Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ....szereted a kutyákat? Itt a helyed! fórum

....szereted a kutyákat? Itt a helyed! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
260. Ervina
2019. aug. 29. 09:15
Nincs itt senki? :(
2012. nov. 12. 16:43
Új barát a háznál! A kutyus neve suzy :))
258. hebbor
2011. aug. 6. 15:17

Szervusztok "kutyások!


Szeretnék megosztani egy jó hírt Veletek:

2011 júl. 27.-e óta van egy új családtagom, Sweetieke , az angol szetter! Nagyon aranyos és Manókámmal csodásan "kijönnek" !!! :)

2011. jún. 3. 10:50
a kutya a legjobb társ.
2011. jún. 1. 10:18

Sziasztok. Én még nem jártam itt.

De örülök hogy idetaláltam.

Van egy 10 éves pulikutyám. Az idén kora tavasszal elkezdett kihullani a szőre nagyon erősen a farka körül, és már a két kis combján alig van szőr. Sok vizsgálat után kiderült, hogy a pajzsmirigy működése a legalsó még megengedett értéknek a fele.

Most kapott egy L-Thyroxin Henning 10 mikrogramm tablettát. Az éllatorvos azt mondta, naponta 2 kell szedjen. LMIkor a patikus kiadta a gyógyszert, elszörnyedt, hogy ennyit még egy felnőtt ember se szedhet be.

Megnéztem a doboz papírját, és azon a véleményen vagyok, hogy egyenlőre 50 mikrogramot adok neki naponta, aztán majd 1-2 hét múlva adok neki 100 mikrogramot.

Nem tud valaki tanácsot adni?


Az orvost nem merem megkérdezni, nehogy azt gondolja hogy kétségbevonom a tudását.

255. andi6020 (válaszként erre: 254. - Hey-baby)
2011. máj. 30. 08:01
Hogy szülne sünt az a gyökérszájú, aki kirakta a kiskutyákat! :(((
2011. máj. 30. 00:41
Sziasztok Lányok! Tudom, hogy nem ez itt a kutyás fórum, de ma reggel az árokban találtunk 2 németjuhász keverék kiskutyát, szukák és kb hathetesek. Nagyon keresik a gazdájukat, akár külön-külön is levihetőek természetesen ingyen. Képet a galériában és a profilomban is találtok! Ha valakit érdekel írjon üzit és adom a telefonszámom. A kutyusok Budapesten a 3. kerületben vannak!
253. Kamillka (válaszként erre: 248. - Kelemon)
2010. aug. 22. 11:50

Írj a fajta klubnak! Majd ők segítenek, hogy milyen szűrések kellenek/ nem kellenek. Én nem fedeztetnék másfél éves kor előtt a kanommal.


Tsz-nen nem csak a golyóit meg a szőrét nézik, hanem mindent a kutyán, hogy megfelel-e a fajta standardnek.

252. kelemon (válaszként erre: 251. - 3f5c70e7b8)
2010. aug. 21. 16:19

De van a netboardon csak! Ott már kérdeztem.

Ezért mondom, mindenki mást mond.

Azért kérdeztem meg itt is, hogy hát ha meg kapom már a végleges választ.

251. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 248. - Kelemon)
2010. aug. 21. 15:53

Sziasztok!

Kelemon, nincs a kutyudnak fajtaklubja? Lehet, hogy ott tudják, mi a frankó, nem?

250. kelemon (válaszként erre: 249. - Hebbor)
2010. aug. 21. 14:47

Köszi a választ! Ismerem a netboardot, hiszen 1 éve ott vagyok, és azért kérdeztem itt meg, mert ott mond mindenki mást.

Ahogy leszűrtem ezeket a dolgokat, az egyik azért mondja, mert tenyésztő, a másik fele meg azért mond mást, mert nem tenyésztő.

249. hebbor (válaszként erre: 248. - Kelemon)
2010. aug. 21. 14:27

Szia!

Azért van pangás, mert lezártam, amikor láttam, hogy van más kutyás fórum!

Most ismét indítani akartam kettes számmal, mint új!

De a moderátor nem engedte, közölte, hogy folytassam!A régiek még nem tudják, hogy ismét "él " ez a fórum!

A gyönyörű kutyidra visszatérve az én ajánlatom:

A netboardra menj fel és ott a kutyákra!

Legalább 200 féle fórum van!

Keresd a fajtát és ott bizti mindenre válaszolnak!

Sok szerencsét!

További kellemes hétvégét és simit a "házőrzőnek" !!!

cuppppppppp.............Ági

248. kelemon
2010. aug. 21. 11:31

Sziasztok! Mi történt ezzel a fórummal? Nem nagyon írnak! Mindenki nyaral?

Azt tudja valaki, hogy mennyi idősen lehet pároztatni? Mert valaki azt mondja ha betölti az 1 éves kort, valaki meg azt mondja, hogy ha másfél éves. Most akkor melyik?

Meg ugye kell tenyész szemlére is vinni, de azt csak akkor ha betölti az 1 éves kort, most nézegettem csak óktoberben lesz tenyész szemle, előbb nem.

Az is jó, mert az egyik azt mondja, hogy mi előtt viszem tenyész szemlére, a fogáról szedessem le a fogkővet, de valaki meg azt mondja hogy nem kell.

Meg fel kell készíteni, hogy hogy viselkedjen, na de ez nem kiállítás, itt a szőrét, meg a golyóját nézik meg ha jól tudom.Meg még mondtak olyat is, hogy vigyem el szűrés vizsgálatra, de a másik meg azt mondta, ő nem vitte semmilyen szűrés vizsgálatra, és meg kapta a tenyész szemlét.

Jó bonyolult, azt hittem ez egyszerűbb dolog.Ha valaki tud segíteni, vagy tanácsot adni, akkor szívesen el fogadom. Köszönöm. Már annyi féle dolgot mondtak, hogy meg zavarodtam.

2010. aug. 21. 10:13
Merre vagytok?
2010. aug. 17. 09:56

Sziasztok!


Itt olyan, de olyan takony idö van.... :(

Ma már volt nagyon nagy séta, de hiába, a csúszós füvön nem lehet rendesen lasztizni... :(

245. hebbor (válaszként erre: 244. - Kelemon)
2010. aug. 15. 17:09

Szia!


Köszönöm, valóban imádni való!

244. kelemon
2010. aug. 15. 15:53
Szerbusztok! hebbor, olyan jó volt olvasni soraidat, egy kicsit el is érzékenyültem megmondom őszintén.Milyen édes a kutyusod, hogy nem mozdult melőled, igazi társ.
243. hebbor
2010. aug. 15. 15:17

Szép vasárnapot!

Egész héten unokákra vigyáztam, ilyenkor azután zokni vagyok! Állandóan aludtam egész héten, szerda kivétel volt! Az én drága kutyám érezte, hogy gond van, a szobában feküdt az ágyamnál, ritkán ment ki egy pisilésre!

Szombaton 20h-kor elmentünk sétálni és 22 után jöttünk meg! Mindketten fáradtak voltunk!Ez már kijárt szegénykémnek!

Egy ilyen imádni való kutya nincs több. Csak azt érezte, hogy baj van a gazdival. Szinte ki sem mozdult a szobából!A kinti ajtó pedig nyitva volt, hogy tudjon kimenni!...de nem ment!

242. Benybulldog (válaszként erre: 241. - Hebbor)
2010. aug. 14. 13:26
Én jelzem nekik! Mást nemnagyon tudok tenni,és köszönöm!
241. hebbor (válaszként erre: 237. - Benybulldog)
2010. aug. 14. 12:23

"gazdát keres" c. Netboardba írd le a történetet! Kérd, hogy segítsenek kiszakítani ebből a rossz körülmáényekből!

Majd Ők "lépnek" !

240. hebbor (válaszként erre: 237. - Benybulldog)
2010. aug. 14. 12:20
Nem menhelyre teszik, ideiglenes gazdit kap, aki állatmentő és ért a kutyákhoz!Ott nem csak a testüket, de a lelküket is "gyógyítják" !
239. hebbor (válaszként erre: 235. - Benybulldog)
2010. aug. 14. 12:17

Sziasztok!

szia!

símán!


Ez állatkínzásnak minősül!

Kimennek, megnézik és elveszik, ha a szabályok betartása nélkül tartja!

238. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 237. - Benybulldog)
2010. aug. 13. 18:30
Ennél rosszabb szerintem nem lehet neki...
237. Benybulldog (válaszként erre: 236. - 3f5c70e7b8)
2010. aug. 13. 18:28
állatmentők? telefonszám? Mamám aztmondta,betennék a többi kutya közé,és csak rosszabb lenne neki! Tök gáz,hogy ilyen emberek vannak,akik a saját gyerekeiket is útálják,magyarul senkivel nemtartja a kapcsolatot,és ezért senki nemnéz a kutyára 2 hónapja! Én felhívom holnap,csak biztosan jót teszek vele? Ja! A kapun besem lehet jutni,a kerítés alatt dugdossuk be edénybe a vízet,kaját.
236. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 235. - Benybulldog)
2010. aug. 13. 18:18
Bármit bejelenthetsz. Én biztos az állatmentöket hívnám, ök tudják, mit lehet és kell csinálni.
235. Benybulldog (válaszként erre: 233. - Hebbor)
2010. aug. 13. 17:27
Akkor a törvény szerint a tulaj tudta nélkűl bejelenthetem,hogy 2 hónapja a szomszédok etetik a kutyát,és senki nemnéz szegény kutyi felé????
234. hebbor (válaszként erre: 232. - Kelemon)
2010. aug. 13. 17:15

Szia!

Írd be Boxer fajtamentés.hu

Olvastam, van egy 9 hónapos szuka, de ált. fiatalok is vannak!( 1,5-3 )

Egész picik nincsenek!

233. hebbor (válaszként erre: 231. - Benybulldog)
2010. aug. 13. 17:13

Sziasztok!


Szia!

Új törvények vannak!

Kutyakínzás, ha egész nap láncon van, ha nem látják el rendesen, stb!

232. kelemon (válaszként erre: 229. - Hebbor)
2010. aug. 13. 16:46

Sziasztok! A netboardon vagyok, és ott nem láttam boxert, újbol meg nézem, mert az ismerősömnek kölyök kellene.


Hogy telt a napotok? Nekem el ment, kis manókám szép és illatos, mint egy rózsa szál.

Volt nála kozmetikus.A netboardon ismertem meg.

231. Benybulldog (válaszként erre: 226. - Hebbor)
2010. aug. 13. 09:25
Köszi a tippet,de a gazdája beteg agyilag és a saját gyerekeivel sem beszél évek óta! Feljelent mindenkit ok nélkűl,hogy lopnak tőle,szóval én nem merek egyedűl intézkedni ezügyben,egyenlőre..de beszélek a kutyabarát szomszédokkal,hogy mitis kéne tennünk?? Nemsokára megyek át,viszek kaját a kutyinak! Amúgy teljesen igazad van,de ténylegesen gazdit keresnének neki????? Én még ilyen félős kutyát nemláttam:(
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook