Itt a tavasz. Szoktál ilyenkor bringázni? szavazás
Igen, mihánt jobb az idő, máris drótszamárra ülök és irány a természet
70
Néha hétvégenként tekerek egy kicsit, de nem viszem túlzásba
76
Van bringám, de nem visz rá a lélek, hogy elmenjek egyet tekerni
68
Nincs bringám, pedig szívesen bringáznék ilyen szép időben
83
Nincs bringám, de nem is bánom, nem szeretek "sportolni"
26
Sajnos nem tudok bringázni, pedig biztos jó lehet ilyen szép időben
19
Egyéb
131
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 473 | Kiírta: moncsicsi83, 2008. febr. 24. 13:29
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
524 szavazat
Láttátok ma/08.02.22/az rtl klubon a fókuszban bemutatták a portál egyes tagjai hozzászólását? (név nélkül)
604 szavazat
528 szavazat
Hány éves korodban született meg az első gyermeked? Ha még nincs, hány éves korodban tervezed az első gyermeked? (név nélkül)
644 szavazat
496 szavazat
548 szavazat
282 szavazat
592 szavazat
485 szavazat
500 szavazat
486 szavazat
530 szavazat
507 szavazat
579 szavazat
350 szavazat
544 szavazat
460 szavazat
Mennyit lehet keresni egy benzinkúton? (név nélkül)
536 szavazat
396 szavazat
495 szavazat
577 szavazat
További szavazások (38.453 db)