szept. 5. 14:30
önmagát se szereti, de már nem a párom
2008. szept. 5. 14:18
Lehet,hogy ez egy kicsit nyálasan hangzik, de azt hogy szeret/tisztel minden mozdulatában, szavában, pillantásában látszik. Érzem abban ahogy hozzámér, ahogy rámnéz... egészen apró dolgok, de minden pillanatban megmutatkozik. Főleg, amióta elterveztük, hogy babát szeretnénk azóta teljesen más... még nem is vagyok babás, de még a széltől is óv... annyira édes, amikor gondoskodik rólam.
118. 5bastya
2008. szept. 3. 20:33
azt hiszi alszom és akkor megpuszil:-) pedig erre mindíg felkelek.-)
2008. aug. 28. 20:22
Semmivel. Így aztán nem is sejtem szeret-e.
2008. aug. 27. 07:35
Simogat esténként,és mindent megvesz,csak egy szavambe kerül!:-)
2008. aug. 26. 21:29

hogy :) o barmivel..kepes a legaprobb dolgot is olyan orommel csinalni hogy az ember ERZI!! hogy mennyi szeretet van benne,,,,,nem a nagy szavak embere...de hisz ferfi ez van..:) de szavakkal is mikor o akarja a legvaratlanabb helyzetekben...

a szeretet kimutatas / kimondas...SOHA nem akkor mikor hallani akarom vagy erezni akkor mikor o erzi hogy kell mondja, ereztesse..csak spontan de nagyon oszinten...

szeretet kimutatas minden lehet...csak figyelni kell EREZNI!! EREZNI KELL BELUL....!! :)

2008. aug. 13. 09:09
Cirógat, masszíroz, simogat, puszilgat, ölelget, és imád velem szeretkezni! Bár nekem kevesebb igényem van mindezekre, mint neki, azért jól esik. Néha előfordúl, hogy nem akarok semmilyen érintkezést, ölelést sem, ekkor duzzogóba vonul. Nem vagyok egy cirógatós fajta.
2008. aug. 7. 21:25

Jó a téma!

Nos, az enyém pont ebből kifolyólag pár napja már az exem. :)

:((((

Ő úgy mutatja ki, hogy elvisz mindenfelé..

És szerinte ez így jó, és normális!!!! :)

De a csók, cirógatás, becéző szavak, számára ismeretlen fogalom.

Vagyis bocsánat, mert hazudok, amíg udvarolt, addig nagyon ment neki :)


Hát.. ez van.. :)

112. ejmi
2008. jún. 13. 08:08
Tettekkel, nem szavakkal mutatja ki :))
2008. jún. 13. 08:07
sajnos az én párom nem igazán tudja kimutatni a szeretetet és ebböl kifolyolag sokszor össze is zavar.
110. K.né
2008. máj. 2. 11:06
Ja és ő ugyanzeket vissza is kapja. Nálunk oda-vissza működik.
109. K.né
2008. máj. 2. 11:05

Nem csak kimondja, hogy "SZERETLEK!", hanem érezteti is. Cirógat, simogat, masszíroz, becézget, gyakran meglep apróságokkal, amikor nincs is rá alkalom (csoki, egy szép toll, szerelmes képeslap, virág, a múltkor testápolót kaptam mert egyszer megemlítettem hogy szárad a bőröm, mióta babát várok, stb...), és segít bármiben ha megkérem. Gyakran főzünk együtt, vagy megyünk tekeregni kézenfogva.

A romantika is helyet kap elégszer: pl.: tegnap azért taposott bele a fékbe az úton hazafelé jöttünk, mert meglátott egy orgonabokrot. Tört le belőle nekem és ez nekem nagyon jól esett. Nem az érték számít, hanem a gesztus.

Na azért senki sem tökéletes... :-) De nekem ő így pont jó!

2008. márc. 11. 17:20

Megkérdezi, hogy milyen virágot szeretnék pl. névnapomra és ha már lent vagyok úgyis vásárolni - hát meg is vehetem magamnak.

Na, ehhez szóljatok hozzá! Megengedi!!!

Mentségére legyen mondva, hogy - bár viszonylag még nem vagyunk olyan öregek - 42 éves házasok vagyunk.


Érdekes módon én viszont mindig tudom, hogy Ő minek örülne...

2008. jan. 18. 16:12

Nekem azt mondja, hogy:

Gondolod, hogy együtt lennénk, ha nem szeretnélek?


Na, erre varrjatok gombot.

106. vakondface (válaszként erre: 96. - Ráhel)
2007. nov. 4. 11:10
Amikor mi megismerkedtünk(ezer éve)akkor nekem Ő egyáltalán nem jött be! Sőt! Totál unszimpatikus volt és külsőleg pont az ellentéte az én ideálomnak. Fél év múlva kezdtünk el együttjárni és azóta csak folyamatosan kellemesen csalódok benne. Úgyhogy ne add fel és adj esélyt annak aki szeretni akar téged! Mégha először nem is jön be!:)
2007. nov. 4. 10:49
Nálunk ez nagyon bonyolult, mert más a szeretetnyelvünk. Én akkor érezném, hogy igazán szeret, ha hozzámbújna, de ő ezt nem teszi csak ritkán. Ő viszont akkor érzi, hogy szeretem, ha naponta többször elmondom neki. Tudom, hogy szeret csak nem mindíg érzem.
2007. nov. 2. 17:53
Nekem ágyba hozza a kávét.
2007. nov. 2. 14:33
Ugy,hogy kéri a kávéját
102. virkina
2007. nov. 2. 14:12
hozzám bujik, és közli, hogy szeret
2007. nov. 1. 15:38
Az én párom is nagyon tud kényeztetni,odabújik, simogat, és nem utolsó sorban mindig mondja hogy:szeretlek. Ez olyan jó érzés,ezért mindezt ő is megkapja tőlem és imádja, igaz én is imádom kényeztetni őt.
2007. nov. 1. 15:31
Mondhatni kalsszikusan: hozzámbújik, simogat, aranyosakat mond:)
2007. nov. 1. 15:27
Szépeket mond, becézget. Kedveskedik, pl. csokit hoz :). És nagyon tud szeretgetni.
98. 7f5468eb7c (válaszként erre: 96. - Ráhel)
2007. nov. 1. 15:24
Szerintem egy férfinak ugyanúgy szüksége van a gyengédségre, szeretetre mint egy nőnek. Igenis vannak férfiak akik imádják ha kényeztetik, szeretgetik őket, és ha egy férfi ezt igényli nekünk nőknek ez nem nehéz feladat teljesíteni.
97. rexona
2007. nov. 1. 10:01
Már nem igen mutatja ki.
96. Ráhel (válaszként erre: 94. - Vakondface)
2007. okt. 31. 19:47
én is ilyet szeretnék,de ...
2007. okt. 31. 19:33
Ja! És még amit ki sem gondoltam már meg is vette! Anyám mindig mondja, hogy nagyon becsüljem meg! Hát...van mit, az tény!
2007. okt. 31. 19:31
12 év után is minden áldott reggel mikor megy dolgozni úgy köszön el tőlem, hogy: Te édes, drága, gyönyörűséges szerelmem legyen csodálatos napod!! És agyon puszilgat! És még nem is vagyunk házasok.... Sokszor furdal a lelkiismeret, hogy ő férfi létére sokkal jobban érezteti velem amit érez, mint én vele. Imádom őt!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook