Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


4418. Borzoska3 (válaszként erre: 4415. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 8. 11:07
küldhetnél nekünk is fénypostával , majd kinyitjuk az ablakot :)
4417. hexilein72 (válaszként erre: 4415. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 8. 11:05

Bakker, akkor nem is egyfelet fözöl! :-)

Meg desszertet is ketfelet. Madartej jo ötlet, azt lehet, csinalok en is, mar 1000 eve nem volt nalunk.

4416. hexilein72 (válaszként erre: 4413. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 8. 11:04
Erdekes, mert nekem meg a sminkre nem reagalt rosszul, igaz, nem közv. a hegekre sminkeltem, a szemhejra csak porpudert tettem. Volt rajtam kis szemcerka (nem a hegben) + spiral + alapozo (az arcomon), ennyi nem artott meg.
4415. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4407. - Tanti59)
2012. jan. 8. 11:03
Nálam is csirkeragú. jó kis házi pipikéből, csak nem tárkonyos... A párom rántott hús mániás, ezt rendelte, vegyes körettel, ubisalival+ hájastásztát sütök,de azt mirelitte lapból...+ madártej.
2012. jan. 8. 11:03

Igen, ahany dokker, annyifele velemeny, kenöcs, Bioptron stb...


Nekem a körömvirag biztos nem artott, mert a hegek alapvetöen szepek. Az egyikben van felül egy kis csomo, de nem latszik, a masikban meg alul most 2 napja egy nagyobb csomo, olyan, mintha arpa lenne, de az sem veszes, sztem elmulik hamar. Azt most Cicaplasttal kenegetem.

4413. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4403. - Borzoska3)
2012. jan. 8. 11:00
Még az enyém sem kirívó gyógyulás, mert nekem is van kukacka, érzéketlenség, alkalmanként vizenyő, hegpirosodás. Lásd szilveszteri smink eredményét... Ebből konkrétan látszik, hogy ez a gyógyulás még mennyire "törékeny" dolog, és még közel sem teljes...:)
4412. tanti59 (válaszként erre: 4410. - Borzoska3)
2012. jan. 8. 10:57

Nem lehet tudni ,amik még benne vannak nem váltanak e ki allergiát,hogy reagál rá a friss seb.

Egy idős orvos azt mondta mindenhez idő- idő.

4411. tanti59 (válaszként erre: 4406. - Hexilein72)
2012. jan. 8. 10:49

Nem idegesítesz minket,akinek nem tetszik nem olvassa(ezt már írták 1 páran),de lehet 1 tapasztalat, ilyen is van.

Elég baj sokan nem merik leírni ami velük történt,pedig sok szempontból jó.

Látunk gyógyulási folyamatokat,orvos keresésbe is támpont lehet.

4410. Borzoska3 (válaszként erre: 4408. - Hexilein72)
2012. jan. 8. 10:47

ez az... ahány orvos annyiféle módszer. A körömvirágra nekem azt mondta, hogy meg ne merjem próbálni !

Kencék helyett én bioptron lámpázást kaptam- másnaponként. Ezt a lámpázást kiterjedt és súlyos felhámi sérüléseknél használják, nagyon jó eredménnyel. Az az előnye, hogy nyomtalanul és gyorsan gyógyul tőle a seb. Nálam tökéletesen bevált.

4409. hexilein72 (válaszként erre: 4407. - Tanti59)
2012. jan. 8. 10:40

Hihi, menyed fogyozik? En is ilyeneket szoktam enni...

Lehet sütök en is valami sütit, van itthon egy kilo turo.

4408. hexilein72 (válaszként erre: 4403. - Borzoska3)
2012. jan. 8. 10:39

Köszi draga Borzoskam :-)

Erdekes, amit a kenöcsökröl irsz, mert nekem meg W a varratszedes utan egyböl mondta a Bepanthent meg a körömviragot, ezekkel kenegettem is. Meg Cicaplaszttal.


Ja igen, a keksegem mara teljesen eltünt, nyoma sincs :-) Legalabb van valami pozitivum is :-))))) Ennek azert marhara örülök, mert igy nincs szembetünö nyoma a mütetnek, ujgyhogy ha valakinek feltünne a hurkam a melohelyen, akkor majd azt mondom, hogy ödemas, ugyse tudjak.

4407. tanti59 (válaszként erre: 4404. - Hexilein72)
2012. jan. 8. 10:39

Csirkéből tárkonyos raguleves+grízgaluska,gombás szelet+nokedlivel.A menyemnek(jelölt)párolt csmell+párolt zöldség.

Keverek gyorsan 1 almás bögrést.

4406. hexilein72 (válaszként erre: 4401. - Vajdai)
2012. jan. 8. 10:36

Jövö penteken megyek. De elötte valszeg megyek itt Becsben egy dokkerhez, holnap kell felhivnom idöpontert, remelem, tud fogadni meg a heten. Csak mar nem is irtam ezt ide, mert nem akarlak beneteket ezzel is idegesiteni. Komolyan nem akarok az agyatokra menni a folytonos agyalasommal... Szörnyü vagyok, na ;-)


Nem, nincs benne cerna, mar 500x megneztem en is.

4405. hexilein72 (válaszként erre: 4400. - Tanti59)
2012. jan. 8. 10:34

Tantikam, igazad van teljesen, csak tudnam, mi a franctol vagyok igy befraszolva??!?!

Tenyleg, volt arcplasztikad es ilyen gyorsan gyogyult? Szuper!


Napraforgocska, neked is igazad van, ha az ember poz. all a dolgokhoz, az biztos, hogy mindenben segit. At kell programozni az agyamat...

4404. hexilein72 (válaszként erre: 4399. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 8. 10:32

Aha persze, fözök :-) Szimultan munka + pc :-D Nalunk cukkinileves + pizza lesz, epp most tettem be a tesztat a kenyersütöbe dagasztani.

Nalatok mi a menü?

4403. Borzoska3 (válaszként erre: 4392. - Hexilein72)
2012. jan. 8. 10:23

közülünk Napraforgó az extra gyorsan gyógyuló kivétel, hozzá nem hasonlíthatjuk magunkat :)

Az alsó-felső műtét együtt egy nagy beavatkozás - laikusként úgy gondolom, hogy általában nem is gyógyulhat olyan gyorsan és simán mintha csak külön külön végezték volna el. Az egészen biztos, hogy nekem tilos volt még a varratszedés után is egy darabig a sebet vagy a közvetlen környékét bármilyen kenőccsel kenegetni, szemcseppet lehetett csak használni. A pofacsonton meg lejjebb levő kék-sárga foltokat kenegethettem ezzel a fekete nadálytő kenőccsel.Rémregénybe illő, amit a sebész mesélt arról, hogy egy hölgy a sikeres műtétet hogyan tette tönkre ezekkel (az egyébként jó) kenőcsökkel. Nem vagyunk egyformák, lehet, hogy ez a heparinos cucc Neked nem tesz jót.

Nálam a kvázi betegség érzés 2 nap alatt múlt el, addig viszont szinte mozdulatlanul feküdtem az ágyban mint a faszent és borogattam meg aludtam - aztán kezdtem előről.

Türelem, nagyon szép leszel !

4402. tanti59 (válaszként erre: 4399. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 8. 10:23

Ha nem írnátok annyit!Így nem tudom mikor lesz ebéd.

.Ugy volt ketten leszünk,erre beállítottak a fiamék,most kaphatom magam.

4401. vajdai (válaszként erre: 4396. - Hexilein72)
2012. jan. 8. 10:21

Képzeld ha nem fájna akkor azt jelentené ,hogy ott nem is történt semmi.

Rendbe jön ez. Már sokszor leírtam ,de ismét: A FELSŐ EGY APRÓ BEAVATKOZÁS AZ ALSÓ MŰTÉT. Emlékezz a régi időkben egy vakbéllel is 8 hetet voltak betegszabin az emberek ,ez csak most lett divat ,hogy 1 nap hazalökik a betegeket.


Az nem azt jelent ,hogy meg is gyógyult.

EZ IS MÉG-EGYSZER:KOVÁCS DR SZERINT EZ AZ IDŐ A GYÓGYULÁSBAN SEMMI. AZ ELEJÉN VAGYOK.PEDIG NEKEM Ő AZ ETALON.

MIKOR MÉSZ dr W.-z?ez csak feltételezés de nem maradhatott bent valami kis cérna maradvány ami dolgozik a szemedbe. Lehet ki akar onnét jönni.

Már nem tudom mire gondoljak.

4400. tanti59 (válaszként erre: 4392. - Hexilein72)
2012. jan. 8. 10:19

Szerintem ,ne hasonlítsd magad senkihez,mindenki másképpen gyógyul,ahogy Napr írta más dr műtött,de ha ua csinálta volta sem biztos ua lenne.

Látod Ildinek a csücsök,Bernike,Mongi és még sorolhatnám..


Sajnos az orvosok honlapja nem erről szol,itt 1 kivétel van Napraforgó,mindenki másnál tovább tart a gyógyulás.

Pl nekem 3 éve volt arcplasztikám+felső szemhéj ,

nagyon féltem 3 hét múlva semmi nem látszott.

Az alsótól nem féltem és itt van.---UGYAN AZ A DOKI CSINÁLTA.

Semmire nincs garancia,nincs egyforma mű

tét

2012. jan. 8. 10:19
Közben ti is főztök?!
4398. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4396. - Hexilein72)
2012. jan. 8. 10:18
hexikém, pontosan így van. nem beteg, viszont valóban történik ott valami. Zajlanak a gyógyulási folyamatok. jobb, is h nem látjuk, mi folyik belül, vagy h milyen állapotok uralkodhatnak ...:DDD
4397. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4395. - Vajdai)
2012. jan. 8. 10:11

Pontosan így van. Ildi te nagyon is mérvadó vagy, mivel több, mint 2 hónapja műtöttek. Sőt a dokid szerint még a teljes gyógyuláshoz vezető úton te is is csak félúton jársz.

Hexikém ezt fejben próbáld rendbe tenni. Azt mondják, hogy a pszichés dolgok befolyásolják a gyógyulást.. ha ez így van, akkor a pesszimizmus negatívan hathat, és lassabban gyógyulsz, ha pedig optimistán, akkor szabadabb a gyógyulás útja...

Na ezzel, lehet, h egy jó nagy baromságot mondtam?!:))

4396. hexilein72 (válaszként erre: 4393. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 8. 10:09

Olyan draga vagy :-))))))

En is szeretnek 3 honappal idösebb lenni. De csak most ;-)

Biztosan psziches is ez az egesz, ebben igazad van, mert hogy nem megy "siman" a gyogyulas, en meg arra voltam raallva. Pedig alapbol nem vagyok am egy bizonytalan, parazos nöci...


Ildi, igen, ez az, en is ezt erzem: nem is beteg, hanem hogy ott törtent valami. Ha kicsit erösebben megnyomom a szemem aljat, akkor faj is egy kicsit, de persze nem nyomkodom.

A kukac mag.... áááááá, arra mar nem is akarok gondolni :-(

4395. vajdai (válaszként erre: 4387. - Hexilein72)
2012. jan. 8. 10:04

Nekem sem volt ilyen beteg érzésem ,de olyan furi volt ,tudtam ,hogy ott történt valami . Sokáig fájt is az alja ha megnyomkodtam ,sőt nekem aztán jött az érzéketlenség is.

Ma már kezd minden visszaállni minden a rendes kerékvágásba.

Ne aggódj szerintem a kukacod miatt is érzed így plusz az agyban sok minden eldől. Szerintem napi szinten egész nap foglalkoztat és ez is hozzájátszik a betegérzetedhez.

4394. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4392. - Hexilein72)
2012. jan. 8. 10:00
Ez azért van szerintem, mert már pszichésen ráálltál arra, hogy folyton ezen jár az eszed...így pl olyan dolgokra is felfigyelsz, ami valószínűleg előtte is megvolt, csak akkor észre sem vetted. Elültetted ezt a pánik-érzést az agyadban, és mindig ide tér vissza a gondolatod, erre koncentrálsz, nagyító alá tetted a szemeidet. Fáldalmat nem érzel ugye? Mit értesz az alatt, hogy betegnek érzed?
2012. jan. 8. 09:56
HEXIKÉM, én miattad szeretnék 2-3 hónappal idősebb lenni, mert addigra már biztosan látványos lesz a gyógyulásod, és megnyugodnál. Te sokkal rosszabbul éled ezt meg mint én, és tudom, hogy ez neked nagyon rossz, tele vagy bizonytalansággal, folyton idegeskedsz miatta. Téged csak az fog meggyőzni, ha a saját szemeddel látod, hogy minden rendben. Néha megnyugtat egy egy válasz , aztán mindig visszatér a bizonytalanságod. Én még erre a "beteg " érzésre is azt mondom, hogy a te gyógyulási folyamatodba belefér, mert te még a felénél sem jársz. Kinek kisebb, kinek erőteljesebb tünetei vannak. nem vagyunk egyformák, nem is egy orvos műtött minket, más a szervezetünk regenerálódási képessége, bizonyára a belső hegek sem egyformák...Mindezek miatt ne ijesszen meg az, ha pl valami neked van, nekem nincs, mert ez nem mérvadó hidd el. Szerintem,ha nagyon nem lenne rendben valami, annak külső jelei is lennének az ilyenkor szokásos tüneteken kívül. Minden rendben lesz...:)
4392. hexilein72 (válaszként erre: 4389. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 8. 09:47

Szijja Napraforgocska :-)

Nekem tulkepp a müttetöl fogva folyamatosan megvan ez a "beteg" erzes a szemeimben. Elöször csak a hegek miatt gondoltam, de azok mar szepen meggyogyultak (neha kicsit bepirosodnak nekem is itt-ott, de nem gyulladtak), de az erzes megvan... Nem faj, csak ERZEM, hogy van szemem - nem tudom jobban elmagyarazni. Ami ugye teljesen egeszseges, arra nem gondolunk, hogy ott van, en meg egyfolytaban erzem, hogy ott vannak a szememim. Nagyon nagy butasagnak tünik, amit irok?? ;-)


Ez az erzeketlenseg nalam is megvan a kukacnal, hol jobban, hol kevesbe...


Heparin, passz, nem tudom, arthat-e, talan nem...

4391. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4387. - Hexilein72)
2012. jan. 8. 09:30
Mintha Bernike írta volna, hogy ő megszenvedte a gyógyulást, ezért MÉG1SZER nem csináltatná együtt... nem tudom, hogy arra értette-e többek között, mint amit te írtál?
2012. jan. 8. 09:28
Az a heparinos kenőcsöt te biztosan használhatod?
4389. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4387. - Hexilein72)
2012. jan. 8. 09:27

Hexikém nekeim nincs beteg érzésem, az nem is volt. A kukacka megvan, dagad itt ott, bepirosodik még a heg néha,néha, ,a kukac környékén még kicsit érzéketlen, de ahogy ment le a kukac, azzal arányosan a ez az érzéketlenség is szűnik. Szóval ilyen beteg érzés az biztosan nincs..., mintha semmi sem történt volna. Attól kezdve , h leszedték a ragacsot, már nem viszketett és nem volt záródási probléma sem, olyan felüdülő érzés volt, mint műtét előtt.

Te ezt mióta érzed? Már varratszedés óta?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook