Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

"A stílus maga az ember." Egyetértesz ezzel?

Egyetértek.
51
Ha kifejezetten a kommunikációra gondolok, akkor igen.
4
Attól függ, milyen szemszögből nézem.
6
Ha bizonyos szempontból nézem, akkor igaz.
0
Közhely.
9
Nem mindig igaz.
66
Mi van a kaméleon típusú emberek stílusával?
1
Erről nagyon sokat tudnék beszélni. Több mondatban.
0
Ez a mondás ma már nem állja meg a helyét.
1
Nem értek egyet.
2
Amit én gondolok erről, az nincs benne a válaszokban.
2
A stílus minden téren sok mindent elmond az emberről.
4
Nekem nem számít a stílus. Nem ez alapján ítélek.
2
Több választ is találtam, amivel egyetértek.
31
Számít neked a véleményem?
2
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 181 | Kiírta: dfc04c70e4, 2022. ápr. 15. 10:33

Koronavírus ellen felvennéd a 4. oltást ( Csak a Pfízer oltásokról van szó) (név nélkül)

Igen
28
 
Nem
132
 
Igen, mert elmúltam 60 éves.
3
 
Nem, pedig elmúltam 60 éves.
5
 
Nem, mert komoly tüneteim voltak az oltások után.
6
 
Csak azért nem, mert kevés az információ a 4. oltás utáni eredményekről.
8
 
Ezt a szavazást kihagyom!
33
 
Szavazatok száma: 182 | Kiírta: judit222, 2022. ápr. 14. 22:57

Hallottál már Fröhlich Jánosról? Mivel foglalkozott (puskázni nem ér)? (név nélkül)

Nem hallottam róla (fogalmam sincs kicsoda).
130
 
Hallottam róla, de nem tudom, mivel foglalkozott.
18
 
Hallottam róla: színész és rendező volt.
2
 
Hallottam róla: filmszínész és filmrendező volt.
0
 
Hallottam róla: operatőr, forgatókönyvíró és filmproducer volt.
0
 
A 2-5 pontban foglaltak közül több mindennel foglalkozott.
6
 
Író, újságíró és bűnügyi tudósító volt.
1
 
Híres detektív volt.
0
 
Ismert vendéglőtulajdonos és híres szakács volt.
1
 
Ezt a szavazást kihagyom!
31
 
Szavazatok száma: 158 | Kiírta: KGyula, 2022. ápr. 14. 17:42

Szereted a mákos édességeket?

Igen, jöhet mind!
110
Némelyiket igen.
76
Nem.
29
Soha sem ettem.
0
Mák? Csak azt ne!
6
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 221 | Kiírta: Alessandro, 2022. ápr. 14. 15:45

Szerinted melyik a legszexibb hajszín (nőknél)?

Fekete haj
11
Barna haj (sötét/világos)
9
Szőkés haj (sötét/világos/Balayage stb)
31
Vöröses haj (sötét/világos)
20
Mindegy, csak természetes (festetlen) legyen
11
Mindegy, csak szép egészséges legyen a haja
118
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 200 | Kiírta: Klaudia44, 2022. ápr. 13. 13:23

Melyiket halljátok szívesebben? (név nélkül)

Szeretlek
133
 
Imádlak
5
 
Egyiket sem
21
 
Kérdés?
11
 
Ezt a szavazást kihagyom!
33
 
Szavazatok száma: 170 | Kiírta: Peti89, 2022. ápr. 12. 20:05

Milyen gyakran szoktál interneten használt ruhát eladni vagy venni?

Gyakran szoktam.
6
Előfordult már, hogy vásároltam vagy eladtam.
44
Sosem vásároltam és nem is szeretnék.
25
Szívesen eladnám a megunt ruháimat az interneten, ha lenne egy megfelelő oldal.
10
Sosem adtam el és nem is tervezem.
109
Ezt a szavazást kihagyom!
22
Szavazatok száma: 194 | Kiírta: Dorottya5, 2022. ápr. 11. 20:15

Melyik a cikibb egy férfinél?

Romantika hiánya
63
Kicsi pénisz
31
Ezt a szavazást kihagyom!
120
Szavazatok száma: 94 | Kiírta: b878dcbed0, 2022. ápr. 11. 13:43

Milyen tavaszi/nyári cipőt vennétek vagy szoktatok venni? (Strapabíró és kényelmes) (név nélkül)

Nike
18
 
Adidas
15
 
Pepe Jeans
2
 
Puma
10
 
Converse
6
 
Tom Tailor
0
 
Mustang
4
 
Egyik sem
125
 
Ezt a szavazást kihagyom!
30
 
Szavazatok száma: 180 | Kiírta: Dare, 2022. ápr. 11. 08:28

Szereted a kaviárt? (név nélkül)

Szeretem.
42
 
Ettem már, de nem szeretem.
26
 
Nem szeretem.
24
 
Nem ettem még, nem tudom, hogy szeretném-e.
20
 
Nem ettem még, de nem is akarok.
40
 
Szívesen megkóstolnám.
0
 
Szívesen megkóstolnám, de nekem drága.
1
 
Na, micsoda úri flanc!
2
 
Ettem már, nem egy nagy durranás.
23
 
Korábban ettem már, de akkor még nem került ennyibe.
3
 
Ha valaki megkínálna, megkóstolnám.
2
 
A halat sem szeretem, az ikráját sem.
5
 
Drága, de időnként megveszem, annyira szeretem.
4
 
Semmi pénzért meg nem kóstolnám.
4
 
Lehet, hogy szeretném, de nekem ez drága mulatság lenne.
0
 
Azt sem tudom, mi az a kaviár.
0
 
Nem kell mindig kaviár. 😄
5
 
Ezt a szavazást kihagyom!
14
 
Szavazatok száma: 201 | Kiírta: dfc04c70e4, 2022. ápr. 10. 15:06

Melyiket nézed/néznéd a TV-ben?

A Bounty
4
Exatlon
22
egyiket sem
198
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 224 | Kiírta: Calpurgia1914., 2022. ápr. 8. 21:20

Vásároltál már húsvéti sonkát?

igen
87
nem
108
meg is ettem
8
többet is
4
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 207 | Kiírta: birebora, 2022. ápr. 8. 01:16
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook