Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelempróba fórum

Szerelempróba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. nov. 10. 15:44
Egy 40 napos próba amit a film főszereplője végigcsinál annak érdekben hogy megmentse a házasságát, pedi az elején ő sem akarja az apja veszi rá. Eltávolodtak egymástól és a felesége válni akart. És minden napra van egy dolog amit meg kell tennie a feleségével szemben, figyelmesség ajándék, stb, ez benne van a könyvben és a közepétől számítva megváltozik az ő viselkedése is mert jobban kötődik a feleségéhez pedig az mindent elutasít amit a férje tesz. Nagyon jó. Én még csak a 6. napon tartok ezért kérdeztem hogy végigcsinálta e valaki, hogy én is többet tudjak róla
12. 2ed619333f (válaszként erre: 7. - Nikletty)
2010. nov. 10. 15:41
hát én épp ilyen eltávolodás miatt váltam el. A mostani párom is hasonló miatt, és tanulva az előző hibákból nagyon nagyon odafigyelünk, és teszünk akkor is, ha hullafáradtak vagyunk...ilyesmiről szól a film?
2010. nov. 10. 15:41

angolul tudóknak:


[link]

10. nikletty (válaszként erre: 8. - 2ed619333f)
2010. nov. 10. 15:41
azt hiszem yout....-on is fent van
9. nikletty (válaszként erre: 7. - Nikletty)
2010. nov. 10. 15:40
Kár hogy nem akkor láttam ezt a filmet, segített volna, de szerencsére e nélkül is kilábaltunk... nehéz 3-4hónap volt... én azt mondom, ha sikerül, ezáltal erősebbek lesztek!
8. 2ed619333f (válaszként erre: 5. - Arcansas)
2010. nov. 10. 15:39
le lehet tölteni valahonnan a filmet?
2010. nov. 10. 15:39

szia

én is láttam a filmet!

Valóban jó, és megtanít, hogy ha nehéz is a helyzet, de meg kell próbálni, és ki kell tartani, ha ő az igazi, helyre billenik a dolog!


A filmben az nem tetszett egyébként kicsit, hogy a csaj egyáltalán nem akart tenni a kapcsolatért. Várta volna az ember, hogy ő is... De sajnos az élet is ilyen, hogy az egyikfél valamiért nagyon eltávolodik, kinézeget, és akkor a jobbik eset, hogy ha azért még nyitott ránk, nem hogy még ős is tenne valamit... nehéz dolog, ilyenkor félre kell tennünk pl a sértettségünket! Nekünk is volt már nehéz időszak... de kitartottam, és azt mondtam szeretem, és be kell bizonyítanom...

Mi eltávolodtunk nagyon, mert csak tanultam-dolgoztam-házi meló, s nem vettem észre, hogy többet igényel ő is, s már egy harmadik kacsingatott a képbe... De időben ébredtem! De félre kellett tennem a saját sértettségem, mert mondhattam volna azt is, hogy ő is léphetne vagy ilyesmi... de ilyenkor muszáj okosnak lenni valakinek a kapcsolatért!


Sok sikert kívánok, és kitartást!

2010. nov. 10. 15:38

ezt találtam:


[link]

2010. nov. 10. 15:37
most nézem a filmet,jónak tűnik:))
4. Sopianae (válaszként erre: 1. - Niki607)
2010. nov. 10. 15:34
Írnál róla bővebben?
3. 2ed619333f (válaszként erre: 1. - Niki607)
2010. nov. 10. 15:25
én azt sem tudom mi ez...milyen próbák vannak benne?
2010. nov. 10. 15:25

Még nem hallottam róla!

Pontosan mit takar ez?

2010. nov. 10. 15:20

Sziasztok.


Hallottatok már a szerelempróbáról? Láttátok már a Tűzbiztos házasság című filmet. Nagyon jó én állíthatom és a könyvet is megvettem és mivel a házasságom romokban hever, de én nem szeretném feladni elkezdtem a a40 napos próbát. Van itt esetleg valaki aki ismeri ezt vagy esetleg meg is csinálta? Beszélgessünk róla segítsünk egymásnak.

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook