Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Kihat-e a születendő babára, ha a kismama folyamatosan rosszkedvű, mindenkit utál és mindenkivel veszekszik?
Úristen! Milyen anya az ilyen?
115
Kihat, de nem vészesen...
377
Szerintem nem árt neki.
28
Ezt a szavazást kihagyom!
78
Szavazatok száma: 520 | Kiírta: Bunnydrop, 2008. márc. 10. 17:59
Gyerekesek!ha mese akkor mit és mennyit a gyereknek?
csak egy két órát és az is csak DVD lehet,persze azon belül választhat a gyerek
1
pár óra DVD de én választom ki mig kisebb,ha nagy lesz már akkor hagyom hogy majd ő válasszon
1
mehet a mese csatorna,és DVD de csak módjával,és szigorúan szelektálva
30
mese cstorna és DVD is mehet, nem szabok időt a gyerekem tudja,hogy hol a határ,mesén belül választhat
11
mehet minden.pár óra mulva ugyis otthagyja mert megunja,igy nem érdekel
9
szelektálom a mesét de a gyerek is beleszólhat hisz vannak kedvencei
13
mese csatorna de csak a minimax .a többit tiltom,azon belül mindegy nézze ami tetszik
15
mese cd-t hallgatunk, meg olvasok
2
nem nézetek velük mesét, inkább olvasok nekik
7
mikor mit,van hogy olvasok,de van hogy mesét néz vagy mese cd-t hallgat,hangulattól függ
90
még nincs gyerekem
179
tul nagy már a gyerekem igy nem érint
72
Ezt a szavazást kihagyom!
67
Szavazatok száma: 430 | Kiírta: 14775640c4, 2008. márc. 10. 17:12
Szerintetek hány kg-t kellene még fogynom? Képek az adatlamopon! Ha tudsz tanácsot adni, azt is meg fogom köszönni:)!
5kg-t vagy annál kevesebbet.
13
Legalább 10 kg körül.
14
Úgy vagy jó, ahogy vagy:)!
107
Inkább híznod kéne:D!
36
Nem kg-ban kell fogynod, hanem formálodnod kell még!
265
Ezt a szavazást kihagyom!
121
Szavazatok száma: 435 | Kiírta: lilura, 2008. márc. 10. 16:41
Neked fájt, mikor elvesztetted a szüzességedet? (név nélkül)
Nagyon fájt.
75
Elviselhető volt.
215
Épphogy csak éreztem egy kicsi fájdalmat.
48
Nem fájt. (nő vagyok)
190
Nem fájt. (férfi vagyok!!! :)
27
Még szűz vagyok, nem tudom.
29
Erre a kérdésre nem válaszolok.
21
Ezt a szavazást kihagyom!
40
Szavazatok száma: 605 | Kiírta: kisnyussz, 2008. márc. 10. 15:37
És kis műanyag motorral közlekedni mikor tanult meg a gyereked? :)
1 éves kora előtt.
13
1 évesen.
28
1-1,5 éves kor között
131
1,5-2 éves kor között
36
2 éves kor fölött
5
Nem használtunk ilyen járgányt.
18
Még kicsi hozzá.
20
Elvből nem engedem motorozni, nincs kedvem havonta új cipőt venni. :P
1
Nem emlékszem.
16
Milyen motor?
1
Nincs gyerekem.
195
Attól függ, melyik gyerekem.
15
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 479 | Kiírta: virgilius, 2008. márc. 10. 15:32
Hány évesen tanult meg a gyermeked biciklizni?
3-évesen
103
4-évesen
60
5- évesen
26
6-évesen
23
7 -évesen
3
8-évesen
9
Nem tud biciklizni
18
Még túl pici a biciklihez
65
Nincs is gyerekem
194
Ezt a szavazást kihagyom!
43
Szavazatok száma: 501 | Kiírta: c6b27363e5, 2008. márc. 10. 15:08
Magányos vagy?
Igen.
81
Nem.
212
Néha.
268
Soha.
19
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 580 | Kiírta: tafonta, 2008. márc. 10. 14:52
Lehet egy fél éves gyerek frontérzékeny?
Nem, ez hülyeség.
14
Persze, ugyanúgy, mint a felnőtt.
316
Nem tudom.
138
Rá lehet fogni mindent az időjárásra.
35
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 503 | Kiírta: cirmesitompika, 2008. márc. 10. 12:58
Hallottál már Lakner bácsi gyermekszínházáról, ahol Levente Péter is foglalkozik a kicsikkel?
nem....
251
nem érdekel.....
24
hallottam....
84
szívesen hallanék bővebben róla.....
20
az meg mi?
3
nem vagyok érintett.....
23
jó lehet...
16
nincs gyerekem...
64
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 485 | Kiírta: hanihani, 2008. márc. 10. 12:53
Jobban megbízol a gyógyszertárokban kapható termékekben, a drogériákban v. máshol kaphatókkal szemben? (pl. kozmetikumok (név nélkül)
igen (20 év alatti vagyok)
7
igen (20-30 közötti vagyok)
47
igen (30-40)
43
igen (40-50)
12
igen (50 fölötti vagyok)
16
nem (20 év alatti)
8
nem (20-30)
39
nem (30-40)
30
nem (40-50)
12
nem (50 fölötti)
3
ugyanannyira bízom bennük
206
egyikben sem bízom igazán
37
Ezt a szavazást kihagyom!
42
Szavazatok száma: 460 | Kiírta: 48d40f4ff5, 2008. márc. 10. 12:45
Láttad a Jelenetek egy házasságból című darabot, Rékasi Károllyal és Détár Enikővel?
Igen, nagyon tetszett
5
Igen, tetszett
1
Nem, de megnézném
284
Nem, de nem is akarom
151
Van ilyen?
33
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 474 | Kiírta: anyoca69, 2008. márc. 10. 11:38
Szerinted ha valaki el akarja dobni az életét...
az gyáva, mert el akar menekülni a problémák elől
30
az gyenge, mert nem hisz magában, hogy a problémáit meg tudja oldani
35
önző, mert senki másra nem gondol, csak magára, hogy neki jobb lesz
33
elkeseredett, mert nem lát kiutat, megoldást problémáira
193
magányos, mert úgy érzi, senki nincs, akivel megoszthatná gondjait
19
buta, mert ez nem megoldás semmire
26
mindegyik
248
nem tudom, ezen még nem gondolkodtam.
21
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 605 | Kiírta: manna30, 2008. márc. 10. 10:31
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
