Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szalmonella fertőzés fórum

Szalmonella fertőzés (beszélgetős fórum)


12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Pteri)
2022. okt. 22. 08:21

ok, értem...

nem vagyunk egyformák...a 2 perces vizit a dokinál nem nyugtatott meg...és a "van ilyen" válasz picit soványka...

ezért bíztam abban, hogy talán néhány sorstárs tud segíteni...(amúgy nem is a bélflóra gyengülés döbbentett meg)

elengedem a dolgot :) sajnálom, hogy támogató beszélgetés helyett kié az utolsó szó lett...

11. pteri (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 21. 22:32
Nem akartalak bántani, de te vagy a sokadik névtelen fórumkiíró, aki azt kérdezi, más is volt-e így, járt-e így? Aztán meg is adtad a választ, hogy az orvos szerint igen. Elmondta miért, mi a megoldás, kímélő étkezés, bélflóra helyreállítás. Tehát mi itt csak jobbulást kívánhatunk.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Pteri)
2022. okt. 20. 16:08

Nem, nem lesz jobb...nem is ez volt a célom...

őszintén nem értem, hogy miért írtál ilyet...

szerintem érthető, hogy segítséget próbálok keresni...hátha van valakinek ötlete, praktikája...

9. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 15:54
Én igen. Egyszer egy Salmonella fertőzés volt, egyszer egy ismeretlen vírus. De, gondolom, hogy más is járt így, attól neked nem lesz jobb.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2022. okt. 20. 15:52
köszönöm szépen :)
7. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 15:41
Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok neked. Vigyázz magadra. :))
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2022. okt. 20. 15:35

Köszönöm!! :)


igen, fertőzésem már nincs, pár hete lett vége. Probiotikumot szedek, a táplálkozásra is ügyelek. A házidoki annyit mondott, hogy egy bélfertőzésnél az immunrendszer megreccsen és az tud mindenféle átmeneti szövődményt produkálni.

Nézelődök, a youtube-on is találtam hasznos videókat.

2022. okt. 20. 15:16

Rákerestem a neten a szalmonellafertőzésre. Az ízületi, ill. izomgyulladás a fertőzés megszűnte után jelentkezik, leginkább a fertőzés leküzdéséhez szükséges gyógyszerek hatására. Kezeléséről nem találtam semmit. Alapjaiban kímélő étrendet ír.

Keress rá te is, olvass róla, sok cikk foglalkozik vele. Talán találsz valami érdemlegesebbet is.

4. Vikyci (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 11:23
Nem ártana valami probiotikumot szedned, az emésztésednek biztosan jót tenne most.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2022. okt. 20. 09:43

gondoltam, hátha találok olyanokat, akik hasonló cipőben jártak /nak...

A doki 5 perc alatt elintézett.

köszönöm a válaszodat...

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 09:42
Ha a házidoki is megerősített ebben,akkor minek a fórum?
2022. okt. 20. 09:35

Sziasztok,


Pár hete szalmonella fertőzésen estem át. Azóta vannak emésztési gondjaim is és fájnak az ízületeim...tapasztalt valaki hasonlót?

A házidoki szerint egy fetőzés után ez lehetséges.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook