Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelempróba fórum

Szerelempróba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
103. niki607
2010. nov. 17. 14:07
Arról beszélnék vele hogyan érez a ia mert ő ezt nem tudja és hogy akko is ha jót akar rosszat tesz azzal hogy beleszól, ezt nekünk kell megoldani.
102. nikletty (válaszként erre: 101. - Nikletty)
2010. nov. 17. 14:00
sajnos magát a helyzetet konkrétan nem látom, de ha tényleg így van, hogy elmodtan neki, és TÉNYLEG már fél éve mondod neki, hogy de vele akarsz lenni, stbb... és azót mégis paraszt veled, akkor még folytasd a 40napot! és ha semmi,nem változik,nem szeretget vissza, akkor tégy durvább lépést
101. nikletty (válaszként erre: 100. - Nikletty)
2010. nov. 17. 13:58

beszélhetsz anyukájával végül is igen, arról hogy a párod azért olyan amilyen, s hogy nem follyon bele különösebben...


akkor viszont ha a párod semmiképp nem tágít külön életbe, akkor tényleg neked kell döntened, szereted-e annyira, hogy jó-e neked így is., ha igen, ezt mondd el így neki is, hogy átgondoltad stb... de most már nem érted, hogy mért bunkó veled (a párod), hogy segítsen, hogy jobb legyen újra... szerintem az ilyennek nem kéne fél évig tartania

100. nikletty (válaszként erre: 98. - Niki607)
2010. nov. 17. 13:54

de vele mit szeretnél megbeszélni?


a pároddal van a baj, ő viselkedik izén, nem?

99. nikletty (válaszként erre: 96. - Niki607)
2010. nov. 17. 13:53

Hát ha Te el tudod fogadni, hogy itt lakjatok, akkor most mégis csak a Párodnál van a labda...

A szülőknek nem kéne belebeszélni a dolgaitokba különösebben, a párod meg ha csak úgy amúgy bunkó veled meg ilyesmi, annak kéne az oka... de ha megy ő amúgy ilyen, és nem változik, akkor sajnálom...

De most tulajdonképpen mi is a baja???? nem értem :(

2010. nov. 17. 13:52
Szerinted nem lenne jobb ha beszélnék az anyósommal?
97. nikletty (válaszként erre: 95. - Niki607)
2010. nov. 17. 13:50
oh ez a fajta hozzáállás viszont ismerős... családi berkekben van aki hasonlóan gondolkozik... :S
2010. nov. 17. 13:29
Már mondtam neki hogy ez így nem jó és hogy legyen normálisabb és higgyen nekem de azt mondja várjak majd az idő megoldja és én fél éve várok és bizonyítok és csak roszabb. Ezért akartam a szüleivel beszélni hogy ez így nem jó
2010. nov. 17. 13:28
Mert nagyon nagy ez a ház és elveszlünk benne meg ő nem vesz fel kölcsönt mert ő nem megy akármilyen házba. Szerintem az veti vissza hogy próbál az anyósomnak bizonyítani, hogy ne legyen ő a fekete bárány. Ja és azért is mert azt mondták ha mi elköltözünk ők eladják a házat és a párom meg akarja tartani hisz ebben nőtt fel.
2010. nov. 17. 13:12

de Párodnak mért jobb anyukádnéknál lakni? van ebben van valami ráció???????


mert ha szeret, előbb-utóbb szerintem a párok ha tudnak csak külön mennek, önállóan élni.

Értem, hogy a párod berágott, hogy jó ő adott egy életteret, de hát az is a SZÜLEIÉ...


le kell tisztázni, kérdezni a párodtól, hogy ha nem hajlandó külön élni a szülőktől, akkor próbál kicsit normálisabb lenni újra, hogy jobb legyen, Te pedig elfogadod az itt lakást... de ha továbbra is bunkó veled, akkor...

De anyósnak kéne annyira okosnak lennie, hogy a Ti dolgotokba nem dumáljon bele,ő abba szólhat bele, hogy engedi-e, hogy ott lakjatok... lehet nem lenne ez az egész, ha nem itt laknátok, de tényleg...


Szóval párod mért nem akar menni külön?

2010. nov. 17. 13:08
Annyira besértődött hogy mivel én azt mondtam hogy ha nem képes feladni a büszkeségét a házra értve értem akkor hagyjuk abba. E miatt sértődött meg és azt mondja hogy nem mer nyitni felém mert fél hogy újra ezt fogom mondani ami nem így van de nem hiszi el pedig már egy fél éve tűrök neki és próbálom bizonyítani hogy szeretem ezért vettem a könyvet is. De rájöttem hogy én is hibás vagyok mert nem mehetek az álmaim után ha őt szeretem akkor csak ő a fontos.
92. CsillagTM (válaszként erre: 89. - Niki607)
2010. nov. 17. 12:52
aha, fasza. tehát a párod nem törődik veled, és még te vagy a hibás?!!! bogaram, ez marhaság. a párod kaphatna inkább a fejéhez, ha tényleg szeret, h így el fog veszíteni...
2010. nov. 17. 12:52
És minnél többet fordul elő hogy őt bántják köztünk annál roszabb a helyzet mert már szinte nem is szól hozzám vagy csak durván
2010. nov. 17. 12:50
Ezért érzem azt ha elmegyek és elmondom anyósomnak hogy én voltam a hibás engem fognak utálni és akkor őt nem bántják majd
2010. nov. 17. 12:49
Csakhogy én már sokmindent kipróbálta, és ő nem akar elköltözni ez szóba sem jöhet és azt mondta hogy ő mindent megadott én meg cserbenhagytam és ez igaz is sajnos későn jöttem rá hogy mindegy hol lakunk mit csinálunk az a lényeg hogy együtt vagyunk. Anyósom nem a ház miatt szólógat hanem azért ahogy viselkedik a párom velem, hogy vigyen el valahová stb és a párom csak azt látja hogy miattam bántják és ezt meg is mondta csak hogy tudjam és olyan jó éjszakám legyen mint neki volt.
88. CsillagTM (válaszként erre: 84. - Niki607)
2010. nov. 17. 12:49
nem, én nem áldoznám fel a szerelmünket. hanem helyrehoznám a dolgokat!!!!
87. nikletty (válaszként erre: 86. - Nikletty)
2010. nov. 17. 12:30

teszem hozzá ()-ben, hogy a párom már rég elvált mikor mi összejöttünk még is néha én is ilyenre gondolok...


de butaság, ő ettől nem lesz boldog...


a párod mit szeretne? Biztos veled élni, hogy házasok vagytok, stb, neki esett rosszul, hogy Te elköltöznél csak úgy... Találtok közös megoldást, ha szeretitek egymást, nem szabad csak úgy feladni, mert nem jön hupsz a megoldás, ne a most éppen könnyebb utat válaszd, mert hátha megbánod!


Mindig azt mondtam, hogy ki kell prbálni amit lehet, nehogy később az felmerülhessen, hogy "mi lett volna, ha..."

Tessék valami módot keresni, egy albi kettesben, vajon úgy hogy megy, stb...?

86. nikletty (válaszként erre: 84. - Niki607)
2010. nov. 17. 12:26

Niki, ő ettől nem lesz boldog, ne légy butus!


Nézd az én párom elvált, két gyerek... számtalanszor éreztem én is azt, hogy le kéne lépnem, és nekik jobb lenne ha én nem lennék... de ez hülyeség... és akkor magára hagyom a párom?? az ő exének is van új társa, új gyerek... hülyeség!!!!


Így a te esetedben is, az anyósod csak melléd állt lehet abban, hogy költözni kéne... de szerintem egy anyósnak nem is kéne ebbe belefolynia, a Ti ügyetek egymás között, és anyja az ő fiát nem bántja, csak mondja neki, amit gondol (gondolom nem fizikai bántásra gondoltál), ilyen máshol is van, más esetben.


Szóval butaság no, amin most kétségbeesve agyalsz.

Meg kell próbálni máshogy!


Igazából azt nem értem, hogy te el akartál költözni, és a párod nem. Ok. De párod mért nem akarsz költözni,nem akar szülőktől függetlenül élni? Nektek is jobb lenne egyet úgy megpróbálni! Pár hó pl albiban? Keressetek kompromisszumot! Hidd el van, csak adj időt, türelmet. Én nem látok itt akkora bajokat!

85. nikletty (válaszként erre: 76. - Niki607)
2010. nov. 17. 12:21

Niki!


ez tényleg butaság, ne add fel!

én is volt, hogy így éreztem, de nem vett volna feleségül a párod, ha nem szeretne és téged akarna...

egyértelmű, hogy a gond forrása az, hogy még a szülőknél éltek, ezért butaság elválni!

Ti egymást szeretitek, ti egy pár vagytok, hogy párod nem az anyjával fog családot alapítani.

Teljesen nem értem a konkrét helyzetet, de anyósok mindig is szokták kicsit fúrni a kismenyt, hisz "elveszik" a fiúkat, ha együtt laktok ez még jobban kijön...

Ne add fel! De mért nem próbáltok külön költözni? És úgy megpróbálni? Adjatok esélyt magatoknak máshogy!

2010. nov. 17. 11:15
miért? Te nem áldoznád fel magad hogy a szerelmedet ne bántsák? Hogy boldog legyen és jó legyen a viszony közte és a szülei közt, mert ez miattam nem jó.
83. CsillagTM (válaszként erre: 82. - Niki607)
2010. nov. 17. 11:11
szerintem hülyeséget csinálsz.
2010. nov. 17. 11:08
Azért bántja anyósom mert nem úgy viselkedik velem ahogy kellene, de ő azért viselkedik így mert én hibáztam, el akartam költözni ő meg enm, túl sokat akartam amire későn jöttem rá és olyanokat mondtam amit nem kellett volna. És mivel miattam bántják mert engem véd az anyósom ezért kel elmennem hogy ne bántsák, mert ha elmondom hogy hogy én vagyok a hibás akkor engem fognak utálni nem őt bántani és nem fog miattam szenvedni. Még nem tud róla mert ezt tegnap este mondta és én dolgozom és azóta még nem beszéltünk.
81. CsillagTM (válaszként erre: 80. - Niki607)
2010. nov. 17. 10:53

1. miért bántják?!


2. miért te vagy a hibás?


3. emiatt miért lépsz le?


4. a férjed mit gondol arról, h el akarod hagyni?ú


5. változik, javul vmi, ha elhagyod?

2010. nov. 17. 10:50
igen szeretem pont ezért akarok elmenni, mert amíg én ott vagyok őt bántani fogják mert az anyósom engem véd. Hát nem érted őt bántják pedig én vagyok a hibás és ha elmegyek akkor nem fogják többé bántani.
79. CsillagTM (válaszként erre: 78. - Niki607)
2010. nov. 17. 10:41
hát én ezt nem értem. sose hagynám el a férjem, ha szeretném...inkább átbeszélném vele a dolgokat. szereted te egyáltalán?!
2010. nov. 17. 09:53
Sajnos ezt kell tenne hogy ő boldog lehessen, mert nem akarom hogy miattam szenvedjen és ha elmegyek de előtte tisztázom a helyzetet anyósommal és ezzel őt is akkor nem fog kapni többet miattam.
77. CsillagTM (válaszként erre: 76. - Niki607)
2010. nov. 17. 09:47
?! elhagyod a férjed?!
2010. nov. 17. 09:31

Sziasztok


Sajnálom hogy ezt kell írnom de 11 nap után feladom a könyvet. Tegnap olyan dolog történt ami után muszály leszek. A férjem megint veszekedett az anyósommal és tegnap elmondta hogy megint miattam kapott. Az anyósom csak jót akar, de azzal hogy noszogtatja a páromat, de ezzel csak rosszat tesz, mert a párom úgy érzi hogy bármit is tesz az soha nem lesz jó és mindíg ő lesz a fekete bárány a családban. Ő csak azt látja hogy miattam kap a szüleitől, tehát addig amíg én ott vagyok addig ez így fog menni és én ezt nem akarom. Ma fogok beszélni az anyósommal és elmondom neki hogy én vagyok a hibás mert ez így is van mivel én kezdtem ezt az egészet és hogy ne a fiát büntesse miattam, ezután a párommal is fogok beszélni. De ahhoz hogy ő boldog lehessen nekem el kell mennem. Nem akarom tönkretenni a családját és azt sem hogy miattam hibáztassák. Én csak egy probléma vagyok ott amit meg kell szüntetni. Remélem valaki másnak majd sikerülni fog végigcsinálni a könyvet.

75. CsillagTM (válaszként erre: 74. - Niki607)
2010. nov. 15. 15:07
még csak menya vagyok:) csak kicsit sok a stressz mostanság, úgyhogy belevágtunk, jó móka:)
74. niki607 (válaszként erre: 71. - CsillagTM)
2010. nov. 15. 08:24
Neked sem jó a házasságod vagy csak újítani akarsz?
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook