Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelempróba fórum

Szerelempróba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. nov. 11. 10:21
Mostanra már rájöttem hogy mindegy hol lakunk mit csinálunk és mikor csak az a lnyeg hogy együtt tegyük azt. Más már nem érdekel. Csak attól félek hogy ez a 40 nap nem lesz elég és mi lesz ha az erőfeszítésem ellenére sem jön rendbe a dolog, bár bízom benne hogy igen.
42. nikletty (válaszként erre: 41. - Niki607)
2010. nov. 11. 10:17

minden rendben lesz!

csak kitartás!

hát igen a hirtelen kimondott dolgok... :S

aztán majd később ha rendeződtek a dolgok majd le tudtok ülni beszélni a hol lakás-ról is. Hát igen ezt együtt kell eldönteni.

2010. nov. 11. 09:49
8 éve vagyunk együtt mi is és elkövettem egy hibát, el akartam kötözni mert a szüleinél lakunk ő meg nem és nem gondoltam át rendesen a dolgokat és dühömben azt mondta hogy akkor hagyjuk abba, de természetesen nem gondoltam komolyan, de ezt utána hiába mondtam neki. Remélem elég kitartó leszek most már látom hogy nagyot hibáztam és ezért vettem meg ezt a könyvet hogy helyre tudjam hozni a házasságomat és ennek hatására kezdem érteni a dolgokat hogy nem fog menni egyik napról a másikra.
40. nikletty (válaszként erre: 36. - Niki607)
2010. nov. 11. 09:17
Hinni kell benne, ha ő az igazi, és szeretet egymás között is megvan, de valamiért most rossz let, akkor ha Te szereted, annak ellenére is ha ő negatívan áll hozzád most, ki kell tartanod, előbb-utóbb a szeretetre csak szeretettel tud majd válaszolni.
39. nikletty (válaszként erre: 38. - Nikletty)
2010. nov. 11. 09:15
1,5hét is eletelt... -akart lenni
38. nikletty (válaszként erre: 34. - Niki607)
2010. nov. 11. 09:12

Szia


Ez minden nap kis apróságok... igen mondtam neki, hogy de én szeretem, de már nem hitte el, azt mondta, hiába mondom, de nem érzi jó ideje... nagyon rossz volt :( mert hogy ha odamegyek hozzá már ideges lesz, mert csak hisztizni bújok oda (szinte minden délután tanultam, és valóban egy-két szuszra bújtam hozzá, s biztos nyafogtam csak a dolgok miatt)

És mondta, hogy megérti hogy kell pl tanulnom is stb, de nem jó a rangsorom, stb, és ugye a melóhelyén lett egy csaj, hogy hú de jól elbeszélgetnek hogy ő megérti, stb-stb... na persze, hogy értheti meg 1-2beszélgetés után, mikor én meg már évek óta ismerem...??? teljesen világossá vált, hogy kiábrándult belőlem, eltáválodott... és rájöttem, hogy valahogy meg kell neki mutiznom, hogy én ugyanaz vagyok, akit szeret!


Szóval hiába mondom hogy szeretem, éreznie kell!

Erre törekedtem! Változtattam a ransoron! Több időt töltöttem vele, akkor is odabújtam, közeledtem, annak ellenére hogy volt kicsit el is húzta magát :( , szóval minden nap, napról napra úgy cselekdtem, ahogy amúgy is cselekednék, hisz szeretem, csak nem volt egyszerűen időm rá, vagyis hát tényleg csak a dolgaimra figyeltem, és azt hittem ő kivár, mindent kibír, mellettem van, eszembe sem jutott, hogy... :S pedig hogy fenn maradjanak a dolgok minden nap kicsit tennünk kell érte, egymásért... Akkor tudtam, hogy miket szeret, és tudtam, hogy az a csaj nem tudhatja azt, és így tettem a kedvére, de nem szabad túlzásba esni, mert ő is mondta, hogy most csak azért csinálom, nem mert magától jön... és hogy nem így vagy, hogy sikerül a rangsoron változtatnom az idővel tudtam bizonyítani, hogy nem csak 1hétig tartott, hanem tovább, a vizsgaidőszakom alatt is. Hátrébb tettem a tanulást, a házimeló megvár, stb, és mégis minden meglett, és Ő is visszakaptam. És közben ő maga világosodott fel, hogy az a csaj nem is ismerő őt (a csaj adott neki valamit, amit én tudtam hogy nem szeret)


Szóval nálunk ez volt a helyzet, és hosszú idő volt, szóval ha így nézem ez az egész nehéz időszak nem fért volna bele 40napba :( bár lehet 1,5 is eltelt mire leesett, hogy mi a baj, mi változott, mikor észrevettem, hogy valami más, és mit csináljak... Volt fázisom, mikor azon gondolkoztam, hogy oké lelépek, de arra gondoltam, hogy ez az egyszerűbb lépés, meg akkor annak a csajnak nagyobb esélyt adok csak, mert hisz a párom nem lépett semerre, csak elmondtam, hogy van aki úgy érzi jobban megérti...


Na kb így volt!


Sajnos nem könnyű a komoly kapcsolatot, a szerelmet fenntartani, de megéri, kilépni, feladni egyszerűbb, én azt mondtam magamnak amíg a párom nem dönt (ergo nem mondta ki, hogy mást akar, és nem cselekedett ennek megfelelően, de a határt súroltuk), nekem addig ki kell használnom az esélyt, hogy bizonyíthassak.


Mióta vagytok együtt?

Nekünk ez a 8. év, s várjuk hogy beköltözzön a pocaklakó :)

(Sajnos ez sem problémamentes, az első terhességem rossz véget ért, most meg ezen kell-ett túllépni... )

2010. nov. 11. 09:11

Sziasztok.

Én is belenéztem a filmbe,azt hiszem mindketten megnézzük majd,ránk fér:)

Magyar szinkronnal is fent van,igaz 12 részletben.

2010. nov. 11. 09:11
Ebben a filmben pont arról van szó, ezt mondja a celeb is hogy nem tud tenni a kapcsolatukért ha a felesége nem akarja márpedig ő nem reagált azokra a dolgokra amket ő tett. De pont az a lényege az apja ondta el neki és a könyvnek is hogy egy ember is elég hozzá. Nem tudta ő sem hogyan szeressen valakit aki folyton elutasítja, és az ezzel kapcsolatos küzdelméről is szól. Ezért kezdtem el csinálni, mert nálunk is ez a helyzet, pont mint náluk csak nekem egy kicsit nehezebb megoldani a feladatokat, mert én ezek ellenére sok mindent még mindíg teszek, tehát főzök rá msok rá vasalok rá, tehát nekem olyan dolgokat kell kitalálnom amiket észre is fog venni.Tehát egy kicsit nehezebb megvalósítani.
2010. nov. 11. 08:52

"Lehet, hogy fura elmélet, de én azt vallom, hogy minden reggel kapunk egy esélyt, hogy az életünk, a munkánk, a kapcsolatunk fullos legyen. De ehhez két ember kell. Mindkettőnek bele kell tennie a kalapba azt, amije van. Mindent! És elmondják egymásnak a dolgokat. Megosztják a lehető legkisebb gondolatukat, érzéseiket. Problémáikat is. nem várják meg, amíg az nagy lesz. Amíg rájuk zúdul, mint egy lavina. Itt születik meg a társkapcsolat. Két önálló ember sohasem lesz ebben jó, mert háborúzni fognak, harcolni, mert kell lennie köztük valakinek, aki győz! Az egyénnek meg kell halnia, hogy megszülethessen a MI"


/Csernus IMre/

34. niki607 (válaszként erre: 31. - Nikletty)
2010. nov. 11. 08:47

Szia!


Írtad hogy ti is eltávolodtatok és te kitartottál és mondtad neki hogy szereted és hogyan bizonyítottál neki?

2010. nov. 11. 08:36
A könyv A Merj szeretni címmel van és csak 2300 ft, tehát nem is drága.
2010. nov. 11. 08:35
Itt vagyok csak nekem nincs net otthon csak a munkahelyemen, de én kitartó vagyok és szeretném végigcsinálni, mert eltávolodtunk egymástól, de én szeretem. Nincs senki aki ezt végigcsinálta volna?
2010. nov. 10. 17:05

na remélem nem szegek szabályt:

feliratos!


[link]


itt az első része, 10 percekben van a y-on fent, és jobb oldalt már mutizza a következő részt, katt és nézheted is a következőt!

30. nikletty (válaszként erre: 22. - Sopianae)
2010. nov. 10. 17:00

hát akkor pedig neki való lenne a film... kis elégedetlen, pedig kell a változatos kaja, az az ő egészségét is szolgálja.

De mit csinálna ha pl megkéred"nézzük meg együtt"? Feláll és otthagyna?


Jaj hova lett a fórum kiíró?

2010. nov. 10. 16:58
ja igen egyébként a vallást is beleviszi a film, de nem kell nagy hívőnek lenni, attól elvonatkoztatva is érthető
28. 2ed619333f (válaszként erre: 27. - CsillagTM)
2010. nov. 10. 16:07
nekem arra bibliai dolgok jönnek elő..vagy az a könyv?
27. CsillagTM (válaszként erre: 23. - 2ed619333f)
2010. nov. 10. 16:03
már az 5. hszben belinkeltem az irományt:P
2010. nov. 10. 16:00

Na felébredt az én "nagyalvóm".

Sziasztok

25. Sopianae (válaszként erre: 23. - 2ed619333f)
2010. nov. 10. 16:00
Jutúbon fent van az összes rész. Én is ott néztem bele. De már lejött a teljes film. Én átküldeném, de 1000 év mire felmegy.
24. Sopianae (válaszként erre: 21. - Nikletty)
2010. nov. 10. 15:59

Csak olyanokat nézünk, amiket mindketten szeretünk. Ilyen téren nagyon is egyetértünk.

A zenébe is minden ok. Ő rappet és rockot hallgattam. A kislány miatt egyik sem jó és most meditációsat hallgatunk néha.

Tökéletes társ. (majdnem) :)

2010. nov. 10. 15:58
valaki nem tudná nekem mailbe átküldeni tömöritve akár a filmet vagy a könyvet?
2010. nov. 10. 15:57

Belenéztem. A párommal tuti nem nézem meg. Mindig csak az én hibáimról van szó, de ő.... Nem kell nagy dologra gondolni. Pl.: ő főz. Ha én főzök, akkor nem minden nap húst hússal, hanem főzelékeket, tésztákat... És ez neki nem jó. Ez a legnagyobb gondja.

Meg hogy túl sokat sétálok a 6 hónapos lányommal....

21. nikletty (válaszként erre: 20. - Sopianae)
2010. nov. 10. 15:54

hm, biztos te is megnézel a pároddal olyan filmet amit te nem szeretsz annyira? nálunk ilyan Jacki Chan film...

cserébe ő is csak megnéz veled olyat amit te nézel szívesen

20. Sopianae (válaszként erre: 19. - Nikletty)
2010. nov. 10. 15:52
Mond a páromnak, aki utálja az ilyeneket. 1-2-ig fent vagyunk és csak utána van esélyem megnézni. A kislányom meg nappal kétszer 20 percet alszik és mellette nincs időm filmet nézni. Csak éjjel.
19. nikletty (válaszként erre: 18. - Sopianae)
2010. nov. 10. 15:51
csak úgy egy esti filmnek is tökjó!
2010. nov. 10. 15:50
Most töltöm enkórról. Nem mintha szükségem lenne rá, de hátha tanulok valami okosságot.
17. nikletty (válaszként erre: 15. - 2ed619333f)
2010. nov. 10. 15:50

hú hát net -be googlizva sok mindent lehet találni, egy net oldala is van

még úgy lehet meg találni, hogy fireproof,vagy túzbiztos szerelem

youte-on is fent volt, meg le tudtuk tölteni is ilyen töltő odlalakon

2010. nov. 10. 15:47

mikor nekünk volt az a nehéz időszak igen rossz volt, mikor éreztem hogy távol van tőlem, nem úgy ér hozzám, és nem is értékelt úgy amit próbáltam felé pozitívan közeledni (kérem ne csak a testi kontaktusra gondoljunk!!!!)

de szeretetre, szeretet a válasz!!! ha ő az igazi, sikerülnie kell, türelem! s csak szeresd!

2010. nov. 10. 15:46
ki irta a könyvet és mi a pontos cime? ugyanaz, mint a filmnek? melyik kiadótól lehet megvenni?
14. nikletty (válaszként erre: 12. - 2ed619333f)
2010. nov. 10. 15:45

nézzétek meg, tanulságos!

A két pár már szétmajra egymást, pedg még gyerek sincs! Már csak a rosszat látják meg, stb, a munka, meg stb forgatagában, maguk sem értik, hogy jutottak el oda... a lány eldöni válik, és nem tántorít, neki már jön az új pasi is képbe... de a pasi megpróbálja újra kimutatni, hogy szereti, hogy hogyan szereti...

no de nézzétek meg :)

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook