Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelempróba fórum

Szerelempróba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
133. CsillagTM (válaszként erre: 132. - Marcsykaa)
2013. máj. 21. 22:51
2013. máj. 21. 16:23
Valaki be tudná nekem linkelni, hogy mik is pontosan napról napra a próbák? Köszönöm
2013. máj. 7. 14:24
valaki azóta végigcsinálta?
130. Vicaaaa
2012. júl. 3. 13:16
Tudom,hogy elég régi a fórum,de engem is érdekelne milyen eredményt értetek el vagy változott-e valami tartósan?
2011. febr. 23. 15:23

Szia

nálad mi lett a helyzet végül?

128. niki607
2011. febr. 22. 11:14
Sziasztok na azóta próbálta mr valaki végigcsinálni a próbát?
127. nikletty (válaszként erre: 124. - Niki607)
2010. nov. 25. 09:53

Sajnálom...

valahogy ő túl könnyen feladja, ez valóban nem jó... és ő mondta, hogy költözz? Vagy nem mondja, hogy ne menj?

azért még drukkolok, hogy kis szünet segít - bár ez változó, kinek hogy... vagy máshol találd meg a boldogságot!

126. CsillagTM (válaszként erre: 125. - CsillagTM)
2010. nov. 25. 09:46
de szerintem nem szeret már téged, és ez csak ürügy volt. ne hibáztasd magad...
2010. nov. 25. 09:46
sajnálom:(
124. niki607
2010. nov. 25. 07:22
Ő nem akarja folytatni nem én és erőszakoskodni pedig nem akarok pedig próbáltam meggyőzni hogy sikerülhet rendbetenni.
123. niki607
2010. nov. 25. 07:21
Sajnálom hogy ezt kell írnom de tegnap este szakítottunk a férjemmel. Én hiába akarom még most is rendbehozni és hiszem hogy sikerülne ő nem és azt mondja hogy nem tud megbocsájtani és nem lát rá esélyt hogy ezt rendbehozzuk. Úgyhogy most költöznöm kell.
122. niki607
2010. nov. 24. 13:12
Egyébként te miket csináltál Nikletty, ha ne vagyok indiszkrét? Hogy észre is vegye tehát a napi rutin dolgokon túl?
121. niki607
2010. nov. 24. 13:01
Érte ezt is megtenném, mert rájöttem hogy más dolgok voltak fontosak, pedig csak ő kellett volna hogy az legyen. Egyébként nem zavarná anyósomékat a pici, mert ők már nagyon szeretnének
120. CsillagTM (válaszként erre: 119. - Niki607)
2010. nov. 24. 12:59
azért nem kell megalázni magadat.
119. niki607
2010. nov. 24. 12:47
De engem most már sem a ház sem más nem érdekel csak ő megbocsásson nekem én azt is bevállalom hogy a szüleivel éljünk csak együtt legyünk más nem számít.
118. niki607
2010. nov. 24. 12:46
Nem hiszem hogy ürügy, mert ismerem ha már nem lennék neki fontos egy pisit sem akkor már nem érdekelné ez a helyzet.Nem olyan mint mutatja, kívülről nagyon kemény de egyébként ha szeret akkor nagyon és mindent odad. Most már csak azt kelene elérnem hogy valahogy megbocsásson. Egyébként egy időben próbálkoztam kedvességgel ott rontottam el hogy mivel nem viszonozta abbahagytam. Ezt nem kellett volna. Nem tudom lesz e gyerekünk mert most már arról is lemondott, pedig minden vágya az volt. Nagyon megbántottam. Egyébként ott rontottuk el hogy nem beszélgettünk elég sokat, mert tegnap elmondta hogy mostanában nézegtett házat, panelt és most már lenne rá pénz is hogy belefizessünk, és ha várok két évet most már lehetett volna, de ezt ha akkor mondja nekem nem lett volna ez, mert azt az időt kibírtam volna.
117. CsillagTM (válaszként erre: 115. - Niki607)
2010. nov. 24. 12:15
biztos nem csak ürügy neki, h ezt mondtad? a pasik a legtöbbször nem szakítanak, hanem ELÉRIK, h te szakíts, v fenyegetőzz vele...aztán meg kalap, kabát, és vállrándítás: "de hát te akartad!"...
116. nikletty (válaszként erre: 115. - Niki607)
2010. nov. 24. 12:01

Szia!


Örülök, hogy sikerült beszélgetnek velük! Szerintem ez nagyon jó!

Mindenképpen van még esély, én is úgy látom!

Csak hajrá!Kötődik hozzád, ez fontos, viszont a szeretőbb hangulatot vissza kell hoznotok a kapcsolatotokba.


Viszont tényleg makacska a párod! Vagy te is olyan sokáig voltál vele rideg az előzmények miatt, hogy ennyire nyomott hagyott benne, és ez bántja, tényleg azt hihette, hogy menni akarsz nélküle? És most nem megy neki a supsz váltás.


Mert először én azt hittem ám, hogy volt egy pár perces vitátok egy este pl és akkor szóltál rosszat mérgedben, de aztán szépen éltetek tovább,s ő azóta egy rossz mondatodon lovagolna?De hát van hogy vitában az ember mond olyat, amit hamar vissza is szív.

De akkor ha jól látom nem csak ennyi volt, hanem húzósabb idieg tartott ez részedről felé, és távolságtartó voltál?


Más: amúgy ez a családi ház nem alkalmas arra, hogy számokora kicsit leválasszatok területet, pl emelet? hogy azért valahogy neked is megfelelőbb lehessen az együttélés? Nem lehet valamilyen középutat találni? Mert ha pl baba lesz, anyósékat zavarhatja majd a pici.

115. niki607
2010. nov. 24. 09:42

Nikletty!


Múlthéten beszéltem anyósommal nem volt olyan szörnyű mint gondoltam, de az is kiderült hogy ő csak aggódik mert látják hogy már mennyi ideje nem tudjuk helyrehozni a dolgokat és hogy ez már nekik is kellemetlen hiszen együtt élünk. Engem nem érdekel semmi csak hogy ő megbocsásson. Tegnap beszéltem a párommal is elmondtam neki hogy sajnálom amit tettem és hogy eltúloztam a dolgokat és szeretem és ő a legfontosabb nekem. Ott rontottam el hogy amikor ő nem akart elköltözni én dühös , sértődött voltam és úgy éreztem hogy ne képes feladni értem semmit, azt mondtam hogy hagyjuk abba. Pedig ezt nem akartam, hiszen szeretem őt. Ő is ezt mondta hogy itt rontottam el hogy el akartam válni, mert akkor egy világ omlott össze benne, mert ő imádott és mindent megadott nekem és ez így is volt de nem hiszi el hogy én nem akarok elválni. Azt mondja nem tudja hogy meg tud e bocsájtani nekem, valamikor úgy érzi hogy jó bocsásson meg valamikor pedig hogy még sem. Úgy éreztem tegnap a beszédéből hogy ő már feladta ezt az egészet és nem vagyok benne biztos hogy szeret e még egyáltalán. De talán még van remény hiszen mikor rákérdeztem hogy van e még esély arra hogy rendbehozzam, akkor nem mondta hogy nincs azt mondta hogy nem tudja és még erre nem tud válaszolni, mert 8 évet nem tud elfelejteni.

114. niki607
2010. nov. 18. 10:21
Nem beszélt be nekem semmit csak rájöttem hogy túl sokat akartam egyszerre és egyszerre zúdítottam rá mindent. Rájöttem hogy mit kell tennem. Folytatom a könyvet, de beszélek az anyósommal, mert ha nem fogja azt érezni hogy nem felel meg a szüleinek és ennek én vagyok az oka akkor talán azt is észreveszi hogy mennyire töröm magam hogy rendbehozzam a házasságunkat. Holnap ha nem lesz otthon senki majd akkor beszélek anyósommal akkor nyugodtabban tudunk majd. Most csak azt látja hogy én vagyok az oka annak hogy ő nem felel meg a szüleinek mert miattam bántják és ezt kellene rendbehozni először ezért remélem hogy ha beszélek anyósommal és elmondom neki azt is hogy érez a fia akkor talán észheztér.
113. CsillagTM (válaszként erre: 112. - Fibonacci)
2010. nov. 17. 16:51
:)
112. Fibonacci (válaszként erre: 111. - Niki607)
2010. nov. 17. 16:09

Bocsi Niki, de nem vagy Te társfüggő?

Beléd beszélte, hogy mindenért Te vagy a hibás? Mert ezt jónéhányszor leírtad. Egyetértek CsillagTM hozzászólásával, de gondolom, Te el sem olvastad.

111. niki607
2010. nov. 17. 15:16
Csak az az amit ő nem akar mindíg annak kell lenni amit ő akar de most ár ez sem érdekel, csak szeressen
110. nikletty (válaszként erre: 109. - Niki607)
2010. nov. 17. 15:13
De ez nem hiba! Egyszerűen két embernek vannak különböző elképzelései, vágyai... ennyi... de ha szeretitek egymást akkor kell kompromisszumokat kötni... kisebbeket-nagyobbakat... hát ez egy nagy... :S S remélhetőleg sikerülni is fog!
109. niki607
2010. nov. 17. 15:01
Van testvére de ő már nem lakik itt és ezúton is ezt kapja ő kap a testvére helyett is mert ő nincs itthon és ő a szent. Ő kiskorában beteg volt és ezért olyan szülős de alapjában véve jó ember és tényleg mindent megkaptam tőle kivéve ugye ezt ezért mondtam hogy én vagyok a hibás.
108. nikletty (válaszként erre: 107. - Niki607)
2010. nov. 17. 14:46

Hát nehéz, főleg ha valaki tényleg ennyire makacs... az én párom is, de ő azért előbb felengedő típus azt hiszem...

Beszélj anyósoddal tán, hogy próbálja magát függetleníteni, mert így a párod morci mindig - a fiúk valóban nem bíják, ha sokat vannak piszkálva, úgy érzik állandóan cseszegetik őket, és akkor supsz bezárnak minden ajtót, és nem tudsz vele akkor te beszélni vele, közeledni hozzá... szerintem próbáld folytatni ezt a próbát, hogy lássa tényleg nem csak mondod, hanem tényleg szeretnéd hogy egy család lehessetek...


a költözés dolgot én megértem teljesen a részedről, de valószínűleg valamiért a párod túl szülő-függő így lett nevelve vagy ilyesmi (feltételezem tán hogy nincs is tesója, vagy??), ezt valahogy át kell hidalnotok, s tény ez tőled több áldozatot vár el, tőled függ, hogy be akarod-e vállalni... biztos van aki nem tenné, de te tudod mennyire akarod, szetereted őt


pusz

107. niki607
2010. nov. 17. 14:40
Ezt próbálom már egy jó ideje ezért vettem a könyvet de az anyósom is közbeszól néha ezekkel a dolgokkal. Nem tudom meddig várjak még, túl büszke.
106. nikletty (válaszként erre: 105. - Niki607)
2010. nov. 17. 14:27

de nézd csak mondd el, hogy konfliktusotok van, nektek kell megoldani... nem vagy hibás, mindenhez ketten kellenek...


ha nem haragszol olvasgattam más hosszászólásaid, látom tényleg régóta húzódnak a dolgok, s korábban te voltál vele távolságtartó,akkor ő is visszavonul, és akkor megy kicsit ez a hozavona, hogy egyik sem akar engedni, szerintem nincs veszve, de ne add fel!! Légy okosabb, közeledj hozzá, Újra közel kell kerülnötök egymához! Lelkileg és testileg is! Csábítsd el!!!!;)

105. niki607
2010. nov. 17. 14:24
Ja és elmondom azt is hogy én vagyok a hibás nem a fia még akkor is ha utálni fognak akkor talán nem őt fogja cseszegetni.
104. nikletty (válaszként erre: 103. - Niki607)
2010. nov. 17. 14:17

ezt végül is finomna négyszemközt elmondhatod

lehet ez egy jó lépés lenne, s párodat nem éri annyi atrocitás, s talán elindulna valami...

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook