Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Szereted a majonézes krumplit?

Igen, imádom.
275
Hááááát! Fogjuk rá...
78
Megeszem ha nincs más.
79
Nem nagyon szeretem.
38
Külön-külön szeretem a majonézt meg a krumplit de együtt nem.
18
Külön sem szeretem.
9
Útálom!
21
Már a gondolatától is hányingerem van!
16
Csak úgy szeretem ahogy én készítem.
32
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 566 | Kiírta: 36662af67d, 2008. máj. 19. 17:24

Mikor legyen fülbevalója egy kislánynak? (név nélkül)

MInél előbb,hogy ne nézzék fiúnak.
261
 
Kb. 1 éves korában ráér.
82
 
Amikor már vágyik rá.
128
 
Nem jó a fülbevaló,mert akupunktúrás pontokat is megsérthet a lyuk.
12
 
Minek fülbevakó?
25
 
Ezt a szavazást kihagyom!
60
 
Szavazatok száma: 508 | Kiírta: Cicus62, 2008. máj. 19. 16:59

Melyik a kedvenc ételed?

Hortobágyi húsospalacsinta
59
Rántott sajt párolt rizzsel
102
Brassói aprópecsenye
104
Tejszínes gombás csirkemell
52
Töltött sertésdagadó
9
Paradicsomos káposzta húsgombóccal
16
Töltött káposzta
78
Bográcsgulyás
20
Babgulyás
23
Halászlé
35
Egyik sem
132
Ezt a szavazást kihagyom!
39
Szavazatok száma: 630 | Kiírta: toncsimimi, 2008. máj. 19. 15:07

Jobb most, hogy nincs vizitdíj?

Igen,mert sokat jártam orvoshoz és sok volt a 300 Ft-ot mindig kifizetni.
24
Nem, mert most újból sok olyan "beteg" van akik csak azért mennek orvoshoz, hogy ne kelljen otthon lenni.
40
Igen, mert volt amikor csak azért nem mentem orvoshoz, mert nem tudtam kifizetni a vizitdíjat.
8
Igen, mert elég csak a drága orvosságokat kifizetni.
63
Igen, miért fizessünk plussz pénzeket az orvosnak?
76
Nem, a vizitdíjra szükség volt! Nem hiába találták ki!
127
Nekem teljesen mindegy
66
Más a véleményem
98
Passz
59
Ezt a szavazást kihagyom!
42
Szavazatok száma: 561 | Kiírta: Piroo, 2008. máj. 19. 14:27

Szerinted hivatás vagy anyaság, Karrier vagy család? Esetleg mindkettő?

Hivatás és karrier
9
Család és anyaság
64
Mindkettő
30
Ha megtaláltad az egyensúlyt a kettő közt az a legjobb
368
Fiatal vagyok még: karrier
25
fiatalvagyok: család, anyaság
13
A kettő együtt nem megy választani kell
10
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 519 | Kiírta: Serry, 2008. máj. 19. 14:23

Spirál mellett lehet tampont használni, vagy csak betétet?(csak az válaszoljon "igen"-el, akinek van spirálja)

igen lehet tampont
81
nem lehet tampont,csak betétet
4
nem tudom mit lehet
339
Ezt a szavazást kihagyom!
71
Szavazatok száma: 424 | Kiírta: kry84, 2008. máj. 19. 13:11

Szerintetek mennyi az ideális korkülönbség testvérek között?

0-3
398
3-6
148
6-.......
23
Ezt a szavazást kihagyom!
54
Szavazatok száma: 569 | Kiírta: 20007, 2008. máj. 19. 11:01

Te útálod magadat a külsőd miatt?

Igen
81
Nem
410
Ha depressziós vagyok
124
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 615 | Kiírta: lianela, 2008. máj. 19. 10:42

A védőnő megválasztható, vagy mész, ahová lakcím szerint tartozol?

Megválasztható.
19
Nem választható.
387
Ezt a szavazást kihagyom!
138
Szavazatok száma: 406 | Kiírta: Ildenc, 2008. máj. 19. 09:46

Szerinted ha valaki gyógyszer szedése mellett esik teherbe, akkor nagy a valószínűsége, hogy a pici fogyatékos lesz?

szerintem nagy rá az esély
40
szerintem nem
244
nem tudom
190
biztosan tudom, hogy nagyobb az esély a betegségre
14
biztosan tudom, hogy nem
20
én is gyógyszer mellett lettem terhes és egészséges a gyermekem
16
én is gyógyszer mellett lettem terhes és emiatt nem egészséges a gyermekem
0
Ezt a szavazást kihagyom!
37
Szavazatok száma: 524 | Kiírta: lackó-zsanett, 2008. máj. 19. 08:42

A legnagyobb korkülönbségű szexpartnered ( idősebb )?

csak fiatalabb volt
18
kb. azonos kor
24
1-2 év
46
3-4 év
48
5-7 év
78
8-10 év
79
10-15 év
86
16-20 év
57
20-25 év
38
26- 30 év
9
30-40 év
10
40 évnél is több
4
Ezt a szavazást kihagyom!
114
Szavazatok száma: 497 | Kiírta: OBI ONE, 2008. máj. 19. 08:17

Ha cégek, internetes honlapok, és egyéb vállalkozások jelölnek be az IWIW-en, mit teszel?

Semmit,alapból visszautasítom.
107
Megnézem miről van szó, és ha találkoztam azzal a honlappal, céggel,akkor visszaigazolom,mint ismerőst
304
Mindig visszaigazolom.
10
Csak a iskolám, munkahelyem szoktam visszaigazolni.A többit törlöm.Még akkor is ha ismerős a honlap,vagy cég.
32
Nem vagyok az IWIW-en
45
Még nem jelölt így be senki
20
Egyéb válasz
24
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 542 | Kiírta: 14775640c4, 2008. máj. 19. 07:26
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook