Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Számodra a TUJA...

Egy orosz női név: Thuja
5
A kis fafajta.
457
A villamos
22
Valami más :)
11
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 495 | Kiírta: Bunnydrop, 2008. febr. 24. 11:34

Magas a vastartalma a spenótnak?

igen
438
nem
4
nem,ez csak tévedés
34
nem tudom
80
egyéb
2
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 558 | Kiírta: tengericsillag, 2008. febr. 24. 03:29

Ha a sulis/ovis Farsang belecsúszik a nagyböjti időbe:

Nem vagyok vallásos, úgyhogy nem érdekel .
232
Nem vagyok vallásos, de tisztelem a hagyományokat, úgyhogy helytelenítem.
7
Nem örülök, de beletörődöm, mi mást tehetnék.
6
Helytelenítem, de nem rontom el a gyerek örömét .
20
Nem engedem bulizni Nagyböjtben még a gyereket sem.
0
A többi hasonló gondolkodású szülővel összefogva szót emelünk a vezetőnél.
5
Nem értem a problémát.
54
Nincs gyerekem, és nem is gondolok bele, mit tennék.
49
Ilyen nálunk (még) nem fordul(t) elő.
18
Nem tudom.
42
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 433 | Kiírta: virgilius, 2008. febr. 24. 02:30

Hogyan táplálkozol?

Mindenevő vagyok
349
Vegetáriánus vagyok
17
Válogatós vagyok
82
Kevesebb hús, több zöldség és gyümölcs
82
Több hús, kevesebb zöldség és gyümölcs
25
Mindegy, csak egészséges legyen
22
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 577 | Kiírta: Kiki74, 2008. febr. 23. 23:23

A jogsid megszerzése után azonnal ment a vezetés?

Igen, szinte már másnaptól bátran vezettem.
91
Igen,bár féltem még az elején.
135
Háááát...kellett egy kis idő,mire belerázódtam.
69
Elég sok idő kellett,mire belerázódtam.
7
Próbálkoztam...de feladtam,s azóta sem vezetek.
14
Van ugyan jogsim,de egyszer sem vezettem(még).
16
Nincs jogsim.
194
Egyéb.
24
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 550 | Kiírta: mongi, 2008. febr. 23. 22:00

Ismered a tibeti kefírgombát?

Hallottam már róla valamit
117
Igen fogyasztottam is elégedett vagyok vele
27
Igen fogyasztottam de semmit sem használt
15
Igen hallottam róla és szeretnék szerezni
14
Nem tudom milyen az
315
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 488 | Kiírta: 8565183eb5, 2008. febr. 23. 21:06

Mennyit lehet keresni egy benzinkúton? (név nélkül)

80.000 körül
34
 
100.000 körül
52
 
150.000 körül
29
 
200.000 körül
14
 
Ennél is több
8
 
Nem tudom
399
 
Ezt a szavazást kihagyom!
5
 
Szavazatok száma: 536 | Kiírta: zsuzso100, 2008. febr. 23. 19:22

2, 5 év után szakítás egy 3. miatt, új szerelem, felhív az ex, és azt érzem megszakad a szívem, és vágyom rá! Normális e

igen, maradj az újal, akivel boldog lehetsz
215
igen, az új csak fellobbanás volt, menj vissza hozzá
22
nem, ezt azt jelzi, rosszu döntöttél,mikor szakítottál
183
egyéb, megírom privátban
9
Ezt a szavazást kihagyom!
119
Szavazatok száma: 429 | Kiírta: Virág3, 2008. febr. 23. 18:33

Ha bementek egy élelmiszerüzletbe, mennyire fontos hogy hazai terméket válasszatok?

nem fontos, csak az hogy izlik-e ,vagy bevált-e már?
186
nem fontos csak a legolcsóbbra ,vagy az olcsóbbra,törekszem
23
fontos hogy lehetőség szerint mindenképpen hazai terméket válasszak
116
mikor mit veszek, amihez épp kedvem van vagy a péztárcám engedi
244
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 569 | Kiírta: 14775640c4, 2008. febr. 23. 15:54

Szerinted: Ki lehet tagadni a gyereket az örökségből? (név nélkül)

Nem.
20
 
Nem tudom.
52
 
Igen.
50
 
Igen,de végrendelet útján.
266
 
Nem,az egyenes ágon a gyermek alanyi jogon örököl.
45
 
Igen,ha nem vér szerinti gyermekről van szó.
1
 
Szerintem kérdezz meg egy ügyvédet!
62
 
Én nem tagadnám ki, az biztos!
52
 
Ezt a szavazást kihagyom!
18
 
Szavazatok száma: 548 | Kiírta: 09ca1d3343, 2008. febr. 23. 15:31

Melyik jobb hajó?

Olympic
18
Britannic
32
Andrea Doria
8
Titanian
6
Titanic
218
Ezt a szavazást kihagyom!
232
Szavazatok száma: 282 | Kiírta: dettike97, 2008. febr. 23. 13:01

Van kedvenc saját játékod a gépen?

igen 2-3 is van
148
nincs
230
nem mindig van időm
26
csak 1 van azzal is csak én játszok.....
38
igen ,de nincs kedvencem
31
van sok játék
18
sokan vagyunk 1gépre :(
5
nincs gépem ,netezőből netezek!
4
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 500 | Kiírta: cicaanya, 2008. febr. 23. 12:43
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook