Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Amikor főzől közben elmosogatsz vagy a végére hagyod?

Elmosogatok, hogy a főzés végére ne legyen sok mosogatni való!
357
Nem mosogatok majd a végén.
111
Nem én mosogatok mert a családból segit valaki.
16
Nem én mosogatok hanem a mosogatógép!
62
Egyéb
72
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 618 | Kiírta: Bogárka62, 2008. aug. 4. 17:41

Elkísérnéd a párodat " +1főként" a rokona esküvőjére (lagzira is), ha a jelenléted ellenére csak őt hívták meg?

Igen
14
Nem
89
Igen, ha ragaszkodik hozzá, hogy én menjek vele
104
Nem vennék részt, mert sértőnek tartom az ilyen meghívást
272
Túltenném magam a modortalanságukon, és mennék
18
Egyéb
10
Ezt a szavazást kihagyom!
29
Szavazatok száma: 507 | Kiírta: sunsatia, 2008. aug. 4. 17:15

Szoktál "beszélgetni" a halottaiddal?

Igen.
194
Nem.
326
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 520 | Kiírta: ibike22, 2008. aug. 4. 16:57

Nálatok elkezdődött már a vihar?

Igen, de nagyon gyenge
15
Igen, már áthaladt fölöttünk
47
Már be van borulva, de még nincs vihar
54
Rettentő a hőség, még jelei sincsenek a viharnak
209
Nem tudom milyen idő van kint
70
Ezt a szavazást kihagyom!
110
Szavazatok száma: 395 | Kiírta: funky_b, 2008. aug. 4. 15:42

Neked milyen Suzukid van?

Régi swift sima
18
Régi swift sedan
10
Suzuki alto
0
Új swift
13
SX4
5
SX4 Sedan
0
Grand Vitara
1
Jimny
0
Splash
0
Liana
1
Wagon R
6
Ignis
13
Baleno
0
Nem suzukim van
359
Suzuki, de más fajta autóm van
0
Ezt a szavazást kihagyom!
130
Szavazatok száma: 426 | Kiírta: Belana, 2008. aug. 4. 15:36

Szeretitek a zakuszkát?

Igen
60
Nem
30
Isteni finom, mindenki kóstolja meg!
29
Nem ettem még soha, de szívesen megkóstolnám
251
Nem ettem még soha, de nem is kóstolnám meg
45
Megkóstoltam, de nem ízlett
9
Egyéb
83
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 507 | Kiírta: szagnes9, 2008. aug. 4. 14:38

Melyik esetben hagynád ott a munkahelyed?

akkor, ha a főnök ordibál, és nem emberhez méltóan bánik veled, és ez lelkileg kikészít
260
akkor,ha a munkatársakkal nem jó a viszonyod
12
akkor, ha számodra nem megfelelő maga a munka
31
ha hosszú idő után sem emelik a fizetésedet, pedig nagyon kellene a plusz pénz
11
nem érdekel a főnök szemétkedése, ha a fizetés és a munka is elég jó
79
nem érdekel a főnök szemétkedése, ha a munkatársakkal jó a viszonyom
13
erős vagyok, és minden akadályt leküzdök valahogyan
72
Ezt a szavazást kihagyom!
78
Szavazatok száma: 478 | Kiírta: süni Sandra, 2008. aug. 4. 14:05

Nálatok is lassú a net mostanában?

igen
85
nem
270
egy kicsit lassabb
63
igen és nagyon idegesít !!!
48
nálunk nincs net
2
felénk olyan lassú, hogy a postás hozza el a betöltött oldal anyagát másnap...
33
Ezt a szavazást kihagyom!
27
Szavazatok száma: 501 | Kiírta: 59950d4018, 2008. aug. 4. 13:22

Milyen márkájú autód van?

Audi
11
Lada
5
BMW
9
Skoda
13
Ferrari
1
Renault
34
Ford
22
Peugeot
16
Alfa Romeo
4
Suzuki
42
Porsche
2
Mercedes
7
Seat
5
Fiat
17
Volkswagen
28
Opel
65
Kia
3
Trabant
2
Volvo
2
más
114
Ezt a szavazást kihagyom!
171
Szavazatok száma: 402 | Kiírta: BMWSauber20, 2008. aug. 4. 13:08

Melyik fürdőt ajánlanátok 2 kisgyerekkel? Egerszalók vagy Egri termál?

Szerintem az Egerszalóki fürdő jobb
38
Az Egri termál fürdő jobb
18
Nem voltam még egyikben sem
334
Csak az Egerszalókiban voltam és tetszett
20
Csak az Egri termálban voltam és nagyon tetszett
13
Csak az Egerszalókiban voltam, de NEM tetszett
5
Csak az Egri termálban voltam, de NEM tetszett
1
Ezt a szavazást kihagyom!
61
Szavazatok száma: 429 | Kiírta: berdor, 2008. aug. 4. 12:37

Szerinted meddig tarthat a stagnálás a fogyókúrában?

1 hét
11
2 hét
40
3 hét
35
4 hét
34
5 hét
4
6 hét
5
6 hétnél tovább is eltarthat
164
Ezt a szavazást kihagyom!
203
Szavazatok száma: 293 | Kiírta: magdolna23, 2008. aug. 4. 11:40

Szerinted a hatóságok használják a közösségi portálokat adatgyűjtésre, emberek "lenyomozására"? (név nélkül)

Igen, biztos vagyok benne, ezért nem is vagyok tag egyik portálon sem
13
 
Igen, biztos vagyok benne, de engem nem zavar...
301
 
Igen, van is ismerősöm, akit lenyomoztak ilyen módon...
5
 
Igen
73
 
Nem hiszem
30
 
Nem
3
 
Nem tudom, ezen még nem gondolkoztam
110
 
Nem érdekel, mert sosem leszek ilyen portál tagja...
0
 
Ezt a szavazást kihagyom!
14
 
Szavazatok száma: 535 | Kiírta: teltzsu, 2008. aug. 4. 11:24
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook