Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok végre, de nem a jó emberbe fórum

Szerelmes vagyok végre, de nem a jó emberbe (beszélgetős fórum)


30. ariana (válaszként erre: 28. - 09576e9b7b)
2019. okt. 16. 13:14
Ez egy kicsit rosszidulatú hozzászólás.Párkapcsolatnál nem az ész dönt, hanem a vonzalom.És igen, a helyes pasik megtehetnek többmindent mit a nem helyesek.De ez a nőknél is így van, aki nem néz ki jól az sok esetbe a belsővel kompenzál.
2019. okt. 16. 12:06
Ne kommenteld,előbb nèzz magadba ès gondold àt 2x...
2019. okt. 16. 12:05
Tudod egy dolog a baj: mindig az kell aki tetszik, vagàny, rosszfiù, stb....Aki meg normàlisan viselkedik veled, talàn mèg szeretne is a halàlàig az nem kell....Megèrdemled ès a többiek is akik ìgy jàrtak , jàrnak....
27. ariana
2019. okt. 15. 19:37
Sajnos vannak ilyen férfiak...de legalább egy jót szexeltél.
26. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2019. okt. 15. 09:15
Lehet, hogy amikor "sok a munkája", valaki mással van? Tartod vele a kapcsolatot? E-mail, mobil? Felveszi? Jól járt a pasi,mert nem kell nőt keresnie, te az ölébe hullottál. Az a baj, hogy te szereted őt és szerelmes is lehetsz, de részéről nem több, mint élvezet. Te is és ő is szex-hiányban voltatok csak. Azért nem tudtok együt lenni,mert te akarod őt, ő meg " ha találkoztok OK., ha nem, hát nem".
2019. okt. 15. 04:56

Nincs rád ideje,de bulizni van.

Sztem csak kihasznál,semmit nem akar csak szexet...mondjuk jó is az🤭

24. d12a1b9a65 (válaszként erre: 20. - Panna.33)
2019. okt. 14. 21:30
Irgalmas szamaritánus. :D
23. gabbbicica (válaszként erre: 20. - Panna.33)
2019. okt. 14. 20:59
Vagy jo addig neki, amig nem jon mas, jobb.
22. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2019. okt. 14. 20:36
Engedd útjára, ha szeret , hiányzol keresni fog, ha nem akkor ennyi volt. Ha jó és kell szexre, akkor meg fogadd el így ezt a helyzetet.
2019. okt. 14. 19:24

Teljesen tipikus mondatokat mond, és teljesen tipikus dolgokat csinál, de ezek sajnos-ne haragudj meg érte-nem vezetnek jóra. Ez hülyítés, bármilyen szép címkét is keresünk neki.

Egy olyan ember, aki a munkája miatt félretesz valakit, amikor már nincs testi ingerenciája, az később is ugyanezt fogja csinálni. Ez NEM! indok, ez egy tipikus álca, amivel a valós okot elfedi.

Ha meg valaki megszeret valakit, akkor annak hiányzik a másik ember, és nem véletlenül akar vele újra találkozni, hanem szándékosan, mert tényleg kell neki, és nem alkalomszerűen. Ez a buliban való véletlen találkozás és egymásnak esés azért történhet meg, mert látja, hogy függsz tőle, és téged könnyen megkaphat, és ő a könnyebbik utat választja. Sokan mások is megteszik ezt, ez egy sztenderd.

És az is egy jó nagy ellentmondás, hogy szexre kellesz, de utána nem akarja tönkretenni az életedet-óriási nagy kamu az egész tényleg, úgy ahogy a többiek is mondják, mert ekkora önzetlenség a világon nincsen.

Ha sérüléseket akarsz elkerülni, ne keresd többet a vele való találkozás lehetőségét. Ilyen emberekre nincs szükséged. Az ilyen dolgokból sosem születnek hosszútávú kapcsolatok, sajnos. Bocs, az őszinte szavakért, sajnálom, hogy ilyet kellett írnom, de a te érdekedben írtam.

20. Panna.33 (válaszként erre: 19. - Amaunet)
2019. okt. 14. 18:46
Lehet, hogy csak szívességből fekszik le a lánnyal, mert látja, hogy mennyire szenved.
19. Amaunet (válaszként erre: 11. - Andita1)
2019. okt. 14. 18:17

OK, higgyük el neki!

De ha kapcsolat lesz ebből, akkor ez a pasi éppen olyan határozatlan lesz az érzéseiben, döntéseiben, cselekedeteiben.

Ha azt mondja, hogy nem akarja kihasználni, akkor miért fekszik le vele?

Mert látja a lányon a ragaszkodást, hogy szüksége van valakire és visszaél vele.

Ha kimond valamit tartsa magát hozzá!

2019. okt. 14. 16:52
Engedd el. Ha akar azt érezni fogod.
2019. okt. 14. 16:26

Lehet neked is csak azért kell, mert nem teper érted, meg nem akar és addig nem nyugszol, amíg nem éred él teljesen !

Ilyen is van...

16. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 11. - Andita1)
2019. okt. 14. 16:24
Sokan ebbe a tévhitbe ringatják magukat a fájó valóság elfogadása helyett... Ha nektek így könnyebb, ok.
2019. okt. 14. 16:23

Ha egy férfi azt mondja, hogy a munkája miatt, vagy bármi miatt nem tudsz vele lenni, az a férfi nem akar téged, nem tervez veled semmit. 1-2 alkalom max.

Ennyi! Ne szépítsd!

14. semleges (válaszként erre: 9. - New(l))
2019. okt. 14. 16:05
Jogos!
13. Lávli (válaszként erre: 11. - Andita1)
2019. okt. 14. 15:40

Jó, de megdugni nem fél? Meg hosszan szorosan ölelni? Mintha nem csak szexre kellene a csaj?

Nem neked ugrásból kérdezem.

12. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2019. okt. 14. 15:37

Nincs ideje kapcsolatra munka mellett??

Másnak családja van munka mellett.

Kamu, csak lyukra játszik te meg simán be és hanyatt dőlsz...

2019. okt. 14. 15:37
Ugorjatok nekem, de nem biztos hogy a pasinak csak dugásra kell. Az biztos hogy kifogásokat keres, de lehet hogy csak azért, mert fél beleszeretni valakibe (jelen esetben a kérdezőbe).
10. Lávli
2019. okt. 14. 15:19

Mekkora kamukiraly!

És tényleg nem csak szexre kellesz.

Dehát sajnos nem ér rá.

😀

9. New(l) (válaszként erre: 8. - Törpilla)
2019. okt. 14. 15:17

De hát úúúgy ölelte reggel, azt nem lehet negjátszani! :)

Megint csak ugyanazt tudom mondani, hogy egyes nőket nagyon kicsivel is meg lehet nyerni. Felnőtt embernek ne az legyen már a top, hogy megölelgetik reggel. Végülis szó nélkül leléphetett volna hajnalban, ez igen, itt már szeretés van!

2019. okt. 14. 15:01

Igen azt írom kamus a pasi Te meg naiv.


Nem értem miért éred be olyannal aki csak egy opciónak tart téged?

2019. okt. 14. 14:56

Nem akar kapcsolatot.

Vagy nem akar veled kapcsolatot.

Még olyan nagyon dugni sem akar, mert akkor nem magyarázna, hogy "nem akar kihasználni".


Öreganyám mindig azt mondta, hogy nem kell olyan szekér után futni, ami nem vesz fel. Igaza volt.

2019. okt. 14. 14:43

Ezt soha nem értettem, ezt a "munka mellett nincs időm kapcsolatra" indoklást. Akkora baromság!!!

Egyébként az egész dolog kimenetele attól függ, hogy hova pozicionálod magad.

Ha annyival megelégszel, hogy néha, ha a munkája engedi, megdugjon, akkor az lesz.

Ha tartod magad annyira, hogy nem mész bele egy ilyen helyzetbe, akkor nem leszel kihasználva.

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2019. okt. 14. 14:35

Persze, hogy nincs vége. Majd amikor akarja, akkor találkoztok, aztán majd ha megunja, és arra sem kellesz, akkor szakít. Te meg kiírod a következő fórumot.

Vele egyébként nem beszéltél erről?

2019. okt. 14. 14:33
Hagyd a francba. Nekem is volt egy hasonló esetem. Csak kihasználna, szexre jó vagy de nem akar többet. Neked kell eldöntened ez így megfelelő-e neked vagy sem.
3. semleges (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2019. okt. 14. 13:50
Egy gondolat ami hirtelen eszembe jutott: a "munkája mellett" bulizni van ideje, rád nincs. Ennyi.
2. d12a1b9a65 (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2019. okt. 14. 13:20
Mit tehetnél? Semmit. Csináljátok így. Egyikőtök előbb-utóbb úgyis megunja.
2019. okt. 14. 13:13

Hosszú idő óta azt érzem , újra képes voltam beleszeretni valakibe, viszont az illető természetesen nem úgy akar engem. Illetve fogalmam sincs mert elég kétértelmű minden.

Van már tapasztalatom azért, nem szoktam olyasvalaki után futni akinek nem kellek illetve akinek max ARRA kellek , de van az a pont , hogy mégis megszereti az ember ezt a személyt.

Így jártam most én is sajnos. Találkoztam valakivel , akivel tökéletes az összhang , a kémia, és látom és érzem rajta hogy ez nem csak szex, viszont állítása szerint nincs ideje most a munkája mellett egy kapcsolatra és nem akarja hogy boldogtalan legyek emiatt. Megbeszéltük utána hogy jobb ha nem találkozunk , így is tettünk. Viszont legutóbb egy buliban váratlanul egymásba ütköztünk és nem bírtuk ki ... Komolyan nem azt éreztem hogy csak szexre kellek neki, még aludtunk nagyon szorosan ölelt magához és reggel is. Mondta hogy sosem érzett ilyet azelőtt viszont továbblépni mégsem akar. Az egészben számomra azaz értetlen hogy ha nem akarja hogy boldogtalan legyek , állítása szerint nem akar kihasználni , mégis miért nem tudunk mégis együtt lenni. Most tudom sokan azzal fogtok jönni hogy ez mind csak duma és hogy csak felhasznál és mekkora kamukirály, de én ott voltam és vannak dolgok amiket az ember őszintén nem tud megjátszani... láttam már olyat , ez más volt. Mit tehetnék szerintetek hogy változzon ez ? Úgy érzem nincs vége, mégis el kellene engednem, de képtelen vagyok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook