Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret? Nem Szeret? fórum

Szeret? Nem Szeret? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
64. 9b68993820 (válaszként erre: 59. - 61459fe161)
2013. máj. 25. 16:18
Sztem te csak azt akarod hallani, hogy igen, szemét a feleséged, cserben hagy és nem szeret, csak akkor kellesz neki, ha dolgozol és pénzt viszel haza. De ezzel megoldódnak a problémáid? Megerősítést szeretnél, hogy elhagyd? Vagy szeretnéd megoldani a problémákat?
63. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 58. - 9b68993820)
2013. máj. 25. 16:17

Pontosan ezért kell közösen megoldani, mert házasok:)

És pont azért, mert házasok, egyik fél sem teheti meg, hogy telefonon keresztül fejezze be a közös életüket.

2013. máj. 25. 16:15
mindenesetre, akit SZERETEK, annak sosem mondanám, hogy csomagoljon, bármilyen nehéz is a helyzet
61. 9b68993820 (válaszként erre: 59. - 61459fe161)
2013. máj. 25. 16:13

Nem támadtalak, csak hülyeséget kérdeztél. :) Mégis honnan tudhatnám én, hogy te mennyit költesz ételre, italra, mennyi a hiteled és mennyi a benzinköltséged? :) Mert azt írtad, mondjak egy számot. :) Ezt neked kell tudnod, és aszerint kalkulálnod.

Nem azért, de mikor eljöttél a feleségedtől csomagolni a lakásodba, akkor nem tudtad, hogy visszafelé már nincs pénzed utazni? :)

60. 9b68993820 (válaszként erre: 57. - Vacsa)
2013. máj. 25. 16:12
Szerintem itt nem erről van szó. :) Gondolj bele logikusan, ha a férj elmegy, a nőnek akkor is fizetnie kell a hitelt, fenntartania egy házat, eltartania a gyerekeit. Amit most is megtesz. Valami nagyobb probléma lehet mindezek mögött. :)
59. 61459fe161 (válaszként erre: 56. - 9b68993820)
2013. máj. 25. 16:10
Ismétlem! Feleségem magamra hagy a bajban,pénzem nincs meglátogatni! Tőle kérjek,hogy lemehessek hozzá? Járandóságomat még nem kaptam meg! A kérdéseimre pedig nem válaszoltál, újra csak támadtál! Ez ismerős ... ilyen a feleségem!
58. 9b68993820 (válaszként erre: 55. - 61459fe161)
2013. máj. 25. 16:10
Nem a problémáidat akarom lekicsinyleni, de ha mindezt egy nő (vagy is biztosan rengeteg nő) megcsinálja, előteremti a pénzt, mert MUSZÁJ, mert ott a gyereke, gyerekei, akkor mindez egy férfitől is elvárható. Ha nem bírod a lakásrezsit fizetni és még a házat is, talán nem kéne fenntartani, el lehetne adni és venni egy kisebbet. Végül is házasok vagytok, együtt kell az anyagi dolgokat is eltervezni, számolni.
57. vacsa (válaszként erre: 53. - 9b68993820)
2013. máj. 25. 16:07
Együtt élünk. Tehát ha van megtakarítás akkor ketten raktuk félre, ha nincs, akkor meg kettőnknek nem sikerült összespórolni. Tehát a férjem 46 évesen munka nélkül marad, akkor ne gondoskodjak róla?? Nem azt mondtam hogy egy friss kapcsolatban tartsa el a nő a férfit (a fordítottját is elítélem, a rengeteg élősködő nőt), de a kérdező 4 éve van együtt a feleségével. Nem magára költötte, meg elbulizta a lóvét. Most meg hogy nincs meló meg pénz mehet amerre lát?
56. 9b68993820 (válaszként erre: 55. - 61459fe161)
2013. máj. 25. 16:05
Ne haragudj, de felnőtt férfi vagy, van két gyereked, egy dolgozó feleséged (két gyerekkel), egy házad, kocsid. Mégis hogyan tervezted, ki és hogyan fizeti a költségeket, ha nem te és a feleséged? :) Én sem házban élek, hitellel, hanem egy kicsi lakótelepi lakásban. Az elmúlt 20 évben mindig dolgoztam, és sokszor volt hogy éheztem, hogy a gyerekem enni tudjon. Nehogy már egy férfi sírjon nekem 45 évesen, házzal, lakással, autóval, mit fog holnap enni. :)
55. 61459fe161 (válaszként erre: 53. - 9b68993820)
2013. máj. 25. 15:59

Kérdés 1:Mennyiből lehet fenntartani szerinted egy 55nm-es lakótelepi lakást rezsistől,mindenestől


Kérdés 2: napi 12 órát dolgoztam,nehéz fizikai munkát. Mennyiből jön ki a kaja?


Kérdés 3: Svájci frank hitel 50 % havonta, plusz bevásárlások KB mennyi?


Kérdés 4: Utazás 2 hetente kocsival és Töm-köz. Az kb szerinted mennyi?


Kérdés 5: Mennyi fizetés kell ahoz hogy ilyen kiadások mellett takarékoskodni tudjak? Írj egy konkrét számot és megondom volt-e annyi pénzem!

54. 9b68993820 (válaszként erre: 52. - 61459fe161)
2013. máj. 25. 15:56

De komolyan, ez a feleséged dolga lenne, hogy etessen, gondoskodjon a megélhetésedről, és a többi? :( Persze nem értem, miért gond, ha ő tudja ezt, ha elmondtad neki, nem hiszem, hogy akkor ne segítene. De én is kerültem hasonló helyzetbe nem egyszer a gyerekemmel, egyedül, senkire nem számíthattam, és nem hiszem, hogy ne kerülne sok ember hasonlóba nap mint nap.

Ha jó a házasságod, szeretet, szerelem, szex, meghittség minden van, nem hiszem el, hogy a feleséged ne segítene.

53. 9b68993820 (válaszként erre: 49. - Vacsa)
2013. máj. 25. 15:51
Ha huszonévesen együtt élnék a párommal, és elvesztené a munkáját, természetes lenne, hogy pár hónapig az én fizetésemből élnénk, amíg nem talál más munkát. Egy hozzám korban illő (40-es) férfitól igenis elvárom, hogy néhány hónap munkakiesés ne jelentsen (az ő számára) megélhetési problémát. Lehet, hogy ez valaki szemében kemény elvárás, de hosszú évekig egyedül éltem, egyedül neveltem a gyerekemet (meghalt a férjem röviddel a szülés után), és ha sok lemondás és rengeteg (nem jól fizető) munka árán biztosítani tudom legalább a minimumot egy családnak, egy felnőtt férfitől ezt önmagával szemben elvárom. Ha családja, gyerekei vannak, akkor pláne!
52. 61459fe161 (válaszként erre: 50. - 9b68993820)
2013. máj. 25. 15:50
Száláim ebben a lakásban mind kifizetve! Kp 2500 Forintom van kb Júni 10.ig mert még nem kaptam meg a "végkielégítést" amit péntekre ígértek . Miből menjek hova ha holnap is enni szeretnék?
51. 61459fe161 (válaszként erre: 48. - 3c56a9b72a)
2013. máj. 25. 15:46

Én sem vagyok egyszerű eset, de főzök,mosok vasalok,takarítok, füvet nyírok,szögelek,vakolok,házat festek. Mikor gyermekeim picik voltak,simán tisztába is raktam őket. Számomra ezek nem jelentenek problámát és

DÍCSÉRET SEM JÁR ÉRTE - mielőtt bár ki azzal vádolna,hogy ezért mondom el. Nem vagyok tehetetlen,sem lusta, az esetleges nehéz egyéniségemet megpróbálom azekkel a dolgokkal elfogadhatóbbá tenni és alkalmazkodni amiben lehet. Változni amiben tudok. Nagy erőfeszítés néha de tudom,hogy szükséges!

50. 9b68993820 (válaszként erre: 44. - 61459fe161)
2013. máj. 25. 15:44
Abból, amiket leírsz, nem látszódnak különösebb problémák, az a telefon lehetett csak egy vita része. :) Ha szereted és nem akarod, hogy megromoljon a házasságod, akkor nem kéne belekapaszkodni néhány szóba és elmérgesíteni, mert sztem nem arról van szó, hogy ne szeretne. :) Inkább mintha te keresnél alkalmat, magyarázatot arra, hogy miért menj el, nem? Mert különben rég ott lennél nála, és próbálnád megbeszélni, tisztázni a dolgot férjként. :) Ezért nem is értelek, évekig minden rendben megy, a feleséged csinál egy hülyeséget, és rögtön fórumtéma lesz belőle, ahol vadidegenek biztatnak, hogy hagyd el rögtön azt a szívtelen, pénzéhes cafkát, ahelyett, hogy a feleségedet kérdeznéd, szívem, mi ez a hülyeség? :)
49. vacsa (válaszként erre: 39. - 9b68993820)
2013. máj. 25. 15:39

Ezt írtad: "Vessetek meg, de én egy férfit se tartanék el, semeddig, pláne ha 2 gyerekről kellene gondoskodnom."


Erre én leírtam a saját példámat(példánkat) és megkérdeztelek: "Miért nem tartanád el a párodat ha úgy alakul? Ő sem tart el téged ha hirtelen munka nélkül maradsz?"


Nem a fórumindítóról beszéltem, a te kijelentésedre reagáltam, rólad érdeklődtem:)

2013. máj. 25. 15:36
Én csak azon akadok ki mindíg,amikor azt látom,hogy az akaratos,zsarnok nők mindíg rendes férfit találnak(akin uralkodhatnak)A házias,kedves,odaadó csajok meg általában egy "agresszív barmot" fognak ki..Miért van ez?
47. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 44. - 61459fe161)
2013. máj. 25. 15:33

Ebben mindent elmondtál: "az ő háza,az ő élete, az ő gyerekei Te meg nem vagy itt - ne szólj bele"... :(

Ennek a kapcsolatnak nem sok érteme van:(

2013. máj. 25. 15:28
SZERETEM! Igen! Vágyom rá a simogatására az illatára az érintésére!
2013. máj. 25. 15:26
nem szeret, bocs
44. 61459fe161 (válaszként erre: 42. - 9b68993820)
2013. máj. 25. 15:22

A programok is nagyon fontosak! Szépen nyugodtan,szeretetben telnek a napjaink. Bújás,simogatás, és jó,probléma mentes,mindkettőnk számára megfelelő szex! Kérdeztem, nem mondta,hogy gondja lenne velem ezen a téren.

Míg dolgoztam megvoltak a fix időpontok naponta 4-5 alkalommal.A napi rutinban volt amikor csak bejelentkezés illetve hoszabb beszélgetések voltak. Még egy adalék azoknak akik értenek hozzá: Ő bika - én kos! A kezdetektől voltak súrlódások, azt hiszem mindketten a vezérbotért harcoltunk és jelen állás szerint ő kell,hogy birtokolja. Vita általában emiatt van ha van. Ő irányít mindent mert az ő háza,az ő élete, az ő gyerekei "Te meg nem vagy itt - ne szólj bele" A véleményem nagyon ritkán van kikérve (úgyse'vagy itt) ezért a legtöbbször kész tények elé vagyok állítva.

43. be7aa97247 (válaszként erre: 40. - 61459fe161)
2013. máj. 25. 15:09
És erre most jössz rá hogy teljesen más az érdeklődési körötök ? Előbb kellett volna gondolkozni,basszus.
42. 9b68993820 (válaszként erre: 40. - 61459fe161)
2013. máj. 25. 15:02
De nem a programok az érdekesek, hanem hogy ketten együtt hogy vagytok meg. :) Szereted, vágysz rá? Minden oké szex terén? :) Bizalmas, gyengéd a kettőtök viszonya, vagy csak úgy elvagytok egymás mellett? Amikor dolgozol és nem vagy otthon, abban a két hétben hogyan tartjátok a kapcsolatot?
41. 61459fe161 (válaszként erre: 27. - De Luca)
2013. máj. 25. 15:02
A gyermekeim 15 és 17 évesek. Sajnos kisebbik gyermekem nehezen kezelhető,elég "szabados" ezért együtt a két gyermekem nem is szívesen látott vendég a közös házban. Ezért alakult úgy,hogy 2 hetente mentem haza. Mivel nekem két gyermekem van ezért inkább mindkettővel itthon maradtam együtt,hármasban! 45 éves vagyok!
40. 61459fe161 (válaszként erre: 25. - 9b68993820)
2013. máj. 25. 14:57
Hogyan telnek a napjaink? Ő otthon ülő,én mennék. Kerékpározni nem szeret,séta "csak úgy" alig pár alkalommal. Színházba sosem jutottunk el, pedig van a városban. Mozizni nem szeret. Városi rendezvény egy évben 2-3 de pénz híjján nézelődni sincs kedve. Horgászat,ha meleg van az a baj,ha hűvös van az a baj. Barátok akikkel "összejárni" lehet "Zéró" Múlt héten hívtam Rock koncertre "olcsóért" ami 2-3 ezer Ft kettőnknek. Nem jött el velem. Főként otthon ülünk és tévézünk,vagy mehetek egyedül horgászni. Bár ebben az évben még nem jutott kiváltani az engedélyt!
39. 9b68993820 (válaszként erre: 32. - Vacsa)
2013. máj. 25. 14:11
Egy férfitől elvárnám, hogy ne adja fel a jól fizető állását a nagy semmire, hogy majd lesz valahogy, hanem keressen előbb egy másik, közelebbi munkát. :) De ez szerintem a mai világban bárkitől elvárható, ennyire előrelátónak kell lenni. Ha már család van, gyerekek, akikről gondoskodni kell, és problémát okoz néhány hónap kiesés is, senki nem lehet ennyire felelőtlen. Ezért gondolom, hogy itt nem pusztán arról lehet szó, hogy 3 év után elveszti a munkáját, és ezért a feleség elküldi. Nem ismerjük a részleteket. :) (Én olyan házasságot se tudok elképzelni, ahol a férjem az anyjával él, és csak kéthetente jár haza. Ráadásul szinte a házasság elejétől, amikor még a nagy szerelemben akár hajnalban vonatoznék, hogy együtt lehessünk. :))
2013. máj. 25. 14:01

A vélemények dacára akkor is csak azt tudom hangsúlyozni, hogy itt csak az egyik fél sztoriját olvassuk. :) Ugye azt senki se gondolja, hogy 3 évig a férj hazajárt minden második hétvégén, amikor is minden rendben volt, éltek nagy szerelemben, boldogságban, és hirtelen telefonon közli a feleség azt, amit. :) Bizonyára ennek voltak előzményei és voltak problémák is, amik ilyen reakciót váltottak ki. Arról egy szó sem esett, hogy milyen volt a házasság, ha minden rendben lett volna, nem jutnak idáig. Az, hogy a férj mennyit feccölt érzelmileg és anyagilag ebbe a házasságba, szintén nem lehet tudni. Abból, ahogy a feleség reagált, kábé azt lehetne hinni, hogy ez már egy totál elhidegült kapcsolat, amit csak a közös javak tartanak össze. Lehetne a férjnek is 3 szeretője, persze a feleségnek is. :) (Azt sem értem, ha valaki rendesen dolgozik, hogy lehet, hogy esetleg csak néhány hónapos munkakiesés már krízist okoz lelkileg és anyagilag egy családban. A férj sem volt rákényszerítve arra, hogy otthagyja a jól fizető állását, hiszen utána rögtön szintén messze kezdett el dolgozni a családjától. Miközben ezek szerint egy fizetésre vettek házat, hitelt. Vagy nem teljes a történet, vagy nem jól lett leírva. :))


Nem azt állítom, hogy a feleség milyen nagyszerű nő, de azt sem, hogy milyen szemét, és szegény hős férj, aki bezzeg mindent megtett, megtesz érte. Feltételezem, hogy szerelemből házasodtak, és ha ez elmúlt, ha idáig jutottak, valószínűleg mind a ketten tehetnek erről.

2013. máj. 25. 13:29
Ha az én párom ilyet mondana telefonon, hogy ne menjek haza, mert elveszítettem a munkahelyemet, holott előtte rengeteget fecceltem anyagilag és érzelmileg is a kapcsolatba, nagyon kiakadnék és többé látni sem akarnám.
36. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 34. - Michelle.r)
2013. máj. 25. 13:27
...ennél már csak az lett volna rosszabb, ha sms-ben írja meg..:( Bár majdnem "egykutya":(
2013. máj. 25. 13:25
Természetesen az is egy opció, hogy a nő halálosan szerelmes és majd' belehal, hogy ezt kellett mondania és csupán az utazás költségeitől kívánta hites urát megkímélni ;) Nem tudhatjuk, mi zajlik közöttük.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook