Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Külön takaró alatt alszotok a pároddal?
egy takaró alatt jól össze bújva
71
egy takaró és mingíg lehuzza rólam :(
4
egy takaró és én húzom le róla :)
14
külön takaró mert mindíg lehuzzuk egymásról
334
csakis külön takaró jó messze tőle
23
az ágyunk is külön van nemhogy a takarónk
26
sajna egyedül alszom
68
más...
37
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 577 | Kiírta: 705b04a4b3, 2008. aug. 7. 08:11
Természetes szülésnél feltétlenül leborotválják a szeméremszörzetet, ha előre nincs leborotválva? (név nélkül)
igen
386
nem
30
nem tudom
137
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 553 | Kiírta: suggi, 2008. aug. 7. 04:52
Ha a párod elmegy sörözni/kocsmázni a haverokkal...
Nehéz szívvel útjára bocsátom, tövig rágom a körmöm míg hazaér
43
Többnyire nem engedem, hogy elmenjen, itthon a helye
7
Nem jár el.
264
Általában vele megyek én is
16
Nyugodtan mehet, kell a kikapcsolódás.
203
Ezt a szavazást kihagyom!
80
Szavazatok száma: 533 | Kiírta: spinneli, 2008. aug. 6. 23:40
Páromon tegnap övsömör jött ki. Vasárnap találkoztunk utoljára. Szted elkaphattam, hogy még nem volt tünete?
Szerintem nem
59
Hát, esélyes!:(
263
Kizárt! Az csak akkor fertőz, amikor már kézzelfogható tünete van
13
Mi az az övsömör??
58
Ezt a szavazást kihagyom!
98
Szavazatok száma: 393 | Kiírta: alyce, 2008. aug. 6. 23:29
Ha fürödni mégy, bezárod kulcsra a fürdőszobaajtót?
Igen, mindig
61
Nem
577
Csak, ha eszembe jut
9
Néha
31
Dehogy, nem merném......
6
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 684 | Kiírta: tücsimücsi, 2008. aug. 6. 21:10
Te hiszel a természetgyógyászatban?
Én nem hiszek benne
125
Én hiszek benne, de engem még nem gyógyított természtegyógyász
309
Én hiszek benne, és engem már gyógyított természetgyógyász, és a véleményem pozitív
74
Ezt a szavazást kihagyom!
54
Szavazatok száma: 508 | Kiírta: süni Sandra, 2008. aug. 6. 20:40
Várnál egy pasira ha börtönben van? (neten ismerted meg, de beszélőn már találkoztatok)
igen..ha szeretem
18
dehogy
28
egyértelmü nem
399
tartanám a kapcsolatot vele...de ha jön valaki nem hagyom ki
34
nem tudom
83
lehet
8
ha nem ismerem akkor nem
20
ha ismerem igen
1
Ezt a szavazást kihagyom!
41
Szavazatok száma: 591 | Kiírta: o.andi, 2008. aug. 6. 20:12
Szereted a sör habját?
Imádom.
56
Nem iszom sört.
363
Én lefujom a pohár tetejéről.
10
Én alúlra öntöm a habot.
39
Útálom,megvárom,míg eloszlik.
66
Én meg csak a habot szeretem.
11
Ezek közül több i.
24
Ezt a szavazást kihagyom!
39
Szavazatok száma: 569 | Kiírta: 9bc47feccc, 2008. aug. 6. 19:16
Bele tudnál dobni egy élő homárt a lobogó forró vízbe?
igen
59
nem
336
talán.....
61
nem, de megkóstolnám ha vki elkészítené
53
nem, sőt felháborítónak tartom
58
igen, főztem már
2
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 569 | Kiírta: 59950d4018, 2008. aug. 6. 18:32
A gázsütő vagy az elektromos sütő a jobb?
Gáz
147
Elektromos
365
Ezt a szavazást kihagyom!
69
Szavazatok száma: 512 | Kiírta: Kata óvónéni, 2008. aug. 6. 18:01
Van kalóriaszámolós konyhai mérleged?
Nem ismerem / Nincs
459
Van és bevált szeretem
6
Van de megbántam hogy megvettem
1
Semmi értelme
68
Van és ajánlom (megírom milyen fajta)
2
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 536 | Kiírta: 8565183eb5, 2008. aug. 6. 17:37
Ki a kedvenc szereplöd a "H2O eg vízcsepp elég" cimü sorozatban?
Rikki
27
Emma
13
Cleo
33
nem láttam még ezt a sorozatot
397
Ezt a szavazást kihagyom!
41
Szavazatok száma: 470 | Kiírta: kitta21, 2008. aug. 6. 17:36
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
