Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Melyik animációs film tetszett jobban?
Shrek 3
184
Mézengúz
12
Lecsó
127
nem érdekel
132
több is ezek közül
92
Ezt a szavazást kihagyom!
42
Szavazatok száma: 547 | Kiírta: imolaviola, 2008. febr. 26. 04:35
Gyakorlod a vallásod?
Igen, hetente legalább egyszer.
54
A nagyobb ünnepeken.
113
Nem, soha.
277
Ateista vagyok.
67
Ezt a szavazást kihagyom!
68
Szavazatok száma: 511 | Kiírta: Jázmina, 2008. febr. 25. 23:05
Rákszűrés után véreztél már?
Igen, szinte minden évben szűrés után van egy kis vérzésem
24
Igen, egyszer már előfordult
34
Egyszer vérzek, egyszer nem, attól függ, hogyan veszik le a kenetet
35
Még nem véreztem, remélem nem is fogok
291
Még nem voltam rákszűrésen
71
Férfi vagyok, nem érint a dolog
22
Kihagyom ezt a szavazást
23
Egyéb
24
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 524 | Kiírta: moncsicsi83, 2008. febr. 25. 22:11
Csináltál már olyat, hogy szavakkal/pici mozdulatokkal felhúztál egy pasit, de utána tettek nélkül ott hagytad?
Igen, többször is, nagyon igzalmas érzés :)))
167
Igen, de aztán sajnáltam :(
124
Soha nem tudnék ilyet tenni! :S
78
Még nem tettem hasonlót, de izgatja a fantáziámat! :P
28
Ezt a szavazást kihagyom!
136
Szavazatok száma: 397 | Kiírta: delike, 2008. febr. 25. 20:46
6659 szavazatot mennyi ideig tart kitölteni egyhuzamban?
1-3 óra
7
4-6 óra
41
1 nap
248
1 hét
105
Ezt a szavazást kihagyom!
89
Szavazatok száma: 401 | Kiírta: fb3d790ac9, 2008. febr. 25. 20:31
Nógrád megyei vagy?
igen
18
nem
499
azt sem tudom hol van
7
jelenleg nem de laktam ott
6
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 530 | Kiírta: ALLICS, 2008. febr. 25. 20:19
Mennyire szereted a szexet?
Imádom!!!!!!!!!!!
108
Nagyon
157
Néha jó,néha nem
216
Éjjel nappal szexelnék...........:)
21
Ezt a szavazást kihagyom!
112
Szavazatok száma: 502 | Kiírta: norycica, 2008. febr. 25. 19:05
Tetszik Wagnertől a Tannhauser c.operája?
igen, az egyi kedvenc operám
6
igen
53
elmegy
25
nem ismerem, de meghallgatom
90
nem
32
útálom az operákat
83
nem érdekel
171
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 460 | Kiírta: 5bastya, 2008. febr. 25. 16:27
Hany honapos kortol lehet babapiskotat adni a Babaknak?
6 honapos kor alatt is
21
6 honapos kortol
241
7 honapos kortol
4
8 honapos kortol
24
10 honapos kortol
13
1 eves kortol
50
Ezt a szavazást kihagyom!
147
Szavazatok száma: 353 | Kiírta: Diana80, 2008. febr. 25. 16:12
Ha valaki hormontúltengésre szed gyógyszert, és emiatt felszed pár kg-t, le tudja adni, ha vége a gyógyszeres kezelésnek
Igen, mert újra a "régi lesz", a szervezetében minden helyreáll.
67
Nem, mert ha évek óta a gyógyszer miatt rakodnak rá a kilók, néhány hónap alatt nem fogja leadni.
237
Egyéb
28
Ezt a szavazást kihagyom!
139
Szavazatok száma: 332 | Kiírta: Zsuzsa88, 2008. febr. 25. 16:03
Családdal ellátogatnál –e a te lakhelyedhez közeli vadasparkba?
Igen
390
Igen nagyon szeretjük az állatokat
85
Nem
9
Nem félünk az állatoktól
2
Nem nincs gyerekem
27
Mi az a vadaspark ?
2
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 515 | Kiírta: c6b27363e5, 2008. febr. 25. 15:38
Nekem van a világon a legjobb férjem!
nem igaz, mert az enyém a legjobb....
120
de jó neked....
84
nincs még férjem.....
79
nem lesz férjem.....
18
az én férjem nem egészen jó.....
4
nekem is nagyon jó férjem van....
125
férjek...van belőlük jó is?
25
pasi vagyok:)
20
nem szeretem a férjem,de ....ez van...
3
mázlista....
24
nem szeretem a férfiakat......
3
csak barátom van...
58
Ezt a szavazást kihagyom!
44
Szavazatok száma: 563 | Kiírta: hanihani, 2008. febr. 25. 14:40
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
