Hogyan tisztitod a kenyerpiritot? szavazás
Nem hasznalok kenyerpiritot.
122
Nem tisztitom.
11
Csak neha kirazom belole a morzsat.
332
Minden nap kirazom belole a morzsat, ami beleeg, az marad.
14
Van egy jo modszerem!
5
Gyakran veszek ujat.
4
Szetszerelem.
3
Csak kivul tisztitom, eleg az.
2
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 493 | Kiírta: Sz.Csirke, 2008. febr. 24. 18:47
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
471 szavazat
563 szavazat
530 szavazat
Szerinted kell-e adni pénzt a nőgyógyásznak akkor is, ha kórházi rendelésre mész hozzá, nem a saját magánrendelésére? (név nélkül)
570 szavazat
502 szavazat
485 szavazat
558 szavazat
466 szavazat
524 szavazat
460 szavazat
500 szavazat
599 szavazat
462 szavazat
488 szavazat
593 szavazat
510 szavazat
473 szavazat
522 szavazat
495 szavazat
További szavazások (38.453 db)