Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szentendrei anyukák csevegjünk fórum

Szentendrei anyukák csevegjünk (beszélgetős fórum)


57. Kockásfülű nyúl (válaszként erre: 51. - Bocianya)
2010. jan. 22. 12:53
Igen,azon mész fel a Fő térre.
2010. jan. 22. 11:25
Egyébbként tudni az okot, hogy miért a változás? És mit szólnak az ovónénik?
55. Bocianya (válaszként erre: 53. - Lóczy Mária)
2010. jan. 22. 11:18
ez sajna megtörtént most ott tartunk hogy jövöhéten lesz szülöi ahol is a polgármester meg az egyháztol jön valaki...
2010. jan. 22. 11:16
Köszi Kockásfülű nyúl, megnézem majd, vagyis megkeresem. mi újság nálatok?
53. Lóczy Mária (válaszként erre: 52. - Bocianya)
2010. jan. 22. 11:15

Szia!

Hát írjatok petíciót, meg hívjatok össze rendkívüli összülőit és hátha vannak ügyvéd szülők és tudnak tanácsot adni.

2010. jan. 22. 10:13
szerintetek mit tehetnének a szülök hogy ne zárják be az ovit és hogy ne legyen egyházi?
51. Bocianya (válaszként erre: 49. - Kockásfülű nyúl)
2010. jan. 22. 10:12
Igy rémlik az utca neve de most nem tudom hova rakni az ott a fötér felé van valahol?
50. Bocianya (válaszként erre: 46. - Lóczy Mária)
2010. jan. 22. 10:11

Szia!

Megszokta csak képzeld most akarják az ovit bezárni és egyházit csinálni belölle:(

49. Kockásfülű nyúl (válaszként erre: 41. - Bocianya)
2010. jan. 22. 09:25
Ha kicsit följebb mész a Dumtsa Jenőn még vannak gyerek.babaruházati boltok...ha még megvannak:P
2010. jan. 22. 09:24
Az ovik, bölcsik nagyon jók Szentendrén.
47. Kockásfülű nyúl (válaszként erre: 41. - Bocianya)
2010. jan. 22. 09:23

Sziasztok:)


A biopiacra gondolsz,mi sokat jártunk oda,nagyon szerettem:)

2010. jan. 21. 21:48

Szia! Bocsi, hogy egész nap nem jelentekztem, de megjött a menzim és nagyon ki voltam, délután lefeküdtem Gyurikával aludni. Egyébbként meg Ő is nagyon nyűgi volt egész nap.

A kisfiamnak most már ugyanazzal a mosóporral mosok, de baba öblítőt használok, és külön mosom az ő ruháit.

Azt a bio kölest én is szoktam venni Gyurikának.

Én ma annyira nem bírtam, hogy csak lencsefőzit csináltam és mellé főtt tojást. Majd holnap készítek valami kis pulykapörköltet, sok töldséggel ,meg krumplipürével.

Képzeld a fiam olyan jó evő, hogy reggelire a sajzos kenyeret tejbegrízzel ette:))

Megszokta már Lili Szentendrét meg az ovit?

2010. jan. 21. 14:21
Nem rossz, mi is átestünk ilyenen volt 1-2 esésünk. lassan megyek a gyerköcért.rakott kellt csináltam.
2010. jan. 21. 09:43
Hú jó hibásan írtam bocsi. Az első mondatból kimaradt az is. Nehéz így írnom, miközben Gyurika motorozni tanul EGYEDÜL:)))
43. Bocianya (válaszként erre: 42. - Lóczy Mária)
2010. jan. 21. 09:30

Szia!

most éppen fülgyertyát a tádét szeretném. de elég sok mindent amugy vettem a multkor buzakorpát, meg a gyerköcnek szoktam néha venni ilyen kölest ami olyan mint a puffasztott kukorica.

mit föztök?Édes lehet a fiad ahogy énekel.

a gyerköcnek külön mosoporral mosol vagy azzal amivel a tiéteket?

2010. jan. 21. 09:23

Szia!

Hát mit mondjak nekünk van ma mit csinálni. Most éppen főzök Gyurikával...ő még énekel is közben. Vasalni nálunk szerenvsére a férjem szokott:)))

Be van rakva egy nagy adag gyerekruha a mosógépbe , aztán jöhez a miénk, ja és mindeközben folyamatos pakolás. Kicsit játszunk is meg kellene menni szánkózni is. Köszi ezt a baba boltot, megnézem.Nagyon durva mennyibe kerül ma a babruházat.Mit szoktál a gyógynövényesnél venni?

2010. jan. 21. 08:48

Szia!

reggelizem éppen...lánykám az oviban nekem meg lesz mára mit csinálni valom... a száritorol kéne elpakolnom a ruhákat. szeretsz vasalni? szoktál?

én megmondom öszintén nem kedvencem a vasalás... akkor inkább fözök vagy ilyesmi...

ti ma mit csináltok? lehet be kéne néznem a gyogynövénybe a Hév állomásnál van 1 kicsit föllyeb meg 1 egészen nagy ezeket már felkutattam. oh és még valami a Holdas udvarban az a fö posta mögött van van 1 nagyon jo baba ruházati bolt használt és uj ruhák. ezt is véletlenül vettem észre anno.

2010. jan. 20. 22:06
Álltalában a Corában vásárolunk, de most csak egy Spárra jutott energia. OK akkor holnap!
2010. jan. 20. 20:59

Szia!

Hulla vagyok igy már megyek is aludni holnap szabad, jövök és mesélek.Corába voltatok vagy kissebb vásárlás volt?

2010. jan. 20. 18:37
Most egy kicsit elhúzunk beszerző útra mert nincs semmi az éléskamrában:)))De visszanézek még!
2010. jan. 20. 18:19

Ez a zenebölcsi 0-tól 3 éves korig van. Énekelünk , játszunk, mondókázunk meg ilyenek. Ez a Duna parton van az Erste bank mellett. Van zeneovi is ovisoknak.Ritmusérzékejlesztésnek is jó.

Igen minden második nap szoktam főzni, de annyira nem szeretek előnyben a gyorsan elkészíthető kaja. A fiam mellett ez művészet mármint a főzés.

Az oviba hozzánk ilyenkor álltalában muffint, kuglóf félét vagy kekszféléket hoztak, de kakós csiga is volt néha.

A gyerkőckém szerencsére mindenevő, imád enni, és a cici a kedvence. Nemis tudom hogy fogunk leszokni.Milyen volt a munka?

2010. jan. 20. 17:19

Éppen éhezik a család, rakott kelt csináltam ma.te szoktál fözni? szeretsz?

nemsokára az oviban Farsang lesz nem tudom mit kéne vinni(süti félét) a fánk szerintem csak frissen jo,nem? gyerköcöd mindenevö? mi a kedvenc kajcsija? vagy cicizik még?

35. Bocianya (válaszként erre: 33. - Lóczy Mária)
2010. jan. 20. 17:15

Szia!

milyen ez a zene suli direkt ilyen picurkáknak van?

hol volt ez helyileg?

34. Lóczy Mária (válaszként erre: 32. - Bocianya)
2010. jan. 20. 13:23
Kicsit elrontottam a magam hozzászólására válaszoltam, néha szétszórt vagyok. :B
33. Lóczy Mária (válaszként erre: 31. - Lóczy Mária)
2010. jan. 20. 13:22
Helloka! Ma voltunk a zenesuliban ilyen zenés foglalkozáson, persze az elejét végig sírta de aztán feloldódott. Fél agyerekektől, főleg ha valamelyik kiszámíthatatlanul közeledik.
2010. jan. 20. 10:22

Szia!

nem nem ott de jo lenne, az innen nagyon messze lenne és föleg keresztül a városon. ma mit csináltok a gyerköccel? az enyém ovcsiba van már, én meg doli. most mennem is kell.

31. Lóczy Mária (válaszként erre: 26. - Bocianya)
2010. jan. 19. 20:24
Béres László doktor úrnál. Előtte a Margitban dolgozott, de most azt hiszem csak külsősként dolgozik a II.számúban . Imádom nagyon korrekt volt velem. Ott dolgozol?
2010. jan. 19. 16:18

Szia!


Hüü hát igen a Campona nem itt van, pont a ,másik végen...

2010. jan. 19. 14:35
Én egy oviban dolgoztam, ahová sajátos nevelési igényű gyerekek jártak .Elég kemény volt. Tanítónő lennék, de ovónként dolgoztam.Ez aCampóna mögött volt úgyhogy oda nem szeretnék vissza menni,nagyon messze van innen, pedig várnak.
2010. jan. 19. 14:33
igérem jövök délután

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook