Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Autósok! Ti mindig betartjátok a KRESZ szabályait?
Igen, mindig.
36
Igen, de csak mióta bevezették a 0 toleranciát....
4
Igyekszem, de néha akaratlanul is, vagy figyelmetlenségből áthágom a szabályokat.
222
Csak azokat a szabályokat tartom be, amelyek szerintem fontosak a biztonságos közlekedéshez.
6
Néha átlépem a sebességhatárokat, vagy nem adok elsőbbséget, stb.
12
Általában nem figyelek oda a szabályokra.
0
A szabályok azért vannak, hogy áthágjuk őket :P
3
Mi az, hogy szabály?! :P
5
Utálom a szabályokat, soha, semmilyen téren nem tartom be őket!
5
Egyéb
127
Ezt a szavazást kihagyom!
96
Szavazatok száma: 420 | Kiírta: Prügi, 2008. febr. 24. 19:51
Jártál már Dombóváron?
Igen, egyszer
125
Igen, gyakran járok
28
Itt lakom
15
Még nem jártam de szeretnék
180
Nem jártam, és nem is szeretnék
77
Azt sem tom hol van...
45
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 470 | Kiírta: 8b34a7e79f, 2008. febr. 24. 19:46
Te egri vagy?
igen
13
nem
511
nem,de Heves megyében élek
15
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 539 | Kiírta: fb3d790ac9, 2008. febr. 24. 19:09
Melyik a legjobb Merle könyv?
Állati elmék
52
A sziget
34
Madrapur
7
Ki az a Merle?
11
Nem szeretem Merle-t.
16
Nem olvastam még tőle.
242
Nem szeretek olvasni.
17
Egyéb.
83
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 462 | Kiírta: nitán, 2008. febr. 24. 19:03
Hogyan tisztitod a kenyerpiritot?
Nem hasznalok kenyerpiritot.
122
Nem tisztitom.
11
Csak neha kirazom belole a morzsat.
332
Minden nap kirazom belole a morzsat, ami beleeg, az marad.
14
Van egy jo modszerem!
5
Gyakran veszek ujat.
4
Szetszerelem.
3
Csak kivul tisztitom, eleg az.
2
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 493 | Kiírta: Sz.Csirke, 2008. febr. 24. 18:47
Melyik a kedvenc háziállatod?
cica
134
kutya
302
hörcsög
17
egzotikus állat
8
egér
4
tyúk
1
malac
9
egyéb
27
mind
28
egyik sem
49
hülye kérdés
13
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 592 | Kiírta: EzotErika, 2008. febr. 24. 17:15
Elsavasodott a szervezeted? (név nélkül)
igen
39
igen, régeben, de már nem az
8
nem tudok róla
410
nem savas
21
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 478 | Kiírta: lolinno, 2008. febr. 24. 15:55
Szívesen elköltöznél abból a lakásból ahol most laksz?
Igen.
281
Nem.
261
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 542 | Kiírta: tafonta, 2008. febr. 24. 15:37
Milyen partnerre vágysz?
érzéki
142
macsó
7
átlagos
54
Casanova
2
mindegy csak az ágyban teljesítsen jól
0
nem számít csak legyen végre valakim
4
nekem sohasem sikerül
7
még egy csalódást nem akarok
15
hát...
25
az igazira, de mit jelent az?
84
hagyjatok engemet békén!
18
mi közöd hozzá!
29
Ezt a szavazást kihagyom!
128
Szavazatok száma: 387 | Kiírta: f933a1b1fa, 2008. febr. 24. 15:21
Mit tennél, ha elvesztenéd a jegygyűrűdet?
Megpróbálnék ugyanolyat készíttetni - a párom tudtával.
251
Megpróbálnék ugyanolyat készíttetni - a párom tudta nélkül.
9
Megkérném a páromat, hogy vegyünk újat mindkettőnknek.
59
Az volt az igazi, tehát nem próbálnám meg pótolni - úgysem lehet!
38
Az érzés a lényeg, a gyűrű csak jelkép, tehát nem foglalkozom vele.
31
Semmit - úgysem hordanám!
26
Valami mást.
34
Nem érdekel a téma.
52
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 500 | Kiírta: Sirga, 2008. febr. 24. 14:24
Nem eszik a gyerek, válogat! Evés közben hisztizik! Te mit tennél?
Az Ő kedvéért külön főznél.
34
Ráhagynád, majd később eszik.
175
Nem engeded el az asztaltól, amíg meg nem eszi!
7
Ha nem eszik, felállítod az asztaltól és vacsoráig nem kap semmit.
202
Adsz neki valami nasit, azzal elvan egy darabig
2
Adsz neki gyümölcsöt. (alma, banán, körte stb.)
52
Ezt a szavazást kihagyom!
61
Szavazatok száma: 472 | Kiírta: dus, 2008. febr. 24. 13:32
Itt a tavasz. Szoktál ilyenkor bringázni?
Igen, mihánt jobb az idő, máris drótszamárra ülök és irány a természet
70
Néha hétvégenként tekerek egy kicsit, de nem viszem túlzásba
76
Van bringám, de nem visz rá a lélek, hogy elmenjek egyet tekerni
68
Nincs bringám, pedig szívesen bringáznék ilyen szép időben
83
Nincs bringám, de nem is bánom, nem szeretek "sportolni"
26
Sajnos nem tudok bringázni, pedig biztos jó lehet ilyen szép időben
19
Egyéb
131
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 473 | Kiírta: moncsicsi83, 2008. febr. 24. 13:29
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
