Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelempróba fórum

Szerelempróba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
73. CsillagTM (válaszként erre: 72. - Blackgirl86)
2010. nov. 13. 19:26
nem értem, h h nem jött be...a link működik.
72. blackgirl86 (válaszként erre: 70. - CsillagTM)
2010. nov. 13. 18:32
De mint az írtam is, sajnos nem jött be nekem semmi sem, ezért kértem. A 6os hozzászólás linkjére gondolok.
71. CsillagTM (válaszként erre: 63. - Niki607)
2010. nov. 13. 18:21
3. napnál járok:)
70. CsillagTM (válaszként erre: 56. - Blackgirl86)
2010. nov. 13. 18:21
hát én már belinkeltem a 40 napos próbát...
69. CsillagTM (válaszként erre: 28. - 2ed619333f)
2010. nov. 13. 18:21

szerintem igen.


1-1 oldal, előbb a szöveg, utána meg ott van a napi feladat.

2010. nov. 12. 14:07
Valami olyasmi kellen, persze ezeknek is hasznát veszem, amit ő szokott csinálni és helyette megtenni. Mint pl lemosni a kocsit. De nálunk mivel ő keveset van otthon max kocsit takarítani szokott vagy fát vágni begyújtani ilyeneket és valami ilyesmit kellene megtenni helyette és elvégezni. De mivel ő nem sok mindent szokott ezért nehéz nekem olyat találni amit megcsinálhatnék helyette.
67. nikletty (válaszként erre: 66. - Nikletty)
2010. nov. 12. 14:04

és hát ugye tényleg fontos, hogy ne egy hétig tarson ez, nem azt mondom, hogy aztán innentől minden nap ki kell nya...ni... bocsi a kifejezésért... de tényleg, hogy időnkén valahogy CSAK ÚGY jó kedveskedni valami aprósággal a párunknak


pl viszel neki egy csokit amit szeret, és már rég evett

66. nikletty (válaszként erre: 65. - Niki607)
2010. nov. 12. 14:02

Szia

tán ha van olyan étel amit szeret, és rég volt azt készíts neki

egy masszázs esetleg, az én párom imádja ha megmosom a haját pl (godolom alapból ezt mindig csak nem csinálod)

bújj hozzá, szeretgesd, érezze, hogy fontos neked

beszéltesd, hallgasd, kérdezd a munkájáról

keress olyan filmet amit ő szeret

valamivel feldobhatod a szerelmezést is

vagy pl elmész egyet érte, elé a munkába, mert már vátad

te is mesélj neki, meg közös tervekről, szervezz valami közös programot ami rég volt


szóval csupa olyan kis gesztus amiből érezheti hogy szereted, fontos neked... most ezeket nem kell egész nap, csak egy-egy nap valamit, ne érezze túl soknak hirtelen

Hirtelen ilyesmik jutottak eszembe, remélem hogy sikerül! S újra közelebb kerültök egymáshoz!

2010. nov. 12. 13:51
Nagyon bízom benne hogy sikerülni fog a próbám én megteszek mindent esetleg olyan tippeket adhatnátok hogy van olyan feladat hogy csináljak meg helyette valamit, de ő mivel este ér haza nem sok mindent szokott csinálni a házimunkából pedig pláne nem szokott télen meg nincs is semmi, tehát nehéz olyat találni, hogy mit is tehetnék, csak tippeket és én ezt átformálom a saját házasságomra.
64. 2ed619333f (válaszként erre: 61. - Nikletty)
2010. nov. 12. 13:18

hát ezt nem tudom...nem sokat hisztizek:))

és nem is próbálnám ki, csak hogy megtudjam:))

2010. nov. 12. 11:46
Ezek szerint még senki sem csinálta ha nem írjátok.
62. árnyjáték (válaszként erre: 61. - Nikletty)
2010. nov. 12. 09:33
Nálunk ez fordítva van és lehet én fogok beleunni a hisztijeibe:)
61. nikletty (válaszként erre: 59. - 2ed619333f)
2010. nov. 12. 09:24

Ebben van valami, amit írsz!


Viszont én azt tapasztaltam, hogy mi meg túl sokat hisztizünk, kifakadunk, egy idő után a pasi beleun abba a szerepbe, hogy folyton ezt kezelje.

60. blackgirl86 (válaszként erre: 59. - 2ed619333f)
2010. nov. 12. 08:35

Kedves szsz81!


Ha olvastad a hozzászólásom, akkor tudod, hogy MEGNÉZTEM A FILMET, ÉS NAGYON NAGYON TETSZETT!

Mint írtam, nem arra van szükségem!!!

Amúgy sem szoktam úgy hozzászólni egy fórumhoz hogy nem olvasom végig, szóval találkoztam én is a 31-es hozzászólással, de azért KÖSZÖNÖM!!

2010. nov. 12. 07:59

Az én párom (mindketten túl vagyunk már egy váláson) úgy fogja fel még a hisztijeimet, a kifakadásaimat is, hogy addig jó mig vannak, mert ha mindenre közönyesen reagálnék, akkor már nem szeretném.

De szerintem ez csak akkor van így, ha tényleg mindkét fél szereti egymást. Ha nem, akkor ezek a dolgok terhessé válnak.

A film részenként fent van youtu-n, nikletty már belinkelte, a 31. hozzászólásban blackgirl!:)

2010. nov. 11. 20:07
Véletlenül duplázam, Bocsi!
2010. nov. 11. 20:07

SZIASZTOK! Megnéztem a filmet, nagyon nagyon tetszett. Gondoltam az elején hogy majd leírom a 40 nap "feladatait, próbáit", de sajnos nem jutottam sokra mert az 5.után a 16os jött.

Azt szeretném kérdezni valakinek megvan-e, sikerült valahonnan megszerezni? Azt szívesen venném, és gondolom még sokan mások is.

Hallottam hogy megvan könyvben is, de igazán találtam. Ha valakinek meglenne E-BOOK formában, azt is megköszönném. A 6os hozás linkje nekem nem jött be sajnos..

2010. nov. 11. 20:06

SZIASZTOK! Megnéztem a filmet, nagyon nagyon tetszett. Gondoltam az elején hogy majd leírom a 40 nap "feladatait, próbáit", de sajnos nem jutottam sokra mert az 5.után a 16os jött.

Azt szeretném kérdezni valakinek megvan-e, sikerült valahonnan megszerezni? Azt szívesen venném, és gondolom még sokan mások is.

Hallottam hogy megvan könyvben is, de igazán találtam. Ha valakinek meglenne E-BOOK formában, azt is megköszönném. A 6os hozás linkje nekem nem jött be sajnos.

2010. nov. 11. 14:30
Igen tudsz segíteni, pont ilyen dolgokra lennék kíváncsi amint kérdeztem is hátha én is tudok ihletet meríteni belőle, a könyv is jó, de sok helyen nincs benne hogy mit lenne érdemes tenni, tehát nekem kell kitalálni és nagyon nehéz olyat találni amit eddig nem csináltam ezért kértem.
54. nikletty (válaszként erre: 51. - Niki607)
2010. nov. 11. 13:40

értem

szerintem akkor tényleg el kell kezdeni naponta mutatni felé, hogy de te nem akarsz válni, vele tervezel (tegyél erre mutató jeleket, vagy vegyél valami közös dolgot az otthonotokba, mondj ilyeneket a jövővel kapcsolatban)

s remélem még megtaláld a mondját a mindennapokban, hogy megerősítsd őt, van hogy az úgy magától is jön éppen...


Pl volt hogy éppen valami bántót mondott nekem Ő ebben az időszakban, akkor ilyen rideg volt sokszor, nem szóltam semmit, kimentem fotam magam és csináltam neki egy pohár kakaót (szereti a meleg kakaót)... a pillantásában benne volt az eredmény ;) ugye nem arra számított, arra számított, hogy majd hisztizek, meg vissz akarok majd vágni


jaj, remélem tudok segíteni, de hát minden helyzet, és kapcsolat más és más

2010. nov. 11. 13:34
Te milyen változásokat vetettél be amiket azelőtt nem csináltál
52. nikletty (válaszként erre: 50. - Nikletty)
2010. nov. 11. 13:34

de valljuk be, egy párkapcsolatban fontos szerepe van ennek is...

de csaj ez nem elég!!

2010. nov. 11. 13:34
Úgy értettem hogy megint, hogy egyszer mondtam ezt neki és azért nem mer megint megnyílni nekem, mert fél ha ezt teszi majd újra "pofára esik" és újra azt fogom mondani hogy váljunk el. Tehát még nem tud megbízni bennem.
50. nikletty (válaszként erre: 45. - Niki607)
2010. nov. 11. 13:33

sajnos ez nem könnyű úgy hogy nem ismerünk benneteket, meg úgy a helyzetet...


akár olyan dolog is lehet, aminek biztos örülne, de még nem csináltál neki...

most kicsit izé, de a sok tanulásom miatt anno nálunk a szerelmeskedés is egyhangú, lapos lett, abban a változást azonnal észrevette... De nem szabad csak erre koncentrálni...

49. nikletty (válaszként erre: 46. - Castellina)
2010. nov. 11. 13:29
köszi megnézem
48. nikletty (válaszként erre: 44. - Niki607)
2010. nov. 11. 13:28

mi az hogy megint? már volt ilyen?

vagy ennyire komolyan azt éreztetted vele, ha nem költöztök válni akarsz?


hát sajnos igen, kiábrándult a párod... sokat én is próbáltam beszéltetni, hogy mi a baj, stb-stb, de nem bírtunk a szavakkal dülőre jutni... egy idő után nem faggattam, hogy mit érez, mit csináljak másképp, stb, hanem eldöntöttem, hogy változtatok, hogy érezze szeretem, ő a fontos!

47. Castellina (válaszként erre: 46. - Castellina)
2010. nov. 11. 11:39

Az amerikai piacon nagy sikert aratott, rövid időn belül több kiadást megért könyv­ lényegében közérthető házasságterápiás útmutató, aminek az a célja, hogy az ajánlott program révén a felbomlással fenyegető házastársi kapcsolat megtartható legyen.

A szerző szerint a válás életre szóló trauma, a gyerekeket minden esetben megviseli, a legtöbb esetben nem megoldhatatlan konfliktus, illetve elhidegülés terméke, hanem hibás magatartás- és viszonyulásmódok következménye.

A könyv­ lényegében abban segít, hogy az illúziókat és a hibás sémákat a pár lebontsa, új módon próbáljon érintkezni egymással.

2010. nov. 11. 11:38

Ismerek még egy könyvet:


Michele Weiner-Davis: Ne válj el! Változtass! - Házasságmentő technikák


érdemes ezt is elolvasni, nagyon jó!

2010. nov. 11. 11:37
Egyébként nehéz valami olyan kiemelkedőt alkotnom amit észrevesz, mert én sok mindent csinálok még ezek ellenére is ebben segítsetek nekem.
2010. nov. 11. 10:29
Azt mondja hogy nem mer és fél hogy megint pofára esik és megint válni akarok ha mindent úgy csinál mint eddig és újra megnyílik és megbocsájt. Azt mondja ne tud még bennem bízni hogy majd az idő mindent rendbehoz, de ez évekig eltarthat addig félek hogy nem fogom bírni.
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook