Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Te járatnád gyermekedet családi napközibe?

Igen
109
Nem
191
Nem, mert túl drága
31
Igen, mert kevés gyerekkel foglalkoznak a szakemberek
29
Most is jár
3
Ezt a szavazást kihagyom!
159
Szavazatok száma: 363 | Kiírta: AnciPanci, 2008. júl. 29. 21:19

Mi a véleményed arról, hogy Görögországban nem lehet a wc papírt a wc-be dobni?

Voltam már, és engem nem zavart
47
Voltam már, és szerintem gusztustalan kicsit, hogy kukába megy bele a papír...
74
Még nem voltam, de szerintem nem zavarna
85
Még nem voltam, de akkor ezek után lehet nem is megyek
74
Passz
248
Ezt a szavazást kihagyom!
29
Szavazatok száma: 528 | Kiírta: alyce, 2008. júl. 29. 20:28

Híres ember vagy? (sztár) :-)

Igen
64
Nem
486
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 550 | Kiírta: 8565183eb5, 2008. júl. 29. 20:15

Melyik elkészítésű halat szereted/eszed jobban?

sült hal
95
rántott hal
245
csak levesben
24
grillezett hal
25
roston sült hal
42
párolt hal
7
egyéb elkészítési módon szeretem
19
nem szeretem a halat
116
Ezt a szavazást kihagyom!
29
Szavazatok száma: 573 | Kiírta: moncsicsi83, 2008. júl. 29. 18:56

Szerintetek létezik igazából olyan, hogy a párod nem tudja kimutatni a szeretetét? (Bár ő szeret, ezt mondja)

igen
392
nem
74
aki szeret az melé duma,hogy ő nem tudja kimutatni
45
nem az a fontos hogy kimutatja,van aki igy születik
5
igy nem születik senki,az hazudik,mert akinek fontos vagy mindig mondja hogy imád
8
Ezt a szavazást kihagyom!
34
Szavazatok száma: 524 | Kiírta: 0d32c1589e, 2008. júl. 29. 16:53

Lakik híres ember a szomszédságodban? ( az utcátokban, kerületetekben ... )

Igen
131
Nem
346
Nem tudom
77
Közvetlen szomszédom :)
7
Én vagyok a híres ember
27
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 588 | Kiírta: d9d8721118, 2008. júl. 29. 16:35

Csak a négy fő csoportot tekintve milyen a vécsoportod?

A
187
B
91
AB
52
0
174
Nem tudom.
113
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 617 | Kiírta: MelisUK, 2008. júl. 29. 16:11

Félsz az imádkozó sáskáktól?

igen, nagyon
157
nem
307
még meg is puszilnám
17
gyönyörűek
21
én eltaposom őket
10
mi az az imádkozó sáska?
6
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 518 | Kiírta: takktikk, 2008. júl. 29. 16:02

Szeretnél fogyni?

igen a nagy álmom
228
igen de nem sietek vele
167
én már lefogytam
41
nem mert nincsen miből lefogyni
67
nem mert jó vagyok úgy ahogy vagyok
68
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 571 | Kiírta: magdolna23, 2008. júl. 29. 15:58

Székelyudvarhelyi vagy?

Igen, ott is élek, szeretem.
3
Igen, ott is élek, nem szeretem.
0
Igen, de sajnos már nem élek ott.
3
Igen, de szerencsére már nem élek ott.
0
Nem, de szeretnék ott élni.
11
Nem.
490
Nem is hallottam soha erről a városról.
14
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 521 | Kiírta: juvapcsu, 2008. júl. 29. 15:42

Előbb törölgetni, vagy porszívózni?

Előbb törölgetni.
483
Előbb porszívózni.
118
Teljesen mindegy.
39
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 640 | Kiírta: Jegenye, 2008. júl. 29. 13:15

Mész az idei virágkarneválra Debrecenbe?

Igen, megyek.
23
Nem, nem megyek.
495
Mennék, de nem találtam szállást, már mindent lefoglaltak.
17
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 535 | Kiírta: Purple, 2008. júl. 29. 12:36
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook