Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


4328. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4322. - Hexilein72)
2012. jan. 7. 18:27
Igen, Hexi neked nagyon jól állna egy finom tetöldök(tetovált szemöldök:)), már ha nem tudod már kinöveszteni a saját állomány!
4327. abb21ff034 (válaszként erre: 4325. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 7. 18:26
Viszont Bali amit tanácsolnék..először a szemhéj plaszt és csak utána a tetkó.
4326. abb21ff034 (válaszként erre: 4322. - Hexilein72)
2012. jan. 7. 18:24
Neked betyárosan jól állna!!! Próbáld ki hogy átsatírozod a szemöldöködet világos barnával.Még feltűnöm keretet ad a szemednek amit tényleg érdemes kiemelni.( a formája jó csak kicsit túl karcsúra sikerült:) próbálj még egy sort kinöveszteni)
4325. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4322. - Hexilein72)
2012. jan. 7. 18:24
Igen, én is ezt írtam, az annyira előtérben van, és nincsenek igazán praktikák az elkendőzésére, az veszélyes terület, de jó kezekben fantasztikusak az eredmények.
4324. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4321. - Abb21ff034)
2012. jan. 7. 18:22
A víz sztem is a legfantasztikusabb csodaszer, ha tényleg nagy mennyiségben fogyasztjuk feltűnő a hatása szinte minden téren, lgbb is nálam kézzel fogható.
4323. abb21ff034 (válaszként erre: 4315. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 7. 18:20
Te ha egy alakalom után kifeszülsz és szarkalábtalanodsz és szobrot állítok Keresztesdokibácsinak.Rögtön utána minden gépemet cuccomat kidobom és én is megyek:-DD
4322. hexilein72 (válaszként erre: 4314. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 7. 18:18

Akkor PINKet kerek, most teljesen pinkmaniam van :-DDD

Most viccen kivül, egy jo kis vilagosbarna szuper lenne, de nagyon felek, hogy elcseszik, sztem a szemöldök meg kenyesebb, mint a szemhej(tetko). Marmint a vegeredmeny tekinteteben, mert az aztan nagyon szembetünö.

4321. abb21ff034 (válaszként erre: 4315. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 7. 18:17

Bár nem belgyógyászati téma,elmondom mit szólok: a narancsbőr kialakulása általában összetett folyamat eredménye:1. hajlam(nincs mit magyarázni rajta) 2.hormonális folyamatok a szervezetben 3!!nagyon is salakanyag felgyülemlés.


Nekem minimális volt a belső combomon. Amit tettem,köpöllyel "összetörtem" a megnagyobbodott zsírsejteket,a nyirokszervek felé terelő mozdulatokkal,amit aztán egész egyszerűen méregtelenítettem a szervezetből.Pár hónap heti két köpöly sport után.

Folyadékot kell inni,mert a felgyülemlett méreganyagtól tudunk elbúcsúzni. (most nem megyek bele hogy a bőr állpotán is mennyit javít mert szerintem mindenki tudja a belső hidratálás lényegét)

4320. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4317. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 7. 18:15

:) Az sem lenne rossz, de a kozmetikusok nem feltétlenül rendelkeznek a megfelelő kézügyességgel, mert ehhez az kell, főleg nálam, mert én nem a szempillasor vonalába szeretném, hanem attól eltérő ívben, és ha abban hibázik vki, az nem túl mutatós, főképp, hogy nálam minden látszik, ami a szemhéjaimon van, mert nagyok.

Te tudsz vkit ajánlani, rákeresnék?

2012. jan. 7. 18:15
persze.. barna sok szép árnyalatban van. Pl a fekete van náluk tiltólistán. Abból lesznek a szép kék szemöldökök...
4318. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4316. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 7. 18:12
Pedig szép lehet, de gondolom a Hexi féle világosbarna szemöldök kivitelezhető vele, vagy nem?
4317. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4312. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 7. 18:12
Nehogy rendes tetoválókhoz menj!!!!!Kivéve ha sárkányt akarsz a hátadra..
4316. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4314. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 7. 18:10
LTL-ben nincs zöld, én is szerettem volna..
2012. jan. 7. 18:09

A Keresztes dokinál voltam én is dermaroller próbán,én is arckontúr javítás, feszesítés miatt, nekem nincsenek hegek. Ja viszont van szarkaláb:)))

Nekem is 1 alkalmat mondott, ami nagyon hihetetlennek tűnt, mert már akkor is olvasgattam a rolleres fórumot...Szóval, azt mondta, hogy 1 alkalom, aztán évente frissíteni. Ha jól emlékszem, 15E Ft/ kezelés. Ott láttam a csajt, aki előttem volt rolleren, és olyan horror volt, hogy az Ildié csak simogatásnak hatna mellette. Erre mondtam, hogy ez 1 hétig nem megy utcára, az is tuti.

Szintén nem ide tartozik, csak Keresztes dokival kapcsolatos. Várt még kint egy 30 éves csaj injekciós narancsbőr kezelésre. Azt mondta neki,a doki, h 3 kezelés alatt nyoma sem lesz... viszont ő a harmadik után sem lát javulást. Azt mondta még neki, ami teljesen ellentétes azzal, amit olvashatunk ezzel kapcsolatban, hogy hülyeség az, hogy 2-3 liter folyadékot kell inni, és hülyeség a salakanyag duma, és hülyeség, hogy nem táplálkozol egészségesen, mert ezeknek semmi köze a narancsbőrhöz. Loral, te belgyógyászként mit gondolsz? Bocs, a téma miatt...

4314. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4311. - Hexilein72)
2012. jan. 7. 18:09
Hexikém én a youTube-n találtam színes(zöld)szemhéjtetovát is, szerintem bármilyen színben kivitelezhető.
4313. hexilein72 (válaszként erre: 4310. - Abb21ff034)
2012. jan. 7. 18:08
Nekem satirom van es abszolut termeszetes ("szaj" szinü), most oktoberben keszült es nagyon elegedett vagyok. Ja es abszolut nem fajt, alig ereztem :-)
4312. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4310. - Abb21ff034)
2012. jan. 7. 18:07
Én nem a tövekbe szeretném, hanem inkább bőven felette ívelve nem túlhaladva, vagy csak leheletnyit a szempillasoron. Gondolom, ha megmutatom mire gondolok, ő is be tudja rajzolni, ezért fontos, hogy finom kezei legyenek, klasszikus tetoválók is foglalkoznak ilyennel, mert ők ált. tehetségesebbek e téren?
2012. jan. 7. 18:06

Csajok, a szemüldöktetko ajd engem is erdekel hosszabb tavon, mert eleg vekonyka a szemöldököm es neha tul is szedem sajnos. Lehet azt vilagosra (nem fekete) is tetovaltatni? En olyan vilagosbarnara gondoltam.

Ezt a LTL-t majd meg körbejarom. Ildi, a te kozmid hol van helyileg, Györben? Mert oda asszem en is elmennek, az nncs olyan nagyon messze.

4310. abb21ff034 (válaszként erre: 4305. - Vajdai)
2012. jan. 7. 18:02

Látod -látod:)és még csak a 3. napodon vagy túl! Ugye elhiszed,hogy egy hét múlva teljesen gyógyult leszel?


Szemhéj tetkóm talán nekem volt az elsők között...19 éves munka. Akkor nagyon tetszett,és direkt kértem hogy egy kissé túl húzzák a szempillasornál.Sokáig élveztem. Most leginkább eltüntetni szeretném.Ugyanis ahogy megy az idő a szemhéj lejjebb csúszik.Így a tekóm is. Ha nem korrigálom a csücsköt egy kis tussal felfelé,úgy nézek ki mint egy bánatos boci.Azonban ha közvetlenül a pillasor tövébe húzzák és nem mennek túl vonalvezetésben egy részt jó smink alap,másrészt ad egy kis extrát az arcnak.

A szájtetkóknál baromi szép a satír ha természetes színnel dolgoznak és a szemöldöknél a szálas tetoválás azoknak akiknek mini hangsúlyra van szükségük nagyon szép.Sok elrettentő példét látok (homlokközépen egy nagy vastag filctollas szemöldök nna az horror),de manapság az ember megnézi a referenciákat és gyakorlatilag észrevehetetlen,hogy van egy kis csalás.Csak az tűnik fel,hogy szép és keretet ad az arcnak.

4309. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4307. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 7. 18:01

Oksa, köszönöm, rákeresek az eljárásra, és kiművelem magam, mielőtt bármit lépnék, óvatos duhaj vagyok e téren. Gondolom milyen szörnyű lehet egy elrontott tetovával élni, ááá, bár ez talán a szemöldöknél a legborzalmasabb, az ott árválkodik a homlokod alatt, soha nincs takarásban.

Nektek mennyi ideig marad meg?

4308. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4306. - Tomesdzserri)
2012. jan. 7. 17:58
Barátosném gépéről jelentkezem, és elfelejtettem saját nevemmel belépni, szegénynek gyártottam egy HSZ-t, de én voltam, jellemző. :)
2012. jan. 7. 17:57

Így van Bakikám CSAK LTL!!!! Nekem van tapasztalatom a többivel is. Ebben az esetben okkal drágább a Long Time Liner....

Ugyanakkor itt is igaz, hogy a legjobb technológia is csak szépérzékkel, jó kézügyességgel bíró kozmetikusnál eredményes. Na erről tudnék mesélni. Sose menj olyanhoz, akinek nem láttad a referencia munkáit.

4306. tomesdzserri (válaszként erre: 4305. - Vajdai)
2012. jan. 7. 17:52

Sztem hétfőre már egy kellemes rózsaszín árnyalatod lesz, semmi kirívó.

Gondolom a doki tudja mennyit lehet azon a finom környéken, rollerrel, tűvel pl. a felső szemhéjat nem is kezelhetjük, szóval talán még nagyobb a kíváncsiságom azon a területen.

Kitartás mi kis hősünk!

4305. vajdai
2012. jan. 7. 17:35

Megírtam a hosszú beszámolóm ,de elszállt.

A lényeg annyi szépen javulok. Már nem olyan tűzpiros.

Réka! Hidd el a szemem környéke is rendesen meg van kezelve. Biztos tudta a dokim ,hogy a fiatal műtött szemmel meddig mehet el.

A tetkóról annyit,hogy a kozmetikus először berajzolja ,együtt megnézitek ,hogy tetszik-e és csak utána kezdi el. Nagyon szép eredmények születnek ,csak biztatni tudlak ,hogy vágj vele ,de csak LONG TIME LINER géppel.

Másban ne is gondolkodj. A fájdalom abszolút kibírható ,a felsőt meg sem érzed. A legdurvább a száj, de nekem arra is tuti kozmetikusom van. Kitaláltunk vele egy jó eljárást. ha valaki kíváncsi rá privibe szívesen megírom.

2012. jan. 7. 16:51

Lányok!


Nem szemhéjplasztika, de kapcsolódó téma.

Soha nem sminkelek, de ma kezembe nyomtak egy szemceruzát, és gondoltam teszek egy próbát, és kihúztam a felső szemhéjamat cicásra, és imádom, de nem festegetném naponta, úgyis elkenném, így felmerült bennem a sminktetova gondolata, felbuzdulva azon, hogy ti mennyire szépek vagytok vele.

Kérdés: Mennyibe kerül kb., és hogy megy ez, előtte berajzolják, és megnézhetem tetszik e, mert én csak a szemem külső részére szeretnék cicusost?

Magyon fáj, és mennyire tartós?

Tudom, hogy erről már írtatok, de nem figyeltem, mert nem érdekelt a téma, bocsánat...

2012. jan. 7. 16:47

Ildi, eredetileg úgy volt, hogy Kovács doki kezeli a szemhéjaidat, de most rád pillantottam, és sem az alsó szemhéjnál, sem a felsőnél nem látom a kockás motívumot, mi ennek az oka?


Annyira jól áll ez a kockás fazon, sztem felfesthetnéd akkor is, ha majd eltűnik!:)

4302. abb21ff034 (válaszként erre: 4300. - Bernike19)
2012. jan. 7. 14:55
Áprilisban még mehet,50! es fényvédővel és a helyedben kalappal a fejemen.
4301. abb21ff034 (válaszként erre: 4300. - Bernike19)
2012. jan. 7. 14:53

3-4 nap múlva:)Tervezed,hogy megsanyargatod magad?;)


Épp most végeztem a a 3-as koktélos mezommal (mert 20-áig pause a rollerrel,akkor telik le a mandátuma) és betyérosan sima az arcom:)

4300. Bernike19
2012. jan. 7. 14:27
Köszönöm szépen a hozzászólásokat és segítséget.Egy kérdés.Kemény hentesmunka után mikor (hanyadik napon) rejthető az arcon a beavatkozás) Tudom egyéni,de mégis körülbelül) gyógyulás????? Áprilisban a tavaszi szünet idején még megcsinálják-e vagy már nem a nap miatt?(bár én nem vagyok napon,még nyáron sem nagyon).
2012. jan. 7. 12:56
hozzászólásim (javaítva):)+ "z"

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook