Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szegedi kutyások fórum

Szegedi kutyások (beszélgetős fórum)


13. BellyG
2011. ápr. 17. 16:32

Pedig csak akadnak itt Szegedi kutyások... jó lenne, de hát ha nem, akkor nem. :(

Az esélyt megadtuk. :)

2011. ápr. 16. 22:01
Szia úgy nézem nem jelentkeznek:(Na mindegy lehet senkinek sincs kutyája:(
11. BellyG (válaszként erre: 10. - 171925f409)
2011. ápr. 8. 09:25

:DDD

De aranyos lehet. Nálunk a hülye idő miatt nagyon elvannak lustulva a "kisasszonyok". Egésznap fetrengnek.

10. 171925f409 (válaszként erre: 9. - BellyG)
2011. ápr. 7. 12:26
Dokinál is látom hogy készül majd wc re de van hogy csak hirtelen leül és kész de szerencsére általában ez a fűre szokott menni vagy a virág tetejére biztos csikizi közbe a popóját és teccik neki:DD
9. BellyG (válaszként erre: 8. - 171925f409)
2011. ápr. 7. 11:57

Hát igen családosokból is két fajta van. Van aki imádja az állatokat, oda hozza a gyerekét, hogy megsimizhessen, mások meg olyan utálattal nézik az embert, hogy csak na...

Nálunk szerencsére ha nagy dolog készül, észre vesszük a jelekből. :D Lizzike elkezd keringőzni, de vagy 20x körbe forog, Bellának meg domborodik a feneke és a végsőkig tartogatja. :D

8. 171925f409 (válaszként erre: 7. - BellyG)
2011. ápr. 7. 11:48
Igen általában a családos szülök jobban alergiások a kutyás emberek érdekes de tényleg van ilyen én is látom mikor lehozzák a kutytst már rohan is és ahogy leér a lépcsön már pisil is szegényke egész nap mondjuk tartogatja nem hogy még a töltésig kibirja.Az enyém minden fát bokrot kocsi kereket megjelez ha nagy wc kell dokinak ahol rájön épp volt hogy a járdára ment úgy huztam le a fűre:D
7. BellyG (válaszként erre: 6. - 171925f409)
2011. ápr. 7. 11:44

:D Hát igen vannak ilyenek. De amúgy ha felszedi valaki az utcán, vagy zöld területen, kivéve játszótér, akkor bárhová wc-ztetheti. A pisi meg meg sincs szabva. De tudod, vannak akiknek minden szemet szúr. :D

Nekem is egyszer mondta ez a nő, aki tegnap is okoskodott, hogy miért nem a töltésre hordom...

a válaszom az volt neki, hogy deh... majd kézbe kicipelem addig, hogy pont ott wc-zzen. Úgy is elkerülhetetlen, hogy út közbe ne jöjjön ki valahol. Meg hát felvilágosítottam, hogy direkt rákérdeztem és lehet wc-ztetni bármilyen zöld területre, még a csillagtéren a bolt előtti részmnél is, csak fel kell szedni. De hát nem érti meg ez a karvaly orrú banya... Nincs jobb dolguk ezeknek az embereknek. De hát két párt van, az egyik elviseli a kutyásokat, a másik nem. :\

6. 171925f409 (válaszként erre: 5. - BellyG)
2011. ápr. 7. 11:32
Hát igen ettől félek én is hogy majd ránk szólnak ha dokira pont nem a töltésen jön rá a wc zés és hát én ugye nem hordok zacsit magamnál nálunk inkább ez a szitú a magánházaknál an mikor viszem az utcánknál és persze pint egy szép virágra tud rápottyantani és volt hogy már ép akkor nézett ki a bácsika és elkezdett orditani még jó hogy kapucni volt rajtam én nem ismert meg jól lekiabált hogy a saját házam elé sz@rassam a kutyám:)Persze gyors elszaladtam dokival:D
2011. ápr. 7. 10:45

Nálunk sincs nagy séta az utóbbi napokban, mivel Párom ugye Pesten, majd csak szombaton jön haza és hát egyedül a kettővel nehézkes. Megteszem ami tőlem telik, de... :D

Már nagyon unják magukat. Vasárnap mindkettőből szedtem ki egy-egy kullancsot, de ettől függetlenül jól vannak. Most a cseppek mellé nyakörvet is kaptak, azóta semmi gond. "gyors le is kopogom"

Tegnap már megint kaptam egy "kedves" beszólást, hogy miért oldalra pisiltetem a kutyát. Hát igen, már miért ne? Elvégre füves terület és jó multkor direkt megkérdeztem és bezony lehet, csak játszótérre nem. Úgy imádom az ilyen ráérős embereket. De ez egy családanya. Foglalkozzon inkább a gyerekeivel, mint hogy nagy hanggal mesélje a szüleinek, hogy én mindig oldalra wc-ztetem a kutyáimat, (hiába szedem fel), naponta ötször is.

2011. ápr. 7. 10:35
Ő jól van mostanában nem volt sétálni de mára tervezem mindig van valami dolog
2011. ápr. 7. 10:31

Hát úgy néz ki, itt is ketten erősítjük a "csapatot". :)

Nem valami sok szegedi kutyusos akad itt Hoxán, de remélem előbb utóbb rábukkannak a fórumra, mert nem lenne rossz.

Dokival miújság?

2011. ápr. 7. 09:29
Na itt vagyok
2011. ápr. 7. 09:16

Fajtától függetlenül várok minden kedves szegedi kutya tulajdonost. :)

Szervezhetnénk kutya találkozókat, megoszthatjuk egymással az akciókat, újonnan felfedezett állatkereskedéseket. Futtatókat, állatorvosokat és minden élményt, aki a kutyáinkkal kapcsolatos. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook