Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Kit szeretnél magad mellett tudni a szülésnél?
A gyermekem apját
123
Egy közeli nőrokont
5
Barátnőmet
3
Leginkább az orvost
272
Egyéb
23
Ezt a szavazást kihagyom!
90
Szavazatok száma: 426 | Kiírta: mágnes74, 2010. máj. 6. 08:58
Vásároltál már LR terméket? (név nélkül)
nem
38
nem ismerem
422
igen,1x
1
igen,többször
6
én is értékesitek
0
vásárolnék
0
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 467 | Kiírta: aesa, 2010. máj. 6. 08:14
Tudtad, hogy ma van (május 6.) a fogyókúra-ellenesség nemzetközi napja?
Igen.
9
Nem.
195
Most már tudom.
282
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 486 | Kiírta: zena01, 2010. máj. 6. 07:52
Szakdolgozatírás után szokás a konzulensnek ajándékot adni?
Igen, külső és belső konzulensnek is.
15
Igen, de csak a külsőnek.
1
Igen, de csak a belsőnek.
11
Szerintem nem szükséges, ez a dolguk.
154
Igen (voltam már konzulens)
2
Nem (voltam már konzulens)
2
Maximum valami apróságot (virág, bor)
32
Nem érint
259
Egyéb, megírom (Köszi :-) )
2
Ezt a szavazást kihagyom!
36
Szavazatok száma: 478 | Kiírta: Mira0512, 2010. máj. 6. 00:33
Milyen ruhában alszol?
Pizsiben+bugyi, melltartó
10
Pizsiben+melltartó
0
Pizsiben+bugyi
163
Csak pizsiben, bugyi, melltartó nélkül :)
191
Teljesen meztelenül :)
85
Ezt a szavazást kihagyom!
127
Szavazatok száma: 449 | Kiírta: a663a9fa91, 2010. máj. 5. 22:12
Hol dolgoznátok szívesebben? (elismerést, fizetést is figyelembe véve) (név nélkül)
hatóságnál felügyelőként
68
multinál (Tesco, Interspar stb.)vezető beosztásban
33
vagy valamilyen "gyártó"-nál vezetőként
283
Ezt a szavazást kihagyom!
123
Szavazatok száma: 384 | Kiírta: egészségügyis, 2010. máj. 5. 21:01
Samsung corby mobil
Jó telefon
27
Nem jó telefon
20
Szeretnék én is olyat
10
Egyéb megírom priviben a véleményem.
4
Nem érdekel
391
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 452 | Kiírta: *Királylány*, 2010. máj. 5. 19:47
Szerintetek melyik piercing szép egy lánynak?
száj felett oldalt
13
száj felett
5
száj alatt
5
nyelv
6
orr (kis gyöngy)
113
orr (karika)
1
szemöldök
5
köldök
194
intim
10
Ezt a szavazást kihagyom!
176
Szavazatok száma: 352 | Kiírta: d17b5271ec, 2010. máj. 5. 18:51
Használsz naponta szempillaspirált?
Igen.
181
Nem.
277
Soha.
74
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 532 | Kiírta: 864c5534c9, 2010. máj. 5. 18:32
Szeplő az arcon, háton, vállon, ciki?
Igen elég csúnya!
15
Nekem nem tetszik!
95
Nekem is van és útálom!
38
Nekem is van és imádom!
18
Nemhogy nem ciki, hanem inkább szexis!
279
Ezt a szavazást kihagyom!
90
Szavazatok száma: 445 | Kiírta: b73e24f31f, 2010. máj. 5. 16:23
Ismersz olyat, aki autoimmun betegségben szenved vagy nagyon fájnak az ízületei?
Igen.
203
Nem.
300
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 503 | Kiírta: Rickman, 2010. máj. 5. 14:27
Ha szüléskor derülne ki, hogy gyermekednek valami nagy fogyatékosság van, lemondanál róla? (név nélkül)
Igen.
62
Nem.
354
Ezt a szavazást kihagyom!
108
Szavazatok száma: 416 | Kiírta: 04dbfde1db, 2010. máj. 5. 12:10
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
