Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem, pénz, marketing fórum

Szerelem, pénz, marketing (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelem, pénz, marketing

1 2
2010. dec. 21. 13:17

Tetszett a cikked! Megnéztem az adatlapod, és féfri létedre -nem sértésből írom-, nagyon jól látod a dolgokat! Sajnos a többség csak magával van elfoglalva, és a felnövekvő generációba nem szorult elég odafigyelés, segítőkészség, persze tisztelet a kivételnek!

Én, 25 évesen sajnos ezt látom magam körül! Hála Istennek a szüleimtől jó példát láttam és megállom a helyem a nagyvilágban, lediplomáztam, munkahelyem van, jól érzem magam, és nem tartom fontosnak, hogy ami rajtam van éppen, mennyibe is került?!

Nekik az a lényeg, amit te is írtál, hogy minnél márkásabb ruha legyen rajtuk, "nevesebbnél nevesebb" szórakozóhelyen igyák öntudatlanra magukat, ahelyett, hogy tanulnának és vinni akarnák valamire, mert ugye anyuci és apuci nem fog örökké élni, hogy mindent megvegyen és pénzelje őket. De ez az én egyéni véleményem, nem áll szádékomban bárkit is megsérteni!

Kíváncsi lennék, más hozzám hasonló korú hogyan gondolkozik?!

Minden esetre jó volt olvasni a gondolataidat, köszönöm!

2010. dec. 21. 12:24

A fejlődő országok boldog gyerkei


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. dec. 21. 10:08
Mostanában sok vitát hallok, hogy miért születik több gyerek a fejlődő világban, mint a fejlettben. Mibe kerül a szerelem, és miért magasak az elvárásaink a párunkkal szemben. Miért nem boldog senki, miért választjuk gyerek helyet inkább a karriert, vagy magunk kényelmét, miért válnak el annyian.

Ugrás a teljes írásra: Szerelem, pénz, marketing
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook