Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szép, lapos has csak szigorú diétával lesz? fórum

Szép, lapos has csak szigorú diétával lesz? (beszélgetős fórum)


9. Icuska538 (válaszként erre: 7. - Glori88)
2023. ápr. 23. 09:43
Higyan mentél lejjebb ennyi kilóval?
2023. ápr. 17. 13:17

Köszi mindenkinek a hozzászólásokat.

Alacsonyabb alma alkat vagyok amúgy, bár most tényleg csak az utolsó 3 kg van rajtam az álomsúlyig - bár az 85%-ban a has-úszógumi régióban. Ezért nem érzem jól magam a bőrömben.

7. Glori88 (válaszként erre: 1. - Kelep3)
2023. ápr. 16. 16:40
Nekem ugyan nincs lapos, izmos hasam. Soha nem is lesz. De az elmúlt pár évben jóval kisebb lett, mint volt. Igen, kell az étrend és a mozgás. S igen, sokkal több türelem. Valakik sokkal nehezebb helyzetből indulnak. Én úgy voltam kb. 4 éve 110 kg feletti nő, hogy a combom, fenekem kicsit volt nagyobb, mint az átlag. A hasam köldöktől köldökig körbe 136 cm volt. Nagyon lógott, lötyögött a háj. Most 94 cm.
6. 69fcad429e (válaszként erre: 3. - Borian)
2023. ápr. 16. 14:04
Kb. 70%-ban a kaján múlik. Nekem azóta nincs (annyira) hordóhasam és adtam le jópár kilót, hogy nem eszem rántott, olajjal sült, zsíros ételeket és csokit sem (betegség miatt, de legalább ennyi haszna volt a sok korlátozásnak)
2023. ápr. 16. 13:28
Nem tudom, nekem általában elég lapos, de estére mindig kicsit kigömbölyödik. Reggel a leglaposabb, de nem feszes. Lóg a bőr (nem háj, csak bőr) rajta, mint a rongy. :D Nem zavar, olyan, amilyen.
4. jennyvagyok (válaszként erre: 1. - Kelep3)
2023. ápr. 16. 08:37

Ez összetett dolog.

Tudni kell, milyen alkat vagy. Mindig ilyen voltál?

Puffadástól nagy a hasad? Függ az étkezéstől?

Milyen a testtartásod?

Zsigeri zsírok vannak?

Szóval, áss mélyebbre!

3. Borian (válaszként erre: 1. - Kelep3)
2023. ápr. 16. 08:15

Igen, a fogyásban nagyobb szerepe van a diétának, mint a mozgásnak, a mozgás inkább formál, izmot épít.

Ha főleg a hasaddal van baj, akkor alapból azt mondanám, sokat kell hasizmozni, de helyesen, amikor összehúzod, kilégzés, elernyesztésnél belégzés, különben kidudorodó hasizmod lesz.


...de azt sem tudjuk, mitő ilyen a hasad... szültél? Mindig ilyen volt?

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Kelep3)
2023. ápr. 15. 23:53

Ahogy az köztudott, a kockák mindnekinek megvannak, csak a nagy százalék eldugja több-kevesebb háj alá.

Egyébként meg igen, türelmetlen vagy, hosszú idő, mire az évek óta összeszedett zsír lemegy róla, és még a genetika is befigyel, hogy van akinek onnan megy le utoljára.

És hát a diéta mellett az sem mindegy, hogy mennyire vagy vizesedve. Viszont ha egy alma evése után is kidudorodik, akkor az azt feltételezi, hogy a hasizmaid még nagyon gyengék, és nem tartanak. Meg hát a tartás sem mindegy. Egy kihúzott testhelyzet máris laposabb hasat eredményez, ha te mondjuk alapból görnyedt vagy, sosem lesz szép hasad...

2023. ápr. 15. 21:31

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék olyanoktól, akiknek a hasukat sikerült egy puding megereszkedett állapotból sportos feszesre kidolgozni!

Január óta heti 3 szor edzem cardio + erősítés, kalóriákat számolom, mégis úgy érzem, hogy a hasamnak 0 tartása van továbbra is, tehát kiáll amint egy almánál többet eszem, pedig látszik hogy izmosodtam. Nincs nagy súlyfeleslegem épp ezért most igen aránytalanul nézek ki.

Türelmetlen vagyok vagy tényleg csak szigorú fitness etkezéssel lehet elérni hogy lapos legyen a hasam???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook