Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemműtét több mint 7-10 éve? fórum

Szemműtét több mint 7-10 éve? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 2. 14:36
sziasztok forumozok
2010. jan. 4. 14:34
.
2010. jan. 4. 09:34
hol keresgelje szerintetek, marmint tud e valaki magyar, de kulfoldieknek szant oldalat, forumokat?
2009. dec. 31. 08:14
barmilyen info jol jon
2009. dec. 30. 18:45
Én Optikmed-nél voltam, teljesen elégedett vagyok. Ha kell info, szólj!
2009. dec. 30. 13:35

Szia!


Utána néztem, itt egy elérhetőség ahol tudsz informálódni.


Focus Medical Mikrosebészeti és Lézer Központ, Budapest.

www.focusmed.hu

Itt nézelődj, ha van időd.


Sok sikert!

9. Ditti16 (válaszként erre: 8. - Bfd6e572b2)
2009. dec. 30. 13:10

Szia!


Én is nagyfokú közellátó vagyok, mint írtam 17 évvel ezelőtt megoperáltak. Nekem is rohamosan romlott a látásom, és a végén azt mondták, hogy ha nem operálják meg akkor megvakulok.

Gondolhatod mi játszódott le bennem.

Végül a Debreceni Klinika Szemészeti Osztályának vezető főorvosa elvállalta a műtétemet, azóta egy cseppet sem romlott a szeme.

Magát a műtétet nem éreztem, hiszen altattak. de utána kőkeményen be kellett tartanom azt, amit az orvos előírt - így ennyi év távlatából azt mondom megérte!

Bár az is igaz így egész életemre arra ítéltem magam, hogy szemüveget kell hordanom.

Nem tudom te hallottál-e már a lézeres szemműtétről?

Én már ilyen helyen is megfordultam és azt kell, hogy írja, neked, akik ezen átestek bizony nagyon elégedettek voltak az eredménnyel.

Tudom neked ajánlani a Focus Medicalt.


Teljesen megértem aggodalmadat.

Kívánom, hogy megtaláld azt a lehetőséget, ami számodra a legjobb!

Talán az interneten is találsz számodra hasznos dolgokat pl: orvosok, klinika ..stb, érdemes kicsit kutakodni!

8. bfd6e572b2 (válaszként erre: 7. - Ditti16)
2009. dec. 30. 10:15

Szioka,


rovidlato vagyok, de felevente romlik a egy feldioptrat. Hat elegge rossz erzes, es hallottam errola sasklinikarol, de ami a legfontosabb, hogy mindig van a orvostudomanynak egy explorativ aga is, amire csak evek elteltevel tudjak azt mondani, hogy nincsenek karos mellekhatasai, vagy utohatasai. Biztos te is tudod, hogy a mutet sikerult a beteg meghalt. Altalaban kulfoldon, mar tobb mindent lehet hallani, mert ott, mar regebb ota alkalzazzak ezt a metodust, es azert szeretnem elkerulni, hogy nehogy rosszabb, ill. visszafordithatatlan a folyamat.

2009. dec. 30. 08:33

Fel a fejjel biztosan lesz segítség! Nagyon fontos, hogy olyan orvost találj, aki nagy rutinnal rendelkezik, és van neve is ezen a területen.


Bocs az előbbi üzinél lett 1-2 helyesírási hibám, de ez nem e látásom miatt van - csak sötétben gépeltem.


Ha ez számít, én szorítok neked, hogy minden rendben legyen!

2009. dec. 30. 08:28

Szia pottom panna!


Nem tudom konkrétan mi baja van a szemednek, de a mai világban, mikor olyan modern gépek segítik az orvosok munkáját biztosan lesz segítség.

Ami engem illet én látáskárosodottan születtem, nagyfokú látásromlással. Meg is mondták már egészen kis koromban, hogy valószínű műteni kell majd a szememet a gyors romlás miatt. Kicsit előbb következett be ez a nap, mint amire az orvosok számítottak - de eljött. Csak 18 évews voltam mikor megmútötték a szememet azért, hogy elkerüljem az örök sötétséget (vakságot).

Mit mondhatnék nagyon szerencsés vagyok, mert egy klinika szemész főorvosa mútött meg és azóta sem romlott a szeme, pedig eltelt már azóta 17 év.

2009. dec. 30. 07:03
.
4. bfd6e572b2 (válaszként erre: 3. - Lunimaci)
2009. dec. 29. 20:06
azert kerdeztem kulfoldieket, mert gondoltam, hogy kinn mar regebb ota vannak ilyen mutetek. Marmint, hogy nem 7-10 eve, hanem 30-50 eve. Tudod soknak tunik, de nem akarok orgen, es masra utalva elni.
2009. dec. 29. 09:16
Szintén magyar vagyok :), és 15 éve csinálták , még szikével. Fél siker volt, az egyik tökéletesen sikerült, de a másiknál a hegesedéssel probléma lett (nem biztos hogy műtéti hiba: pár nappal utána megütöttem), azóta azzal az éles kontúrokból kettőt látok. Az éleslátás viszont azóta is jó, pedig mindent csinálok, amit nem szabadna: nehéz fizikai munka, 4-5óra monitornézés naponta... annyi, hogy könnyebben fárad, mint régen, és érzékenyebb az erős fényre.
2009. dec. 29. 09:02
Miért külföldi kell? Nekem kb 5-6 éve volt és még mindig teljesen jó!
2009. dec. 29. 08:31
tudtok e kulfoldi szemelyeket akik mar regebb ota megoperaltattak a szemuket. Tobb mint 7-10 ev. Azert kerdezem, mert kivancsi vagyok, hogy mi van a "sovenyen tul"- azaz mi tortenik evekkel kesobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook