Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeméremcsonti izület (symphysis) fellazulása fórum

Szeméremcsonti izület (symphysis) fellazulása (beszélgetős fórum)


2011. jan. 25. 11:40

Először én azt hittem, hogy egy szőrtüsző gyulladt be,de miután átvizsgáltam magam,jöttem rá,hogy nem az.Én nem a hasam alján érzem a fájdalmat,hanem a szeméremcsontnál középen.Lábemelésnél nálam is jelentkezik olykor,de nem jellemző.Inkább akkor jelentkezik,mikor az egyik oldalamról a másikra fordulok.Aztán a dokim mondta(múlt héten voltunk nála),miután megvizsgált,hogy kicsit fellazult az izület.

Dokiddal beszéltél már a nálad jelentkezett fájdalomról?

2011. jan. 24. 23:12

szia.

lehet en is ebben szenvedek, de meg nem vagyok benne biztos. en 26 hetes terhes vagyok, par napja a semmibol belemnyilalt egy fajdalom a hasam aljan, a bal oldalon, az atterjedt a hatamra is. ejszaka elmult, masnap ujra elojott, azota sem ulni sem jarni nem nagyon tudok. faj megemelni a labamat, az orromat kifujni, nem tudok tusszenteni, mert akkor eles nyilalo fajdalmat erzek, olyan mintha szetrepedne az izmom. neked pontosan milyen tuneteid vannak?

2011. jan. 24. 14:57

Sziasztok!

24 hetes kismama vagyok,és már most kicsit fellazult a szeméremcsonti izületem,ami olykor elég kellemetlen tud lenni.Főleg éjszaka,amikor egyik oldalamról a másikra fordulok,vagy amiko rhosszabb pihi után felállok és elindulok.Szerencsére,a járásomban még nem okoz gondot.Volt valakinek hasonló tapasztalata?Van esetleg tipp,taktika,amivel csökkenteni lehet ezt a nem túl kellemes érzés,és az esélyét,hogy a szülésig túlzottan fellazuljon? (Jelenleg a mageB6-t 2*2 adagolásba szedem)


Előre is köszi,mindenféle tanácsért! :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook