Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


4566. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4560. - Abb21ff034)
2012. jan. 9. 15:31
Viszont nem szabad elfelejteni azt sem, amit szintén a fiúktól tudok, hogy a férfiak alapjáraton nagyobb kollagénszámmal indítanak(a mocskok:)), és ezt is szép lassan, fokozatosan veszítik el, nem ám csak úgy "nesze neked" alapon egyik napról a másikra, mint a menopauza idején mi nők....
4565. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4558. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 9. 15:28

Aranyos vagy, de ezek csak KÉPEK, torzítanak a valóságon, mivel közeli nagyobbnak is hat a szemem. Én is látom, hogy a képeken szinte feleslegmentesnek tűnnek, de az életben játszi könnyedséggel emelek meg lgbb 1,5-2 cm-nyi felesleget. A képeknek soha nem szabad hinni, ezt már megtanultam!


Hozzátenném, hogy neked sincs túl sok okod az irigységre, mert sztem a mélyen ülő, bocika szemeknél, mint amilyen a Tiéd, vagy Hexié nem nagyon tudok elképzelni aranyosabbat, kedvesebbet, és a formájuk is csak ezt erősíti. Nem a szem mérete számít, nekem pl. kimondottan bamba a nézésem, nektek viszont bájos, szóval őszintén mondom, hogy nincs miért irigyelned őket!

4564. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4556. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 9. 15:23

Igen, hihetetlen, hogy a bőr milyen változásokra képes napokon belül. Vannak napok, amikor úgy érzem rajtam már csak egy komplett arcplasztika segítene:), máskor meg nem is értem az előző napi elkeseredést.


A szemhéjam is ilyen, nagyon érdekes jelenség.

4563. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4555. - Vajdai)
2012. jan. 9. 15:21
Ez a beszéd, szerdán voltál, még nincs is egy hét, addigra már talán a herpeszek is útnak indulnak.
4562. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4554. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 9. 15:20

Igen, szerintem is a lézer lesz a te "fegyvered" a bababőrért folytatott harcban.

Azért azt megjegyezném, hogy a legtöbben idősebbek vagytok nálam egy-néhány évvel, mégis irigylésre méltó arcbőrötök van, csak ámulok, szóval még csak csodára sincs szükség a lézer esetében!

4561. abb21ff034 (válaszként erre: 4544. - GabciBSB)
2012. jan. 9. 15:15
A privimet is kedves...
4560. abb21ff034 (válaszként erre: 4558. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 9. 15:14
Bezony Hexi a srác lassan másfél éve küldi brutálba a rollert és elmondása alapján ronda jégcsap hegei voltak. Most gyakorlatilag hibátlan a bőre.Aki elhatározza magát,az biz' csinálja is,mert 50 ig aktiválhatjuk belső "erőinket". 25 év felett minden évben 1% -kal kevesebb kollagént termelünk.Majd szomorúan abbahagyjuk.
4559. hexilein72 (válaszként erre: 4556. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 9. 13:54

Napraforgocska, nalam detto :-) Neha olyan ronda plöttyedt, faradt, ronda nagyporusu a böröm, maskor meg olyan szep feszes, friss. Mondjuk nekem sosem makulatlan, sajnos soha nem volt bababöröm, de magamhoz kepest "szep". Maskor meg magahoz kepest is undi.

Szemem detto: tegnap este faradt sem volt, kukacos sem ;-) Most meg azt vettem eszre, hogy megint olyan "beteg" erzes van föleg az also szemhejban. Ha nagyra kinyitom a szemem vagy hirtelen felfele nezek, akkor kifejezetten huzodik a szemhejban belül... Es ma valahogy vizesebb is mindkettö, szal ronda...

2012. jan. 9. 13:45

Néztem a rolleres fórumon a Frankyt... és a képen szinte hibátlannak tűnik az arcbőre. Kár, hogy nem raknak fel előtte fotókat is, mert akkor lenne ütős a hatás.

Balika a te szemeiden meg még mindig hüledezek.. 2x akkora mint az enyém:)) Cserélünk?! :)) Komolyan mondom, ha ezt kiemelnéd egy leheletnyi sminkkel, ecetet pisilnának utánad a pasik:)) Én az asszimetriádat sem látom vészesnek, az enyémet rosszabbnak gondolnám,igaz, magunkkal szemben kritikusabbak vagyunk.

2012. jan. 9. 13:36

A szemhéjkrémekre visszatérve, azért érdekes,hogy igazából egyik doki sem mondja, hogy kimondottan milyen gyógyszeres krémekkel kenegessük. Max egy kis aloe-vera, kamilla, körömvirág... aztán slussz. Biztosan azért, mert tényleg nem kell semmi extra, csupán időt kell adni a gyógyulásnak. Én határozottan látom, hogy a kukacom kisebb, mint amikor megjelent...

Úgy gondoltam, mégsem kísérletezgetek kenőcsökkel... este és reggel átmosom kis aloe-verával és kész. Tudom, h el fog múlni,érzem és látom is.

4556. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4555. - Vajdai)
2012. jan. 9. 13:30

Igen, én is 1 hét körül képzelem...

Ha december elején elkezdem, akkor simán belefér nekem is a 2-3 kezelés... úgy gondolom, ennél nem kell több, mert nem lóg tragikusan az arcom.

Amúgy ez is érdekes, mert van úgy hogy olyan üde és friss, máskor meg fáradt hatású, éppen úgy, mint a szemem volt. Pl. Amit feltettem képet, hogy milyen volt, az azért szélsőséges állapot volt, nem a mindennapos. Írtam, is, hogy amikor megláttam egyik este, az volt a fő löket..))) ugyanakkor nem egyszer, egy kipihenten ébredve meg olyan volt, amin egy milliméter felesleg sincs. Ilyenkor mindig arra gondoltam, hogy a francba... nem tud ez mindig ilyen lenni:)))

Nálatok is ilyen széles skálán mozgott a szemhéj állapota?

4555. vajdai (válaszként erre: 4554. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 9. 13:13

Én is látom a szép eredményeket a roller után ,de én biztos vagyok benne ,hogy nekem nem lenne hozzá kitartásom.Meg a vért se bírom. Az Isten akármennyi észt adott volna sem tudnék orvos lenni.

Nekem ez a jó ,hogy 1 óra alatt végeznek velem oszt 5 nap gyógyulás és ende.

Már a márciusit kiszámoltam azt max 2 nap szabival meguszom a májust pedig megbeszélem a dokival,hogy mit mondd.

Most már felkészülök gyógyszerrel,mert ha ezek a dögök nem lennének akkor tényleg alig látszana már valami.

Napraforgó egyébként tényleg szépen megújul a bőr olyan szép rózsaszín lett,mint ahogy a lányok írták.Sokkal üdébb a kinézet.

Összefoglalva azt hiszem elégedett leszek az eredménnyel.Pedig a nagyítós tükrömbe is agyon vizsgáltam magam.

Reggel még borúsabb voltam a herpeszeim miatt.

1 hetet kell várni a teljes felépülésre.

2012. jan. 9. 12:49
Nekem amiatt sem lenne jó a roller, hogy amikor elkezdem a melót február közepén, de legkésőbb március 1-el, akkor nekem télig nincs 1 nap szabim sem, minden szombaton dolgozom, sokszor vasárnap is. Ráadásul porban, sárban nem egyszer...Még védeni sem tudnám a szennyeződéstől. Ha az Ildinek beválik a lézer, akkor a decembert azzal kezdem...( előtte a herpesz elleni gyógyszerrel, mert nálam ugyanez lenne..)
4553. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4551. - Vajdai)
2012. jan. 9. 10:57

Sajnos azok a legmakacsabbak, igazából olyanok, mint a mélyebb hegek, szép lassan lehet őket csak feltölteni, de csakis belülről, a kollagénnel. Sajnos mivel állandóan csak megerősítjük a létezésüket, a mimikánkkal így még nehezebben tűnnek el.

Érdemes volna talán neked is kipróbálnod a mezót, mint kiegészítő kezelést, ez csak tipp, mert még nincs vele tapasztalatom, de a ráncok helyi feltöltésére el tudom képzelni, hogy hatékony, persze ezt érdemes rendszeresen végezni.

Annyira kiábrándító, hogy el kell fogadjuk, innentől soha nem lesz már jobb, állandóan harcolni kell a fiatalos külsőnkért, borzalom, semmi sem tart örökké...

4552. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4550. - Vajdai)
2012. jan. 9. 10:52

Az enyémnek teljesen pattanás kinézete szokott lenni, apró, de fehér középrésszel.

Az a lényeg, hogy hatékony a krém, amit használsz, mit is kensz rá?

Igen az egyenletes bőrszín éveket fiatalít egy arcon, nagyon klassz lesz, ha meggyógyul a bőröd.

4551. vajdai (válaszként erre: 4548. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 9. 10:51
Nekem hála az égnek ilyen aktnéim meg egyéb bőrelváltozásaim nincsenek ,csak ezeket a fránya ráncoknak kell eltűnniük.
4550. vajdai (válaszként erre: 4543. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 9. 10:46

Hát szerintem ami rajtad kijön az is herpesz.

Olyan gyulladt apró pici vizenyős kis pontszerű valami. Van rá krémem már csillapodik.

A bőröm egyébként szép rózsaszínű itt ott még látszanak azok a pöttyök de nagyon szépen javul és a színe tényleg látványos. Ha ezek az izék nem lennének igen örülnék.

Mác 15.re tervezem a következőt ,mivel ott kiszámoltam van gyógyulási időm. Onnét meg lesz**m ha mennem kell dolgoznom ráfogom ,hogy szoliztam.

4549. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4544. - GabciBSB)
2012. jan. 9. 10:43
Minek dolgozol annyit?:)
4548. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4545. - Hexilein72)
2012. jan. 9. 10:43

Csak egy biz. mennyiségben tudnak megszabadítani azonnal a külső bőrfelszínekből, így a pórusok finomodása, akárcsak dermabr. után elvárható, bár attól is függ, hogy azok a pórusok mennyire mélyek voltak, de a bőr látványos változását a teltség hozza meg, amit viszont a kollagén befolyásol, mert az tudja megszívni magát folyadékkal, így meg kell várni, hogy többen legyenek, úgy tudnak csak többet vedelni.

Akinek nem voltak nagyon mély tág pórusai, annál talán ilyenkor teljesen be is szűkülhetnek, de a mélyebbek max. csak finomodnak. Ezért írják gondolom, hogy a lézertől sincs azonnali eredmény, csak bőrkép finomodás, és bőrszín egyenletesség,ami szerintem már alapból nagyot dob a benyomáson.

4547. hexilein72 (válaszként erre: 4544. - GabciBSB)
2012. jan. 9. 10:35
:-DDDDDDDD Gabcika, akkor hajraaaaa :-)
4546. hexilein72 (válaszként erre: 4542. - Titzi)
2012. jan. 9. 10:35
Nekem a felsö szemhejon kb.1 jo hetid, varratszedes utan meg 2-3 napig es csak ha lecsukom a szemem, egyebkent nem, mert teljesen a szemhejredöben van. Most - 2,5 hetes - mar szinte teljesen lathatatlan (felül).
4545. hexilein72 (válaszként erre: 4540. - Vajdai)
2012. jan. 9. 10:33

Oki, megnezem az arakat :-)


Nekem azt mondta a dokkernö, hogy miutan megjelenik az uj bör, annak finomabb porusunak, egyenletesebbnek, összessegeben finomabbnak kell lennie. Neked ez mar az uj bör, ami a felszinen van? Lehet, hogy meg jön le 1-2 reteg es majd csak utana latszik a frissesseg.

4544. GabciBSB
2012. jan. 9. 10:28
Most állok neki 10 oldalt visszaolvasni belőletek! :((( Na de még ennyit pletyizni?!!!! :))))
4543. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4541. - Vajdai)
2012. jan. 9. 10:25

A herpeszekről nem tudok sokat, mert én nem ismerem a jelenséget, de azt tudom, hogy a vírust mindenki hordozza.


Rollernél pl. hiába fertőtlenítünk, én szinte beteges mennyiségben, és rétegben tisztítom fertőtlenítővel az arcom mielőtt nyúzok, ettől függetlenül szinte mindig elfertőződik itt-ott, ami pattanás kinézetű gennyes kis képződményekben jön elő, kb. 5-6 db / alkalom, de nem szabad hozzányúlni, és pár nap alatt vissza is húzódik. Valahogy így tudom elképzelni a herpeszt is, mármint, hogy a kezelés hatására itt-ott begyulladt a bőröd, és sztem ezek is maguktól eltűnnek. Hogy néznek ki, le tudnád írni?


Ami a hatást illeti, igen, jól gondolod, nem azonnali, elvileg ha megújul a bőröd pár nap múlva, mármint a felső, látható réteg, akkor a bőrképed elvileg némileg tisztább kellene legyen, mint egy radír, vagy mikrodermabrázió után, de a kollagénes állomány újjászületése, átalakulása több hónap, és ha az megtörténik, akkor többen lesznek, és a vízmegkötő képességük is,így a bőröd teltebbé válik. Az előbb leírtakhoz az szükséges, hogy a lézer által kibocsátott hő eljusson a dermisig(kb. 1,5 mm-ernél kezdődik), mert ott van a kollagénes állomány. Ezt én nem tudhatom, de nyilván a dokid igen, szóval sztem meg lett bolygatva a dermis, de várnod kell. Viszont én azt gondolom, hogy ha ismételni szeretnéd a kezelést, akkor érdemes volna inkább havonta, minthogy kihagyj egy hosszabb periódust és utána újra, mert sztem azért csak jobban aktiválható a kollagéntermelés, ha folyamatosan erre kényszeríted, főleg nálad, hiszen a korod miatt kevesebben is vannak.


Türelem, kívánom, hogy hónapok múlva egyértelmű látszatja legyen a beavatkozásnak!

4542. titzi
2012. jan. 9. 10:05

sziasztok

mennyire látszik a szemhéjplasztika után a vágás?

mennyi ideig rózsaszín?

csak ,ha becsukod a szemed ,akkor lehet kiszúrni?

4541. vajdai (válaszként erre: 4538. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 9. 10:03

Gyógyulj gyorsan!!

Bali mit szólsz a herpeszhez. ? ma már szép lenne az arcom ,de ezek a sebek elcsúfítják.

BALIKÁM : Ennek a kezelésnek mikor lesz látszata ,mer én semmit nem látok.Annyit ,hogy még ramatyabnak látom magam. Azt írják ,hogy ezután indul be a kollagén termelés.

Véleményezz lécci!!A roller is okozhat herpeszt. A fene a hülye fejemnek ,pedig tudtam ,hogy ez a kockázat benne van mégsem szedtem előtte gyógyszert ,pedig volt itthon a tetkóm előtt szedtem is.

Nem tudjátok ha már 2 napja szedem az használ-e vagy már mindegy neki.

4540. vajdai (válaszként erre: 4537. - Hexilein72)
2012. jan. 9. 09:57

Gyorsan a kérdésedre válaszolok:száraz és vízhiányos bőröm van. Árat nézzél jó?


Képzeld nekem meg a felső szemhéjamon volt ilyen típusú fehér valami. Tegnap nem bírtam tovább megnyomtam lesz ami lesz alapon ,erre képzeld el egy fehér kunkori mitesszer jött ki.

' éve nézegettem erre tessék egy ilyen apró baj volt. Azóta se híre se hamva.

4539. hexilein72 (válaszként erre: 4538. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 9. 09:25

Na te szegenyke, gyogyulj meg gyorsan :-)


Ez a gyuszika a masik szememen van, nem a gilisztason, azt nem kentem sokfele kütyüvel. Bar a turo azon is rajta volt, lehet, hogy kicsipte, vagy mittomen...


Nincs tul sok munka, meg csak most indul a bazar ;-)

4538. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4537. - Hexilein72)
2012. jan. 9. 09:03

Szép hetet mindenkinek!


Hexikém, sztem ez így lesz még egy darabig, hurka jön-megy, dudorok vándorolnak a vágás vonalában....

Az említett gyulladás akár a sokféle krém, és kence gyors egymásutáni alkalmazásától is lehet, nem?


Gyönyörű leszel, hidd el nekünk!!!! Remélem sok munkád van, és nem lesz időd magadat kuksizni odabent!:)


Már egy hete torokgyíkom van, így a köhögőrohamok idején éccaka be szoktam nézni, ezért a késői HSZ.

2012. jan. 9. 08:46

Jo reggelt :-)


Na azert ma reggelre volt megint hurka rendesen... Bar egy picit mintha kisebb lenne, nemtom. Olyan erdekes, hol visszamegy (nem teljesen), hol meg kidudorodik ezerrel. Tettem fel ma reggel megint turopakolsat, de mivel nem volt eleg idöm rendesen szaradni hagyni, nem is hasznalt sokat. Na majd du. megint.

Ja es kepzeljetek, a jobb szemem belsö sarka begyulladt kicsit, raadasul olyan helyen, ahol nem is volt vagas. A vagas alatt kb. 1 mm-rel. Ilyen volt valakinek? Tök furcsa igy majdnem 3 hetesen, erre nem szamitottam. Persze nem tettem ra semmit, ugy nez ki, mintha arpa lenne, de biztos nem az, nekem meg sose volt.


Balika, te nem alszol iccaka?? :-D


Ildikem, oks, nezek neked is valami Clinique-t. Milyen tipusu a böröd?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook