Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


4448. abb21ff034 (válaszként erre: 4434. - Bernike19)
2012. jan. 8. 13:59
Berni menj át a dermaroller fórumra és keress rá Brownie hozzászólásaira. Most tudtam meg ugyanazon orvos kezeli mint Téged...(látott már az orvos személyesen?)
4447. abb21ff034 (válaszként erre: 4443. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 8. 13:42
Na ezek után böcsszóra nem értem! Kersztes doki Brownie-t türelemre és egy év intenzív havi rollerezésre "ítélte" míg Berninek azt mondta elég egy is? Valamit félreértettem? Hisz láttátok bemásoltam egyik hozzászólását amit (ezek szerint)ugyanazon orvos "elrendelt".De hisz a két -ugyanazon orvos által előírt rollerezés,a mechanizmus magyarázata- SZÖGES ellentétben egymással. Nem értem.
4446. gabicica1 (válaszként erre: 4385. - Hexilein72)
2012. jan. 8. 13:39
a szemhéj pl.sminkelésnél még érzéketlen nekem is, és olyan furcsa, mintha nem is az enyém lenne... mikor a pilláim festem, az meg csiklandos... de beteg érzésem nincs.
4445. vajdai (válaszként erre: 4438. - Borzoska3)
2012. jan. 8. 13:36

Nagyon szépen gyógyul. Most lemostam szappannal és befújtam a vizemmel. Most szárad és bekenem az orvos által kapott krémmel.

Szépen kezd a vörös átmenni rózsaszínbe.

Majd holnap csinálok képet addigra már látható lesz a javulás szerintem.

Örülök ,hogy te is ilyen jól állsz.

Majd te is tegyél fel képet ,nagyon kivi vagyok rád.!!:))

4444. gabicica1 (válaszként erre: 4387. - Hexilein72)
2012. jan. 8. 13:35

Szia Hexi!

Én is érzek még feszíítést a bal szememen, de enyhül, napról napra jobb. A belső borsó féle hólyag már szinte teljesen felszívódott. A szemem külső részén azonban még nem múlt el a csomó féle. Gondolom annak több idő kell, hogy kisimúljon. Az orvos is azt mondta ott vastagabb bőrt kellett eldolgoznia. Türelem Neked is!

Te dolgozol már? Én már 1 hete. Első napokban még jobban elfáradt a szemem, aztán egyre jobb lett. Senki nem vett észre rajtam semmit...

4443. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4435. - Abb21ff034)
2012. jan. 8. 13:10
Igen, ez is Brownie volt, akit Keresztes doki kezel, szóval róla szól a rege....
4442. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4438. - Borzoska3)
2012. jan. 8. 13:08

Igen, a kenegetés sztem is nagyon jót tesz, a feszülő, száraz érzést én pl. nagyon rosszul viselem.

Hogy tervezed meddig tart még a kezelésed, miben egyeztetek meg?

4441. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4430. - Abb21ff034)
2012. jan. 8. 13:04
Brownie-t éppen Keresztes doki kezeli, nála szembetűnő a változás, neki komoly hegei vannak, túl van kb. 6-7 kezelésen, amit a doki végzett, és nagyon elégedett, én éppen az ő példája miatt ajánlom mindig őt, mert személyesen nem ismerem.
4440. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4429. - Tanti59)
2012. jan. 8. 13:03
Kárász T.
4439. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4431. - Vajdai)
2012. jan. 8. 13:02
Én éppen azt írtam, hogy kenegesd, az jó rá nekem, attól kevésbé hámlik, nekem ilyenkor imádja a bőröm az állandó utántöltést!
4438. Borzoska3 (válaszként erre: 4431. - Vajdai)
2012. jan. 8. 12:46
most tartok a 7. kezelésnél, tegnap erősebben megcsiszoltak és az IPL is erősebb volt. Nekem is húzódik a bőröm és ma reggelre már hámlik is. Állandóan vastagon krémezem a bőrt, ettől "felolvad" a hámlás és óvatosan kis gusztustalan hurkák formájában le lehet söpörni az arcról. Neked "igazi" sebeid vannak, csak azzal kellene kenegetni, amit az orvos ajánlott, de szerintem jól teszed, hogy folyamatosan kened. Azt hiszem, hogy ha nagyon feszül a bőr egyrészt kellemetlen érzés, másrészt, ha nevetsz - beszélsz (mivel nem rugalmas a bőr) újra ráncolódhat. Majd tegyél fel új képet, ha ráérsz...
4437. abb21ff034 (válaszként erre: 4434. - Bernike19)
2012. jan. 8. 12:17
A kozmetikusok hivatalosan 1 milli alatti tűvel dolgozhatnak...(pusztán arcpír megjelenésig)a dermis kb másfél milli mélyen van (ahová le akarunk jutni,hisz ott a tartomány 90% kollagén!)Így egyetlen kozmetikus sem fogja bevállalni,hogy hatásos tűmérettel dolgozzon.
4436. abb21ff034 (válaszként erre: 4434. - Bernike19)
2012. jan. 8. 12:14
Helyesen teszed! Gyűjtsd be a véleményeket és dönts magad. Én is így tenném.(és tettem). A dermarollerról már szakirodalmat is találsz így teljesen felkészülten teheted fel a kérdéseidet.Sőt.Érdemes kontaktusba lépni Kersztes doktor által kezelt páciensekkel is.(ha van rá módod).
2012. jan. 8. 12:11

Több hónap múlva látszik az eredmény, én 8 hónapja voltam az első kezelésen és kb. a 4. után volt látványosabb a javulás. A hegek nagyon lassan töltődnek fel, én is reklamáltam már érte. "Orvos szerint kezelésenként átlag 0,1 mm-t emelkednek, töltődnek,ő már sok kezelést végzett és ez a tapasztalat. Ennyi idő után én ezt el is fogadom, reálisnak tartom, mert látom a saját bőrömön a változást. Ha megszemléled a munkaterületet, könnyen megállapíthatod, hogy mire számíthatsz. 1 évet nyugodtan kalkulálhatsz magadnak , én is úgy számolom, hogy január-február környékén már igen elégedett leszek:))"


A derma fórumról egy tapasztalt rollerozós orvos által kezelt hölgy hózzászólása.(az orvos kb 600! rollerozást végzett ezidáig)

4434. Bernike19 (válaszként erre: 4430. - Abb21ff034)
2012. jan. 8. 12:03
Kitanítotok itt engem,úgy,hogy felkészülök konkrét kérdésekkel fogok menni,de csak áprilisban lesz ennyi szabadságom,hogy ezt a kemény nyúzást bevállaljam.De tanulmányozok mindent és érdeklődöm.Azt amit több kozmetikus állít akik csinálják megint homlok egyenest más mint az itteni vélemények.De itt még nem beszéltem a páciensekkel,de felveszem velük a kapcsolatot,állítólag nagyon elégedettek.Mindenről beszámolok,dermoroller ügyben amit megtudok itt Szeged környékén.Most már én is kíváncsi vagyok Dr.Keresztes szakszerű véleményére is.
4433. Bernike19 (válaszként erre: 4383. - Vajdai)
2012. jan. 8. 11:53

Nekem is mindig kijön a szájtetkónál,és most nem,csoda.De olvastam,hogy a szakszerűen szeded a Tervirán gyógyszert(előtte 3 nappal már)sokszor olyan hatása van,hogy fél évig sem tud aktivizálódni a herpesz.Nekem a Tervirán krém helyett Virolex (szemkenőcs)herpeszre,vény köteles.Számra kentem jobb volt nem szárin olyan hirtelen.Mondjuk drágább,de nekem bejött.Szóltak,hogy bármi komolyabb beavatkozás éri az arcomat ezzel mindig számoljak és kezdjem el a megelőzést.Furcsálom,hogy nálad ezt elmulasztották megkérdezni és megtenni a megelőző lépéseket.Most napi 5 db gyógyszer és külső krém.

e

4432. abb21ff034 (válaszként erre: 4427. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 8. 11:50
Bár nem láttam a nózidat,de nem lehet hogy túl kritikusan szemléled? Természetesen akárhogy is van,a legeslegfontosabb hogy Neked tessen.
4431. vajdai (válaszként erre: 4425. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 8. 11:49

Miért ne kenegessem mindi?

Hagyjam szárazon. Akkor meg úgy húzódik majdnem szétreped. De most ebéd után kipróbálom.


Nálunk ma lájtos a menü rántott karaj szezámos csirkemell rizi-bizi és lesz egy Móczár torta ,mivel tegnap volt az uram névnapja.

2012. jan. 8. 11:49

Hú csajok lassan grafomán leszek. Szóval kb amire emlékszem:

1. Ildikém a herpesz ha hajlamaos vagy rá a lézertől jött ki. Általában megkérdezik van-e rá hajlamod,így előtte elkezdenek gyógyszerezni. Minden el fog múlni a hámlás és a herpesz is. Gyönyhajú helyett gyönybőrű lány leszel.Kezet rá.

2. Berni drága én olyanokat is ismerek akik passzív vagy egyáltalán nem fórumozó rollerezők. Azonkívül érdemes egy Brownie (remélem jól írtam a nevét ,de Bali majd kijavít)akit szintén orvos nyúzott. Mindenki egyöntetű véleménye ha abbahagyod a kúrát az első egy két alaklommal el se kezd. DE! Ha az orvos ennyire állítja sikerét miért ne próbálnád ki? Konkrét kérdéseket tehetsz fel,amire ha hitelesen válaszol meggyőző lehet.A legmeggyőzőbb azonban a saját arcod tükérképe lesz a gyógyulás után pár héttel,hónappal...puszi

4429. tanti59 (válaszként erre: 4427. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 8. 11:43
Lehet lemaradtam vmiről-ki csinálta a nozikádat?
4428. Borzoska3 (válaszként erre: 4422. - Tanti59)
2012. jan. 8. 11:43
Mai ebédem: narancs, grapefruit, joghurt, alma :)
4427. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4420. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 8. 11:39

Igen, szívesen hallanék én is mindenkiről, aki hirtelen eltűnt, de sajnos sokan, és én is ilyen vagyok, inkább magukba fordulnak ilyenkor, és inkább hallani sem akarnak a témáról.

Én még ma is gondosan ügyelek rá, hogy a tükörben ne akadjon meg hosszasan a szemem az orromon, mert akkor nagyon el tudok keseredni, nem foglalkozom a kérdéssel, nekem ez használ, másnak éppen ellenkezőleg. Remélem a lányok időhiány miatt , és nem elkeseredettségükben hanyagolnak minket, de azért jöhetnének lgbb 1 -2 megnyugtató mondat erejéig!

4426. vajdai (válaszként erre: 4410. - Borzoska3)
2012. jan. 8. 11:38
Nekem sem kellett semmivel sem kenegetnem. Nem ajánlotta.
2012. jan. 8. 11:34

Halihó Leányzók!


Másodszor írom meg ezt a nyamvadt HSZ-t, bedig éppen csak rohanóban lestem be hozzátok, erre termeltek 2 oldalt, ez vmi bosszú hadművelet!?:)


A mi kis lézerhősünknek: Nem vagyok egy herpesz szakértő, de mivel a herpesz vírus mindannyiunk bőrén, nyálkahártyáján ott csücsül, és várja a nagy belépőt, így nem lenne meglepő, ha a kezelés miatt érkezett volna, hisz szépen érte sokkhatás a bőrödet.

Ábrázatod miatt ne aggódj, a hámlás az mindig jó jel, sajnos nem szokott 1 nap alatt lezajlani, de az állandó krémezés nekem mindig segít. A piros szín árnyalata olyan, mint korábban, vagy halványult cseppet?


Hexikém:

Igaza van a lámyoknak, sztem egyértelmű, hogy már annyira elhatalmasodott az aggodalmad szemecskéid miatt, hogy egyszerűen nagyítós tükörré váltál, és olyan rezzenésekre, jelenségekre is figyelsz, amire korábban nem figyeltél volna, pedig jeleb volt. Viszont az is igaz, hogy ezt nehéz leküzdeni, ha már belekerültél, de vhogy próbálj nem foglalkozni velük, pl. egy napig ne nézegesd őket, ne legyenek megfigyelési tárgyak. Egy nyugodtabb, pozitív mentalitás tényleg sokat segítene rajtad!

Ettől függetlenül annyiszor írd le az aggodalmaidat, ahányszor jólesik, minket nem untatsz vele, ha már ezzel segíthetünk, elégedettek leszünk!

Sztem nem indokolt, de ha megnyugtat, hogy megnéz e bécsi doki, akkor támogatom, de a sokféle vélemény, és hozzáállás még inkább elbizonytalanít, azt gondolván, hogy azért ad mindenki más válaszokat neked, mert nagy a baj, pedig azért, mert tényleg ennyire különbözőek a vélemények ugyanarról. Hess aggodalom, várunk elégedettség!


Kiskuktáknak gratuláció a menükhöz, és jó étvágyat mindenkinek!

4424. tanti59 (válaszként erre: 4420. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 8. 11:25
Meg a többi:volt itt 2 lány akiknek az anyukájuknál volt gond azok is eltűntek.
4423. tanti59 (válaszként erre: 4415. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 8. 11:22
Abból nem az igazi(mirelit),de a másikat én is utálom csinálni annyi macera van vele.Pedig kénytelen leszek,soha nem bírom ki disznóvágáskor mindig rakok el.
4422. tanti59 (válaszként erre: 4418. - Borzoska3)
2012. jan. 8. 11:17
Fogyival mi van?
4421. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4418. - Borzoska3)
2012. jan. 8. 11:11
Jóóó:))) délben nyissátok,addigra kész lesz:))
2012. jan. 8. 11:11
Az igaz, hogy akiknél problémás a gyógyulás, azok nem nagyon osztják meg másokkal, pedig nincs abban semmi szégyellni való . Én most is Daphnét tudom felhozni példának. Nála ott elakadtunk, hogy nagyon rosszul élte meg a műtétet, és az utána következő napot.. aztán képszakadás, nem írt többször. Engem mindenkinek érdekel a sorsa, aki bizalommal van irányunkban és megoszt velünk minden jó és rossz érzés.Hexikém, nyugodtan panaszkodj, mert tudom, hogy megkönnyebbülés beszélni erről, a bizonytalanságodról, rosszabb ha magadban sakkozol...
2012. jan. 8. 11:07
Ja csajok, a becsi doc, akihez megyek, meg azt irta, hogy ha csak "sima" ödema, akkor reggel kenjetek ra natur turot (atpasszirozva, kis tejföllel vagy tejjel kremesitve vagy van keszen is turokrem) es hagyjatok rajta megszaradni, 20 perc es ödema pápá. All. nagyon hatasos, teöljesen leviszi a vizet.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook