Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról származnak.

Hülyeség!
256
Lehet benne valami, annyira különbözőek vagyunk.
65
Nem gondolkodtam még ezen.
132
Érdekel a téma, egyetértek.
20
Ezt a szavazást kihagyom!
29
Szavazatok száma: 473 | Kiírta: cbbdb3e397, 2008. febr. 19. 11:38

Milyen ruha van most rajtad?

alvós
65
itthoni kényelmes
386
rendes, kimenős ruha (munkahelyen vok, épp indulok stb...)
109
báli ruha
5
jelmezben vagyok
7
melós ruha
16
fürdőruha
4
fürdőköpeny
12
meztelen vagyok :)
26
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 630 | Kiírta: 59950d4018, 2008. febr. 19. 11:38

Szokta nézni a gyermeketek a Lilly babát?

Igen, naponta többször is
23
Nem, nem is ismeri
140
Régebben sokat nézte, mára megunta
28
Ismeri, de sajnos otthon nincs meg
11
Nincs gyermekem
200
Ezt a szavazást kihagyom!
79
Szavazatok száma: 402 | Kiírta: 3d5b901f2d, 2008. febr. 19. 09:49

Ismerd a bebe tevét?

Igen
58
Igen ajánlom 1évestöl 4 évesig nekik való
9
Nem
342
Mi az a bebe tévé?
91
Ezt a szavazást kihagyom!
3
Szavazatok száma: 500 | Kiírta: c6b27363e5, 2008. febr. 19. 09:09

Láttad a Macskákat a Madách Színházban?

Igen, és tetszett.
55
Igen, de nem tetszett.
6
Többször is!
10
Nem, de szeretném megnézni.
248
Nem, és nem is érdekel.
110
Csak külföldön láttam.
5
Csak Szegeden láttam.
3
Még az első szereposztásban (is) láttam.
10
A zenéjét ismerem, de nem láttam.
48
Nem is hallottam erről a darabról.
2
Szerepelek/szerepeltem is benne.
1
Ezt a szavazást kihagyom!
31
Szavazatok száma: 498 | Kiírta: Mödke, 2008. febr. 19. 00:26

Mi van akkor ha 2 ember együtt alszik, tetszenek egymásnak, mégsem történik semmi?

Valami bibi...
41
Ááá, semmi gond, ez teljesen normális.
257
Nem tetszenek egymásnak eléggé.
12
Olyan nincs hogy egy ujjal sem nyúlnak egymáshoz
98
A pasi a hibás
5
A nő a hibás
2
Attól függ hogy..
10
Ez ciki, nyeld le
1
Mindketten balekok
74
Egyéb
8
Ezen nincs most kedvem gondolkodni
76
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 584 | Kiírta: Minina, 2008. febr. 18. 23:42

Helyesnek tartod, hogy nem kell újraéleszteni egy 70 év feletti embert?

Igen
47
Nem
523
Ezt a szavazást kihagyom!
43
Szavazatok száma: 570 | Kiírta: Ágicica1959, 2008. febr. 18. 22:06

Állnál modellt festőnek?

Igen, szívesen.
132
Igen, alsóneműben.
3
Igen, fehérneműben.
17
Talán.
160
Nem.
159
Semmiképpen.
28
Én? Na ne röhögtess...
74
Nem tudom...
23
Egyéb(ha kedvem van, megírom).
10
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 606 | Kiírta: d269d38bbb, 2008. febr. 18. 17:36

Olvassátok az új(utolsó) Harry Pottert?

Igen,már elolvastam:)
68
Igen, de még nem fejeztem be:DD
11
Nem, de szeretném elolvasni.
67
Nem,és nem is érdekel....még filmen se:S
297
Nem,de filmen majd tuti megnézem:)))
129
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 572 | Kiírta: d541350465, 2008. febr. 18. 16:51

A párom szerint az "anyós" szó bántó. Szerintetek?

Szerintem nem bántó, ez a megnevezése a párom anyukájának
104
Szerintem sértő, mert ehhez a szóhoz sok negatív képzet társul
7
Csak akkor bántó ha úgy mondják, hogy az legyen
389
Ha más előtt mondom akkor rendben van, de nem szólítanám így
44
A kedves anyukát én sosem hívnám így :)
5
Ez túl finom szó lenne hozzá, nevezzük inkább szörnyetegnek :)
20
Házas a gyerekem és nem bánom, ha használják a szót
3
Házas a gyerekem és megbántanak vele, ha így hívnak
0
Ezt a szavazást kihagyom!
28
Szavazatok száma: 572 | Kiírta: c359855ef1, 2008. febr. 18. 16:43

Most éppen fáj a fejed?

Nem, nem is szokott.
65
Nem, most éppen nem, ritkán szokott.
267
Nem most nem, de azért előfordul gyakran.
163
Igen, most nagyon...húúúz... :P
1
Igen, eléggé, sajogva...
10
Igen, tompán fáj...
45
Igen, görcsösen...
6
Igen...de nem tudom hogyan fáj...
7
husfé.-SJKFÍkfí-kéjsfhil-h (lefejeltem a billentyűzetet, nekem annyira...megyek is)
11
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 575 | Kiírta: 984ff08d0b, 2008. febr. 18. 16:24

Mit csinálnál Mehmet Karcsika édesanyja helyében?

nem bocsájtanék meg a fiamnak
6
megverném a gyereket
3
azt hiszem visszaengedném az apjához
303
hideg kimért lennék vele...nem érdekelne a gyerek tovább
5
semmit mégis a gyerekem
9
szomoru lennék de küzdenék tovább
58
Ezt a szavazást kihagyom!
152
Szavazatok száma: 384 | Kiírta: o.andi, 2008. febr. 18. 14:16
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook